ExpressVPN vs PIA salīdzinājums – kurš jums ir labākais 2020. gadā?


Tā ir VPN veterānu cīņa. ExpressVPN un privātā interneta piekļuve (PIA) darbojas attiecīgi kopš 2008. gada un 2010. gada. Mūsdienās abi pakalpojumi ir spēcīgāki nekā jebkad agrāk.

Uz virsmas jums būs grūti izvēlēties labāku VPN. Ar spēcīgu šifrēšanu, tūkstošiem serveru un intuitīvas lietotnes visām jūsu ierīcēm ExpressVPNun PIAir iespaidīgi pēc nominālvērtības.

Citiem vārdiem sakot, jums būs jāskatās dziļāk - un mēs ar prieku palīdzēsim! Mūsu detalizētais salīdzinājums liek PIA un ExpressVPN pārbaudīt vairākās svarīgās kategorijās lai redzētu, kurš VPN ir uzvarētājs kopumā.

Lai uzzinātu par visiem šiem labākajiem VPN pakalpojumiem, pārbaudiet mūsu padziļināto informāciju ExpressVPN pārskats un Pārskats par privātu piekļuvi internetam.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība
 9. Galīgais spriedums

ExpressVPN vs privātā interneta piekļuve - kategorijas

Lai veiktu šo salīdzinājumu, mēs atgriezāmies pie VPN pamatiem. ExpressVPN un PIA tika pārbaudīti astoņās attiecīgajās kategorijās.

Vispirms mēs to apskatīsim straumēšana un mokošs potenciāls. Kurš VPN apņemas apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un sniegt P2P atbalstu? Atbildes drīzumā!

Tālāk mēs salīdzināsim plānus un cenu zīmes sadaļā izmaksas kategorija. Lietošanas ērtums tiks uzrunāts arī - nepalaidiet garām iespēju, ja jums jāzina, kurš VPN ir lietotājam draudzīgāks.

Tie, kas darbojas dažādās operētājsistēmās un ierīcēs, būs ieinteresēti saderība sadaļu, kurā redzēsit, cik patiesībā ir elastīgi ExpressVPN un PIA.

Ātrums ir izšķirošs faktors daudziem lietotājiem, tāpēc mēs esam sagatavojuši arī rūpīgus testus vairākās vietās visā pasaulē. ExpressVPN šeit ir acīmredzams favorīts, taču pagaidām vēl nenorakstiet PIA.

Visbeidzot, mēs salīdzināsim serveru tīkli, privātums, un drošība. Lieki piebilst, ka šīs kategorijas būs ļoti tuvas, ar spēcīgiem argumentiem abiem VPN. Bet uzvarētājs var būt tikai viens.

1. Straumēšana

VPN var būt ārkārtīgi noderīgi, lai straumētu iecienīto saturu no jebkuras vietas, bez jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, par kuriem būtu jāuztraucas. Bet ne katram tur esošajam pakalpojumam ir resursi, lai nodrošinātu uzticamu piekļuvi.

ExpressVPN ir izveidojusi straumēšanas favorīta reputāciju, un tam ir daudz labu iemeslu. Vissvarīgākais - tas konsekventi atbloķē tādas populāras straumes kā Netflix, Hulu, BBC iPlayer, un Amazon Prime Video.

Patiesībā, Gadā izteiksmē krietni pārsniedza vidējo rādītāju mūsu Netflix testi, piešķirot mums piekļuvi reģionālajiem katalogiem ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Francijā un Japānā. Šķiet, ka vienīgais izaicinājums pirms šī VPN ir Netflix Brazil.

ExpressVPN ir arī viens no nedaudzajiem VPN, kas joprojām darbojas ar DAZN. Šī ar saturu saistītā sporta straume pierāda šķērsli daudziem citiem premium VPN, ieskaitot PIA.

Bet DAZN nav vienīgā “ķieģeļu siena” pirms PIA. Šis VPN neizdodas daudzās jomās, kur ExpressVPN ir veiksmīgs - piekļuve Hulu, BBC iPlayer un vairākiem citiem ir maz ticama.

Tas nozīmē, ka PIA bija pienācīgi Netflix rezultāti - ar nelielu servera maiņu mēs galu galā varētu skatīties ASV, Lielbritānijas, Kanādas un Austrālijas versijas.

Joprojām, ExpressVPN ir iespaidīgākais pakalpojums šajā salīdzinājumā. Vēl jo vairāk, ja ņem vērā lieliskās straumēšanas iespējas. Sadalīts tunelis ir viens no viņiem.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Dalītā tunelēšana ļauj pielāgot VPN trafiku, izvēloties, kuras lietotnes ietekmē VPN. Tam ir daudz lietojumu - viens no viņiem vienlaikus skatās vietējās un ārvalstu straumes vienā ierīcē.

