CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?


Nav pārsteidzoši, ka CyberGhost un NordVPN bieži vien tiek sakrauti viens pret otru - tie ir dabiski konkurenti.

Ar abi konsekventi iekļaujoties labāko trijniekā daudzos tiešsaistes sarakstos - ieskaitot mūsu labāko VPN klasifikāciju - cīņa starp viņiem ir sīva. Pēc pirmā acu uzmetiena, NordVPNir priekšrocība neapstrādātos skaitļos un papildu funkcijās, bet CyberGhostnav tālu aiz muguras, ar savu masīvas tīkla un funkcijām bagātas lietotnes.

Vai viņi tiešām ir tik tuvu, vai arī viens VPN var izlemt otru?? Tajā jūs saņemsit atbildi uz šo jautājumu (un daudziem citiem jautājumiem) padziļināts CyberGhost un NordVPN salīdzinājums.

Mēs dziļāk apskatīsim, kā katrs VPN darbojas svarīgākajos veidos. Tomēr atcerieties, ka šeit mēs nevaram aptvert absolūti visu. Pārliecinieties par pilnīgu šo divu vadošo VPN pakalpojumu izmantošanu apskatiet mūsu detalizēto CyberGhost apskats un NordVPN pārskats.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība
 9. Galīgais spriedums

CyberGhost vs. NordVPN - kategorijas

Pirms ienirt salīdzināšanā, apskatīsim astoņas galvenās kategorijas tas ir balstīts uz.

Pirmie divi ir straumēšana un mokošs, kur mēs redzēsim, cik labi CyberGhost un NordVPN darbojas ar ģeogrāfiski ierobežotu saturu un BitTorrent protokolu.

Tālāk mēs salīdzināsim cenu zīmes un saskarni. izmaksas un lietošanas ērtums sadaļas, kur atradīsit, kuram VPN ir labāki piedāvājumi un kas piedāvā intuitīvāku pieredzi.

Ja atrodaties šeit, lai redzētu, cik labi CyberGhost un NordVPN darbojas ar jūsu ierīci, vai arī jums ir interese par tīkla numuriem un veiktspēju, nepalaidiet garām savietojamība, ātrums, un serveru tīkls kategorijas. Mēs esam sagatavojuši jums pamatotus sarakstus - kopumā platformas atbalsts un ātruma testa rezultāti uz visu pašlaik pieejamo VPN pilnīgu sadalījumu serveri un vietas.

Visbeidzot, mēs redzēsim, kurš VPN piedāvā labākus privātums un drošība. Interesē sīkāka informācija par privātuma politikas, šifrēšana, protokoli, un drošības elementi? Ja tā, šī kategorija jums ir obligāti jāizlasa.

Tagad ir pienācis laiks ķerties pie biznesa. Let's redzēt, vai CyberGhost vai NordVPN uzņemas vadību!

1. Straumēšana

Uzticams VPN var palīdzēt straumēt jūsu iecienītās filmas, šovus un citu saturu no jebkuras vietas, bez jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.

Atslēgas vārds šeit ir “uzticams”. Ne katrs VPN ir ideāli piemērots straumēšanai bez problēmām, taču par laimi, gan CyberGhost, gan NordVPN ir daudz ko piedāvāt šajā kategorijā.

Kad runa ir par Netflix, mūsu plašie testi atklāja, ka NordVPN ir absolūts čempions šī populārā pakalpojuma straumēšanai. Mēs varētu baudīt katalogus no ASV, Lielbritānijas, Kanādas, Francijas, Japānas un Brazīlijas - citiem vārdiem sakot, NordVPN piešķīra mums tuvu globālajai Netflix piekļuvei.

Šiem lieliskajiem rezultātiem ir divi galvenie iemesli - īpašas straumēšanas funkcijas un a milzīga serveru izvēle.

SmartPlay ir patentēts NordVPN papildinājums, kas automātiski optimizē savienojumu, mēģinot piekļūt saturam, kas parasti tiek bloķēts jūsu atrašanās vietā. Tas padara NordVPN super ērti izmantojams straumēšanai praktiski jebko, ko vēlaties.

