Kā atbloķēt kanālus Roku un straumēt visu, ko vēlaties


Mēs bijām satraukti iestatīt savu Roku multivides atskaņotāju - līdz brīdim, kad atradāt ierobežots jūsu valstī pieejamo tīkla lietotņu klāsts? Mums ir lieliskas ziņas par jums!
Mūsu eksperti ir uzlauzuši kodu.

Mēs jums parādīsim, kā to izdarīt izmantojiet VPN, lai viegli atbloķētu visus Roku kanālus no jebkuras vietas pasaulē.

Daudzas no Roku tīkla un straumēšanas pakalpojumu lietotnēm ir pieejams tikai skatītājiem ASV, atstājot pārējo pasauli sarūgtinātu. Jūs par savu Roku ierīci maksājāt tādu pašu cenu kā amerikāņi - vai pat vairāk -, bet jūs varat piekļūt tikai pusei satura.

Pat kanāli, kas ir pieejami visā pasaulē, ir ļoti ierobežoti. Netflix un Hulu izmanto ģeobloķēšanu ierobežot saturu, kuru varat skatīties, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Jūs nepalaidiet garām milzīgu šovu un filmu katalogu pieejams citās valstīs.

Ja tas izklausās pazīstami, tad mūsu ātra un ērta rokasgrāmata par VPN izmantošanu Roku ir Tev. A VPN apiet ģeobloķēšanu lai atbloķētu ekskluzīvu saturu visos jūsu iecienītajos straumēšanas pakalpojumos, vienlaikus saglabājot tīmekļa savienojumu drošu un anonīmu.

Ir svarīgi, lai jūs Roku ierīcei izvēlētos labāko VPN, lai nodrošinātu drošu, neierobežotu piekļuvi un vienmērīgu straumēšanu. Šeit ir viss, kas jums jāzina.

Ātrais kopsavilkums: labākie VPN, lai atbloķētu Roku

 1. NordVPN
  NordVPN ātrgaitas serveri piedāvā vienmērīgu Roku straumēšanas pieredzi. VPN ir viegli uzstādīt lielākajā daļā maršrutētāju, un tam ir iebūvēti reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāji.
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN ir ātrākais premium klases VPN tirgū, tāpēc jums nekad vairs nebūs jāsamierinās ar sarūgtinājumu par buferizēšanu filmu maratonu laikā!
 3. CyberGhost
  CyberGhost ērti lietojamajam ātrdarbīgajam pakalpojumam ir iepriekš konfigurēts straumēšanas profils, lai automātiski atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu un optimizētu jūsu skatīšanos.
 4. IPVanish
  Zibensizlādes IPVanish darbojas praktiski jebkurā ierīcē, ieskaitot Roku, kad to instalējat maršrutētājā, lai nodrošinātu savus datus un apietu geoblokus.
 5. VyprVPN
  VyprVPN izmanto savu patentēto Chameleon tehnoloģiju, lai tuvinātu iepriekšējos ģeobloķējumus pat vietnēs, kurās tiek rādīti VPN, nodrošinot jums neierobežotu izklaidi.

Atbloķējiet vietnes Roku TAGAD!

Kas jums jāmeklē Roku VPN

Ģeobloki darbojas, nosakot jūsu atrašanās vietu no jūsu IP adreses, un pēc tam jebkāda satura, kas nav licencēts apraidei jūsu reģionā, bloķēšana. Tātad, lai pilnībā izmantotu Roku atskaņotāja potenciālu un piekļūtu ģeobloķētiem straumēšanas pakalpojumiem, jums jāmaina IP.

Ir daži veidi, kā iegūt jaunu IP adresi, lai noslēptu patieso atrašanās vietu, bet izmantojot VPN ir visdrošākais un vienkāršākais veids, kā tikt garām blokiem saglabājot drošu interneta savienojumu.

Jūsu izvēlētajam VPN nodrošinātājam vajadzētu darboties ātrgaitas serveri visā pasaulē. Tīklam tas ir īpaši svarīgi iekļaujiet serverus ASV, jo tur ir pieejamas visas Roku lietotnes. Pārliecinieties, ka arī jūsu izvēlētais pakalpojums tiek piedāvāts neierobežots joslas platums.

