Biowatch – nodrošiniet savus aktīvus ar vēnu atpazīšanu

Kāds ir Biowatch fons?

Viss sākās 1985. gadā, kad mans līdzdibinātājs Džozefs Rīss izgudroja vēnu atpazīšanas tehnoloģiju. Tā bija jauna biometriskās atpazīšanas metode, kas, līdzīgi kā pirkstu nospiedumu bio-metrika, varēja atpazīt cilvēkus pēc unikālas vēnu formas.

Rīss patentēja šo jauno biometrisko, un šī patenta ietvaros viņš aprakstīja biometriskā pulksteņa koncepciju, kas apstiprina biometrisko aktivizēšanu, atpazīstot unikālu plaukstas vēnu modeli. Tiklīdz pulkstenis tiek noņemts no lietotāja rokas, visas tā funkcijas tiek nekavējoties deaktivizētas.

Gadu pēc tam, kad sāku studēt vēnu biometriju doktorantūrā Šveicē, es saskāros ar Rīsa patentu. Kad es atklāju biometriskā pulksteņa (pazīstams arī kā Biowatch) jēdzienu, es nolēmu piezvanīt Džo, kurš man teica, ka viņš meklē jaunu cilvēku, kurš šo koncepciju varētu pārvērst par dzīvotspējīgu produktu. Galu galā es nolēmu pamest doktora grādu un dibināt uzņēmumu ar Džo kā līdzdibinātāju.

Kas tad īsti ir Biowatch?

Mēs runājam par biometrisko pulksteni, kas ir aktīvs tikai tad, kad to nēsā lietotājs. Tam ir tik maza miniatūra kamera, lai tā ietilptu pulksteņa siksnā. Mums bija daži izaicinājumi fotografēt vēnas, kad pulkstenis atradās uz plaukstas locītavas. Galu galā mēs izstrādājām risinājumu, ar kuru attēls tiek uzņemts tieši pirms pulksteņa novietošanas uz ādas, ļaujot atpazīt pilnu vēnu klāstu. Turpmāk pulkstenis tiek aktivizēts, ņemot vērā lietotāja plaukstas tuvumu, un deaktivizēsies tikai tad, kad tiks noņemts..


Ņemot vērā šo koncepciju, jūs varat turpināt izmantot šo uzticamo ierīci, lai autentificētu jebkur. Jums nav aktīvi jāautentificējas, ievadot paroles vai parādot pirkstu nospiedumu; pulkstenis ir uzticams un var autentificēties jūsu vārdā, un tikai jūs varat to aktivizēt.

Publiskās vai privātās atslēgas var uzglabāt pulksteņa iekšpusē, kā arī izveidot pilnu šifrēšanas-atšifrēšanas risinājumu. Paroles var būt stiprākas, jo jums tās nav jāatceras, un tās regulāri tiek mainītas, lai iegūtu lielāku drošību un ērtāku.

Biowatch var izmantot arī kā otra faktora autentifikāciju - vienkārši skatoties. Jums netiks lūgts saņemt SMS, ievadiet kodu un visu, kas apgrūtina; Tas ir reāls risinājums bez paroles.

Biowatch sprādze ir pārveidota, lai tajā mitinātu modulāru vēnu lasītāju, kas ir tik mazs, ka to pat neredzēsit pēc sprādzes aizvēršanas. Šo vēnu lasītāju var pievienot Šveices pulkstenim, ābolu pulkstenim vai jebkuram citam pulkstenim, kuru izmantojat.

Kā jūs savienojat Biowatch ar citām sastāvdaļām, piemēram, automašīnu, failu sistēmu vai norēķinu karti?

Pašlaik mēs izstrādājam produkta aparatūras daļu, bet ļoti drīz trešajām pusēm atklāsim atvērtu API, lai viņi varētu izstrādāt saderīgus lietošanas gadījumus. Gluži kā TouchID iPhone. Tas nozīmē, ka mēs izstrādājam arī lietošanas gadījumus paši vai sadarbībā ar klientiem, tāpēc ierīce vai pakalpojums, kuru vēlaties savienot pārī ar savu Biowatch, būs dabiski gatavs Biowatch.

Kas notiek, ja Biowatch tiek pazaudēts, nozagts vai uzlauzts?

Pirmkārt, ja jūsu Biowatch tiek nozagts fiziski, jūs varat būt pārliecināts, ka tas paliks drošībā, jo tas ir balstīts uz jūsu vēnu modeli. Tas nav kaut kas viegli sasniedzams. Nav nevienas datu bāzes ar jūsu vēnu modeļiem, ko varētu izmantot, lai uzbrūk ierīcei, un viltotas plaukstas locītavas izveidošana ir ļoti sarežģīta, pateicoties biometrijas pulsējošajam / dzīvajam aspektam..

Neatkarīgi no biometrijas slāņa aparatūras uzlaušana nozīmē droša elementa uzlaušanu ar militārā līmeņa aizsardzību. Šeit tiek glabāti visi lietotāja akreditācijas dati, piemēram, paroles, šifrēšanas atslēgas vai kredītkartes.

Kas ir jūsu tipiskais klients?

Mūsu galvenā mērķauditorija ir korporatīvie klienti, jo, apvienojot gan nozīmītes, gan paroles, viņi var gūt lielu labumu no mūsu ierīces ērtībām un drošības. Pieaug pieprasījums pēc kiberdrošības risinājumiem, kuriem ir viegli piekļūt un tos izvietot. Turklāt tā ir jauka iespēja mums likt viņiem tik ļoti mīlēt produktu, ka viņi vēlēsies, lai arī galalietotāji gūst labumu no šādas ierīces, veidojot savietojamību ar saviem lietošanas gadījumiem, piemēram, piekļuvi e-bankām, maksājumiem vai mašīnas atslēgas.

Liela daļa kritikas tika izteikta par to, ka Biometriskais ID ir valdības veids, kā “izspiegot” savus pilsoņus. Kāds ir jūsu viedoklis šajā jautājumā??

Biometrijas problēma ir milzīga, galvenokārt tāpēc, ka tā tiek veikta mūsdienās. Šeit ir jāatsakās no jūsu biometriskajiem datiem, sākot no valdības datu bāzes, līdz darba devējam, mazumtirgotājiem un pat visai pasaulei, izmantojot jūsu seju, varavīksni un balsi internetā. Tas rada bažas par privātumu, un uzņēmumiem rodas arvien vairāk ierobežojumu, strādājot ar darbinieku vai galalietotāju biometriskajiem datiem..

Biowatch ir atšķirīgs, jo mēs neuzglabājam un nelūdzam uzglabāt biometrisko veidņu datu bāzi. Biometriskie dati tiek glabāti lokāli valkājamajos un nekad netiek apmainīti ar ārpusi. Runa ir par standarta autentifikācijas protokoliem, kad mijiedarbojas ar karšu lasītājiem, klēpjdatoru, vietnēm un savienotajiem objektiem.

Jebkurš cits, par kuru jūs vēlētos, lai vpnMentor lasītāji uzzinātu?

Jā! Biowatch šobrīd tirgū nav, taču mēs esam gatavi un meklējam investorus, lai mūsu prototipus varētu realizēt. Mēs esam arī atvērti IT ekspertiem, lai Biowatch varētu izmēģināt un iepazīties ar koncepciju.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me