Dariet to, lai piekļūtu Facebook, ja tas ir bloķēts skolā, koledžā vai darbā


Tātad, jūs esat apmetušies pārtraukumā pie datora darbā vai skolā. Kad esat uzņēmis kafiju rokā, esat gatavs panākt visu, ko esat palaidis garām sociālajos medijos. Jūs ejat uz pieteikšanos - tikai lai uzzinātu, ka Facebook ir bloķēts jūsu tīklā! Pēkšņi jūsu plāni ir izlijuši pa logu, un jums nav citas izvēles, kā nākamo pusstundu pavadīt izklaidējot slavenību tenkas googlē.

Jums jau ir garlaicīgi? Labas ziņas! Virtuālais privātais tīkls jeb VPN ir drošs un uzticams veids, kā atbloķēt Facebook un ietaupīt pusdienu pārtraukumu.

Īsā rokasgrāmata: Kā piekļūt Facebook skolā vai darbā

  1. Izvēlieties VPN (mēs iesakām CyberGhost).
  2. Lejupielādējiet programmatūru un instalējiet datorā vai mobilajā ierīcē.
  3. Izveidojiet savienojumu ar serveri.
  4. Atgriezieties un izbaudiet kvalitatīvu laiku, izmantojot Facebook!

Atgriezieties Facebook tūlīt!

Kā VPN var palīdzēt piekļūt Facebook skolā vai darbā

Tiem, kas ir tikpat atkarīgi no sociālajiem medijiem kā es, atstājot Facebook aiz sevis, ieejot skolā vai darba vietā, jūtas kā nevajadzīgs ierobežojums. Mēs visi zinām, ka optimālai darba veikšanai ir izšķiroša nozīme pārtraukumu ņemšanā un prāta atpūšanā, taču šie pārtraukumi ir nespodri un garlaicīgi, kad draugi un ģimenes locekļi ir nepieejami un bloķēti aiz tīkla ugunsmūra..

Daudzi tīkla administratori bloķē piekļuvi sociālo mediju vietnēm uz uzņēmuma vai skolas datoriem, izmantojot ierobežojošu programmatūru vai ugunsmūri, lai novērstu traucējumus un palielinātu produktivitāti. Ja šie noteikumi ir spēkā jūsu skolā vai darba vietā, ir svarīgi tos ievērot, taču mēs arī stingri ticam atvērtai piekļuvei informācijai un brīvībai tiešsaistē.

Ir daži dažādi veidi, kā apiet šo programmatūru, piemēram, ievadot Facebook IP adresi pārlūkprogrammas URL joslā vai ielādējot vietnes mobilo versiju, taču vienkāršākais un uzticamākais veids, kā piekļūt Facebook no darba vai skolas, ir izmantot virtuālo privāto tīklu jeb VPN.

VPN ir populāra tiešsaistes drošības, anonimitātes un piekļuvi vietnēm, kurām ugunsmūris ir liegts vai bloķēts jūsu reģionā. Šis tīkla tips savieno jūsu datoru ar attālo serveri, izmantojot ātrdarbīgu, šifrētu savienojumu. Serveris, ar kuru izveidojat saiti, datoram piešķirs virtuālu IP, kas maskēs tā sākotnējo IP adresi, liekot šķist, ka jūs piekļūstat internetam no citas vietas.

Turklāt visi jūsu dati tiks šifrēti, lai jūsu tīkla administratori un interneta pakalpojumu sniedzējs nevar pateikt, ko esat apskatījis. Izmantojot VPN, jūs varēsit privāti un ērti piekļūt Facebook un jebkurai citai bloķētai vietnei, kuru vēlaties apmeklēt, no jebkura pasaules datora..

Kā izvēlēties VPN, lai piekļūtu Facebook

VPN atrašana un iestatīšana, caur kuru var piekļūt Facebook skolā vai darbā ārkārtīgi viegli, taču ir dažas svarīgas vadlīnijas, kas jums jāpatur prātā.

Jums būs jāmeklē VPN sniedzējs, kas piedāvā pakalpojumu, kas ir saderīgs ar datora operētājsistēmu. Ja plānojat izmantot pakalpojumu vairāk nekā vienā ierīcē, jums jāpārliecinās, ka jūsu pakalpojumu sniedzējs to piedāvā vairāku ierīču pārklājums, arī. Turklāt, ja vēlaties izmantot savu mobilo tālruni, iPad vai Android planšetdatoru, lai piekļūtu sociālajiem saziņas līdzekļiem, jums būs nepieciešams VPN pakalpojums, kas ir izstrādājis lietotni, kas ir saderīga ar jūsu mobilo ierīci. Lietotne ļaus iestatīt un pārvaldīt VPN savienojumu ar vienu klikšķi.

