BullGuard – aizsargā savus datorus, mājas tīklus, viedtālruņus, planšetdatorus un pats svarīgākais – jūs!


Kibernoziedzniekiem kļūstot arvien sarežģītākam piekļūt visām mūsu savienotajām ierīcēm un personas datiem, tradicionālā pretvīrusu pieeja vienkārši nespēj sekot līdzi jaunu draudu pastāvīgas atpazīšanas un apturēšanas novēršanai. Mēs sēdējām kopā ar BullGuard izpilddirektoru Polu Lipmanu, lai runātu par viņu nākamās paaudzes motoru un to, kā nepārtraukti mācās identificēt šos ļaunprātīgos failus, lai mūsu ierīces, identitātes un ģimenes būtu drošībā.

Lūdzu, pastāstiet mums mazliet par savu kiberdrošības fonu un pašreizējo stāvokli BullGuard.

Kiberdrošība man šķiet arvien aizraujoša un izaicinoša! Es šajā nozarē strādāju vairāk nekā desmit gadus uzņēmumos, kuru darbības joma ir sākot no patērētāju galapunktu drošības līdz uzņēmumu mākoņa drošībai. Es pievienojos BullGuard pirms pāris gadiem ar skaidru mērķi iekļūt jaunajā, topošajā un nozīmīgajā patērētāju mājas kiberdrošības tirgū.

Kādi ir daži no mūsdienu lielākajiem draudiem tiešsaistē un kā tie var apdraudēt datoru vai tīklu?

Iespējams, visnozīmīgākais tiešsaistes drauds patērētāju datoriem un arvien vairāk citām savienotajām ierīcēm ir izpirkuma programmatūra, kad kibernoziedznieks iekļūst ierīcē, šifrē vai bloķē lietotāju no viņa paša datiem un pieprasa izpirkuma maksu par tā atgriešanu. Lai gan vairums cilvēku nepiedzīvos ransomware draudus, jo viņi atjaunos savus datus no dublējuma vai mākoņa, tas joprojām ir ļoti ienesīgs un to gandrīz nav iespējams izsekot. Tradicionālā pretvīrusu pieeja vienkārši nespēj sekot līdzi, jo nulles dienas uzbrukuma apvienojums ar ransomware lietderīgo slodzi ir ļoti grūti novērst, un es runāšu mazliet vēlāk par to, kā mēs to darām BullGuard.

Es domāju, ka citi nozīmīgi, arvien jauni tiešsaistes draudi ir uzbrukumi lietiskajam internetam, piemēram, viedtālruņiem, pieslēgtiem mazuļu monitoriem, termostatiem, mūzikas sistēmām utt. Lielākajai daļai šo produktu nav nekādas drošības aizsardzības vai tās vispār nav, padarot tās plaši atvērtas. par ļaunprātīgu piekļuvi mājas tīklam. Savās laboratorijās mēs pat esam redzējuši, ka hakeri iekļūst mājas trauksmes sistēmās un attāli atbruņojas. Diemžēl mēs to redzēsim vairāk.

BullGuard - aizsargā savus datorus, mājas tīklus, viedtālruņus, planšetdatorus un pats svarīgākais - jūs!

Kādus produktus piedāvā BullGuard, lai lietotāju datori un informācija būtu drošībā?

Mūsu produkti personālajam datoram, viedtālrunim un planšetdatoram ir sākot no visvieglākajām pretvīrusu lietojumprogrammām līdz pilnībā funkcionējošam interneta drošības komplektam, kas ietver identitātes aizsardzību, vecāku kontroli, personālā datora veiktspējas uzlabošanas un optimizācijas tehnoloģijas un visu tīklu skenēšanu potenciālajam ievainojamības un draudi.

Mēs piedāvājam arī BullGuard (https://dojo.bullguard.com/) Dojo, kas nodrošina mājas tīklus un visas pievienotās ierīces neatkarīgi no tā, kādas šīs ierīces varētu būt. Tātad pat pieslēgta viedā atslēga, viedais termostats utt. Ir aizsargāta pret uzbrukumiem.

BullGuard - aizsargā savus datorus, mājas tīklus, viedtālruņus, planšetdatorus un pats svarīgākais - jūs!