MediaStreamer ir vēl viena noderīga straumēšanas funkcija, ko iegūstat, izmantojot ExpressVPN. Tas nodrošina īpašas DNS adreses ierīcēm bez vietējā VPN atbalsta. Tas ir vairāk kā papildu niša, taču joprojām ir ārkārtīgi noderīgs, ja vēlaties straumēt viedtelevīzijās vai multivides / spēļu konsolēs..

Straumēšanas uzvarētājs: ExpressVPN

Salīdzinot ar ExpressVPN pievienoto straumēšanas vērtību, PIA atpaliek ierobežotās piekļuves un ievērojamu straumēšanas funkciju trūkuma dēļ. Kamēr abi VPN strādā ar Netflix, ExpressVPN ir ticamāka izvēle, un tas sniedz garāku straumju sarakstu, ko skatīties.

Mēģiniet straumēt, izmantojot ExpressVPN!

2. Vētraina

Lielākajai daļai BitTorrent fanu no sava VPN ir vajadzīgas divas lietas - pilns P2P atbalsts un ātrs, uzticams savienojums.

Gan ExpressVPN, gan PIA ļauj P2P savienojumus un failu apmaiņu visos viņu serveros, tāpēc tie tikpat labi pārklāj pirmo daļu. Taisnība?

Labi, ka ir panākts PIA. Lai arī tas ir tehniski pareizs (bez problēmām var izveidot savienojumu ar jebkuru PIA serveri un torrent), PIA faktiski novirza P2P trafiku, lai izvēlētos servera atrašanās vietas, piemēram, Šveicē un Nīderlandē.

Vai tā ir milzīga problēma?? Ne īsti, bet tas var izraisīt lēnāku kopējo ātrumu ja izvēlaties serveri, kas nav optimizēts P2P, un VPN galu galā veic dubultā apiņu. Problēma ir tāda, ka daži PIA serveri ir labāk vilinoši nekā citi, taču tas nekur lietotnē nav skaidri pateikts.

Tas pats attiecas uz PIA ostas pāradresācijas funkcija. Lai gan tā ir acīmredzama priekšrocība salīdzinājumā ar ExpressVPN, kas nepiedāvā portu pāradresāciju, tā ir pieejama tikai nedaudzās vietās (pašlaik Kanāda, Šveice, Zviedrija, Francija, Vācija, Rumānija, Izraēla un Nīderlande). Un atkal - PIA par to neziņo pareizi, kamēr jūs faktiski neieslēdzat funkciju un neatverat serveru sarakstu, lai uzzinātu, kuras valstis ir pelēcīgas..

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Dodoties tālāk, jūs atradīsit arī SOCKS5 starpniekserveri iekļauts PIA abonementā. Šie starpniekserveri tirgo šifrēšanu (parasti) lielākiem ātrumiem, taču tie joprojām nodrošina papildu drošību, izmantojot uzlaboto autentifikāciju. Jūs varat tos izmantot tikai ar savu torrent klientu vai arī savienot pārī ar VPN, lai vēl labāk aizsargātu - kopumā lieliska funkcija torrenting laikā.

ExpressVPN nav komplektēts ar portu pāradresāciju vai SOCKS5 starpniekserveriem, taču tam ir savas stiprās puses šajā kategorijā. Mēs runājām par sadalītās tunelēšanas straumēšanas priekšrocībām, bet šī funkcija ir tikpat vērtīga, ja vēlaties pielāgot savu VPN tikai P2P trafikai.

Papildus, ExpressVPN labvēlīgā jurisdikcija (Britu Virdžīnu salas) tai piešķir būtiskas priekšrocības, kad runa ir par Digitālās tūkstošgades autortiesību likuma ievērošanu.. Atšķirībā no ExpressVPN, Amerikas Savienotajām Valstīm, kas atrodas PIA, ir ļoti nopietni jāuztver DMCA pieprasījumi, tieši tāpēc viņiem tā ir atsevišķa politika šim precīzam scenārijam.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Pats par sevi saprotams, ka mēs neatzīstam autortiesību pārkāpumus, bet lielu daļu DMCA paziņojumu nosūta autortiesību troļļi, kuri vienkārši cenšas panākt veiksmi. Pat ja jūs spēlējat pēc noteikumiem un nedarāt neko pretlikumīgu, pastāv lielāka iespēja tikt mērķētam un saņemt streiku savā kontā ar VPN, kas ir vairāk pakļauts DMCA paziņojumiem.

