ControlCase – atbilstības automatizēšana


Datu drošības noteikumiem kļūstot arvien kritiskākiem - īpaši ar gaidāmo Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) - organizācijas un uzņēmumiem ir nepieciešami risinājumi, kas var nodrošināt atbilstību visām viņu sistēmām, lai tie darbotos optimāli.  Kishor Vaswani, ControlCase izpilddirektors diskutē par to, kas ir mūsdienu atbilstība un kāpēc automatizācija ir vienīgais ceļš uz priekšu.

Pastāstiet mums par ControlCase un to, kā jūs iesaistījāties IT drošībā un atbilstībā?

ControlCase tika dibināta 2004. gadā, kad IT drošība un atbilstība bija salīdzinoši jauna. Tajā laikā es strādāju ar Ernstu & Jaunietis un redzēja iespēju automatizēt drošību un atbilstību, izmantojot programmatūru, nevis to darīt manuāli. Mūsu mērķis bija izveidot uzņēmumu, kas vienkāršotu atbilstību, izmantojot tehnoloģijas. Mūsdienās uzņēmumā ir pieaudzis gandrīz 300 darbinieku ar birojiem visā pasaulē. Mēs ļoti vēlamies koncentrēties uz IT drošības procesu automatizāciju un nodrošinot mieru, izmantojot mūsu partnerības pieeju.

Tirgū ir daudz dažādu drošības un atbilstības produktu veidu. Kas ir unikāls ControlCase??

ControlCase ir unikāla trīs galveno iemeslu dēļ:  

  1. Mūsu IT pārvaldība, risku pārvaldība un atbilstības pārvaldības portāls nodrošina klientus ar efektīvu, reālā laika metodi, lai uzraudzītu viņu organizācijas atbilstību. Parasti, ieviešot atbilstības novērtētāju, process var būt diezgan necaurspīdīgs, kas ir nomākts un pēc definīcijas atkarīgs no viena datu momentuzņēmuma. Mūsu portāls ļauj klientiem precīzi redzēt neskaitāmas detaļas jebkurā brīdī - visi sapulcējās automatizētā veidā ar minimālu klienta piepūli.
  2. Mūsu klientu veiksmes vadības komanda (CSM) koncentrējas uz papildu vērtības nodrošināšanu klientiem un viņu prasību aizstāvēšanu organizācijā. Mūsu CSM kā uzņēmums to nodrošina, mēs precīzi aplūkojam situāciju no klienta perspektīvas un viņu “balss” uzturēšana telpā, lai sasniegtu optimālo risinājumu.
  3. Kā uzņēmums mēs esam apņēmušies pieņemt darbā labākos cilvēkus. Mūsu ekspertiem parasti ir vairāk nekā 10 gadu pieredze kiberdrošības jomā, un viņi darbojas ne tikai kā vērtētāji, bet arī kā partneri, lai klientiem sniegtu labākos pieejamos tehniskos padomus..

Kādi ir ControlCases galvenie produkti un pakalpojumi? Kādu vērtību jūs sniedzat klientiem / klientiem?

Mūsu piedāvājumus var iedalīt trīs kategorijās: novērtējumi, sertifikāti un atbilstības kā pakalpojums (CaaS). Diezgan bieži uzņēmumi zinās, ka viņiem ir jāatbilst IT noteikumiem, bet viņi nav pārliecināti, kur viņi atrodas attiecībā pret viņiem.  

Novērtējumi palīdz uzņēmumiem ne tikai atrast nepilnības savos procesos, bet arī novērst ar karodziņu apzīmētās preces; tādējādi izstrādājot un ieviešot šai videi pareizo risinājumu.

Sertifikācija palīdz uzņēmumam ar audita palīdzību saprast, vai tie atbilst konkrētam standartam, piemēram, GDPR vai PCI DSS.

Visbeidzot, lai nodrošinātu mūsu klientu atbilstību, mēs piedāvājam Atbilstību kā pakalpojumu. Izmantojot CaaS, mēs ieviešam automatizētu uzraudzību, lai palīdzētu uzņēmumiem pastāvīgi novērtēt sevi pat tad, ja standarti mainās vai tiek izstrādāti.

ControlCase - atbilstības automatizēšana

Vai jūs varat apspriest klientu veidus, ar kuriem strādājat??

Atbilstība ir kaut kas tāds, kas šķērso vairākas vertikāles un ir arvien pieaugoša vajadzība. Daži no mūsu vissvarīgākajiem klientiem nāk no finanšu pakalpojumu nozares, veselības aprūpes, mazumtirdzniecības un pakalpojumu sniedzējiem. Kopumā, kaut arī sīkāka informācija par katra veida atbilstības standartiem ir atšķirīga, problēmas ir līdzīgas, ļaujot mums būt elastīgiem un piedāvāt savus pakalpojumus gandrīz par jebkura veida uzņēmējdarbību vai organizāciju.

Uz brīdi pacelsimies soli atpakaļ. Kādas, jūsuprāt, šodien ir visbūtiskākās atbilstības problēmas?

Lielākais izaicinājums ir tas, ka atbilstība kopumā strauji mainās. Datu, noteikumu, standartu un iesaistīto elementu skaits pieaug.  Ja pirms nepilna desmit vai diviem gadiem atbilstību varēja ieviest un uzturēt manuāli, šodien organizācijas arvien vairāk apzinās, ka atbilstības funkcijas manuāla ieviešana un atbalstīšana vienkārši nedarbosies - stratēģiski izmantojot tehnoloģiju, lai automatizētu drošību un atbilstību, ir vienīgā atbilde..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me