Ir arī svarīgi, lai jūsu VPN to varētu apiet VPN blokus, kurus izmanto tādi uzņēmumi kā Netflix un Hulu. Šeit jums būs jābūt uzmanīgam ļoti maz VPN faktiski to var izdarīt.

Kā jūs instalējat VPN Roku ierīcē?

Jūs faktiski nevarat tieši ielādēt VPN lietotni savā Roku ierīcē, tāpēc jums tas būs jādara izvēlieties pakalpojumu, kuru var instalēt maršrutētājā. Neuztraucieties, tas ir daudz vienkāršāk, nekā izklausās, un mums ir vienkārši, detalizēta uzstādīšanas rokasgrāmata lai jūs caur to izietu.

Kā milzīgs bonuss VPN maršrutētāja instalēšana aizsargās jebkuru ierīci, kas izmanto jūsu interneta savienojumu - tāpēc jums jāmeklē VPN sniedzējs, kas ļauj vairāki vienlaicīgi ierīces savienojumi.

Papildu ieguvumi no VPN izmantošanas Roku un visās jūsu ierīcēs

Privātuma aizsardzība

VPN šifrēšana aizsargā jūsu datus no hakeriem un valdības vai ISP uzraudzība. Pat ja kibernoziedznieki vai valdības aģentūras iegūst jūsu datus, šifrēšana padara tos neizlasāmus, un neviens nevarēs izsekot jūsu pārlūkošanas darbībām.

Tiešsaistes anonimitāte

Labākais VPN lietojums augstākās klases drošības elementi piemēram, automātiskās iznīcināšanas slēdži un DNS noplūdes aizsardzība uz saglabājiet savu identitāti pilnībā slēptu tiešsaistē. Šīs funkcijas bloķē datu aiziešanu no ierīces retā gadījumā, ja neizdodas izveidot savienojumu ar VPN.

Jūsu izvēlētajam VPN arī vajadzētu būt stingra politika bez žurnāliem tāpēc par jūsu darbībām nav ierakstu.

ISP droseles novēršana

Ja jūsu savienojumam ir zems ātrums, iespējams, jūsu ISP to atlaidīs - un risinājums var būt VPN. Nosūtot trafiku caur šifrētu tuneli, VPN to dara grūtāk jūsu ISP pārraudzīt joslas platuma lietojumu.

Pat populārākie VPN saspiediet savus datus, lai uzlabotu pārraides ātrumu.

Labākie VPN Roku un kāpēc mēs viņus mīlam

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN apvieno liels ātrums, neierobežots joslas platums un militārā līmeņa drošība funkcijas, kas nodrošinās jums perfektu VPN Roku. Tās vietnē ir viegli atrodami norādījumi iestatīšana gandrīz jebkurā maršrutētājā.

CyberSec, NordVPN iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, novērš kaitinošās uznirstošās reklāmas un aizsargā jūsu ierīces pret vīrusiem un uzlaušanas.

Ar 5000 un vairāk serveriem 62 valstīs, ieskaitot 1 961 serveris ASV vienatnē - jūs varēsit viegli apiet geoblokus un VPN blokus līdz 6 ierīcēm vienlaikus.

Un it kā ar to nebūtu pietiekami, jūs pat varat izmēģināt NordVPN bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija uz visām abonēšanas paketēm.

Straumējiet ar NordVPN TAGAD!

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN ir viens no ātrākie VPN pieejams Roku - patiesībā tas ir mūsu ātruma testa čempions! Ar neierobežotu joslas platumu un piekļuvi vairāk nekā 3000 serveriem 94 valstīs, ir brīnums apiet geoblokus un VPN blokus, izmantojot ExpressVPN.

ExpressVPN iestatīšana uz jūsu maršrutētājs ir vienkārša, un arī pakalpojumu sniedzējam ir veltītas lietotnes visām galvenajām platformām. Viens abonements ļauj jums aizsargāt līdz 5 ierīces vienlaicīgi.