Torrenting uzvarētājs: ExpressVPN

Bez šaubām, abiem VPN šajā salīdzinājumā ir pievilcība. PIA ir daudz priekšrocību, taču tas var aizņemt zināmu izmēģinājumu un kļūdu, pirms jūs saprotat, kā tās izmantot. ExpressVPN ir vienkāršs un, iespējams, labāks vidusmēra BitTorrent lietotājam - plus, tas garantē mieru no ēnainām autortiesību pūlēm.

Izmēģiniet Torrenting ar ExpressVPN!

3. Izmaksas

Līdz šim ExpressVPN ir ieguvis ērtu pārsvaru. Bet cenu noteikšana ir viena kategorija, kurā PIA noteikti var atgriezties, pateicoties tā lielākajai priekšrocībai - pieejamībai.

Pirms runājam par atšķirībām, apskatīsim, kas kopīgs abiem pakalpojumu sniedzējiem. Abi piedāvā trīs plānus sākotnēji - ExpressVPN ļauj jums izvēlēties starp a mēnesī, sešu mēnešu laikā, un un gada abonements, tā kā PIA ir mēnesī, gadā, un divu gadu iespējas.

Neatkarīgi no tā, kuru plānu jūs izvēlaties, jūs saņemat pilnu serveru un funkciju klāstu. Vienīgais, kas mainās, ir cena - un tā ir diezgan dramatiska atšķirība.

PIA nodrošina lieliskas atlaides ilgākajiem plāniem. Doties gadā ir par 40% lētāk nekā viena gada maksājumi mēnesī. Ar 65% atlaidi, divu gadu plāns ir vēl labāks darījums.

ExpressVPN attiecas uz to pašu stratēģiju, taču no pirmā acu uzmetiena jūs redzēsit tikai a 35% atlaide tā gada plānam ar viena un sešu mēnešu opcijām par pilnu cenu.

Labās ziņas darījumu medniekiem - ir vēl viens slēpts darījums, ja zināt, kur meklēt! Jūs varat saņemt ExpressVPN uz vienu gadu (plus trīs mēnešus bez maksas) ar 49% atlaidi - un mums jums ir ekskluzīvie kuponi.. Protams, tas ilgtermiņā padara lētāku nekā PIA?

Nu, ne īsti. ExpressVPN saviem lietotājiem piedāvā daudzas lietas, taču budžeta cenas pakalpojums nav viens no tiem. Tās mēneša plāns ir aptuveni par 30% dārgāks nekā PIA piedāvātais, un atšķirība palielinās tikai ar viena gada iespēju (PIA ir par 39% lētāka).

ExpressVPN satriecošais 15 mēnešu darījums, salīdzinot ar citiem plāniem, atņem milzīgu naudas daudzumu, taču pat ar to neizdodas pārspēt PIA īpaši vieglo cenu zīmi. Galu galā PIA joprojām ir par aptuveni 11% lētāks nekā tā konkurenta labākais piedāvājums.

Uzvarētājs izmaksām: PIA

Var apgalvot, ka ExpressVPN piedāvā izdevīgāku cenas un vērtības attiecību (īpaši straumēšanai), taču būtība ir skaidra. Ja jums ir ierobežots budžets, PIA makā ir daudz vieglāk. Tomēr ExpressVPN cena ir par saprātīgu cenu, ja izmantojat tā īpašo 12 mēnešu piedāvājumu. Ja jūs meklējat kādu vidusceļu no mēneša līdz gadam, šis VPN ir arī piemērota alternatīva ar savu sešu mēnešu plānu.

Izmēģiniet privāto piekļuvi internetam!

4. Vienkārša lietošana

Kā divi vispopulārākie komerciālie VPN, Gan ExpressVPN, gan PIA nodrošina tīras, gludas un intuitīvas lietotnes. Šeit būs grūti atrast uzvarētāju - tas viss attiecas uz sīkajām detaļām.

“Kompakta, bet spējīga” pieeja ir kopīga ExpressVPN un PIA. Pat darbvirsmā programmatūra ir iedvesmota mobilajām ierīcēm, aizņem nelielu ekrāna daļu.