NordVPN piedāvā iespaidīgu serveru klāstu, ar 1600 un vairāk serveru tikai ASV - tāpēc neatkarīgi no jūsu apmeklētās vietnes vai pakalpojuma ASV, iespējams, jūs ātri atradīsit piemērotu iespēju. Citas ievērojamas vietas ietver Lielbritānijā (680+ serveri), Kanāda (420+ serveri), Vācija (230+ serveri), Austrālija (220+ serveri), Francija (180+ serveri), un Japāna (vairāk nekā 110 serveri).

Šī uzvarošā kombinācija ļauj NordVPN konsekventi sadarboties Hulu, HBO, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, un daudzas citas straumes.

Vai CyberGhost var salīdzināt vai pat pārspēt šo daudzpusību? Sākumā tas izskatās, pateicoties veltīts straumēšanas profils. Šim VPN ir speciāli serveri, kas optimizēti dažādām populārām un ne tik pazīstamām straumēm. Vislabākais ir tas, ka varat tos redzēt tieši no lietotnes.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

CyberGhost nemelo - mēs varējām bez problēmām skatīties ASV un Vācijas Netflix, kaut arī mūsu panākumi Netflix France bija tikai mēreni, nestabilā ātruma dēļ.

Līdzīgi kā ar NordVPN, jūs varat paļauties uz CyberGhost piekļuvi Hulu, BBC iPlayer un Amazon Prime Video. Straumēšanas profils nodrošina darba serverus arī daudzām citām platformām.

Tas nozīmē, ka CyberGhost ir nedaudz mazāk elastīgs Netflix, un tā cenšas piedāvāt vienādu servera dažādību dažās valstīs. Piemēram, skaitļi ASV (680+ serveri) un Lielbritānijā (vairāk nekā 300 serveri) ir lieliski, taču joprojām tālu atpaliek no NordVPN. Tendence turpinās ar Austrālija (60+ serveri) un Japāna (30+ serveri), bet CyberGhost patiešām uz priekšu Vācija (600+ serveri) un Francija (320+ serveri).

Straumēšanas uzvarētājs: NordVPN

Abi VPN viegli pārraida straumēšanas pamatus, un katram no tiem ir savas stiprās puses satura ziņā konkrētās valstīs. CyberGhost iegūst papildu punktus par lielisko straumēšanas profilu. Tomēr NordVPN gūst uzvaru, pateicoties lielākajai vispārējai Netflix piekļuvei un garākam serveru sarakstam lielākajā daļā valstu.

Mēģiniet straumēt, izmantojot NordVPN!

2. Vētraina

Torrenti ir ļoti populāri, un arī a liels drošības risks ja jūs neaizsargājat sevi. VPN izmantošana ir ātrs un ērts veids, kā to izdarīt, taču vēlreiz, jums būs nepieciešams tāds, kas faktiski veic šo darbu.

Labā ziņa ir tā, ka gan CyberGhost, gan NordVPN atbalsta P2P trafiku - tāpēc, mēģinot lejupielādēt torrentu, jūs necietīsit šķebinošu pārsteigumu. Un šeit ir daudz vairāk līdzību:

Abi VPN atļauj P2P savienojumus noteiktos serveros, pretstatā visam tīklam. Neuztraucieties - jūs joprojām saņemat daudz izvēles iespēju.

CyberGhost sniedz jums P2P draudzīgus serverus vairāk nekā 25 valstīs, atdalīts glītā mocīšanas profilā. NordVPN ir arī ar speciālu P2P cilni, kas ietilpst speciālo serveru kategorijās. Šeit jūs varat izvēlēties vairāk nekā 40 valstīs, par kopējo summu 4 400 vairāk straumējošu serveru.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Izmantojot NordVPN, jūs varat izveidot savienojumu ar piemērotiem P2P serveriem daudzās vietās - ieskaitot ASV, Singapūra, un Honkonga. Pašlaik jūs neatradīsit šīs valstis CyberGhost aizraujošajā profilā. Kanāda un Japāna ir vistuvākie lietotājiem attiecīgi Amerikā un Dienvidaustrumu Āzijā.

