IPVanish vs NordVPN salīdzinājums – kurš jums ir labākais 2020. gadā?


IPVanish un NordVPN ir divi plaši pazīstami VPN pakalpojumi, kas ir nopelnījuši savu vietu mūsu labākais VPN kopvērtējums. Katrs no viņiem apgalvo, ka ir ātrs, elastīgs un drošs - bet kurš no tiem parādīsies uzvarošs, salīdzinot galvu pret galvu?

Ja jūs atrodaties šeit, jūs droši vien uzdodat sev to. Mēs ar prieku atbildēsim uz šo jautājumu jums - pieturieties pie tā, kad mēs viens pret otru noliekam IPVanish un NordVPN cīņā vairākās svarīgās kategorijās.

Lai atrastu visu, kas jums jāzina par šiem populārajiem VPN, ieskatieties mūsu detalizētajā vietnē IPVanish pārskats un NordVPN pārskats.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība
 9. Galīgais spriedums

IPVanish vs NordVPN - kategorijas

Šim salīdzinājumam mēs izvēlējāmies astoņus VPN aspektus, kas jāizdara.

Mēs sāksim ar straumēšana un mokošs kategorijām, lai atrastu, kurš VPN ir labāks par reģionālo ierobežojumu apiešanu un straumju lejupielādi.

Tālāk mēs apskatīsim izmaksas, lietošanas ērtums, un saderība. Šeit mēs salīdzināsim IPVanish un NordVPN cenu punktus, draudzīgumu lietotājam un vispārējo platformas atbalstu.

Mēs arī veica rūpīgas ātruma pārbaudes, lai atrastu ātrāku VPN starp abiem. Galīgos rezultātus atradīsit sadaļā ātrums kategorija.

Visbeidzot, mēs to apskatīsim serveru tīkli, privātums, un drošība. Tā kā abi VPN lepojas ar tūkstošiem serveru un necaurlaidīgu šifrēšanu, šīs kategorijas noteikti tiks apstrīdētas.

Aizvērt zvanu vai pārliecinoša uzvara? Mēs to uzzināsim - redzēsim, kurš VPN parādās visaugstāk!

1. Straumēšana

Mūsdienu ģeogrāfisko ierobežojumu laikmetā daudziem VPN lietotājiem ir nepieciešama uzticama piekļuve jūsu iecienītākajam saturam.

NordVPN ir viens no labākajiem straumēšanas rīkiem, ja ne labākais. Tas nopelna perfektu punktu skaitu mūsu detalizētie Netflix testi, spējot apiet blokus ASV Netflix, Lielbritānija, Kanāda, Francija, Japāna, un pat Brazīlija.

Ietver arī citas populāras straumes, kuras varat brīvi skatīties, izmantojot NordVPN BBC, Hulu, HBO GO, Amazon Prime Video, un saraksts turpinās. Vai IPVanish var konkurēt ar šo garo sarakstu??

Diemžēl nē. Kamēr ASV Netflix katalogam vajadzētu darboties dažos IPVanish serveros, kopējais atbloķēšanas potenciāls šajā VPN ir diezgan zems. Pārbaužu laikā mēs nevarējām piekļūt pārāk daudz straumēm - BBC bija ierobežots, tāpat kā Hulu, Amazon Prime Video un HBO GO.

Straumēšana, izmantojot VPN, ir mainīga ainava, un mēs nerunājam par VPN nekad darbojas, taču, pamatojoties uz rezultātiem, IPVanish nespēj nodrošināt pastāvīgu piekļuvi labākajām vietnēm, kas tur atrodas. No otras puses, NordVPN ir zvaigžņu sniegums šajā kategorijā. Kāds tam iemesls??

Vienkārši sakot, NordVPN pieliek papildu pūles, lai straumētu bez problēmām. Starp 5 100+ serveri un automātiska SmartPlay DNS funkcija, šim pakalpojumu sniedzējam ir tehnoloģija un daudzpusība, kas jums nepieciešama, lai skatītos gandrīz jebko no jebkuras vietas.

