Kā 2020. gadā tiešsaistē skatīties sešu Nāciju regbiju tiešsaistē no jebkuras vietas


Saduras lielās tautas regbija laukumā atkal 2020. gadā. Sešas valstis apvieno labākos Eiropas regbijā, kā viņi cīnās par lielām un mazām trofejām. 1883. gadā sāktais čempionāts sāk savu 125. sezonu 1. februārī.

Ar nacionālu lepnumu piecpadsmit spēlētāji rindās piecām spēlēm tiek godināti. Bet, ja jūs atradīsities ārpus valsts jebkurā laikā no 1. februāra līdz 14. martam, jūs varētu palaist garām darbību. Tas ir tāpēc, ka raidorganizācijas bloķē ikvienu ārpus savas valsts redzot viņu straumi.

Bet tas nav iemesls atteikties no Sešu Nāciju regbija skatīšanās. Jums vienkārši nepieciešams veids, kā izvairieties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Vienkāršs veids, kā to izdarīt, ir ar VPN. Izmantojot VPN, var šķist, ka atrodaties tajā pašā valstī, kurā ir raidorganizācija, ļaujot jums skatīties viņu straumi.

Manis veiktie pētījumi to parādīja NordVPN ir labākais VPN, lai skatītos Six Nations regbiju.

Ja vēlaties uzzināt, kā skatīties sešas nācijas, izmantojot VPN, es varu palīdzēt. Izmantojiet manu īso ceļvedi redzēt katru čempionāta spēli.

Jūs varat redzēt arī dažus no maniem citiem VPN ieteikumiem Sešu Nāciju čempionātam.

Skatieties Sešu Nāciju čempionātu tagad!

Īsa rokasgrāmata - skatieties Īrijas raidījumu vietnē Virgin One

 1. Izvēlieties VPN ar lielu ātrumu un serveriem Īrijā. NordVPN ir tīkla ātrums, kas jums nepieciešams, lai neatpaliktu no Sešu Nāciju regbija. Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri Īrijā.
 3. Dodieties uz vietni www.virginmediatelevision.ie/player/live/virgin-media-one/.
 4. Baudiet straumi!

Skatieties Sešu Nāciju čempionātu tagad!

Īsā rokasgrāmata - skatieties Francijas raidījumu kanālā France 2

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju ar lielu ātrumu un Francijas serverus. NordVPN ir mans ieteikums regbija straumēšanai. Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet servera atrašanās vietu Francijā.
 3. Dodieties uz france.tv un sāciet tiešraidi kanālam France 2.
 4. Straumējiet maču!

Skatieties Sešu Nāciju čempionātu tagad!

Īsā rokasgrāmata - skatieties Itālijas raidījumu DMAX

 1. Atlasiet ātrgaitas VPN ar serveriem Itālijā. NordVPN ir lieliski piemērots, lai izlauztu ģeoblokus Itālijā. Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri Itālijā.
 3. Dodieties uz vietni it.dplay.com/dmax.
 4. Vērojiet darbību laukumā!

Skatieties Sešu Nāciju čempionātu tagad!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Sešu Nāciju regbiju

Čempionāts, kurā piedalās cīņa kopš 1883. gada. Sāncensības trofejas tirgojās starp valstīm. Sešas komandas spēlē piecas spēles katrā, lai atrastu labāko komandu Eiropas regbijā. Un jūs to varētu palaist garām, ja atrodaties ārpus valsts jebkurā čempionāta laikā.

Tas ir tāpēc, ka Raidorganizācijām ir jābloķē viņu straumēšana no ikviena ārpus savas valsts. Tātad, lai skatītos Sešu Nāciju čempionātu, jums tas jādara šķiet, ka atrodaties vienā valstī ar savu raidorganizāciju. To var izdarīt ar VPN.

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs izvēlaties valsti, kurai ejat cauri. Tad, kad raidorganizācija pārbauda jūsu atrašanās vietu, tas redz jūsu atrašanās vietu VPN serveri. Viņi atbloķē straumi, un jūs varat skatīties katru mača minūti.

3 labākie VPN, lai skatītos Sešu Nāciju regbiju

1. NordVPN

Kā 2020. gadā tiešsaistē skatīties sešu Nāciju regbiju tiešsaistē no jebkuras vietas

NordVPN galvenās funkcijas

 • Atbloķē ESPN, ESPN +, Amazon Prime Video, Sling TV, BBC iPlayer, Showtime, Hulu, Netflix un HBO GO
 • Darbojas ar Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox un noteiktiem maršrutētājiem.
 • Vairāk nekā 5500 serveru
 • Var savienot līdz 6 ierīcēm vienlaikus
 • Pārsteidzošs ātrums
 • Daudzas uzlabotas funkcijas
 • Lielisks tīkla ātrums
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Lai straumētu saturu no citas valsts, ir nepieciešams ātrs savienojums, kas ļauj izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. NordVPN ir ātrs tīkls, kas sabojā ģeobloķējumus bez problēmām. Un tas to dara par lielu cenu, padarot to mans ieteikums Nr. 1 sešu nāciju skatīšanai.

Izmantojot NordVPN saskarni, ir viegli izveidot savienojumu caur valsti. Viss, kas jums jādara, ir izvēlieties valsti kartē, un šī valsts ir jūsu virtuālā atrašanās vieta. Tas ir viss, kas jums jādara, lai izveidotu savienojumu ar jebkuru no vairāk nekā 5500 serveru 59 valstīs.

Jūs varat izmantot savu kontu vietnē līdz sešām ierīcēm vienlaikus. Tas nozīmē, ka varat kopīgot savu VPN ar draugiem vai ģimeni.

