Iegūstiet 33% atlaidi ProtonVPN, izmantojot šo SLEPENI kodu 5 vienkāršos soļos


ProtonVPN ir īpašs 2 gadu darījums, kuru jūs varat sasniegt tikai ar tā paneļa palīdzību, tikai pierakstoties pie pakalpojumu sniedzēja..

2 gadu darījums sākotnēji bija Melnās piektdienas akcija, bet tikai pirms dažām nedēļām tā tika atjaunota esošajiem lietotājiem. ProtonVPN nav veicinājis darījumu un izplatījis ziņas par to.

Par laimi, mūsu rūpīgā komanda paliek priekšā līkumam un var dalīties labajās ziņās ar jums.

Vai vēlaties saņemt 33% atlaidi ProtonVPN? Lūk, kā!

  1. Reģistrējieties ikmēneša ProtonVPN abonēšanai (pat ja plānojat vēlāk iegādāties ilgāku darījumu).
  2. Piesakieties informācijas panelī ar savu lietotājvārdu un paroli
  3. Noklikšķiniet uz darījuma (kas ir pieejams tikai esošajiem lietotājiem) un ietaupiet 33% uz divu gadu abonementu!

Saņemiet 33% atlaidi tūlīt!

Kāpēc ProtonVPN?

Efektivitāte, caurspīdīgums un ātrums ir tikai trīs no iemesliem, kāpēc pieaugošā ProtonVPN fanu bāze iesaka šo VPN pakalpojumu. Tā šifrēšanas līmenis ir vēl viens iemesls, kāpēc lietotāji izvēlas ProtonVPN.

To ir viegli uzstādīt, un tas automātiski konfigurējas dažu minūšu laikā. ProtonVPN nav visvairāk serveru vai atrašanās vietu, bet gan ar vairāk nekā 200 serveru 20 valstīs, ieskaitot Lielbritāniju un ASV, jums noteikti jāatrod serveris, kas atbilst jūsu vajadzībām.

ProtonVPN nopietni uztver drošību, izmantojot AES-256, lai šifrētu tīkla trafiku kopā ar 2048 bitu RSA atslēgu apmaiņai. Tas piedāvā tikai OpenVPN protokolu, jo pakalpojumu sniedzējs to uzskata par visdrošāko. Uzņēmums ir atrodas Šveicē, tāpēc tā nav ES un ASV jurisdikcijā un to nevar piespiest sniegt informāciju par lietotājiem. To atbalsta stingrā politika, kas nepieļauj reģistrēšanos.

Tā arī piedāvā DNS aizsardzība pret noplūdēm, iebūvēts iznīcināšanas slēdzis un iebūvēts Tor atbalsts. Ja jūs pierakstāties par galveno plānu, jūs varat izmantot pakalpojumu vienlaikus ne vairāk kā 10 ierīcēs un piekļūt tiem neierobežots joslas platums, vienkāršas un ērti lietojamas saskarnes un stabils savienojuma ātrums. Tiek atbalstītas P2P un straumēšanas aktivitātes, pakalpojumu var izmantot straumēšanai, ieskaitot ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus, piemēram, Netflix, bet tikai no noteiktiem serveriem.

ProtonVPN piedāvā samazināts bezmaksas pakalpojums, 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija, tomēr tas atmaksās tikai par neizlietoto abonementa daļu.

Iegūstiet 33% atlaidi ProtonVPN 5 vienkāršo darbību laikā

1. solis: atlasiet savu paketi

Dodieties uz ProtonVPN, noklikšķiniet uz Pierakstīties un izvēlieties savu paketi. Mēs sākām ar bezmaksas paketi.

get-33-procent-off-protonvpn (1)

2. solis: izveidojiet kontu

Ritiniet lapu uz leju un atveriet ProtonVPN kontu, izveidojot lietotājvārdu un paroli, pēc tam ievadiet savu e-pasta adresi.

get-33-procent-off-protonvpn (2)

3. solis: verificējiet savu kontu

Ritiniet vēlreiz uz leju un noklikšķiniet uz zaļās nosūtīšanas pogas blakus jūsu e-pasta adresei. Tas jums nosūta kodu, kas pirms turpināšanas varat ievadīt telpā tieši zem e-pasta adreses. Piekrītiet privātuma politikai un noteikumiem (pēc to izlasīšanas, protams), un pēc tam noklikšķiniet uz lielās zaļās pogas, lai pabeigtu reģistrēšanos.

get-33-procent-off-protonvpn (3)

4. solis: atlasiet plānu (augšējā labajā stūrī varat redzēt atlaidi)

Nākamās lapas augšpusē redzēsit nolaižamo izvēlni ar dažādām maksājuma iespējām. Noklikšķiniet uz bultiņas un atlasiet 2 gadi (33% atlaide). Tas maina cenas visos dažādos plānos, lai atspoguļotu atlaidi. Tagad vienkārši izvēlieties vajadzīgo paketi un noklikšķiniet uz “jaunināšanas plāns”.

ProtonVPN darījums

5. darbība. Pabeidziet pirkumu

Ievadiet maksājuma informāciju un noklikšķiniet uz iesniegt. Izpildiet norādījumus par to, kā savā ierīcē lejupielādējiet VPN.

get-33-procent-off-protonvpn (5)

Veicot šīs piecas darbības, jūs varat piekļūt lielisks VPN pakalpojums par ļoti nelielu cenu. Tomēr, ja joprojām neesat pārliecināts par VPN priekšrocībām, izlasiet mūsu VPN rokasgrāmatu, lai uzzinātu vairāk. Un, ja ProtonVPN pilnībā neatbilst jūsu vajadzībām, šeit atradīsit daudz citu lielisku iespēju.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me