Es ievēroju, ka daudzos no jūsu komplektiem ir gan programmatūra pret ļaunprātīgu programmatūru, gan ugunsmūris. Kādas ir atšķirības starp abiem un kāpēc lietotājam būtu nepieciešami abi?

Ugunsmūri un pret ļaunprogrammatūru vērsta programmatūra kalpo dažādiem mērķiem. Vislabākā analoģija ir aizslēgtu vārtu nodrošināšana jūsu īpašuma priekšpusē un pēc tam slēdzenes uzstādīšana pie jūsu mājas priekšējām durvīm. Jūs vēlaties apturēt sliktos puišus pie vārtiem, bet, ja viņi to izlaiž, noteikti vēlaties viņus apturēt pie durvīm. Ugunsmūris ir aizslēgti priekšējie vārti, kas ievada labu datoru / sliktas trafika šķīrējtiesnesi, kas ienāk un iziet no datora, un tas bloķēs ienākošos savienojumus no ļaunprātīgām IP adresēm. Tomēr ir arī veidi, kā ļaunprātīgi faili un procesi var apiet ugunsmūri, piemēram, e-pasts ar ļaunprātīgu pielikumu, inficēts USB nūja vai lejupielādēta programma, kas izskatās likumīga, bet ir inficēta. Pret ļaundabīgo programmu sastāvdaļa ir aizslēgtas priekšējās durvis, kas noteiks šos failus un apturēs tos mirušos savās dziesmās. Tātad, jums tiešām ir nepieciešami abi aizsardzības līmeņi.

Kā BullGuard identificēšanas aizsardzība nodrošina klienta personiskās informācijas drošību?

Mēs aizsargājam jūs pret identitātes zādzībām vairākos veidos. Acīmredzamākais ir sazināties ar kredītreitingu aģentūrām, lai pārliecinātos, ka uz jūsu vārda netiek atvērti neatļauti konti. Mēs apskatām arī izejošos savienojumus, lai nodrošinātu, ka, kad esat izveidojis savienojumu ar savu banku, esat izveidojis savienojumu ar jūsu bankas likumīgo vietni, nevis pikšķerēšanas vai ļaunprātīgu vietni, kas var nozagt jūsu akreditācijas datus un identitāti. Nepieredzējušam, ka faksimils un autentiskās vietnes izskatās pilnīgi identiskas, taču BullGuard spēj tās identificēt un bloķēt.

Turklāt tumšajā tīmeklī ir forumi, kur kibernoziedznieki tirgo zagtas identitātes. Mēs nepārtraukti skenējam šos forumus, lai atrastu jūsu sociālās apdrošināšanas numuru, kredītkaršu numurus, bankas kontu numurus un citus privātus datus, lai pārliecinātos, vai jūsu identitāte nav apdraudēta.

Kā Game Booster uzlabo spēļu pieredzi?

Mēs noskaidrojām, ka cilvēki spēles laikā izslēdz pretvīrusu programmas, lai palielinātu datora veiktspēju. Tomēr tas atstāja viņu datoru neaizsargātu, un, ja jūs esat kaut kas līdzīgs maniem bērniem, jūs spēlējat spēles pārmērīgā laika posmā. Game Booster turpina darboties pretvīrusu programma, taču ierobežo apstrādes jaudu, ko tā un citas darbinošās lietojumprogrammas izmanto, tāpēc spēļu spēlēšana iegūst maksimālu iespējamo datora jaudu. Testos atklājām, ka pat ar pretvīrusu aizsardzību sistēma ar Game Booster maksimāli palielina spēles iespējas nekā sistēma bez tās. Tātad mēs saviem klientiem varam piedāvāt uzlabotu spēļu pieredzi, vienlaikus pievienojot BullGuard programmatūras aizsardzību.

BullGuard - aizsargā savus datorus, mājas tīklus, viedtālruņus, planšetdatorus un pats svarīgākais - jūs!

Kādas ir dažas jūsu vecāku kontroles moduļa funkcijas? Kādas nepilnības interneta gudrie bērni ir izmantojuši, lai apietu citas vecāku kontroles programmas, un kā jūs tās esat aizvēris?