ExpressVPN galvenā izvēlne atvieglo visu prasmju līmeni lietotājiem. Viedās atrašanās vietas funkcija ļauj veikt vienkāršus savienojumus ar vienu klikšķi.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Pilns serveru saraksts ir kārtīgi novietots, taču joprojām ir viegli sasniedzams. Tas pats attiecas uz iestatījumiem, kas atrodas tikai viena klikšķa (vai pieskāriena) attālumā. Tie piedāvā labu pielāgošanas pakāpi, bet noklusējuma iestatīšana ir pilnīgi laba ja vēlaties, lai lietas būtu vienkāršas.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

PIA izskatās ļoti līdzīgi. Pirmoreiz atverot lietotni, VPN serveris tiks iestatīts uz Automātisks, ļaujot jums nospiest tikai lielo pogu, pirms esat drošībā tiešsaistē. PIA ļauj galveno paneli pielāgot savai gaumei, pievienojot vai noņemot ātru piekļuvi dažādām funkcijām.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Varat arī manuāli atlasīt VPN valsti, bet jūs varat izvēlēties tikai noteiktas vietas (pilsētas), nevis konkrētus serverus. Piemēram, kaut arī PIA ir 46 serveri Francijā, VPN lietotne vienmēr jums izvēlēsies vienu, jo visi Francijas serveri atrodas vienā vietā.

Uz augšu, PIA ir ļoti iespaidīgs, izveidojot savienojumu ar serveriem. Viss process parasti notiek mazāk nekā divas sekundes (pat attālos serveros), savukārt ExpressVPN bieži vien mūs gaidīja piecas līdz desmit sekundes, pirms tika izveidots savienojums.

Vēl viena maza problēma ar PIA uz darbvirsmas - lietotnes logu nevar pārvietot. Tas vienkārši uzstāj uz palikšanu labajā apakšējā stūrī.

Citādi, PIA noteikti ir stilīgāks izskats. Tēmas “Tumsa” un “Gaisma” ir patīkami pieskarties. Bet tikai tāpēc, ka šis VPN izskatās ass, nenozīmē, ka tas ir mazāk funkcionāls.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Patiesībā, PIA ir ļoti labi organizēta, ar daudziem iestatījumiem ir sadalīta sešās cilnēs. Kopējais funkciju skaits nav daudz lielāks par ExpressVPN pakotni, taču jūs vairāk iedziļināties DNS un šifrēšanas iestatījumos (vairāk par to drīz).

Visbeidzot, ja jūs pārāk neinteresē vietējās lietotnes izmantošana, abi VPN piedāvā ērtu piekļuvi konfigurācijas failiem, kas nepieciešami manuālai iestatīšanai ar trešo pušu saskarnēm.

Uzvarētājs vienkāršā lietošanā: PIA

ExpressVPN un PIA šajā kategorijā ir tik tuvi, ka galu galā tas tiešām attiecas uz personīgām vēlmēm. Abi VPN ar pamatiem aptver pamatus - ExpressVPN piedāvā lielāku elastību, izvēloties serverus, savukārt PIA sniedz jums nedaudz papildu iestatījumu ziņā. Mēs PIA iegūstam, pateicoties nedaudz optimālākām lietotnēm un labākai pielāgošanai, taču katram no diviem VPN ir sava apelācija.

Izmēģiniet privāto piekļuvi internetam!

5. Savietojamība

Kā paredzēts no diviem labākajiem VPN pakalpojumiem, ExpressVPN un PIA ir paredzētas lietotnes katrai galvenajai platformai. Izmantojot ExpressVPN, jums var būt līdz piecām ierīcēm vienlaikus. PIA šeit ir manāmi dāsnāks, piedāvājot līdz 10 vienlaicīgiem savienojumiem.

Apskatīsim sīkāk lietotnes katrā platformā.

Windows

Windows ir OS, kuru izvēlas lielam skaitam lietotāju, un abi VPN pieliek papildu pūles, izmantojot šai platformai pieslīpētu un bez problēmu programmatūru.

ExpressVPN iet par papildu jūdzi, ar lietotņu atbalstu, sākot no Windows XP un Vista. PIA ir nepieciešama vismaz Windows 7 - tas nav problēma lielākajai daļai, taču joprojām nav atbalsta līmenis, ko atradīsit ExpressVPN.

Mac

ExpressVPN lietotnes var palaist MacOS Snow Leopard (10.6) un jaunākās versijās. Tendence turpinās - PIA nav tik elastīga, jo jums būs nepieciešams vismaz macOS El Capitan (10.11).

Android

Galdi griežas! PIA atbalsta visas Android versijas, sākot no 4.1, savukārt ExpressVPN sākas ar Android 5.0.