Atkal daudzpusība ir daudz labāka ar NordVPN. Bet precizitāte ir lielāka priekšrocība šajā kategorijā. NordVPN ļauj sarakstam izvēlēties noteiktu P2P serveri, tā kā CyberGhost ļauj izvēlēties valsti tikai ar jums automātiski izvēlētiem serveriem.

SOCKS5 starpniekserveri ir vēl viena funkcija, ko atradīsit NordVPN, bet ne CyberGhost. Kā daļu no abonēšanas NordVPN piedāvā SOCKS5 starpniekserverus - tos var konfigurēt savā torrent klientā un izmantot tos kā atsevišķu pakalpojumu vai arī kopā ar VPN papildu aizsardzības slānim.

Torrenting uzvarētājs: NordVPN

CyberGhost un NordVPN piedāvā vieglu, uzticamu straumēšanu un lielu skaitu P2P vietu. Bet viens no tiem izceļas: NordVPN piedāvā labāku serveru klātbūtni, lielāku brīvību vēlamo serveru izvēlē un papildu vērtību pieredzējušiem torrent lietotājiem ar SOCKS5 starpniekserveriem.

Izmēģiniet Torrenting ar NordVPN!

3. Izmaksas

Runājot par cenu noteikšanu, CyberGhost un NordVPN ir gandrīz identiski.

Jūs neatradīsit atšķirību abonementu skaitā vai garumā. Abiem VPN pašlaik tiek piedāvāti mēneša, gada, divu gadu un trīs gadu plāni. Jūs saņemiet pilnu paketi neatkarīgi no jūsu izvēles - tas nozīmē visus serverus un funkcijas. Vienīgais izņēmums ir īpaši izveidoti IP - izvēles (un diezgan dārgi) papildus ar jebkuru VPN.

Arī CyberGhost un NordVPN atlaides ir ļoti līdzīgas. Abas VPN ikmēneša plānu sāk augstākā līmenī, ar lielākiem ietaupījumiem ilgākajiem. Ja jums nepatīk ilgtermiņa abonements, viens mēnesis NordVPN ir par aptuveni 11% lētāks nekā CyberGhost.

Bargain medniekiem noteikti vajadzētu sākt no gada plāniem, tomēr. Jums būs jāmaksā apmēram 56% gadā mazāk nekā CyberGhost, salīdzinot ar viena mēneša piedāvājumu, un tas tikai kļūst labāk: Divu un trīs gadu plāni ir par 73% un 80% lētāki, attiecīgi.

Arī NordVPN nav slikts. Tāpat kā ar CyberGhost, jūs saņemat a salda atlaide gadā (par 41% lētāk) un divus gadus (par 66% lētāk) plāni. Vēl labāk, ja jūs iegādājaties kādu no šiem īpašajiem kuponiem, 70% atlaidi no NordVPN abonementa.

Vienīgā būtiskā atšķirība starp CyberGhost un NordVPN ir atmaksas politikā. CyberGhost ir uzvarētājs uz papīra ar pērieniem 45 dienu naudas atdošanas garantija - bet tas ir nedaudz maldinoši. Tas attiecas tikai uz viena gada un augstākiem plāniem, savukārt ikmēneša abonēšana notiek uz 14 dienu atmaksas periodu. NordVPN, tomēr nāk ar 30 dienu ilga naudas atdošanas garantija.

Uzvarētājs izmaksām: CyberGhost

Cenu punkti CyberGhost un NordVPN ir aptuveni vienādi, tāpēc izmaksas šeit nav īsti noteicošais faktors. Abi VPN ir ļoti pieņemami tiem, ko viņi piedāvā, īpaši, ja meklējat ilgtermiņa pakalpojumu sniedzēju. CyberGhost kopumā ir nedaudz lētāks, ar ilgāku naudas atdošanas garantiju. Ja vēlaties rīkoties lēnām, NordVPN ir labāks viena mēneša darījums un plašāks atmaksas logs.