Salīdzinot ar to, IPVanish īsti nepiedāvā nevienu uz straumēšanu orientētu serveri vai funkciju un tam ir mazāks tīkls, ar kuru spēlēties. 1300+ serveri nav slikts skaitlis, taču, tā kā lielāko daļu no tām jau ir bloķējušas populāras straumes, varat uzzināt, kāpēc IPVanish cīnās šajā kategorijā.

Straumēšanas uzvarētājs: NordVPN

IPVanish nevajadzētu būt jūsu pirmajai straumēšanas izvēlei - tas nozīmē, ka ASV Netflix joprojām ir pieejams šajā VPN. Lai bez piepūles piekļūtu savam iecienītākajam saturam, NordVPN ir labāka (un lētāka) izvēle.

Mēģiniet straumēt, izmantojot NordVPN!

2. Vētraina

Kaut arī gan IPVanish, gan NordVPN atbalsta P2P trafiku, pastāv liela atšķirība, kā abi pieejas šim.

IPVanish nav īpaša torrentinga profila, tā vietā ļaujot P2P savienojumus visos serveros. Tas padara situāciju nedaudz vieglāku, jo drošām pārraides sesijām ir nepieciešams vienkārši savienot VPN, kā jūs parasti darītu.

NordVPN iet pretējo ceļu ar atsevišķu P2P cilni kur jūs varat izvēlēties straumēm optimizētus serverus. Labākā daļa - jūs saņemat vairāk nekā 4400 no tiem, kas ir daudz vairāk nekā viss IPVanish servera saraksts.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Papildu funkcijas, abi VPN nodrošina SOCKS5 starpniekserverus kuru var iestatīt kopā ar jūsu aizraujošo klientu. Šie starpniekserveri parasti ir ātrāki, jo šifrēšana tos nepalēnina - taču, pateicoties uzlabotajai autentifikācijai, ir arī papildu drošības slānis. Neviens VPN neatbalsta ostas pāradresāciju.

Viens no IPVanish trūkumiem ir DMCA (Digitālās tūkstošgades autortiesību likums) politika. Tā kā ASV bāzēts VPN, tam nopietni jāuztver autortiesību pārkāpumi un jārīkojas atbilstoši DMCA paziņojumiem.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Robežas starp likumīgām un nelikumīgām mocībām bieži ir neskaidras un viegli ļaunprātīgas ar autortiesību troļļu palīdzību, kas diemžēl ASV valda nikni. IPVanish izmantošana straumēm var izraisīt galvassāpes un pat konta darbības apturēšanu, ja neesat piesardzīgs.

Panamā esošajam NordVPN ir liela priekšrocība šajā sakarā, jo tam nav jāatbilst DMCA pieprasījumiem.

Torrenting uzvarētājs: NordVPN

Abi VPN padara ātru un ērtu straumēšanu iesācējiem un ekspertiem. Tas nozīmē, ka NordVPN ir priekšrocība ar savu īpašo aizraujošo profilu un P2P draudzīgo jurisdikciju. IPVanish darbojas ļoti labi, taču juridiskas problēmas var (teorētiski) izslēgt BitTorrent lietotājus pat tad, ja viņi nav nepareizi.

Izmēģiniet Torrenting ar NordVPN!

3. Izmaksas

Naudas attiecība ir svarīgs aspekts, izvēloties nākamo VPN. Gan IPVanish, gan NordVPN ir daudz ko piedāvāt, bet kuram ir labāka cenu zīme?

Kā parasti ar VPN cenu noteikšanu, jūs neatradīsit izdevīgu cenu, ja meklējat mēneša abonementu. Abi pretendenti šeit ir vienlīdz dārgi, bet IPVanish ir nedaudz vieglāks uz jūsu maka pateicoties pievienotajai atlaidei (parasti ap 15%).

Lietas mainās ar garākiem plāniem. NordVPN viena gada plāns ir par 41% lētāks nekā tas, ko jūs maksātu katru mēnesi, un divu gadu abonements 58% atlaidīs galīgo cenu. IPVanish ir līdzīgs darījums gada plānā (šobrīd 46% atlaide), bet tas ir labākais, ko jūs iegūsit.

Tikmēr, jūs varat izmantot NordVPN lielisko trīs gadu piedāvājumu ar 70% atlaidi - vienkārši izmantojiet mūsu īpašo kupona kodu! Ar tik lielu cenu jūs faktiski iegūstat vienu no vadošajiem VPN tirgū kabatas maiņai.