Android lietotnes var viegli instalēt jūsu ierīcē Android TV. Turklāt, gan PIA, gan ExpressVPN viņu vietnēs ir pieejami APK faili, lai jūs varētu lejupielādēt lietotni tieši papildus instalēšanai no Google Play.

iOS

ExpressVPN atgriežas formā - varat izbaudīt tās lietotni savā iPhone vai iPad, ja vien jūs darbināt vismaz iOS 8.0.

PIA ir tuvu, bet ne pietiekami tuvu, ar iOS lietotnes atbalstu, sākot no iOS 9.0.

Linux

Abiem VPN ir spēcīga parādīšana operētājsistēmā Linux, kas nav pārāk izplatīta parādība. Ubuntu, Debian un Arch izplatīšanā varat palaist ExpressVPN vai PIA. PIA piedāvā papildu atbalstu Mint, savukārt ExpressVPN aptver CentOS, Fedora un Raspbian.

Kopumā ExpressVPN ir plašāks Linux atbalsts, taču tas var šūpoties abos virzienos atkarībā no diskotēkas, kuru vadāt.

Maršrutētāji

Maršrutētāji ir iespēja gan ExpressVPN, gan PIA. Ar pamatīgas un prasmīgi uzrakstītas konsultācijas, kā arī atbalsts vispopulārākajai programmaparatūrai, jūs varat viegli iestatiet VPN maršrutētāju ar vienu no abiem pakalpojumiem.

Ja jūs labprātāk glābtu nepatikšanas, abi VPN ir viegli pieejami maršrutētājos, kuru darbība ir sākta.

ExpressVPN nodrošina arī īpašu maršrutētāja lietotni vairākiem Asus, Linksys un Netgear modeļiem. Ja jums ir pareizais maršrutētājs, šis VPN, iespējams, ir labāks nekā PIA, kas nepiedāvā līdzīgu lietotni.

Citas platformas

ExpressVPN darbojas šādās papildu platformās:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox)
 • Chromebook dators
 • E-grāmatu lasītāji (Amazon Kindle Fire, Nook HD)
 • Windows Phone (versijas 8.1 un 10)
 • Multivides un spēļu konsoles (Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Boxee Box, Chromecast, Nintendo Switch, Nvidia Shield, PlayStation, Xbox un citas)
 • Kazenes
 • Kodi
 • Viedie televizori

PIA atbalsta šādas papildu platformas:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera)

Uzvarētājs par saderību: ExpressVPN

Vai meklējat daudzpusīgu VPN sniedzēju ar vecu un jaunu versiju atbalstu? Tad ir jākonstatē ExpressVPN. Tomēr PIA nav pārāk tālu atpaliek, un septiņi papildu savienojumi var būt izšķirīgs faktors, ja vēlaties kopīgot VPN ar draugiem, ģimeni vai biznesa partneriem.

Izmēģiniet ExpressVPN!

6. Ātrums

Ātrgaitas VPN nav mazsvarīgi tikai tāpēc, lai ātri darbotos.

Kad jūs izveidojat savienojumu ar VPN serveri un šifrējat trafiku, jūsu interneta ātrums tiek sasniegts. Šis trieciens var svārstīties no nelielas bedres līdz milzīgam caurumam jūsu savienojuma kvalitātē.

Neviens nevēlas lēnīgu VPN, taču pirms apņemšanās abonēt var būt grūti noteikt, cik ātrs ir pakalpojums.. Tāpēc mēs esam pārbaudījuši ExpressVPN un PIA, lai jums tas nebūtu jādara.

Daudzi uzskata ExpressVPN par vienu no ātrākajiem VPN tirgū. PIA nav vienāda reputācija, taču jūs varētu būt pārsteigts par gala rezultātiem. Paskatīsimies, kā abiem veicās.

Mēs pārbaudījām 10 vietas visā pasaulē. Mūsu testi tika veikti no Austrumeiropas. Šeit ir parasts lejupielādes un augšupielādes ātrums bez VPN:

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Zemāk esošajā tabulā parādīts, kā ExpressVPN un PIA izturējās mūsu ātruma pārbaudēs.

Serveris Lejupielādes ātrums (Mb / s) Augšupielādes ātrums (Mb / s)
ExpressVPN PIA ExpressVPN PIA
Automātiski (vistuvāk) 71,81 70,63 31.36 35.03
Rumānija 67,79 70.12 36,71 33,62
Vācija 67,72 65,62 34,79 36.43
Apvienotā Karaliste 63.41 46,93 28.96 27.58
Portugāle 61.15 Nav 25.53 Nav
Izraēla 39,99 39.43 24.15 21.18
Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) 59.14 35.25 22.48 30.12
Amerikas Savienotās Valstis (Losandželosa) 23.59 34.56 12.95 17.09
Japāna 51,95 21.81 1,66 2.41
Austrālija 31.38 4.56 0.76 1.01

PIEZĪME. PIA Portugālē nav neviena servera.