Lielisks jautājums! Mūsu vecāku kontroles modulim ir sarežģīts vadības komplekts, kas ļauj vecākiem iestatīt un ieviest noteikumus, taču patiesībā tas attiecas uz 3 lietām:

  1. Personālā datora laika un lietošanas kontrole. Vecāki var nezināt, ka viņu bērns ir datorā līdz plkst. 3:00. Tagad viņi var kontrolēt, cik ilgi bērns var izmantot datoru, un ierobežot interneta lietošanu un īpašas lietojumprogrammas noteiktā dienas laikā. Tātad kāds no vecākiem var pateikt: “Labi, jūs varat izmantot datoru, bet pēc pulksten 22 nav interneta” vai “Šīs spēles var spēlēt tikai noteiktā laika logā”..
  2. Satura filtrēšana. Vecāki var ierobežot piekļuvi pēc kategorijām, piemēram, pieaugušajiem paredzēts saturs, azartspēles, naida kurināšana vai ar narkotikām saistīts saturs. Turklāt tādas lietojumprogrammas kā vardarbīgas spēles var iekļaut melnajā sarakstā, tāpēc tās nevar instalēt vai palaist no datora.
  3. Kļūdu aizvēršana. Bērns, kas izmanto datoru, var deaktivizēt vai pat atinstalēt vecāku kontroli. Deaktivizācijas novēršana ir vienkārša, pieprasot paroli, kas nepieciešama, lai mainītu vecāku kontroles iestatījumus. Lai novērstu programmatūras atinstalēšanu, vecākiem iesakām iestatīt bērniem neadministrējošu kontu, lai bērns varētu darīt visu, kas jādara, bet nespēj atinstalēt programmatūru. Agrāk patiešām gudrs bērns varēja lejupielādēt VPN, lai piekļūtu nepiemērotam saturam. Izmantojot mūsu programmatūru, vecāki var melnajā sarakstā iekļaut VPN instalēšanu un palaišanu, nosakot ierobežotājus tādā veidā, lai tos nebojātu.

Kas ir nulles dienas draudi un kā BullGuard tos aizsargā?

Nulles dienas draudi ir draudi, kas nekad iepriekš nav redzēti, padarot tos par īpaši bīstamiem, jo ​​nav zināma faila paraksta, kuru atpazīt un novērst.

Tāpēc mūsu uzvedības dzinējs (ko nozarē sauc par nākamās paaudzes motoru) izskata arī uzvedības īpašības. Vai fails, kas mēģina rakstīt reģistrā, mēģina veikt šifrēšanu, vai tas aizņem pārāk lielu atmiņas vai CPU daudzumu? Vai tas mēģināja piekļūt noteiktām aizsargātām failu sistēmas daļām? Ja tā, mēs nekavējoties to karantīnā un neļaujam to izpildīt. Un ne tikai uz jūsu datora, bet arī uz mūsu miljoniem klientu visā pasaulē.

Mēs arī apkopojam milzīgu datu daudzumu no medu traukiem, kurus esam izveidojuši, un dalāmies ar paraugiem ar dažādiem nozares ražotājiem, tāpēc mūsu ļoti plašā mašīnu infrastruktūra nepārtraukti mācās atšķirt labu failu īpašības pret ļaunprātīgu failu īpašībām. Tādējādi mēs paliekam vienu soli priekšā nulles dienas draudiem.

Vai visu šo procesu darbība fonā ietekmēs datora ātrumu vai veiktspēju?

Nepavisam. Uzvedības pamatdzinējs, kas lokāli darbojas datorā, ir ārkārtīgi viegls attiecībā uz izmantotajiem resursiem. Sistēma, par kuru es runāju, skatās uz miljoniem, miljardiem datu punktu tūkstošiem serveru un virtuālo serveru, kā arī mašīnmācīšanās infrastruktūru, kas nepārtraukti mācās un pilnveido un atjaunina modeļus - viss, kas uz mākoņa darbojas ar smago celšanu.

Kādus produktus jūs piedāvājat mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem?

Mūsu mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem paredzētie produkti ietver pret ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanas novēršanu, veiktspējas optimizēšanu, kā arī ierīces atrašanās vietu, atrašanu un bloķēšanu. Mums tuvākajā laikā ir jauni produkti ar papildu iespējām. Mēs vēlamies jūs aizsargāt neatkarīgi no tā, vai esat izveidojis savienojumu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me