Kā 2020. gadā no jebkuras vietas skatīties Le Mans 24 stundas


Le Mans 24 stundas ir leģendārākās izturības sacīkstes visās autosacīkstēs. Tieši konkurss pierāda ne tikai ātruma, bet arī izturības auto izturību visā pasaulē. Reģistrējieties VPN tūlīt un redziet, kurš parāda šo vērtību, izmantojot šo šausmīgo autobūves pārbaudi.

Šis delikāts veiktspējas un izturības līdzsvarošana ir lieliska autoražotāja zīme. Bet, ja jūs atrodaties ārzemēs, jūs, iespējams, neredzat, kurš var gan izdzīvot, gan plaukt tīklā Le Mans.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Izmantojot VPN un mūsu ātro ceļvedi, jūs varat redzēt katru brīdi, kas iezīmēs automašīnu starp lielākajiem.

Īsā rokasgrāmata: skatieties ASV vai Kanādas raidījumu vietnē MotorTrend

MotorTrend TV pārraida Le Mans 24 stundas ASV un Kanādā. Lai skatītos Le Mans 24 stundas vietnē MotorTrend:

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju ar lielu ātrumu un serveriem ASV vai Kanādā (mēs iesakām NordVPNfor autosacīkstēm). Reģistrējieties un instalējiet viņu lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un izvēlieties serveri ASV vai Kanādā.
 3. Dodieties uz motortrendondemand.com un abonējiet. Jūs varat izmantot PayPal.
 4. Kad ir laiks sacensībām, piesakieties MotorTrend un izbaudiet!

Skatieties Le Mans 24 stundas TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: skatieties ASV raidījumu pa Sling TV

Sling TV piedāvā MotorTrend tīklu Oranžais iepakojums. Lai noskatītos 24 stundas Le Mans kanālā Sling TV Orange:

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju ar ātrgaitas ASV serveriem (NordVPNservice ir mūsu labākais auto sacīkšu piedāvājums). Reģistrējieties pakalpojumam un lejupielādējiet viņu lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet servera atrašanās vietu ASV.
 3. Dodieties uz Sling TV un reģistrējieties Oranžais iepakojums lai iegūtu MotorTrend (ja jums nav norēķinu metodes, kuras pamatā ir ASV, iegādājieties Sling TV dāvanu karti vietnē MyGiftCardSupply.com un izpildiet norādījumus, lai karti izmantotu un abonētu Sling TV Orange.).
 4. Kad esat gatavs, piesakieties Sling TV, atlasiet MotorTrend straumi un skatiet visas darbības!

Skatieties Le Mans 24 stundas TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: skatieties Eiropeas vai Austrālijas raidījumu vietnē Eurosport

Eurosport pārraida Le Mans 24 stundas visā Eiropā un Austrālijā. Noskatīties Le Mans 24 stundas EuroSport:

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju ar lielu ātrumu un serveriem Eiropā vai Austrālijā (mēs iesakām NordVPNfor straumēšanas autosacīkstēm). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet servera atrašanās vietu Eiropā vai Austrālijā.
 3. Dodieties uz vietni eurosportplayer.com un iegādājieties abonementu. Jūs varat izmantot PayPal.
 4. Piesakieties un izbaudiet sacensības!

Skatieties Le Mans 24 stundas TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: skatieties Jaunzēlandes raidījumu Sky

Sky Televīzija raidījums Le Mans 24 stundas Jaunzēlandē. Lai straumētu Sky, jums ir nepieciešams SKY konts, Vodafone konts vai viedkartes numurs. Lai skatītos Le Mans 24 stundas debesīs:

 1. Izvēlieties ātrgaitas VPN ar serveriem Jaunzēlandē (mēs iesakām NordVPNfor autosacīkstēm). Reģistrējieties un instalējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un izvēlieties serveri Jaunzēlandē.
 3. Dodieties uz vietni www.sky.co.nz un aktivizējiet tiešsaistes kontu ar sava konta numuru vai viedkartes numuru.
 4. Piesakieties un straumējiet sacensības!

Skatieties Le Mans 24 stundas TŪLĪT!

Kāpēc jums nepieciešams VPN, lai skatītos Le Mans 24 stundas?

Le Mans 24 stundas ir notikums, kuru nevēlaties palaist garām. Tomēr, ja sacensību laikā atrodaties ārzemēs, ģeogrāfiskie ierobežojumi liedz jums to skatīties. Jums ir nepieciešams veids, kā atbloķēt straumi lai jūs varētu skatīties labākos izturības sacīkstēs.

Ko darīt, ja jūs varētu maršrutēt tīkla trafiku caur serveri tajā pašā valstī, kurā darbojas raidorganizācija? Tas pārliecinātu raidorganizāciju, ka atrodaties viņu valstī. Tas būs atbloķējiet straumi, ļaujot jums redzēt katru apli.

Tas ir tas, ko VPN dara jūsu labā. Jūs izvēlēties vietu jūsu serverim. Jūsu interneta trafiks tiek novirzīts caur šo serveri. Jūs varat skatīties, ko vēlaties, no kā vēlaties, lai kur jūs atrastos.

Tikai pārliecinieties izvēlēties augstas kvalitātes VPN apkalpošana. Iespējams, ka nekvalitatīvi pakalpojumi nevarēs atbloķēt jūsu raidorganizāciju. Vai arī viņi, iespējams, neizmanto labāko šifrēšanu. Tas rada problēmas.

