Gatavojieties kapāt Amsterdamas konferencē Box 2020


Mēs izveidojām “Hack in the Box” pasākumu vairāk nekā pirms 15 gadiem Malaizijā, no kurienes sākotnēji nāk lielākā daļa mūsu komandas. Mēs gribējām izveidot konferenci ar augstas kvalitātes runātājiem, saglabājot to pieejamu studentiem un neatkarīgiem pētniekiem.

HITB sākotnēji sāka darboties kā informācijas resurss un notikumu publiska krātuve drošības nozarē. Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka zināšanām jābūt pieejamām ikvienam, tāpēc mēs dodamies prom no tā, lai nodrošinātu konferenču slaidu un materiālu izdošanu gandrīz tūlīt pēc tam, kad runātājs pamet skatuvi, videoieraksti netiek pārdoti, bet augšupielādēti mūsu Youtube kanālā un mēs pat straumējam arī mūsu CommSec dziesmu.

Mēs vienmēr esam uzsvēruši iespēju ne tikai piedāvāt studentu biļetes par faktiski samaksu, bet arī biļetes ar atlaidi dalībniekiem, kas piedalās hakeru telpās un kopienas locekļos. Bez šaubām, tādas lietas kā 50 vai vairāk starptautisku skaļruņu lidošana no visas pasaules nav lētas, tāpēc esam atkarīgi no mūsu sponsoru atbalsta, lai turpinātu darīt to, ko darām.

Šis gads būs 9. gads, kad esam Amsterdamā. Mēs strādājam arī pie tā, lai oktobrī nogādātu konferenci Ķīnā, kurai vajadzētu būt patiešām interesantai.

Ko mēs varam gaidīt redzēt Amsterdamas pasākumā šogad?

Pirmās pāris dienas mēs turpināsim izmēģinātos un pārbaudītos intensīvo praktisko apmācību formātu, kam sekos mūsu 2 dienu konference, kurā sesijām būs gan 60, gan 120 minūtes. Būs arī paplašināta nozares izstāde un bezmaksas piekļuves konkursa zona ar daudz jaunu izaicinājumu cilvēkiem, ar kuriem spēlēties. Dažās balvās ietilpst pat ceļojums uz Honkongu!

Mums būs arī mūsu ierastā CommSec trase - vēl viena joma, kurā var brīvi piedalīties ar 30 minūšu sarunām, kuras mēs ar lepnumu sakām neietver pārdevēju sarunas vai mārketinga lekcijas. Kaut arī CommSec celiņš ir bezmaksas, mēs ļoti lepojamies, ka apstiprinātie skaļruņi nodrošina ne tikai padziļinātas prezentācijas, bet arī jaunus, svaigus un, protams, nekomerciālus pētījumus..

Mēs esam ieguvuši arī dažus ļoti interesantus galvenās konferences runātājus, kuriem Marion Marschalek no Intel ir sagatavojis atklāšanas galveno ziņojumu 12. datumā. Mariona ir bijusī ļaundabīgo programmu analītiķe un reversā inženiere, kas tagad sadarbojas ar Intel zema līmeņa pētījumos, un viņas, visticamāk, arī būs ļoti tehniska. Otrajā dienā Dženifera Legio uzsāks lietas mūsu labā, un noslēguma galveno runu sniegs Dzintars Baldets, Blockchain programmas vadītāja izpilddirektors Dž. P. Morgans. Lieki piebilst, ka par to mēs arī esam ļoti satraukti.

Kādi ir daži dedzinoši jautājumi, kas tiks apspriesti konferencē?

Vienmēr ir vairākas sarunas, kas būs “lielas”, un šis gads noteikti nav izņēmums. Man personīgi interesē redzēt, kā Dons Beilijs runā par uzbrukumiem drošiem elementiem any ļaujot jebkuram pretiniekam uzdoties par jebkuru tīkla ierīci.

Ir arī jauns datu ex-filtrācijas uzbrukums, ko sauc par Ghost Tunnel no Qihoo360 Unicorn Team ת, un tam vajadzētu būt absolūti fantastiskam. Viņi parādīs jaunu viņu izstrādāto aparatūras implantu, kas nodrošina bezvadu tiltu mērķa mašīnā, ieskaitot iespēju tajā ielādēt izmantoto programmatūru..

Es ļoti gaidu arī Bernarda Muellera paveikto, meklējot trūkumus Ethereum viedajos līgumos. Viņš sīki aprakstīs dažādas viedo līgumu izpētes un simboliskās analīzes metodes, lai atklātu dažāda veida ievainojamības tajās. Vajadzētu būt jautri.

Kā jūs izvēlaties savas atrašanās vietas??

Mēs skatāmies uz vietām, kur mēs viņu uzskatītu par visvērtīgāko sabiedrībai. ASV ir vairāk drošības konferenču, nekā jūs varētu rēķināties, tāpēc mēs atrodamies visur citur, bet tur. Kad, piemēram, 2007. gadā mēs nolēmām paplašināties uz Dubaiju, reģionā gandrīz nav tik ļoti augstas tehniskās drošības konferenču, un tās dažas, kuras jūs varētu atrast, bija plaši komercializētas un mazāk domātas pētniekiem un studentiem. Tāpēc mēs izvēlamies savas valstis atkarībā no tā, kur, mūsuprāt, ir “vajadzība”.

Tomēr attiecībā uz Nīderlandi mēs jau bijām draugi Chaos Computer Club (CCC) puišiem no Vācijas un tā kā viņi arī ik pēc 4 gadiem organizē milzīgu āra hakeru nometni Nīderlandē, mēs domājām, ka uz Amsterdamu tiks atvesta HITB drošības konference. palīdzētu to papildināt un vienlaikus izveidotu sapulci holandiešu hakeru kopienai.

HITB konferences 2018 grafiks, datumi un biļetes

HITBSECCONF2018 notiks AMSTERDAM 2018. gada 9. – 13. Aprīlī

NH Grand Krasnapolsky.

Apmācība - 9, 10. un 11. aprīlis

3 DIENU APMĀCĪBA - ARM Exploit laboratorija
3 DIENU APMĀCĪBA - Mūsdienu ļaunprātīgas programmatūras karš
3 DIENU APMĀCĪBA 3 - izgatavošana & Mašīnmācīšanās sistēmu laušana
3 DIENU APMĀCĪBA 4 - avota koda pārbaude, piemēram, ninja
3 DIENU APMĀCĪBA 5 - augsti drošu uzņēmumu tīklu izmantošana
3 DIENU APMĀCĪBA - ārā no zila: uzbrūk BLE, NFC, HCE un citam
3 DIENU APMĀCĪBA 7 - Mastering Burp Suite Pro: 100% praktiska apmācība

Konference - 12 & 13. aprīlis
Iegādājieties biļetes vietnē https://conference.hitb.org/hitbsecconf2018ams/register/.

 

 

 

 

 

 

 

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me