Tomēr ne visi vēlas VPN ļoti ilgāku laika periodu. Ja vēlaties kādu vidusceļu no mēneša līdz gadam, IPVanish ir trīs mēnešu plāns ar 25% atlaidi - nav labākais piedāvājums, ko varat saņemt, bet nedaudz elastīgāks nekā ikgadējā alternatīva.

Uzvarētājs izmaksām: NordVPN

Ar regulārām lielām atlaidēm ilgākiem plāniem NordVPN ir pakalpojums, ko pirkt, ja kādu laiku plānojat izmantot VPN. Kopumā IPVanish ir dārgāks un straumēšanai piedāvā mazāku vērtību, taču trīs mēnešu abonements dažiem var būt izšķirošs..

Izmēģiniet NordVPN!

4. Vienkārša lietošana

Kā divi no labākajiem premium VPN, IPVanish un NordVPN ir vērsti uz to, lai lietotājiem būtu ērti, bez traucējumiem. Bet kurš šeit dara labāku darbu?

Abi VPN meklē stilīgu, taču funkcionālu dizainu. Serveru izvēle ir vienkārša, pateicoties ātrā savienojuma izvēlne - IPVanish arī dod jums vairāki nolaižamie saraksti ja vēlaties noteiktu valsti vai pilsētu.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

NordVPN piedāvā līdzīgu utilītu, bet jūs saņemat kompakto serveru saraksts arī lietotnes kreisajā pusē.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

No saraksta, jūs varat ātri izvēlēties ātrāko serveri (nosaka lietotne) vai manuāli izvēlieties vienu. Jūs varat arī izvairīties no pārpildītiem serveriem, pateicoties papildu informācijai par serveru ielādi.

IPVanish serveru saraksts ir atsevišķā cilnē, taču tam ir daži ļoti noderīgi filtri. Tie ļauj jums to darīt kārtot serverus pēc valsts, reakcijas laika, servera slodzes, un izlasei.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Abi VPN ar vienu klikšķi nokļūst iestatījumu izvēlnē. NordVPN saraksts ir nedaudz garāks, jo ir vairāk funkciju iespējot vai atspējot.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

IPVanish ir divas atsevišķas izvēlnes vispārējiem un savienojuma iestatījumiem. Tomēr kopējais iespēju skaits nav tik liels, padarot šo VPN nedaudz pamatīgāku šajā nodaļā.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Visbeidzot, abi VPN savās vietnēs nodrošina OpenVPN konfigurācijas failus, ja jūs drīzāk palaistu pielāgotu iestatīšanu, izmantojot trešās puses saskarni.

Uzvarētājs ērtai lietošanai: NordVPN

Nebūsiet vīlies nevienā VPN, kad runa ir par lietošanas ērtumu. Abas ir vienkāršas, stabilas un izskatīgas, taču NordVPN piedāvā sakoptāku saskarni ar daudz lielisku iestatījumu.

Izmēģiniet NordVPN!

5. Savietojamība

IPVanish un NordVPN var uzstādīt uz plaša platformu klāsta. Izmantojot lieliskās lietotnes visām lielākajām platformām un plašas iespējas manuālai iestatīšanai, mums būs jāskatās tuvāk, lai šeit atrastu uzvarētāju.

Windows

Ja jūsu VPN Windows lietotne sagādā jums nepatikšanas, tas, iespējams, nav tā vērts. Par laimi, neviens pakalpojumu sniedzējs šajā salīdzinājumā šeit nemet bumbu.

Windows atbalsts sākas no Windows 7 gan IPVanish, gan NordVPN. Tomēr, NordVPN ir neliela priekšrocība vecākām versijām, ļaujot manuāli konfigurēt operētājsistēmas XP un Vista. IPVanish tā nav.

Mac

Mac savietojamība ir vienāda starp IPVanish un NordVPN. Lai izmantotu viņu lietotnes, jums ir nepieciešama vismaz versija Yosemite (10.10).

Android

Abi VPN piedāvā īpašu lietotni dažādām Android versijām. IPVanish ir nedaudz labāks, salīdzinot ar versiju 4.0.3, tāpēc tā var būt labāka izvēle, ja jums ir vecāka Android ierīce.

iOS

Jūsu iOS ierīcei ir nepieciešama vismaz 9.0 versija lai palaistu kādu no VPN lietotnēm. Vēl viena izloze!