Izmēģiniet CyberGhost!

4. Vienkārša lietošana

Mēs visi esam tur bijuši - palaižot jaunu, jaunu VPN, lai atrastu sarežģītu saskarni, kas ir sarežģīta un grūti orientējama. Vai CyberGhost un NordVPN glābj jūs no šīm galvassāpēm, un, ja jā, kurš no tiem veic labāku darbu?

Kā jūs gaidījāt no diviem vadošajiem pakalpojumiem tirgū, ērta lietošana ir abu pretendentu prioritāte. CyberGhost ir īpaši iespaidīgs - apskatīsim tuvāk.

Mēs jau esam pieminējuši CyberGhost īpaši profili straumēšanai un straumēšanai - bez šaubām, divas ievērojamas funkcijas šajā VPN lietotnēs. Bet ir vēl vairāk. CyberGhost lieliskās ir daudzās iespējas, kuras jums nodrošina interfeiss:

Vai jums patīk uzturēt lietas kompaktas? Tad jūs novērtēsit intuitīva maza izvēlne kas tiek parādīts, pirmo reizi atverot VPN.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Gribas mazliet vairāk dziļuma? Nav problēmu - vienkārši paplašiniet interfeisu un jūs iegūsit pilns serveru saraksts, kopā ar noderīga informācija par attālumu un slodzi. Šeit atradīsit arī īpašos profilus.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Iesācējiem būs lielisks laiks ar CyberGhost, un ne tikai tāpēc, ka to ir viegli ievērot. Šis VPN nodrošina padziļināti apraksti gandrīz visu iestatījumu un funkciju. Daudzi citi dienesti jums nepaskaidro, kāpēc, kā un kad tik detalizēti jāizmanto dažādi rīki.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ja tomēr uzskatāt, ka CyberGhost ir piemērots tikai jauniem lietotājiem, jūs maldāties. Tur ir vesels uzlaboto funkciju arsenāls un kārtulas, kuras varat izmantot, bet vairāk par to vēlāk.

NordVPN ir jāaptver daudz zemes ja tā vēlas uzvarēt šeit. Apskatīsim, kā tā darbojas:

Jau pašā sākumā jūs pamanīsit: tīrāks dizains ar mazāku pieejamo informāciju. NordVPN noteikti ir minimālistiskāks interfeiss - kas nebūt nav slikta lieta.

Darbvirsmā arī šis VPN var būt kompakts vai detalizēts, līdzīgi kā CyberGhost. Ar peles labo pogu noklikšķinot uz lietotnes ikonas sistēmas teknē, tiks parādīts mazāks VPN panelis, kur varat ātri izveidot savienojumu ar pašreizējiem un jaunākajiem serveriem.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Pilna mēroga izvēlne ir arī prieks izmantot. Piekļuve serveru sarakstam ir bez piepūles, un jūs viegli varat izvairīties no pūļiem ar pievienota informācija par servera ielādi.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Atšķirībā no CyberGhost, jūs varat izvēlēties noteiktus serverus dažādās specialitātes cilnēs.

NordVPN apraksta arī tā funkcijas un iestatījumus kur nepieciešams, bet tas neiedziļinās tajā pašā detaļā kā CyberGhost. Tomēr iestatījumus ir viegli atrast, un tiem nevajadzētu radīt nepatikšanas, pat ja jūs tikai nokļūstat VPN.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ja jūs drīzāk palaistu savu pielāgoto konfigurāciju, gan CyberGhost, gan NordVPN nodrošina neapstrādātus OpenVPN failus viņu vietnēs.

Uzvarētājs ērtai lietošanai: NordVPN

Šī ir vēl viena kategorija bez skaidra uzvarētāja - nevienam VPN nav nopietnu trūkumu. NordVPN apgalvo uzvaru, pateicoties nedaudz labākam servera interfeisam. CyberGhost lietotnes vairumā gadījumu ir tikpat asas, un iesācējiem tās var būt pat vieglāk lietojamas.