Salīdzinot ar mūsu etaloniem, abiem VPN bija ļoti iespaidīgi rezultāti. Tuvākajos serveros gandrīz nemazinājās lejupielādes ātrums, un dažos gadījumos augšupielādes ātrums bija pat labāks, nekā gaidīts. Pat palielinoties attālumam, ExpressVPN un PIA nodrošināja lielu kopējo ātrumu.

Vienīgais izņēmums ir PIA Austrālijas tests - diezgan slikta izrādīšana, ar aptuveni par 90% gan lejupielādes, gan augšupielādes ātrumā. Palēnināšanās noteikti bija jūtama, un mums bija jāiztur daži nožēlojami lapu ielādēšanas laiki papildus kaitinošai buferizēšanai videoklipos.

Salīdzinājumā ar galvu ExpressVPN pierāda ātrāku vispārējo pakalpojumu. Abi VPN Eiropā ir ļoti tuvu viens otram, taču ExpressVPN gūst pārliecinošu uzvaru UK serveris (ar pievienoto prēmiju par BBC bloku apiešanu). Tam ir arī labāki rezultāti ASV serveri austrumu krastā, un svins tikai palielinās Japāna un Austrālija.

PIA bija ātrākais VPN tīklā Losandželosas serveris un arī bija nedaudz labāki rezultāti Rumānija pārbaude. Bet galu galā nepietiek tikai pārspēt ExpressVPN, kas aizstāv savu reputāciju kā viens no ātrākajiem VPN biznesā.

Uzvarētājs par ātrumu: ExpressVPN

ExpressVPN serveri ir ātri un stabili neatkarīgi no attāluma. Tas nelika vilties nevienā no mūsu 10 ātrumtestiem un nopelnīja pelnītu uzvaru. PIA nekādā ziņā nav lēns, bet dažās vietās tas nav tik konsekvents.

Izmēģiniet ExpressVPN!

7. Serveri un tīkls

Tagad, kad ātrums ir pārklāts, turpināsim ar vēl viens būtisks VPN aspekts - serveru parks.

Ja skatāties tikai uz neapstrādātu serveru skaitu, ExpressVPN un PIA ir pārsteidzoši līdzīgi. Abi ar jums pa rokai atstāja vairāk nekā 3000 - bet tas nepastāsta visu stāstu.

Tūkstošiem serveru gandrīz vienmēr ir pārliecinoša zīme, bet tikpat svarīgi ir veids, kā viņi tiek sadalīti. ExpressVPN šeit ir neapstrīdams līderis ar 160 VPN atrašanās vietas vairāk nekā 90 valstīs.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

No otras puses, PIA pašlaik ir “Tikai” 52 vietas iekšā 30+ valstis.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Šie skaitļi noteikti nav slikti, bet PIA vienkārši nevar konkurēt ar ExpressVPN, ja runa ir par dažādām vietām. ExpressVPN ir daudz vairāk iespēju gandrīz visos kontinentos - no Eiropas un Amerikas, Āzijas un pat Āfrikas.

Tagad jums, iespējams, nav pārāk rūpējies par serveriem Alžīrijā vai Bangladešā, un tādā gadījumā nebūtu nekā slikta, ja PIA tiem pietrūktu. Bet tas ir serveru tīklu salīdzinājums un objektīvi runājot, ExpressVPN veic labāku darbu serveru dažādībā.

Un vēl viena lieta. Iepriekš mēs pieminējām PIA automātisko servera izvēli pat tad, ja lietotāji manuāli izvēlas valsti. ExpressVPN šeit ir vēl viena liela priekšrocība, jo tas ļauj brīvi izveidot savienojumu ar jebkuru no tā 3000 serveriem tieši no lietotnes.

Serveru un tīkla uzvarētājs: ExpressVPN

PIA tīkls pats par sevi ir iespaidīgs, taču tas neatbilst ExpressVPN globālā servera klātbūtnei. Apsveriet PIA, ja jūsu interesējošās valstis ir iekļautas serveru sarakstā. Tomēr, ja jums ir vajadzīgas eksotiskākas vietas vai tikai labāks vispārējais pārklājums, iespējams, ka ExpressVPN uzvarēs jūs.

Izmēģiniet ExpressVPN!

8. Privātums un drošība

Ja ir divas VPN kategorijas, kuras veido vai izjauc, tās ir privātums un drošība. Tātad jums, iespējams, rodas jautājums, kāpēc mēs par viņiem runāsim pēdējoreiz.

