Gatavojieties Persijas līča informācijas drošības izstādei un konferencei (GISEC) 2020. gada janvārī


Kopš dibināšanas GISEC, ko organizēja Dubaijas Pasaules tirdzniecības centrs (DWTC), ir attīstījusies un stingri nostiprinājusies kā vienīgā patiesā reģiona informācijas drošības konference un izstāde. Sestais GISEC izdevums, kas DWTC norisināsies no 1. līdz 1. maijam, pulcēs kiberdrošības ekspertus no reģionālajām un pasaules valdībām, nacionālajām aģentūrām un korporācijām uz viena jumta, lai diskutētu, diskutētu un dalītos ieskatos par jaunākajiem kiberdraudiem un to, kā risināt tos.

Kādi ir GISEC galvenie mērķi un misija??

  • Lai uzsvērtu zināšanu apmaiņas nozīmi, ņemot vērā arvien pieaugošo kiberdraudu un uzbrukumu izplatību visā pasaulē, un nodrošinātu forumu nozares vadītājiem, demonstrējiet jaunākos risinājumus un labāko praksi, lai aizsargātu pret uzbrukumiem.
  • Nodrošināt reģionu un globālo informācijas drošības nozari ar stratēģisku vienādranga zināšanu apmaiņas platformu
  • Atvieglojot apmeklētāju unikālas iespējas satikties un izveidot kontaktus ar vadošajiem IT drošības uzņēmumiem un līdzīgi domājošiem speciālistiem visā industrijas vertikāļu spektrā, piemēram, valsts drošībā, banku un finanšu pakalpojumos, pārvaldībā, naftā & gāze, IT un farmācija.
  • Sniegt eksponentiem pielāgotu platformu, kurā demonstrēt savus jaunākos jauninājumus un nodrošināt vieglāku piekļuvi mērķauditorijai, ieskaitot izstrādātājus, drošības risinājumu sniedzējus un lēmumu pieņēmējus visā reģionā, kā arī ārpus tās..
  • Noteikt etalonu reģionā IT drošības stratēģiju izstrādei nozarei un profesionāļiem.
  • Apstipriniet GISEC reputāciju kā obligātu pasākumu apmeklējumu ikvienam, kas saistīts ar informācijas drošību un kiberdrošību.

Kam vajadzētu apmeklēt GISEC?

Kā nozīmīgākā kiberdrošības konference Āzijā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, trīs dienu izstādē piedalīsies vairāk nekā 120 izstādes dalībnieku no vairāk nekā 80 valstīm ar četrām apmācības dienām un vairāk nekā 40 konferenču sesijām, kuras vadīs 60 plus nozares eksperti..

GISEC 2018 apmeklētājiem sniegs nepārspējamu piekļuvi jaunākajām tendencēm un tehnoloģiju veidojošajai kiberdrošībai visā pasaulē. Izrāde piesaistīs vairāk nekā 7500 nozares profesionāļus, lai izveidotu tīklu, dalītos zināšanās un tirgotos.

Izrāde aicina ikvienu, kas saistīts ar kiberdrošības nozari, un tos, kurus interesē kiberdrošības nākotne. Kaut arī galvenokārt tirdzniecībai specifisks pasākums, GISEC 2018 ir atvērts sabiedrībai. Ikviens, kurš vēlas paplašināt zināšanas par kiberdrošību un uzklausīt pasaules jomas ekspertus, var reģistrēties, lai apmeklētu izstādi AED100.

Kādas interesantas sarunas / aktivitātes varam sagaidīt redzot pasākumā?

Trīs dienu pasākuma un pirmsizrādes meistarklases piedāvās plašu iesaistīšanās aktivitāšu, iespēju, galveno ziņojumu un diskusiju klāstu, izceļot pasaules vadošās prakses un risinājumus, lai mazinātu kiberuzbrukumu ietekmi. GISEC 2018 parādīs gaismu spēles mainīgajām inovācijām un koncepcijām, kas ir paredzētas, lai pārveidotu pasauli šajā digitālajā laikmetā. Viena no šādām funkcijām ir jaunā vienas dienas iespēja AI sarunas - ar novatoriem un tehnoloģiju guriem, kas pievēršas AI ietekmei uz uzņēmumiem un sabiedrībām, arvien pieaugot atkārtotas noteikšanas tehnoloģijas ieviešanai;.

BFSI Kiberfokusa diena, vēl viens jauns pasākuma papildinājums uzsvērs izaicinājumus, ar kuriem saskaras banku, finanšu pakalpojumu un apdrošināšanas nozare. Īpašā galvenā notikuma priekšskatījumā 30. aprīlī bijušie BP un ​​Shell CISO rīkos padziļinātu sesiju un dalīsies paraugpraksē, lai aizsargātu naftas un gāzes nozares. Naftas un gāzes meistarklases.

Tikmēr, darbojoties līdzās GISEC, lietu interneta izstāde (IoTX) 2018 ir trīs dienu samits, kas koncentrējas uz viedajām pilsētām, pievēršoties jautājumiem, kas saistīti ar to, kā padarīt pilsētu patiesi gudru, efektīvu un efektīvu. Iedvesmojiet sarunas nodrošina platformu jauna vecuma izgudrotājiem no visas pasaules, lai dalītos ieskatā un viņu spēles mainīgajos izgudrojumos, kas mainīti mūsu dzīvesveidā. Turklāt bezmaksas apmeklējumi no plkst X-Labs uzsvērs jaunākos sasniegumus AI, blockchain un Io jomā.

Starp galvenajiem globālajiem runātājiem, kas vada konferenci, ir NG Hoo Ming, galvenā izpilddirektora vietnieks (operācijas), Singapūras kiberdrošības aģentūra; Deivids Kass, CISO, mākonis & Saas, IBM; Jarrko Rautula, grupa CISO, IKEA grupa; Rudra Murthy, CISO, Amazon Pay; Alejandro Becerra Gonazalez, grupa CISO, Telfonica; Pjērs Barreau, Aiva Technologies izpilddirektors; Amer Sharaf, izpilddirektors - Atbilstības atbalsta un alianses, Dubaijas Elektroniskās drošības centrs; Pulkvedis Saeed M. Al Hajri, Dubaijas policijas kiberdrošības departamenta direktors.

Datumi, vietas un kur saņemt biļetes

Organizē Dubaijas Pasaules tirdzniecības centrs (DWTC), GISEC un IoTX apvienojas Future Tech Week 2018. aizsegā. Kopīgi izvietoti pasākumi savienos pasaules vadošos tehnoloģiju uzņēmumus, valdības amatpersonas un nozares līdziniekus no reģiona un visas pasaules..

Pasākums, kas obligāti jāpiedalās, notiks no 2018. gada 1. līdz 3. maijam. Ieinteresētie apmeklētāji var iepriekš reģistrēties tiešsaistē. Apmeklētājam, kas apmeklē izstāžu zāles, ir jāiegādājas biļetes, lai apmeklētu pasākumu konferences.

Kopīgi izvietotās skates apmeklētājiem būs atvērtas 1. maijā no plkst. 10.30 līdz 18; 10.00 līdz 18.00 2. un 3. maijā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietnes www.gisec.ae un www.iotx.ae

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me