Linux

Abi VPN var strādāt ar Linux, taču to centrā ir dažādi izplatīšanas veidi. Izvēlieties IPVanish, ja izmantojat Ubuntu; NordVPN ir piemērots Debian lietotājiem. Kopumā šiem diviem pakalpojumiem Linux atbalsts ir diezgan ierobežots.

Maršrutētāji

Abiem VPN ir lieliskas apmācības instrukcijas DD-WRT un Tomato maršrutētājiem, bet NordVPN piedāvā atbalstu dažām papildu programmaparatūrām. Šīs rokasgrāmatas var būt ļoti noderīgas, ja jūs interesē pats iestatot VPN maršrutētāju.

Iepriekš konfigurēti maršrutētāji ar jebkuru VPN ir pieejami arī trešo pušu vietnēs.

Citas platformas

IPVanish darbojas šādās papildu platformās:

 • Chromebook dators
 • Windows Phone

NordVPN atbalsta šādas papildu platformas:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • Kazenes
 • Kodi
 • Multivides un spēļu konsoles (caur maršrutētāju)
 • Viedie televizori (caur maršrutētāju)

Uzvarētājs par saderību: NordVPN

Kamēr jūsu programmatūra nav pārāk novecojusi, jums abiem pakalpojumiem nebūs nekādu problēmu. NordVPN atbalsta vairāk platformu, un tam ir arī pārlūka paplašinājumi, padarot to par daudzpusīgāku izvēli šajā kategorijā.

Izmēģiniet NordVPN!

6. Ātrums

Šifrēšana nodrošina drošību tiešsaistē, bet tas arī noņem jūsu ātrumu. Tāpēc ir svarīgi, lai VPN būtu pastāvīgi ātrs.

VPN ātrums var ievērojami atšķirties atkarībā no jūsu izvēlētā servera. Kas vēl, lietas var kļūt neizturami lēnas, ja vienādojumam pievienojat attālumu.

Vai IPVanish un NordVPN ir ātrs vai gausa? Un kurš no tiem veic labāk? Mēs pārbaudījām serverus 10 vietās visā pasaulē lai atrastu atbildes uz šiem svarīgajiem jautājumiem.

Mūsu testi tika veikti no Austrumeiropas. Informācijai šeit ir mūsu lejupielādes un augšupielādes ātrumi bez VPN:

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Zemāk varat redzēt, kā IPVanish un NordVPN guva vārtus.

Serveris Lejupielādes ātrums (Mb / s) Augšupielādes ātrums (Mb / s)
IPVanish NordVPN IPVanish NordVPN
Automātiski (vistuvāk) 69.54 70.05 32,63 32,61
Rumānija 64.38 55,90 30.81 34.15
Vācija 69,33 63,95 30.90 34.53
Apvienotā Karaliste 68,25 53,72 35,67 24.44
Portugāle 50.54 33.93 24.13 30.00
Izraēla 53.14 34.52 31.09 11.62
Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) 43.44 54.35 22.91 27,61
Amerikas Savienotās Valstis (Losandželosa) 21.39 51.12 15.21 7.77
Japāna 0,53 28.09 1.16 2.02
Austrālija 10.67 24.56 0,35 1,97

Gala rezultāti noteikti ir iespaidīgi. Abas VPN Eiropā bija ļoti ātras - IPVanish ir nedaudz labāks lejupielādes ātrums, savukārt augšupielādes vadībā ir NordVPN. Kopumā atšķirības ir niecīgas.

IPVanish pārliecinoši uzvar arī Izraēlas serverī, bet pēc tam viss notiek sliktāk. NordVPN ir labāki rezultāti abos ASV serveros, un tā dominē Japānas un Austrālijas testos.

Lielākā līdzņemšana - NordVPN attālos serveros darbojas daudz labāk nekā IPVanish. Ar šo VPN mēs varējām sasniegt izcilu ātrumu, kaut arī mūsu testa vieta bija tūkstošiem jūdžu attālumā.