Izmēģiniet NordVPN!

5. Savietojamība

Ja katru dienu izmantojat daudz dažādu ierīču, VPN vispārējā saderība ir ļoti svarīga.

CyberGhost un NordVPN to labi zina, tāpēc viņi to zina abus var uzstādīt uz plaša platformu un ierīču klāsta. Abas ir elastīgas, kad runa ir par vienlaicīgi savienojumi pārāk - jūs piecelties līdz 7 ar CyberGhost, un 6 ar NordVPN.

Atkal mums būs jāizskata sīkāka informācija, lai atrastu uzvarētāju šajā kategorijā:

Windows

CyberGhost un NordVPN piedāvājums plašs atbalsts gan vecajām, gan jaunajām Windows versijām. Varat izmantot jebkuru VPN jebko, sākot no XP un Vista līdz jaunākajai Windows 10.

Mac

Šeit NordVPN ir neliels pārsvars - lietotni var izmantot jebkurā macOS versijā no Yosemite (10.10) un jaunākas. CyberGhost nepieciešama vismaz macOS Sierra (10.12).

Android

Abi VPN strādā ar dažādas jaunākās un vecākās Android versijas. Lietotnes var instalēt arī jūsu ierīcē Android TV, un tie ir pienācīgi optimizēti lietošanai ar tālvadības pulti.

Ja vēlaties iegūt Android lietotnes tieši no avota, abiem VPN ir APK faili ir viegli pieejami viņu vietnēs.

iOS

Lai palaistu CyberGhost savā iPhone vai iPad, pārliecinieties, vai jūsu iOS versija nav vecāka par 9,3. NordVPN ir nedaudz elastīgāks, ar iOS lietotnes atbalstu, sākot ar versiju 9.0.

Ir vērts to atzīmēt CyberGhost vienlaicīgo savienojumu skaits tiek samazināts līdz 6 ierīcēm vienā Apple ID ja iegādājaties VPN no App Store. Pēc noklusējuma NordVPN piedāvā 6 vienlaicīgus savienojumus, un tas paliek nemainīgs iOS.

Linux

CyberGhost apgalvo, ka strādā Ubuntu (16.04., 18.04.) Un Fedora 29. Šis nav plašākais Linux izplatīšanas klāsts, taču tas joprojām ir labāks nekā NordVPN piedāvātais, kas šobrīd sedz tikai Debian atbalstu.

Maršrutētāji

CyberGhost un NordVPN strādā ar dažādu maršrutētāju programmaparatūru. Pieejamas arī noderīgas konsultācijas ja Tu gribi konfigurēt VPN maršrutētāju pats.

Varat arī atrast VPN iepriekš mirgojošā maršrutētājā no trešo pušu piegādātājiem.

Daži VPN nāk arī ar speciālu maršrutētāja lietotni - diemžēl šobrīd ne NordVPN, ne CyberGhost to nepiedāvā.

Citas platformas

CyberGhost darbojas šādās papildu platformās:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox)
 • Chromebook dators
 • Windows Phone (versija 8.1)
 • Multivide un spēļu konsoles (Amazon Fire TV, Roku, Chromecast, PlayStation, Xbox un citas)
 • Kodi

NordVPN atbalsta šādas papildu platformas:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • BlackBerry
 • Kodi
 • Multivides un spēļu konsoles (caur maršrutētāju)
 • Viedie televizori (caur maršrutētāju)

Uzvarētājs par saderību: NordVPN

Rezultāts ir vienkāršs - nevienam VPN nevajadzētu sagādāt problēmas ar savietojamību, pat ja jūs izmantojat nedaudz datētu OS. NordVPN ir nedaudz elastīgāks operētājsistēmās Mac un iOS. Tomēr abiem VPN ir savas stiprās un vājās puses mazāk populārajās platformās.

Izmēģiniet NordVPN!

6. Ātrums

VPN šifrēšanai ir daudz priekšrocību, bet tas nāk par cenu - lēnāks ātrums.

