Kā 2020. gadā skatīties Pelnu testu sēriju no jebkuras vietas


Anglija un Austrālija atkal tiekas, lai redzētu kas var turēt The Ashes līdz 2022. gadam. Bet, ja atrodaties ārpus Lielbritānijas vai Austrālijas, jūs, iespējams, nevarēsit redzēt šo leģendāro sēriju. Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Izmantojot VPN, jūs varat redzēt katru pārbaudes spēli, kas noteiks sēriju. Izmantojiet mūsu īso ceļvedi straume Pelni no jebkuras vietas pasaulē.

Īsā rokasgrāmata: skatieties Lielbritānijas raidījumu Sky Sports

Sky Sports pārraida The Ashes Lielbritānijā. Lai straumētu spēles Sky Sports, jums jābūt Sky TV klientam. Lai skatītos pelnus Sky Sports:

 1. Izvēlieties ātrgaitas VPN pakalpojumu sniedzēju ar Lielbritānijas serveriem (mēs iesakām ExpressVPNfor kriketam). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un izvēlieties serveri Lielbritānijā.
 3. Dodieties uz www.skysports.com un izveidojiet kontu vietnē.
 4. Dodieties uz vietni www.sky.com un saistiet savu Sky kontu ar savu vietnes kontu. Jums būs nepieciešams jūsu Sky konta numurs.
 5. Kad esat gatavs, piesakieties Sky Sports un izbaudiet!

Noskatieties pelnus TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: skatieties Lielbritānijas raidījumu TŪLĪT televizorā

Tu vari izmantot TAGAD TV lai straumētu Sky Sports bez Sky konta. Lai straumētu spēles NOW TV, jums jāievada Lielbritānijas adrese. Lai skatītos Pelnus TV TŪLĪT:

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju ar lielu ātrumu un serveriem Apvienotajā Karalistē (ExpressVPNservice ir mūsu ieteikums). Abonējiet un instalējiet lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri Lielbritānijā.
 3. Dodieties uz vietni nowtv.com un iegādājieties Sky Sports dienas vai mēneša karti (ja jums nav Lielbritānijas kredītkartes, vietnē currys.co.uk iegādājieties NOW TV dāvanu karti un izpildiet instrukcijas, lai izmantotu dāvanu kartē)..
 4. Piesakieties TŪLĪT TV un straumējiet spēles!

Noskatieties pelnus TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: skatieties Austrālijas raidījumu 9. kanālā

9. kanāls ir raidījums The Ashes Austrālijā. Lai skatītos pelnus 9. kanālā:

 1. Atlasiet ātrgaitas VPN pakalpojumu sniedzēju ar serveriem Austrālijā (mēs iesakām ExpressVPN straumēšanas kriketam). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri Austrālijā.
 3. Dodieties uz vietni www.9now.com.au un reģistrējieties.
 4. Dodieties uz 9Now un straumējiet The Ashes!

Noskatieties pelnus TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos pelnus

Pelni ir visprestižākā Test kriketa trofeja. Jūs vēlaties redzēt, kā sērija izvēršas. Bet ģeobloki neļauj straumēt spēles.

Tas ir tāpēc, ka raidorganizācijām bieži tiek prasīts bloķēt straumēšanu no jebkuras personas ārpus savas valsts. Tātad, lai skatītos The Ashes, jums jāšķiet, ka atrodaties tajā pašā valstī, kurā ir raidorganizācija. Tas ir viens no veidiem, kā var palīdzēt VPN.

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, varat izvēlieties vietu, kur iet jūsu tīkla trafiks. Pēc tam, kad jūs izveidojat savienojumu ar raidorganizāciju, viņi redz šo VPN serveri kā jūsu atrašanās vietu. Tad viņi jums ļaus skatīties viņu straumi.

Bet tas nav viss, ko VPN var darīt jūsu labā. Tas arī aizsargā jūsu datus kamēr esat tiešsaistē.

VPN šifrē trafiku starp jūsu sistēmu un viņu serveri. Tas aizsargā jūsu datus no ikviena, kurš mēģina izspiegot jūsu darbības tiešsaistē. Tā kā tik daudz cilvēku un aģentūru mēģina nozagt jūsu informāciju, tas ir nedaudz pārliecinoši mierīgs prāts.

Tikai pārliecinieties izvēlēties augstas kvalitātes pakalpojumu. Raidorganizācijas bieži var atpazīt zemas kvalitātes VPN un bloķēt tos. Augstas kvalitātes pakalpojums maskējas efektīvāk, palīdzot jums izvairieties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Labi pakalpojumi nodrošina arī labāku datu šifrēšanu, nodrošinot arī drošību.

Kad jūs reģistrējieties VPN jūs tiešsaistē iegūstat gan interneta brīvību, gan drošību. Tad jūs saņemat visu labākais, ko var piedāvāt internets.