Tomēr IPVanish, izņemot Japānas serveri, neliecina pārāk daudz. Mēs mēģinājām pārslēgt serverus un testēt dažādos laikos, taču savienojums šajā vietā palika šausmīgi lēns. Neveiksme vai slikti serveri? Jebkurā gadījumā IPVanish nebija tik konsekvents kā NordVPN.

Uzvarētājs par ātrumu: NordVPN

NordVPN izceļas ar pārsteidzošu ātrumu serveros netālu un tālu. IPVanish Eiropas serveri tika pārbaudīti mūsu testos, taču šis VPN ar attālumu kļuva mazāk un mazāk efektīvs.

Izmēģiniet NordVPN!

7. Serveri un tīkls

Tūkstošiem serveru un globālais pārklājums ir lieliskas ziņas, ja nepieciešams, lai VPN būtu elastīgs. Šajā salīdzināšanā ir jānoraida kāds no VPN, bet viens no tiem šeit ir nepārprotams uzvarētājs.

NordVPN nodrošina gandrīz 4600 standarta serveru, no kuriem 4 400 atbalsta P2P. Turklāt jūs saņemat 460+ neizsvītroti serveri, 30 dubultā VPN serveri, 3 sīpoli-pār-VPN serveri, un 70+ ar speciālu IP, tādējādi kopējais skaits tiek palielināts 5 100+ serveri 60 valstīs.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ne daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir resursi, lai pārspētu šo paketi. Īpaši iespaidīgs ir NordVPN ASV žurnāls - ar Pieejami vairāk nekā 1 750 serveri šajā reģionā nav brīnums, ka šis VPN ir viens no labākajiem piemēriem piekļuvei ASV saturam.

Parasti mēs slavējam IPVanish par pienācīga lieluma tīklu.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Bet, salīdzinot ar NordVPN, jūs varat redzēt, kā 1300 serveri 50 valstīs pēkšņi nešķiet nekas liels. Turklāt IPVanish trūkst speciālo kategoriju, kuras varat atrast NordVPN serveru sarakstā.

Tomēr mums ir jāsniedz rekvizīti kopējam pārklājumam. Vismaz šeit IPVanish ir līdzvērtīgs NordVPN.

Serveru un tīkla uzvarētājs: NordVPN

NordVPN ir viens no vissarežģītākajiem serveru tīkliem tirgū, un tas to parāda. IPVanish pats par sevi ir pienācīgs, taču šajā salīdzinājumā tas ir solis atpakaļ.

Izmēģiniet NordVPN!

8. Privātums un drošība

Abas VPN ļoti nopietni uztver drošību un privātumu. Šifrēšana notiek, un privātuma politikās tiek solīta nulles datu reģistrēšana.

Tomēr atkal mums būs jāiedziļinās, lai noskaidrotu, kurš VPN ir ieguvējs.

Mežizstrādes politika

NordVPN ir acīmredzamas priekšrocības attiecībā uz jurisdikciju. Tas ir reģistrēts Panamā - drošā patvērumā bez drakoniskiem datu saglabāšanas likumiem. Tas ļauj NordVPN garantēt politiku bez reģistrācijas.

Ir vēl kas cits - Panama nav tās sastāvdaļa 5/9/14-Acu uzraudzības alianses, kas pasargā lietotājus no iespējamās valdības spiegošanas. Diemžēl tas tā nav gadījumā ar ASV bāzēto IPVanish.

Tagad tam nevajadzētu būt milzīgam jautājumam, vai ne? Galu galā IPVanish darbojas arī saskaņā ar stingru nulles reģistrēšanas politiku, taču tā ieraksts nav tīrs.

Jau 2016. gadā IPVanish nodeva slepenus lietotāju datus Iekšzemes drošības departamentam. Informācija izrādījās ļoti noderīga izmeklēšanā par bērnu vardarbību un pornogrāfiju, kas tajā laikā norisinājās. Taisnība patiešām tika kalpota, bet galu galā IPVanish bija melojis par viņu prasību pēc nulles žurnāliem. Lieki piebilst, ka cilvēki nebija priecīgi.

Labās ziņas ir StackPath (jaunais IPVanish īpašnieks kopš 2017. gada), kas ieviesa dažas tik ļoti nepieciešamās izmaiņas pakalpojumā, un šodien šim VPN ir jāpiedāvā patiesi nepiespiesti privātums. Tomēr šī garantija vēl ir jāpārbauda.