Lai to kompensētu, nepieciešams ātrs VPN. Nekļūdieties - mēs nerunājam par jūsu savienojuma kvalitātes uzlabošanu (lai gan tas ir iespējams, ja jūs mudina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs). Vairumā gadījumu, “ātrs” VPN ir tāds, kam ir tik maza ietekme uz jūsu vidējo ātrumu, ka nejutīsit atšķirību.

Labākais veids, kā novērtēt VPN veiktspēju, ir veikt dažus rūpīgus ātruma testus serveros visā pasaulē. Un tieši to mēs arī izdarījām.

Zemāk redzēsit ātrumu, ko CyberGhost un NordVPN panāca serveros 10 dažādās vietās. Mūsu testi tika veikti no Austrumeiropas, ar šādiem etalonuzdevumiem (bez VPN):

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Šeit ir norādīti katra VPN ātrumi:

Serveris Lejupielādes ātrums (Mb / s) Augšupielādes ātrums (Mb / s)
CyberGhost NordVPN CyberGhost NordVPN
Automātiski (vistuvāk) 68.56 70.05 32,66 32,61
Rumānija 61,82 55,90 31.41 34.15
Vācija 67.05 63,95 31.61 34.53
Apvienotā Karaliste 30.28 53,72 34.33 24.44
Portugāle 47.18 33.93 6.31 30.00
Izraēla 52.98 34.52 25.02 11.62
ASV (Ņujorka) 32.86 54.35 8.75 27,61
ASV (Losandželosa) 23.48 51.12 15.23 7.77
Japāna 18.78 28.09 1,97 2.02
Austrālija 20.34 24.56 1.55 1,97

Kā tu redzi, abi VPN sniedz izcilus rezultātus visās jomās. Salīdzinot ar mūsu etaloniem, CyberGhost un NordVPN tik tikko neizdara bedri tuvējos serveros Eiropā.

CyberGhost uzvar pārliecinoši Portugāle. Nedaudz ātrāk tas notiek arī Rumānijā un Vācijā, taču atšķirība ir niecīga. NordVPN ir labāks UK.

Lejupielādes ātrums ir ļoti svarīgs jo tie nosaka, cik ātri jūs atvērsit vietni vai ielādēsit videoklipu. Neviens VPN šeit nemet bumbu, bet CyberGhost ātri sāk zaudēt vietu NordVPN, palielinoties attālumam.

Ar daudz labākiem rezultātiem Ņujorkas un Losandželosas serveros, NordVPN pierāda ātrāku VPN pārlūkošanai, straumēšanai un lejupielādēšanai ASV. CyberGhost šeit ne vienmēr ir lēns, bet, protams, tas prasa lielāku maksu par jūsu savienojumu. Šis var izraisīt buferizācijas problēmas ja jums vienlaikus ir atvērtas vairākas straumes.

Tendence turpinās visattālākajos serveros Austrālijā Japāna un Austrālija. NordVPN nodrošina lielāku ātrumu šeit, bet CyberGhost nav pārāk tālu aiz muguras.

Uzvarētājs par ātrumu: NordVPN

Abi VPN mūsu ātruma pārbaudēs bija konsekventi ātri. CyberGhost ir savi momenti, bet NordVPN dod labākus vispārējos rezultātus. Apsveriet šo VPN, izmantojot vietni CyberGhost, ja jūs galvenokārt interesē lieliska veiktspēja serveros Eiropā un Amerikā.

Izmēģiniet NordVPN!

7. Serveri un tīkls

CyberGhost un NordVPN ir pazīstami ar plašajiem serveru tīkliem, un abi šajā kategorijā ir daudzsološi..

Pieejamo valstu skaits ir gandrīz vienāds - 90 - CyberGhost un 60 - NordVPN. CyberGhost ir arī serveri Baltkrievija, Kolumbija, Kenija, un Pakistāna, tā kā NordVPN ietilpst Kipra, Ēģipte, Gruzija, Latvija, un Turcija.

