BolehVPN satiksmes aptraipīšana patur jūs Ķīnā no nepatikšanām, pat Ķīnā


Lūdzu, sniedziet nelielu informāciju par BolehVPN: Kas jūs iedvesmoja sākt VPN pakalpojumu sākotnēji?

2007. gadā Ķīnas valdība sāka filtrēt trafiku; tas bija pirmais apzināts p2p samazinājums, kam sekoja cenzūra morālu iemeslu dēļ un mūsdienās pat politisku iemeslu dēļ. Tajā laikā bija maz pieejamo VPN iespēju, un daudzi pakalpojumu sniedzēji turpināja slēgt darbību, tāpēc mēs nolēmām nākt klajā ar savu VPN personīgai lietošanai un atrast citus, lai koplietotu serveri ar mums. Maz mēs zinājām, ka mēs izaugsim tur, kur atrodamies šodien, ar arvien pieaugošo globālo klientu loku.

Jūsu trafika maldināšanas tehnoloģija ļauj lietotājiem slēpt faktu, ka viņi izmanto VPN. Lūdzu, paskaidrojiet, kā tas tiek darīts un kāpēc tā ir priekšrocība salīdzinājumā ar konkurentiem?

Trafika apmulsināšana tiek veikta, izmantojot XOR plāksteri, kas pamatā kodē katru datplūsmas buferi, kas tiek nosūtīts starp OpenVPN klientu un serveri. Ir uzlabotas metodes, piemēram, OBFS4, taču tas rada papildu pieskaitāmās izmaksas, un atkal ir jāpalaiž atsevišķs klients un serveris..

Vidusmēra lietotājam mēs uzskatām, ka XOR plāksteris šajā laikā piedāvā pietiekamu apmulsināšanu, neupurējot pārāk daudz lietojamības un veiktspējas. Tas var apiet valstis, kas bloķē VPN izmantošanu. Mēs arī piedāvājam Shadowsocks atbalstu tiem, kas to pieprasa no mums.

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju neveic obfukciju, kas nozīmē, ka VPN trafiku var viegli identificēt. Lai arī viņi nezina, ko jūs darāt VPN tunelī, tas jūsu lietojumu var “atzīmēt” kā potenciāli aizdomīgu, līdzīgi tam, kas notiek ar TOR izmantošanu.

Kāda ir “piecu acu” jurisdikcija un kāpēc ārpus šīm valstīm atrodas priekšrocība?

Piecas acis ir izlūkošanas alianse, kas sastāv no Austrālijas, Kanādas, Jaunzēlandes, Apvienotās Karalistes un Amerikas Savienotajām Valstīm. Kopā viņi sadarbojas, lai visā pasaulē uzraudzītu miljardiem privāto sakaru, un, kā atklājās dažādās noplūdēs, tostarp no Snowden, viņi vada daudzas uzraudzības programmas, kas izmanto plašu tīklu, kurā ietilpst arī parastie pilsoņi. Piecas acis faktiski ir paplašinājušās, iekļaujot Dānijā, Francijā, Holandē, Norvēģijā, Vācijā, Beļģijā, Itālijā, Zviedrijā un Spānijā, un tāpēc tās bieži sauc par četrpadsmit acīm. Dalība četrpadsmit acīs nozīmē arī to, ka valstis, kuras, iespējams, likumīgi nespēj izspiegot savus pilsoņus, var likt citām dalībvalstīm izspiegot viņu vārdā un dalīties tajā ar viņiem..

Ja jūsu VPN sniedzējs atrodas šajās jurisdikcijās, pastāv daudz lielāka iespēja, ka šādas valstis veiks pasākumus, lai pieprasītu datus no VPN pakalpojumu sniedzējiem, ņemot vērā to masveida uzraudzības politiku. Daudzās no šīm valstīm būtu likumīgi, ja valdība pieprasītu, lai VPN uzņēmums atklātu visus datus, kas tai ir, un, iespējams, pat ieslēgtu žurnālus..

Lai arī mēs atrodamies ārpus viņu jurisdikcijas, mēs tomēr rīkojamies ar īpašu piesardzību un katru mēnesi izdodam orderi.

Kādi ir daži riski, kas saistīti ar “lietu internetu”, un ko lietotāji var darīt, lai sevi aizsargātu?

Arvien vairāk priekšmetu, kuriem ir interneta savienojums un viedās iespējas, tie kļūst par potenciālo hakeru uzbrukumu pārnēsātājiem. Ņemot vērā, ka daudzi no šiem priekšmetiem ir iestrādāti jūsu mājās, tie rada ievērojamu privātuma risku. Sliktākais ir tas, ka šo ierīču drošības atjauninājumi parasti notiek lēni, un pat tad, ja tie tiek izlaisti, lietotāji bieži lēnām atjaunina tos. Būdami mazi un ar ierobežotu apstrādes jaudu, ražotāji vairāk koncentrējas uz lietojamību, nevis drošību. Symantec par to veica nesenu pētījumu, un tas parādīja, ka daudzas no šīm ierīcēm neveic pamata šifrēšanu.

Lielākā daļa šo ierīču sazinās arī ar pakalpojumu sniedzējiem, izmantojot nedrošus kanālus, padarot vieglu privātu datu apkopošanu par jums un potenciāli jūsu lietošanas paradumiem. Vai vēlaties, lai kāds zinātu, kad ieslēdzat gaismas lukturus vai kafijas dzeršanas grafiku? Lai gan tas izolācijā var šķist nekaitīgs, iedomājieties situāciju, kad jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai valdība vai trešā persona pamatā var izsekot jūsu pārvietošanai pa māju, pamatojoties uz datiem, kas iegūti no dažādām IoT ierīcēm?

VPN var instalēt maršrutētāja līmenī, lai visa trafika no jūsu mājām tiktu šifrēta. Jāatzīst, ka VPN neatrisina visus IoT radītos drošības riskus, taču tas vismaz aiztaisīs vienu caurumu, šifrējot visu izejošo trafiku un apgrūtinot personiskās informācijas apkopošanu no IoT lietošanas..

Kādas jaunas tendences varam sagaidīt tuvākajā nākotnē VPN un tiešsaistes drošības pasaulē?

Masu novērošanas laikmetā palielinās izpratne par interneta drošības nepieciešamību, bet iedzīvotāji joprojām nezina, kā sevi nodrošināt, jo patlaban tādus rīkus kā sevi pasargāt, piemēram, PGP, ir apgrūtinoši izmantot. Tas sāk mainīties. Piemēram, tiešās ziņojumapmaiņas lietotnēs, piemēram, Whatsapp, arvien vairāk tiek pieņemta šifrēšana, taču metadatus joprojām ir grūti nodrošināt un tā joprojām ir vērtīgā informācija, ko izmanto tādi uzņēmumi kā Twitter un Facebook. Būtu interesanti redzēt tehnoloģiju attīstību metadatu aizsardzībā, kas atmet mūsu uzvedības modeļus. Jo īpaši e-pasts joprojām ir samērā nedrošs, un šajā jomā ir daudzsološi notikumi, piemēram, Dark Internet Mail Environment (DIME). Kā jau iepriekš minēts, IoT drošība un privātums nākamajos gados būs daudz lielāks jautājums.

Es domāju, ka decentralizētie anonimitātes tīkli, piemēram, TOR / I2P, tiks tālāk attīstīti un, iespējams, ka VPN mitinās neuzticamā veidā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me