Patiesībā gan ExpressVPN, gan PIA šeit ir čempioni. Starp drošu šifrēšanu, izciliem drošības elementiem un bezproblēmu privātuma ierakstiem varat paļauties uz jebkuru no pakalpojumiem, lai nodrošinātu jūsu drošību tiešsaistē.

Tomēr joprojām ir dažas interesantas detaļas, par kurām runāt. Ienirsim iekšā.

Mežizstrādes politika

ExpressVPN atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salās, kas ir lieliska vieta, kur reģistrēties VPN pakalpojumu sniedzējiem. Kāpēc? Jo tas viņiem ļauj izvairieties no invazīviem datu saglabāšanas likumiem un plaši izplatīta valdības spiegošana.

Tomēr kam tam visam sakars ar reģistrēšanas politiku? Vienkārši liec, datu saglabāšanas likumu trūkums ļauj VPN garantēt nulli datu reģistrēšanu, jo pakalpojumu sniedzējs likumos nav prasīts apkopot savienojuma un joslas platuma informāciju.

Turklāt darbojas valstī, kas neietilpst 5/9/14-Acu uzraudzības alianses palīdz VPN saglabāt nulles reģistrēšanas politiku. ExpressVPN līdz šim to ir veiksmīgi sasniedzis, un pat ir guvis pierādījums.

Atpakaļ 2016. gadā, ExpressVPN tika iesaistīts Turcijas izmeklēšanā par augsta līmeņa slepkavību. Svarīgu pierādījumu dzēšanai tika izmantots ExpressVPN serveris, un pakalpojumu sniedzējam tika lūgts sadarboties. Diemžēl varas iestādēm ExpressVPN nevarētu būt nekāda palīdzība, jo tajā patiesībā nebija lietotāju žurnālu.

Turieties, jo tas vēl nav viss! Arī PIA divos atsevišķos gadījumos ir pierādījusi savas nulles reģistrēšanas politikas likumību. Pirmais bija saistīts ar FBI izmeklēšanu, atkal 2016. gadā. Otrais bija pavisam nesen - 2018. gadā, citā līdzīgā lietā, kas saistīta ar FBI. BCitreiz PIA aizstāvēja savu reputāciju un nesniedza datus par lietotāju - jo tas, pirmkārt, neko nevāca.

Apakšējā līnija - kaut arī PIA ir ASV bāzēts VPN sniedzējs (kas to ieliek Piecu Acu sirdī), tas dzīvo līdz savam vārdam.

Neatkarīgi no tā, kā jūs uz to skatāties, šī ir izloze starp diviem privātiem VPN, kas reģistrē nulli.

Šifrēšana un protokoli

Gan ExpressVPN, gan PIA nodrošina 256 bitu šifrēšanu - nozares standarts, pateicoties ložu necaurlaidīgai drošībai un nelielai vispusīgai ietekmei uz ātrumu.

Darbojas ExpressVPN AES-256 savās lietotnēs bez papildu opcijām. PIA dara lietas nedaudz savādāk - Papildus AES-256 var pārslēgties arī uz AES-128 no lietotnes.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Kā norāda nosaukums, AES-128 ir 128 bitu šifrēšana, kas ir vājāka nekā tā 256 bitu ekvivalents, bet tikpat strauji to neaizkavē.. Mēs iesakām, kur vien iespējams, izmantot 256 bitu šifrēšanu, taču tie, kas vēlas tirgot veiktspējas drošību, var novērtēt PIA papildu elastīgumu.

Abas VPN arī ievieš Lieliska priekšu slepenība ar dinamiskās 2048 bitu DH (diffija-Helmaņa) atslēgas.

Runājot par protokoliem, abi VPN atbalsta virkni no tiem, īpašu uzmanību pievēršot OpenVPN. Pašlaik OpenVPN tiek uzskatīts par VPN protokolu zelta standartu, kas atkal skaidrojams ar lielo drošības un ātruma līdzsvaru.

OpenVPN ir noklusējuma protokols ExpressVPN lietotnēm operētājsistēmai Windows, Mac, Android un iOS. Citos atbalstītajos protokolos ietilpst L2TP / IPSec un PPTP (pieejams lietotnēs) un IKEv2 / IPSec (pieejams manuālai iestatīšanai).

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

PIA pēc noklusējuma darbojas OpenVPN operētājsistēmās Windows, Mac un Android, bet vietējais protokols iOS ir IPSec. Ir iespējama manuāla OpenVPN konfigurācija jūsu iPhone vai iPad. Papildus, L2TP / IPSec tiek atbalstīts dažiem manuāliem iestatījumiem.