Šeit patiešām izceļas: neapstrādātu serveru numuri. CyberGhost ir vairāk nekā 5700+ - nepavisam nav slikts žurnālists. Tomēr, NordVPN pilnībā to panāk ar savu milzīgo 5100+ serveru tīklu.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ir taisnība, ka CyberGhost serveru skaitā ir iekļautas mērķa straumēšanas un straumēšanas iespējas. Bet Arī NordVPN to spēj pārspēt, ar piecām atsevišķām specialitāšu kategorijām. Šeit ir pilns iedalījums:

 • 4600+ standarta serveri (no kuriem 4 400 atļauj P2P)
 • 460+ noklusēts serveriem
 • 30 Dubultā VPN serveriem
 • 3 Sīpols, kas pārsniedz VPN serveriem
 • 70+ Dedicēts IP serveri (pēc izvēles papildus)

Par servera dažādības priekšrocībām mēs runājām iepriekš sadaļā Straumēšana. Nav tā, ka šeit CyberGhost būtu slikti - NordVPN ir pārāk labs.

Serveru un tīkla uzvarētājs: NordVPN

Abi pakalpojumu sniedzēji piedāvā lielisku serveru un atrašanās vietu izvēli, taču izņemšana ir skaidra. NordVPN neatstāj vietu, kur CyberGhost spīd, un galu galā gūst uzvaru, pateicoties tā milzīgajam, daudzpusīgajam tīklam.

Izmēģiniet NordVPN!

8. Privātums un drošība

Ja jūs meklējat visaugstāko privātuma un drošības līmeni, CyberGhost un NordVPN ir divi pakalpojumi, kas jūs neaizkavēs..

Tam ir vairāki iemesli - ieskaitot militāras pakāpes šifrēšana, lielisks protokola atbalsts, un garš saraksts ar noderīgas drošības funkcijas. Vairāk par šiem zemāk:

Mežizstrādes politika

Mežizstrāde bez nulles ir politika, ko kopīgi izmanto abi VPN, un to atbalsta izšķirošs faktors - jurisdikcija.

CyberGhost un NordVPN atrodas Rumānija un Panama, attiecīgi. Nevienā no šīm valstīm nav obligātu datu saglabāšanas likumu. Tas abiem pakalpojumu sniedzējiem rada ļoti labvēlīgu stāvokli, jo viņiem likumīgi nav pienākuma vākt sensitīvu informāciju par saviem lietotājiem.

Turklāt Rumānija un Panama nav “5/9/14” alianses dalībnieces, kas nozīmē, ka tās neietilpst nekādos valdības uzraudzības aģentūru nolīgumos. Vairāk labu ziņu privātpersonām.

Tas teica, NordVPN ir viena priekšrocība salīdzinājumā ar CyberGhost šeit - an neatkarīgs drošības audits iesniedzis četri lielie uzņēmumi, kas apstiprina pakalpojumu sniedzēja privātuma prasības. CyberGhost nevar piedāvāt tādu pašu mieru, jo tai vēl nav jāveic trešās puses revīzija.

Šifrēšana un protokoli

Noklusējuma (un tikai) šifrēšanas standarts lietotnēs CyberGhost un NordVPN ir AES-256, kas tiek uzskatīts ārkārtīgi droši, un nav iespējams uzlauzt. Viņi abi arī piedāvā Lieliska priekšu slepenība un dinamiskās šifrēšanas atslēgas papildu aizsardzībai.

Šeit ir liela atšķirība protokola atbalsts:

CyberGhost darbvirsmas lietotnes, papildus nozares standartam OpenVPN protokols, strādā arī ar IKEv2 un L2TP. Pat labāk, ja jūs tos viegli pārslēdzaties.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

IOS operētājsistēmā CyberGhost izmanto vietējo IPSec protokols.

NordVPN koncentrējas tikai uz OpenVPN tā Windows, Mac un Android lietotnēm. IKEv2 / IPSec ir vienīgā opcija iOS lietotnē, taču jūs varat manuāli iestatīt OpenVPN protokolu savā iPhone vai iPad, izmantojot trešās puses interfeisu.