Šifrēšana un protokoli

Abi VPN ievieš AES-256 šifrēšanu, kas ir lielisks jaunums tiem, kas saistīti ar drošību. 256 bitu šifrēšana tiek uzskatīta par ārkārtīgi spēcīgu un praktiski nesalaužamu.

NordVPN veic papildu darbību, pievienojot Lieliska priekšu slepenība uz sajaukumu. Īsāk sakot, tas nozīmē, ka jūsu VPN sesijas ir vēl drošākas ar dinamiskām šifrēšanas atslēgām, nevis statiskām.

Abi dienesti intensīvi izmanto OpenVPN protokolu. Kā nozares standarts tam varat atrast vietēju atbalstu Windows, Mac un Android lietotnēs. IKEv2 / IPSec ir pieejams arī.

Papildus OpenVPN un IKEv2 / IPSec, IPVanish darbojas ar PPTP un L2TP / IPSec.

Drošības līdzekļi

NordVPN ir vesels drošības elementu arsenāls. patentētais CyberSec komplekts nodrošina reklāmu bloķēšanu un aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Jūs arī saņemat divi dažādi nogalināšanas slēdži un pielāgoti DNS iestatījumi, ar iespēju izmantot vēlamo DNS vai tos, kurus nodrošina NordVPN. Dubultā VPN serveri ir iekļauti arī.

IPVanish nav pārāk tālu aiz muguras, bet nepiedāvā tādu pašu dziļuma līmeni. Nogalināšanas slēdzis ir tur, bet par visu savienojumu jūs saņemat tikai vienu - NordVPN ir otrais īpašām lietotnēm. DNS noplūdes aizsardzība ir arī pamata salīdzinājumā ar NordVPN piedāvājumu, jo jūs nevarat ievadīt savus DNS iestatījumus.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Uz augšu, IPVanish ļauj ērti pārslēgt OpenVPN portu numurus, un tur ir apjukuma funkcija. Papildu slepenība bieži ir nepieciešama valstīs, kurās ir liela interneta cenzūra - Paturot prātā, IPVanish pašlaik ir bloķēts Ķīnā.

Ja vēlaties VPN, kas darbojas arī Ķīnā, NordVPN ir lieliska izvēle. Tāpat kā IPVanish, tas piedāvā arī papildu apmulsināšanu - bet šeit jūs saņemat simtiem īpašu serveru.

IPVanish vs NordVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Šis papildu iestatījums jāizmanto tikai tad, kad jums tas ir nepieciešams, jo standarta serveri nebūs pieejami Obfusposed režīmā.

Drošības un privātuma ieguvējs: NordVPN

IPVanish ir stabila šifrēšana un daudz drošības elementu, taču ASV jurisdikcija var radīt problēmas privātuma apzināšanā. NordVPN izceļas uz priekšu visos šīs kategorijas aspektos, nopelnot pārliecinošu uzvaru.

Izmēģiniet NordVPN!

9. Galīgais spriedums

Tīrs slaucīšanas līdzeklis NordVPN - IPVanish izvirza pienācīgu cīņu, taču tā atpaliek katrā no mūsu astoņiem salīdzinājumiem. Neatkarīgi no tā, ko meklējat, NordVPN, iespējams, veiks labāku darbu nekā konkurents.

NordVPN ir nozīmīgs straumēšanas potenciāls, ar masīvu serveru tīklu un nemainīgi lielu ātrumu. Tas arī neatstāj nekādas šaubas par privātumu un drošību - kaut ko IPVanish neizdodas sasniegt.

Jebkuram pakalpojumu sniedzējam ir grūti vērsties pret NordVPN. IPVanish ne vienmēr ir slikts pakalpojums - tas ir ātrs, pulēts un tam ir daudz ko piedāvāt. Kopumā lieliska alternatīva, kas jāapsver, ja jūs pārāk neinteresē straumēšana.

Bet būtība ir skaidra. Šajā salīdzinājumā NordVPN pierāda lielāku un labāku pakalpojumu, piešķirot jums daudz lielāku naudas vērtību.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me