Drošības līdzekļi

ExpressVPN un PIA ir nodrošināti ar noderīgiem rīkiem un iestatījumiem papildu drošībai.

ExpressVPN nāk ar Tīkla bloķēšanas funkcija, kas ir tikai vēl viena būtiska nogalināšanas slēdža nosaukums. To var iespējot un atspējot Vispārīgi iestatījumu cilne. DNS un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm var atrast arī Advanced cilne.

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

VIP ir ļoti līdzīgs, bet, kā minēts iepriekš, ir nedaudz vairāk par tā drošības elementiem. Piemēram, nogalināšanas slēdzim ir divi režīmi kad ieslēgts - Automātiski (kas bloķē ārējo satiksmi) un Vienmēr (kas novērš jebkādu trafika noplūdi, ja nav izveidots savienojums ar serveri).

ExpressVPN vs PIA salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Arī DNS noplūdes aizsardzība ir nedaudz sarežģītāka. Tāpat kā ExpressVPN, jūs varat iespējot šo funkciju un saņemt drošas DNS adreses no PIA, nevis sava interneta pakalpojumu sniedzēja. Tomēr, varat ievadīt arī pielāgotus DNS iestatījumus.

Arī PIA ir tā īpašnieks MACE funkcija, kas nodrošina reklāmas bloķēšana un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru. ExpressVPN nav sava reklāmas bloķētāja, taču to var izmantot kopā ar trešo personu reklāmu bloķētājiem.

Viena no jomām, kurā ExpressVPN ir labāka nekā PIA, ir obfuzācija. Pateicoties tā īpašie Maskēšanās iestatījumi, varat padarīt savienojumu vēl grūtāk atklājamu, viegli apejot stingru tiešsaistes cenzūru. Tas padara ExpressVPN par labu Ķīnai un citām valstīm ar ierobežotu interneta brīvību, piemēram, Krievijai, Irānai un AAE.

PIA piedāvā arī papildu drošības līmeni. Lietotne ļauj ērti pārslēgties uz portu 443 OpenVPN TCP, kas parasti atrisina visas problēmas ar bloķētu savienojumu. Tas teica, šī metode pašlaik nav uzticama, lai nokļūtu garām Ķīnas lielajam ugunsmūrim, un tā joprojām ir cīņa par PIA. Daži lietotāji kā darba alternatīvu ir minējuši manuālu L2TP konfigurāciju.

Privātuma un drošības uzvarētājs: ExpressVPN

Ikdienas lietotājam gan ExpressVPN, gan PIA piedāvā izcilu privātuma un drošības līmeni ar pārbaudītām politikām bez reģistrēšanās un stingru šifrēšanu. PIA ir neliela priekšrocība vispārējās iezīmēs, taču ExpressVPN uzticamāks maldinājums un vietējais OpenVPN atbalsts operētājsistēmā iOS ir pietiekami, lai tam būtu vadošā loma šajā kategorijā.

Izmēģiniet ExpressVPN!

9. Galīgais spriedums

ExpressVPN un PIA jau ilgu laiku ir augstākā līmeņa pakalpojumi, un labāka pakalpojuma atrašana var būt diezgan izaicinājums.

ExpressVPN uzvar sešās no astoņām kategorijām, taču šis salīdzinājums ir daudz tuvāks, nekā liecina gala rezultāts. Galu galā tikai viens faktors palīdzēs pieņemt lēmumu - jūsu vajadzības.

Ja tajos ietilpst bez piepūles straumēšana, piekļuve Rietumu vietnēm un pakalpojumiem no Ķīnas vai abiem, ExpressVPN jūs nepievils. Bet tas nāks par cenu - tviņa VPN nav lēts, pat ja izmaksas ir vairāk nekā pamatotas.

Alternatīvi, ja jūs galvenokārt interesē datplūsmas nodrošināšana un pārlūkošanas sesiju paslēpšana no ziņkārīgo acu skatieniem, izmantojot neregulāru Netflix vai aizraujošu sesiju sānos, PIA ir pieņemama izvēle, ar plašu piedāvājumu. Protams, tam nav tādu pašu serveru variantu kā ExpressVPN, un dažos serveros tas ir ievērojami lēnāks, bet tas joprojām ir spējīgs un ērti lietojams pakalpojums par izdevīgu cenu.

Īsāk sakot, jūs saņemat to, par ko jūs maksājat. Un salīdzinājumā ar to, ko maksājat, šajā salīdzināšanā jūs daudz iegūsit no abiem VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me