Drošības līdzekļi

Runājot par drošību, abi VPN ir aprīkoti ar būtisko, kā arī iespaidīgu modernu rīku klāstu.

CyberGhost iedala tās funkcijas trīs dažādās zonās, no kurām lielākā daļa atrodas Savienojuma iespējas cilne.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Šeit atradīsit reklāmu bloķētājs un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru. (NordVPN piedāvā arī tos savā patentēts CyberSec komplekts.)

CyberGhost nodrošina pret pirkstu nospiedumu noņemšanu arī. Šī funkcija aizsargā jūsu pārlūkošanas aktivitātes un paradumus no izsekošanas. Jums varētu rasties jautājums, kāpēc jūs neredzat obligātu automātiku avārijas poga. Neuztraucieties, tas ir tur - CyberGhost to ievieto Vispārīgi cilnes sadaļā Iestatījumi.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

NordVPN piedāvā papildu funkcionalitāti two nogalināt slēdži; Papildus parastajam slēdža slēdzim visam savienojumam, jūs saņemat vēl vienu, kas ārkārtas gadījumos neļauj atlasītajām lietotnēm noplūst datiem.

Šis VPN ir rūpīgāku apkalpošanu, kad runa ir par DNS noplūdes aizsardzība, arī. Kamēr CyberGhost iekļauj šo drošības pasākumu, jūs varat izmantot tikai nodrošinātāja drošās DNS adreses. NordVPN ļauj arī ievadīt pielāgotas DNS adreses, ja vēlaties izmantot savu.

Arī NordVPN ir pareizais darbarīks, kad runa ir par Maskēšanās iestatījumi par ticamu iziešanu no stingras interneta cenzūras. To sauc Aptumšoti serveri, bet patiesībā tas ir pilnīgi atsevišķs VPN režīms.

Aptumšotā režīmā jūs ir piekļuve tikai 460+ speciālajiem serveriem, līdz to izslēdzat. Šis režīms padara NordVPN par vienu no pūļa favorītiem, lai apietu Ķīnas lielo ugunsmūri, taču to varat izmantot arī citās valstīs, kurās ir liela cenzūra.

CyberGhost vs NordVPN salīdzinājums: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Diemžēl, CyberGhost Ķīnai nav uzticama izvēle pašlaik.

Privātuma un drošības uzvarētājs: NordVPN

NordVPN ir daudzpusīgāks, ar iespaidīgām funkcijām un slepeniem iestatījumiem, taču abi VPN ir spēcīgas izvēles iespējas privātai un drošai pārlūkošanai. Ja jūs neuztraucaties par cenzūru, CyberGhost ir dažas lieliskas savas iespējas, kā arī VPN protokolu daudzveidība..

Izmēģiniet NordVPN!

9. Galīgais spriedums

NordVPN uzvar septiņās no astoņām kategorijām, un pat astotais - izmaksas - var viegli pagriezties pretējā virzienā. Tas nozīmē, ka CyberGhost ir daudz sliktāks, vai ne?

Nepavisam. Šī iemesla dēļ frāze “abi VPN” ir lietota vairāk nekā 20 reizes - CyberGhost un NordVPN ir tuvu viens otram.

Iespējams, ka CyberGhost nepieprasa uzvaru lielākajā daļā sekciju, taču tai joprojām ir daudz ko piedāvāt. Neatkarīgi no tā, vai straumēšana, straumēšana vai drošība ir jūsu saraksta augšgalā, šim pieejamam VPN ir ātrumi, serveri un funkcijas, kas nodrošina izcilu piekļuvi un stabilu aizsardzību - un tas viss ir iesaiņots izcilās lietotnēs..

Tomēr NordVPN visos šajos aspektos ir izrādījies labāks par gandrīz tādu pašu cenu. Tas piedāvā pilnīgāku paketi, ja tikai nedaudz. Tiem, kas norēķināsies tikai par labāko, šis VPN ir tas.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me