Kā 2020. gadā iegūt Libērijas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]


Jūsu ārvalstu IP adrese ir iemesls jums nevar iegūt pilnīgu piekļuvi Libērijas vietnēm.

Varbūt jūs mēģināt skatīties Džordža Veja futbola nodarbības vietnē YouTube vai ir nepieciešams samaksāt rēķinus Libērijas dolāros. Diemžēl vietnes dažādiem lietotājiem nodrošina atšķirīgu saturu atkarībā no viņu atrašanās vietas - procesu sauc par ģeobloķēšanu.

Dabūt neierobežots piekļuvi saturam paredzēta tikai Libērijas cilvēkiem. jums ir nepieciešams Libērijas IP adrese. Mēs jums parādīsim, kā iegūt tādu pakalpojumu sniedzēju, kuram varat uzticēties.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Libērijas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Libērijā. HMA VPN ir vienīgā uzticamā opcija, kas šodien pieejama.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā / ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Libērijā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu vienkāršo tiešsaistes rīku.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt Libērijas IP adresi
 • Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko
 • Ko meklēt VPN
 • Labākais VPN, lai iegūtu Libērijas IP adresi

Kā VPN var iegūt Libērijas IP adresi

HidyMyAss! (HMA) rada virtuālais tunelis starp jūsu ierīci un drošu serveri Libērijā. Pēc tam serveris pārsūta jūsu datplūsmu uz vietnēm. Tas nozīmē ka vietnes redz tikai servera Libērijas IP adresi. Jūsu atrašanās vieta paliek paslēpta tuneli.

Tā kā vietnes, kuras apmeklējat, uzskatīs, ka atrodaties Libērijā, jums tas būs nav problēmu piekļūt saturam tas parasti ir pieejams tikai valsts iekšienē.

Kvalitātes VPN šifrē un atšifrē visas pārraides, kas pārvietojas pa tuneli, padarot jūsu datus nenolasāmus hakeriem, valdības spiegiem, un reklāmdevēji. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par visām lietām, kuras uzticams VPN var darīt jūsu labā.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Izmantojot Libērijas IP adresi no laba VPN, varat straumējiet Libērijas filmas, Televīzijas šovi un mūzika, kas tiek piedāvāta tikai lietotājiem Libērijā. Ja ceļojat uz Libēriju, varat pat to izdarīt ietaupīt naudu viesnīcām maksājot tādas pašas cenas kā vietējie iedzīvotāji.

Var arī dabūt Libērijas jaunākās ziņas jūsu ziņu plūsmā, paziņojumi par biznesa iespējas valstī savā LinkedIn kontā, un reģionālie sociālie atjauninājumi jūsu Facebook kontā.

Izmantojot tikai vienu premium VPN, kas piedāvā Libērijas IP adreses, jums varētu rasties jautājums, vai tā vietā varat izmantot bezmaksas pakalpojumu. Mēs ļoti iesakām pret bezmaksas pilnvaras; vairums no tiem izmanto P2P tīklus atstājiet savu savienojumu atklātu citiem lietotājiem.

Bezmaksas VPN ir lēni, neuzticami savienojumi ir briesmīgi straumēšanai. Ir gandrīz neiespējami atrast drošu bezmaksas VPN ar Libērijas serveriem. Daudzi tā sauktie bezmaksas pakalpojumi vāc datus par jums un pārdod tos trešajām personām.

Libērijas interneta infrastruktūras nepilnības padara jūs īpaši neaizsargātus pret datu zādzībām, kad veicat bankas pakalpojumus vai veicat uzņēmējdarbību tiešsaistē. Premium VPN izmantot vismaz 256 bitu AES šifrēšanu aizsargātu jūs no kibernoziedzības, pat ja izmantojat publisko wifi.

HMA klātbūtne Libērijā nozīmē, ka jums nevajadzēs uzņemties risku, lai piekļūtu vajadzīgajām Libērijas vietnēm. Kā milzīgs bonuss, jūs varēsit sasniegt arī ASV Netflix, Hulu, BBC iPlayer, un daudz vairāk.

Ko meklēt VPN

 • Pārbaudes laiks: Cienījamākie VPN piedāvā naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu pārbaudīt to darbību.
 • Datu aizsardzība: Meklējiet pakalpojumu, kas ietver uzlabotus drošības pasākumus datu noplūdes novēršanai, piemēram, DNS vai IPv6 aizsardzību pret noplūdi.
 • Servera pārslēgšana: Pārbaudiet, vai jūsu VPN piedāvā neierobežotus bezmaksas servera slēdžus, lai iegūtu IP adreses pasaules valstīs.
 • Avārijas poga: Pat izmantojot izcilu serveri, Libērijas interneta problēmu dēļ jums radīsies savienojuma pārtraukumi. Slepkavības slēdzis automātiski pārtrauc visu datu pārraidi, ja sarūk jūsu VPN servera savienojums, aizsargājot jūs no hakeriem.
 • Serveri Libērijā: Jūsu VPN jābūt vismaz vienam serverim Libērijā, lai jūs varētu iegūt nepieciešamo Libērijas IP adresi.

Labākais VPN, lai iegūtu Libērijas IP adresi

HMA VPN

Kopējais vērtējums: 4,6 no 5,0 - Premium VPN ar lielāko globālo serveru tīklu

hidemyass ierīce

Paņemiet savu 75% atlaidi uz Libērijas IP adresi, izmantojot HMA 

HMA ir 2 serveri Libērijā, ar izvēli 6 IP adreses. VPN ir viegli iestatīt, izmantojot sākotnēji iestatītus režīmus parastajiem VPN lietojumiem. Vienkārši izvēlieties Vietas režīms lai redzētu globālā tīkla karti un ar klikšķi izveidotu savienojumu ar Libērijas serveri.

Ja atrodaties reģionā, kurā notiek valdības cenzūra un tiek uzraudzīts internets, jūs gūsit labumu no Brīvības režīms, kas jūs nekavējoties savieno ar serveri valstī ar brīvu runu aizsardzības.

HMA ir tiešsaistes testi, lai jūs varētu pārbaudiet, vai nav IP adreses un DNS noplūdes pārliecinieties, ka katru reizi sērfojot esat pilnīgi drošs. Ja atklājat noplūdi vai rodas kādas citas problēmas, klientu atbalsta komanda ir pieejama vietnē tiešraide 24/7.

Klienti īpaši mīl HMA ātro failu augšupielādes funkciju, kas to ļauj koplietot lielus failus privāti un droši bez e-pasta vai FTP.

Jūs varat izveidot savienojumu līdz 5 ierīcēm vienlaikus ar vienu abonementu. Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu, lai uzzinātu par bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumiem, vai abonējiet, zinot, ka: a 30 dienu naudas atdošana garantija ļauj pārbaudīt pakalpojumu bez jebkāda riska.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts HMA VPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet HMA VPN tūlīt!

Turpmākais lasījums

Saņemiet labākos piedāvājumus visos mūsu populārākajos VPN.

Uzziniet vairāk par to, kā patiešām noslēpt savu IP adresi, izmantojot VPN.

Kā izvēlēties labāko VPN - mūsu lielie astoņi padomi VPN iesācējiem

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me