Smieklīgu videoklipu un GIF kopīgošana ir sociālo mediju pieredzes galvenā sastāvdaļa, un, ja jūs nevēlaties palaist garām jaunāko informāciju, kuru visi draugi ķiķina grupas tērzēšanā, jums vajadzēs VPN pakalpojumu, kas piedāvājumus neierobežots joslas platums un liels ātrums. Tas nodrošinās, ka jūsu interneta ātrums saglabāsies pēc iespējas ātrs un stabils un ka jūsu skatīšanos nedrīkst pārtraukt kaitinoši lēni ielādes laiki vai buferizēšana. Lai iegūtu papildu ātrumu, dodieties uz pakalpojumu sniedzēju, kurš reklamē, ka viņiem pieder serveri netālu no jūsu pilsētas vai valsts. Jo tuvāk serveris jums, jo ātrāks būs internets.

Vai joprojām neesat pārliecināts? Apskatiet mūsu pieci labākie VPN:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Kā iestatīt VPN, lai piekļūtu Facebook

Kad esat izvēlējies jūsu vajadzībām atbilstošu pakalpojumu sniedzēju, VPN iestatīšana ir ātrs un ērts process. Ja izpildīsit šīs četras vienkāršās darbības, jums būs labs veids, kā skaudīgi pārlūkot savas māsas likumu jaunākos brīvdienu ierakstus vispār..

1. Vispirms jāizlemj, kas jums nepieciešams VPN pakalpojumu sniedzējā, un jāizvēlas pakalpojums, kas piedāvā šīs funkcijas. Piemēram, ja vietnē Facebook skatāties daudz videoklipu un meklējat optimālu ātrumu un zemu buferizācijas līmeni, jūs vēlēsities pievērst uzmanību tiem pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir serveri tuvējās pilsētās.

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu viņu pakalpojumiem, lai jūs varētu tos pārbaudīt bez saistībām un izlemt, vai viņu tīkls jums darbojas vislabāk. Reģistrēšanās ir ātrs un ērts process, un daudziem pakalpojumu sniedzējiem konta atvēršanai ir nepieciešama tikai pamatinformācija, piemēram, jūsu e-pasta adrese un parole.

2. Kad esat reģistrējies pakalpojumam, jums tas būs jādara lejupielādējiet VPN pakalpojumu sniedzēja programmatūru un sekojiet instalēšanas programmas soli pa solim, lai iestatītu to datorā vai ierīcē. VPN ir izveidoti tā, lai būtu ļoti viegli un ātri uzstādīt, un ne visi pakalpojumu sniedzēji pieprasa, lai jūs instalētu programmatūru, lai izmantotu viņu pakalpojumus.

3. Pēc konta iestatīšanas un programmas instalēšanas jums tiks lūgts izvēlēties serveri. Šo izvēli var ietekmēt daži faktori, piemēram, ātruma prasības un tas, kurš bloķēja vietnes, kurām vēlaties piekļūt, izmantojot VPN.

Piemēram, ja jūs arī to vēlaties piekļūt citam ģeogrāfiski ierobežotam saturam, piemēram, video straumēšanas pakalpojumams, jūs izvēlētos serveri, kas atrodas reģionā, kur bloķētais saturs ir atklāti pieejams. Tas ļaus izskatīties tā, kā jūs piekļūstat saturam arī no šī reģiona.

4. Apsveicam, jūsu VPN ir izveidots un gatavs darbam! Tagad ir pienācis laiks atgriezties un baudīt jūsu neierobežoto piekļuvi Facebook!

Tātad, ja jūsu skolas vai darba tīkla administrators ir bloķējis Facebook jūsu datorā, jums būs jāizmanto VPN, lai atgūt kontroli pār savu piekļuvi internetam. VPN ir vienkāršs, drošs un privātse veids, kā apiet ugunsmūrus un tiešsaistē piekļūt jebkura veida bloķētam saturam.

Izmantojot VPN, jūs atkal atgriezīsities un piedalīsies sarunā Facebook, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Izmēģiniet CyberGhost BEZMAKSAS!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me