Jūs pat varat izmēģināt NordVPN līdz Pēc 30 dienām, pēc tam atceliet pilnu naudas atmaksu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par NordVPN? Paskaties uz mūsu visaptverošais eksperta pārskats un padziļināti apskatiet NordVPN straumēšanu un citas funkcijas.

Skatieties sešu nāciju čempionātu kanālā NordVPN tagad!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • Atbloķē ESPN +, ESPN, Sling TV, Amazon Prime Video, HBO GO, Netflix, Spotify, YouTube, CBC un NBC.
 • Pieejams pārlūkam Chrome, iOS, Android TV, Windows, Linux, macOS, Firefox, Android, Safari, dažiem maršrutētājiem un noteiktām spēļu konsolēm.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Vairāk nekā 3000 serveru
 • Lielisks ātrums
 • Ļauj 5 vienlaicīgus savienojumus
 • Atbalsts ir pieejams 24/7 tiešraidē

Ātrums ir galvenais, kad skatāties regbiju. Jums ir nepieciešams ātrs tīkls, lai neatpaliktu no spēlētājiem, kad viņi lido ap laukumu. ExpressVPN ir viens no ātrākajiem pieejamajiem tīkliem, padarot to par lielisku izvēli Sešu Nāciju čempionātam.

Lieliski, lai izjauktu ģeoblokus, ExpressVPN nodrošina savienojumu ar jebkuru no vairāk nekā 3000 serveru 94 valstīs.

ExpressVPN sadalītā tunelēšanas funkcija ļauj nosūtīt daļu tīkla trafika caur LAN, kamēr izmantojat VPN. Tādā veidā jūs varat saglabājiet vietējos savienojumus, pat straumējot saturu no visas pasaules.

Pieci vienlaicīgi savienojumi ir pieejami ExpressVPN. Tas dod jums daudz savienojuma iespēju mājās un ceļojumā.

Uz augšu varat izmantot ExpressVPN 30 dienas un joprojām atceļ, lai saņemtu pilnu atmaksu.

Skatieties sešu nāciju čempionātu kanālā ExpressVPN tūlīt!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost galvenās funkcijas

 • Serveri, kas paredzēti ESPN, TF1, Eurosport, Sling TV, DAZN, ARD, BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video un Hulu.
 • Lietotnes, kas pieejamas Amazon Fire TV, Linux, macOS, Firefox, iOS, Windows, Android TV, Chrome, Windows, Android un daudziem maršrutētājiem..
 • Pilna atmaksa ir pieejama 45 dienu laikā pēc reģistrēšanās
 • Ātrs tīkls
 • Ļauj 7 vienlaicīgus savienojumus

Jūs varat garantējiet savienojumu uz dažādām straumēšanas vietnēm, izmantojot CyberGhost. Jūs izveidojat savienojumu ar serveri, kas paredzēts vienai raidorganizācijai, un jums vienmēr būs savienojums ar šo raidorganizāciju.

Pat ja jūsu raidorganizācijai nav servera, CyberGhost’s 5900+ serveri 89 valstīs visi ir lieliski piemēroti straumēšanai. Viņi var izlauzties cauri ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un uzturēt ātru, vienmērīgu plūsmu no visas pasaules.

Izmantojiet vietni CyberGhost 45 dienas un joprojām saņem pilnu atmaksu.

Kopīgojiet savu interneta brīvību ar līdz pat septiņi savienojumi vienlaicīgi.

Skatieties sešu nāciju čempionātu vietnē CyberGhost Now!

BUJ

Vai ir grūti izmantot VPN??

Nepavisam. Vienkārši reģistrējieties, instalējiet un palaidiet programmatūru, pēc tam piesakieties. Tad jūs vienkārši izvēlaties savu valsti un esat gatavs doties.

Vai VPN glabā manas tiešsaistes aktivitātes žurnālus?

Labākie VPN, piemēram, iepriekš uzskaitītie, to nedara. Labi pakalpojumi vēlas saglabāt lietotāju drošību un anonimitāti. Uzturot stingru politikas neierakstīšanos, VPN aizsargā jūs pat pēc atteikšanās.

Kurš vēl pārraida Sešu Nāciju čempionātu?

Apvienotajā Karalistē sešu valstu čempionātu var skatīties kanālos BBC Sport, ITV Sport vai S4C. Austrālijā jūs varat izmantot beIN Sports. Jaunzēlande to izmanto Sky Sports. ASV jūs varat skatīties kanālā NBC Sports Gold.

Grunts līnija

Pieci mači līdz uzvarai. Pieci mači godībā. Pieci mači, lai izveidotu leģendas. Sešām komandām ir piecas spēles līdz iegravē viņu vārdus mūžībā. Un jums ir tikai piecas iespējas redzēt, kā jūsu komanda veido savu vēsturi. Izmantojot VPN, jūs varat redzēt katru maču neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Tātad, kurš VPN ir piemērots jums? Personīgi es uzskatu NordVPN ātruma un ģeobloka kombinācija ir vislabākā regbija skatīšanās. Turklāt jūs varat padarīt NordVPN saprātīgās cenas vēl pieņemamākas, kad jūs apmeklējat mūsu darījumu un kuponu lapa.

Vai vēlaties skatīties sešas nācijas BBC? Apskatiet Labākie BBC iPlayer VPN, ko skatīties ārzemēs tiešsaistē.

Skatieties vēl vairāk Eiropas sporta veidu ar Labākie Eurosport VPN.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me