ExpressVPN pakalpojums ir papildināts ar drošības funkcijām, ieskaitot 256 bitu šifrēšanu, un automātiskais nogalināšanas slēdzis, un stingra politika bez reģistrēšanās. Retums sadalīta tunelēšanas funkcija ļauj aizsargāt pārlūkošanu, nezaudējot piekļuvi vietējām ierīcēm, piemēram, printerim.

ExpressVPN piedāvā 30 dienu laikā, bez jautājumiem-uzdoti, naudas atdošanas garantija par visiem tās pakalpojumiem. Tāpēc ir viegli pārbaudīt šo visaugstāk novērtēto VPN pirms tā uzstādīšanas maršrutētājā.

Straumējiet ar ExpressVPN TAGAD!

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost iespaidīgie drošības elementi jūsu tiešsaistes aktivitātes padarīs privātas, kamēr jūs lidot caur ģeoblokiem un VPN blokiem lai piekļūtu visām Roku lietotnēm un kanāliem.

Jūs varat arī izklaidēt visu savu mājsaimniecību (un klusu, kamēr jūs baudāt savu filmu maratonu) lietotnes visām operētājsistēmām un spēja savienojiet līdz 7 ierīcēm tajā pašā laikā.

CyberGhost piedāvā milzīgu 45 dienu naudas atdošanas garantija visos tā pakalpojumos, lai jūs pats varētu noskaidrot, kāpēc tas ir pūļa favorīts.

Straumējiet ar CyberGhost TAGAD!

4. IPVanish

ipVanish ierīces

IPVanish piedāvā visas funkcijas, kas jums kādreiz būs vajadzīgas Roku VPN - un, jā, tas darbojas līdz savam vārdam! Jums patiks pilnīga tiešsaistes anonimitāte ar pilnīgu šifrēšanu visām jūsu ierīcēm, ieskaitot maršrutētājus.

viegli saprotams interfeiss sākšanu ar IPVanish padara vienkāršu, pat ja esat VPN iesācējs. Jums patiks degoši ātrs ātrums un neierobežots joslas platums ieslēgts līdz 10 ierīcēm vispār nav laika.

Šodien varat izmēģināt IPVanish ar 7 dienu naudas atdošanas garantija, vai uzziniet vairāk, redzot, kas īstajiem lietotājiem ir sakāms par šo VPN.

Straumējiet ar IPVanish TAGAD!

5. VyprVPN

Kā atbloķēt kanālus Roku un straumēt visu, ko vēlaties

VyprVPN Chameleon tehnoloģija ir vienkārša apiet geoblokus un anti-VPN programmatūru ka tādus pakalpojumus kā Netflix izmanto. Tās tīkls 700 serveri (kas pieder vienīgi pakalpojumu sniedzējam, reti sastopama VPN starpā) aptver 70 valstis, ieskaitot ASV.

VyprVPN ir ātrs un drošs, nodrošinot jūs neierobežota piekļuve visām Roku labākajām lietotnēm. Pats labākais - to ir ārkārtīgi viegli iestatīt maršrutētājā. Ar tādām drošības funkcijām kā militāras klases šifrēšana un a NAT ugunsmūris, jūsu tīkls būs gandrīz imūns pret kiberuzbrukumiem.

Izmēģiniet šo novatorisko VPN pats ar bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Straumējiet ar VyprVPN TAGAD!

Kopsavilkums

Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, Roku lietotņu izvēle un straumēšanas saturs var šķist ļoti neapmierinošs. VPN ir ideāls risinājums, lai atbloķētu katru seansu, filmu un pakalpojumu Roku bibliotēkā.

Labākie VPN var pat apiet VPN bloķētājus, nodrošinot pilnu piekļuvi tādiem ļoti ierobežotiem pakalpojumiem kā ASV Netflix un Hulu. Viņi arī aizsargās jūsu personisko informāciju un padarīs jūs anonīmu tiešsaistē.

Vēl labāk, ja to nedarīs labākie VPN, būs tukša maka iztukšošana! Labākie pakalpojumu sniedzēji regulāri piedāvā lielas atlaides abonementu plāniem, tāpēc apskatiet mūsu kuponu kodu lapu, lai uzzinātu šobrīd aktuālākos piedāvājumus.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me