Straumēšanas pakalpojumus ir grūtāk atpazīt, padarot tos kvalitatīvus efektīvāka satura atbloķēšana. Un tie nodrošina ātros savienojumus, kas jums nepieciešami, lai skaidri redzētu straumi. Galu galā, jums ir nepieciešams daudz joslas platuma lai redzētu detaļas, kas iezīmē atšķirību sacensībās.

Un kā papildu piemaksu viņi arī šifrējiet tīkla trafiku. Tādā veidā jūs redzat ne tikai sacensības, jūs esat drošībā no visiem, kas spiego jūsu interneta lietošanā.

Tas ir ļoti daudz: drošība un brīvība vienā paketē. Jūs redzat, ko vēlaties, un esat pasargāts no hakeriem, interneta pakalpojumu sniedzējiem un valdībām, kas vēlas jums sekot līdzi. Tāpēc pierakstieties šodien un gūstiet labāko no abām pasaulēm!

Labākie VPN, skatoties Le Mans 24 stundas

1.NordVPN

NordVPN ieguvumu informācija

Par saprātīgām cenām un ērti lietojamu NordVPN tiešsaistē nodrošina lielisku pieredzi. Viņu lietotājam draudzīgs interfeiss ļauj ērti atrast sava servera valsti. Turklāt plašais serveru klāsts nodrošina, ka varat izveidojiet savienojumu ar visur, kur jums jādodas.

Lai arī interfeiss ir vienkāršs, tas ir pakalpojums ar daudzām uzlabotajām funkcijām. Viņi nodrošina Dubultā VPN un CyberSec, kas darbojas, lai bloķētu reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru. NordVPN izmanto militāras pakāpes šifrēšanu un stingru politiku bez reģistrēšanās straumēšanas laikā nodrošiniet savu anonimitāti.

Atsevišķs abonements to ļauj savienojiet līdz 6 ierīcēm vienlaikus. Un SmartPlay Šī funkcija padara neticami vienkāršu straumēšanu tiešsaistē. Jums netrūks arī joslas platuma: viņu pakalpojums ir pietiekami ātrs, lai vienmērīgi piekļūtu HD pārklājumam.

Ja vēlaties uzzināt, kāpēc jums vajadzētu izmantot NordVPN, ieskatieties mūsu lietotāju pārskatos!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:
Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Noskatieties Le Mans 24 stundas NordVPN TŪLĪT!

2.ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN piedāvā dažus no vislabākie savienojuma ātrumi VPN tirgū. Tas ir ideāli piemērots autosacīkšu skatīšanai, un tam nav problēmu atbloķēt saturu no daudzām vietnēm. Un jūs pat varat vienlaikus izveidot savienojumu līdz 3 ierīcēm.

Ja jums nepieciešama palīdzība, viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī tiešraidē palīdzēt jums ik uz soļa. Pie uzlabotajām funkcijām pieder augstākā līmeņa šifrēšana un protokolu izvēle. Viņu serveru saraksts ir plašs un aptver visu 60 valstis visā pasaulē.

ExpressVPN piegādās lietotāji, kurus iecienījuši lietotāji un kurus ievēro drošības eksperti ērta piekļuve un bezšuvju straumēšana. Tā ir arī lieliska izvēle straumēšanai un citām darbībām ar lielu joslas platumu.

Vai vēlaties uzzināt, kāpēc ExpressVPN vajadzētu būt jūsu VPN? Izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājuma versija operētājsistēmai iOS un Android

ExpressVPN var atbloķēt:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:
Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties Le Mans 24 stundas ExpressVPN TŪLĪT!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost vēlas, lai jūs varētu ērti straumēt saturu. Tāpēc viņi piedāvā serveri, kas ir īpaši konfigurēti straumēšanai. Šie serveri nodrošina ātru ātrumu un stabilu savienojumu saglabāt savienojumu visas sacensības garumā.

Šim Rumānijas balstītajam VPN ir lielisks serveru pārklājums Eiropā un visā pasaulē. Jūs pat varat vienlaikus savienojiet līdz 7 ierīcēm.

CyberGhost bloķē arī tiešsaistes izsekotājus, reklāmas un ļaunprātīgu saturu. Un, ja vēlaties torrenting vai failu koplietošana, tie arī nodrošina specializētus serverus!

Lai uzzinātu vairāk par CyberGhost, izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes un noskaidrojiet, kas ir citiem cilvēkiem!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas pēc īsiem plāniem; 45 dienas pēc 6 mēnešu vai ilgāka plāna

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 24 stundas

CyberGhost var atbloķēt:
Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:
Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Noskatieties Le Mans 24 stundas vietnē CyberGhost TŪLĪT!

Kopsavilkums

Šoferi drīz iedarbinās motorus. Esiet gatavs Le Mans 24 stundām reģistrējoties VPN tagad. Tad jūs redzēsit, kurš stāvēs augstākais, kad pulkstenis beigsies!

Ja jūs joprojām mēģināt izlemt par VPN, mēs iesakām NordVPNautosacīkstēm. Un neaizmirstiet apskatīt mūsu piedāvājumu un kuponu lapu, lai ietaupītu abonementā!

Turpmākais lasījums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN un to, ko viņi var darīt:

 • ExpressVPN darbojas Ķīnā, bet tikai tad, ja jūs to darāt
 • Labākie VPN Eiropā - drošībai, straumēšanai & Ātrumi
 • Pilnīga VoIP VPN rokasgrāmata [&Kā izvēlēties labāko jums]
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me