Labākie VPN pelnu vērošanai

1. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

Ar dažiem no vislabākie savienojuma ātrumi VPN tirgū ExpressVPN ir lieliska izvēle straumēšanai. ExpressVPN tīkls nodrošina visu joslas platumu, kas jums nepieciešams, lai neatpaliktu no sporta tiešraides HD formātā. Un plašais serveru saraksts nodrošina ExpressVPN nodrošināšanu daudz vietas, arī.

ExpressVPN piegādā lietotāji, kurus mīl lietotāji un kurus ievēro drošības eksperti lieliska pieredze. Ir pierādīts, ka tas spēj atbloķēt saturu visā pasaulē. Jūs varat pievienojiet ne vairāk kā 5 ierīces vienlaicīgi ar vienu kontu.

Jūs pat varat sadaliet trafiku starp VPN un vietējo savienojumu, saglabājot savienojumu ar vietējām ierīcēm. Turklāt jūs varat izvēlēties protokolu, kuru izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar serveri. Un, ja jums rodas problēmas 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir gatavs palīdzēt.

Lai uzzinātu vairāk par ExpressVPN, lasiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājuma versija operētājsistēmai iOS un Android

ExpressVPN var atbloķēt:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Specializēts straumēšanas profils:
Nē, bet visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties pelnus vietnē ExpressVPN TŪLĪT!

2. NordVPN

NordVPN priekšrocības

Pilnībā pieejams VPN par saprātīgu cenu, NordVPN ir mūsu pirmais VPN. Galveno uzmanību pievēršot drošībai, privātumam un satura atbloķēšanai, NordVPN ir nozares līderis datu aizsardzībā. Un plašais serveru saraksts nodrošina, ka varat iegūstiet nepieciešamos savienojumus.

NordVPN ietver plašu funkciju klāstu. SmartPlay funkcija uzlabo straumēšanu. Dubultā VPN funkcija ļauj dubultā šifrēt trafiku. Un CyberSec funkcija aizsargā jūs no reklāmām un ļaunprātīgas programmatūras.

Jūs pat varat izmantot savu NordVPN kontu pievienojiet ne vairāk kā 6 ierīces uzreiz. Pēc tam, pat pēc atvienošanas, NordVPN’s stingra politika bez žurnāliem aizsargā jūsu anonimitāti.

Lai uzzinātu vairāk par NordVPN un kāpēc tā ir lieliska izvēle jums, izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Noskatieties The Ashes vietnē NordVPN TŪLĪT!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ikvienam, kas vēl straumē pa VPN, CyberGhost to padara vienkāršu. CyberGhost nodrošina straumēšanai veltīti serveri kas palīdz izvēlēties jūsu vajadzībām labāko serveri. Tas nodrošina ātru, pastāvīgu savienojumu, ko var atbloķēt saturu.

CyberGhost serveru saraksts ir garš un plašs. Lietotne nodrošina jūsu drošību tiešsaistē tiešsaistes izsekotāju, reklāmu un ļaunprātīga satura bloķēšana. Jūs pat varat izveidot savienojumu līdz 7 ierīcēm vienlaikus.

Vai jūs arī interesējat torrenting un failu apmaiņa? CyberGhost šīm darbībām nodrošina arī īpašus serverus. Ja jums nepieciešama palīdzība, zinot, kur un kā izveidot savienojumu, CyberGhost ir pieejams jums.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes, lai uzzinātu, kāpēc CyberGhost ir lieliska izvēle būt jūsu VPN!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas pēc īsiem plāniem; 45 dienas pēc 6 mēnešu vai ilgāka plāna

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājums mobilajam tālrunim; Pieejams 1 vai 3 dienu Windows izmēģinājums

CyberGhost var atbloķēt:
Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā; parāda valstis un lietotāju skaitu.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties pelnus vietnē CyberGhost TŪLĪT!

Kopsavilkums

Austrālija un Anglija atkal darbojas vietnei The Ashes. Bet, ja neatrodaties Austrālijā vai Lielbritānijā, iespējams, izlaidīsit kriketa lielāko testa sēriju. Reģistrējieties VPN jau šodien un jūs varat redzēt katru spēles sēriju, katru dienu katrā mačā visā sērijā.

Nezināt, kurš VPN ir piemērots jums? Mēs iesakām ExpressVPN kriketam. Un apmeklējiet mūsu darījumu un kuponu lapu, lai uzzinātu, kā ietaupīt vēl vairāk!

Turpmākais lasījums

Lai uzzinātu vairāk par VPN:

 • Labākie Austrālijas VPN
 • Kā skatīties Lielbritānijas TV ārzemēs
 • Labākie bezmaksas VPN izmēģinājumi
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me