Kā 2020. gadā no jebkuras vietas iegūt Paragvajas IP adresi [+ VIDEO]


Ja jums būtu bijis problēmas skatīties Paragvajas TV no ārpuses, iespējams, esat nācies saskarties ar ģeobloku atrašanās vietas dēļ jums liedza piekļuvi.

Geoblocks aplūko jūsu IP adresi, lai uzzinātu, kur atrodaties. Banku portāli tos izmanto, straumēšanas vietnes tos izmanto, un pat sociālie tīkli tos izmanto. Ja jūsu IP norāda, ka neatrodaties Paragvajā, jums var liegt piekļuvi iecienītākajām vietnēm un pakalpojumiem.

To ir viegli novērst, izmantojot VPN, ja vien VPN piedāvā Paragvajas serverus - kuru diemžēl lielākajai daļai no tiem nav. Mēs dziļi izpļāpājāmies, lai Paragvajā atrastu divus izcilus VPN nodrošinātājus ar augstākās klases drošību un serveriem. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Paragvajas IP adresi ar VPN

 1. Izvēlieties VPN ar vismaz vienu serveri Paragvajā. Mēs iesakām HMAfor Paragvajas IP adresi.
 2. Lejupielādējiet programmatūru un instalējiet to ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Paragvajā.
 4. Izmantojiet mūsu rīku, lai pārbaudītu jauno IP adresi.

Iegūstiet Paragvajas IP adresi tūlīt!

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt jums Paragvajas IP adresi
 • Kādu citu VPN var darīt jūsu labā? Drošība tiešsaistē un straumēšana visā pasaulē
 • Kā izvēlēties labāko un drošāko VPN - nepieciešamās funkcijas
 • Labākie VPN, lai iegūtu Paragvajas IP adresi

Kā VPN var iegūt jums Paragvajas IP adresi

VPN novirza jūsu interneta trafiku caur vienu no tīkla privātajiem serveriem. VPN pakalpojumu sniedzēji ar lieliem serveru tīkliem sniedz jums daudz vietu, no kurām izvēlēties, visā pasaulē.

Ja izveidosit savienojumu ar serveri Paragvajā, trafiks tiks pārvietots caur šo serveri, pirms tas tiks nosūtīts nekur citur. Šis process dod jums jaunu IP adresi Paragvajā kas mānīs vietnes domāt, ka jūs faktiski esat valstī.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Kad no sava VPN iegūstat jauno Paragvajas IP adresi, smeklēšanas dzinēji, ziņu vietnes, sociālo mediju tīkli un straumēšanas vietnes ļaus piekļūt saturam, kas parasti ir pieejams tikai lietotājiem valstī.

Tomēr var būt grūti atrast VPN pakalpojumu sniedzējus ar serveriem Paragvajā. Labās ziņas ir tas, ka daži no pakalpojumiem ar Paragvajas serveriem ietver divi augsti novērtēti, droši VPN pakalpojumu sniedzēji, kuriem varat uzticēties.

Izmantojot šos augsti vērtētos VPN, jūs varēsit skatīties ģeogrāfiski bloķēts saturs no visas pasaules. Tas ietver tikpat sarežģītas straumēšanas vietnes kā ASV Netflix.

Bezmaksas IP komutatori - starpniekserveri un tā sauktais bezmaksas VPNS - var mainīt arī jūsu IP adresi, taču tie bieži notiek radīt tik daudz problēmu, cik tās atrisina. Pirmkārt, vietnes lēnām un viegli uztveramas, lai pārbaudītu VPN, tāpēc tie nedarbojas labi, lai straumētu ģeogrāfiski bloķētu saturu.

Otrkārt, bezmaksas pakalpojumi bieži mitina reklāmas vai pat pārdod jūsu informāciju. Viņi izmanto arī vājāku šifrēšanu nekā augstākās klases VPN, atstājot jūsu datus neaizsargātus pret hakeru un spiegošanu.

Piemaksa VPN sniedz jums kontroli pār jūsu tiešsaistes pasauli. Viņi neļauj reklāmdevējiem, jūsu ISP un valdības iestādēm vākt informāciju par jums un ļauj jums droši, ātri un tik bieži mainīt redzamo atrašanās vietu..

Ko meklēt VPN

 • Serveri Paragvajā: Vismaz viens serveris Paragvajā ir obligāts Paragvajas IP adresei.
 • Lietotnes ar uzlabotām funkcijām: Meklējiet iznīcināšanas slēdzi, DNS aizsardzību pret noplūdi un starp platformu atbalstu.
 • Liels ātrums: Meklējiet VPN ar ātriem serveriem, ja vēlaties straumēt filmas bez satraucošas nobīdes un buferizācijas.
 • Privātuma aizsardzība: Meklējiet VPN ar konfidencialitātes politiku, kas sola neierakstīt jūsu personiskos datus vai pārlūkošanas vēsturi.
 • Spēcīga šifrēšanas tehnoloģija: Pārliecinieties, vai jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu (AES)..

Labākie VPN, lai iegūtu Paragvajas IP adresi

1. HMA

Kopējais vērtējums: 4,6 - lielākais tīkls visā pasaulē un labākais VPN Paragvajai

hidemyass ierīce

Nepalaidiet garām: ietaupot 75% no abonementa vērtības, reģistrējoties tūlīt

HMA piedāvā lielākais serveru tīkls no visiem mūsu ieteiktajiem VPN, ieskaitot divi serveri un sešas IP adreses Paragvajā. Serveri ir optimizēti P2P un straumēšanai, tāpēc HMA ir ideāla izvēle, lai torrentētu vai skatītos saturu tiešsaistē.

HMA izmanto militārā līmeņa AES šifrēšana un to var instalēt maršrutētājā, tāpēc jūs varat arī apiet geoblokus savā viedajā televizorā. Jūs varat izmēģināt HMA sadaļā 30 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs ātri uzzināsit, kāpēc tas saņem tik lieliskas lietotāju atsauksmes.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts HMA ekspertu pārskats.

Iegūstiet HMA tūlīt

2. PureVPN

Kopējais vērtējums: 4,1 - labākais budžeta risinājums Paragvajas IP

PureVPN ierīces

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 88% ATLAIDI un saņemiet Panamas IP adresi, izmantojot PureVPN Tagad

PureVPN piedāvā lielisku augstas klases drošības funkciju kombināciju, iespaidīgu vairāk nekā 2000 serveru tīklu visā pasaulē un ātru ātrumu. Six serveri Paragvajā dod jums daudz izvēles iespēju iegūt IP valstī.

Serveri ir konfigurēti straumēšanai un nodrošina papildu slāni aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un satura filtrēšana. Ar vienu PureVPN kontu varat aizsargāt ne vairāk kā piecas ierīces, tāpēc jūsu naudai ir liela vērtība.

PureVPN ir daudz apmierinātu klientu, taču, ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar pakalpojumu, varat lūgt atmaksu sadaļā 31 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Izlasiet mūsu ekspertu detalizētu pārskatu par PureVPN.

Iegūstiet PureVPN tūlīt!

Turpmākais lasījums

Labākie VPN piedāvājumi un kuponi (tos ir atraduši mūsu darījumu piedāvājumi)

Kas ir VPN un vai jums tāds ir vajadzīgs? Mūsu Ultimtae VPN rokasgrāmata iesācējiem

Kas ir VPN slepkava un kāpēc tas ir svarīgi?

Vai straumes ir nelikumīgas? Mūsu ceļvedis aizliegumiem un likumiem visā pasaulē

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me