Atbloķējiet YouTube videoklipus no jebkuras valsts, skolas vai darba vietas [& FAST]


Beidzot atrodat meklēto videoklipu, noklikšķiniet uz nosaukuma un ... tiek parādīts nobijies kļūdas ziņojums: Video nav pieejams: augšupielādētājs šo videoklipu nav padarījis pieejamu jūsu valstī.

Ja tas liek jums sarūgtināt datora ekrānu, mums ir dažas labas ziņas! Ir daudz veidu, kā apiet geoblokus un ugunsmūrus, un mēs esam to apkopojuši ātrs un vienkāršs ceļvedis piekļuvei YouTube no jebkuras vietas pasaulē.

youtube kļūda

Kāpēc YouTube ir bloķēts??

Ir daudz iemeslu, kāpēc YouTube jūsu tīklā var tikt ierobežots vai bloķēts.

Ja jūs esat plkst skola vai darbs, iespējams, tīkla administrators ir bloķējis piekļuvi YouTube uzņēmuma vai skolas tīklā, izmantojot ugunsmūri. Daudzas darba vietas un skolas ieviesa šos ierobežojumus, lai novērstu traucējumus un palielinātu produktivitāti. Šie noteikumi ir svarīgi, un tie ir jāievēro, taču mēs ticam arī brīvai piekļuvei informācijai un brīvībai tiešsaistē.

Ja jūs dzīvojat valstī ar stingru tiešsaistes cenzūru, iespējams, ka iestādes ir bloķējušas jūsu piekļuvi YouTube. Tiešsaistes cenzūra var atšķirties pēc smaguma pakāpes. Piemēram, viss YouTube ir bloķēts Ķīnā, bet Dienvidkorejā tikai dažiem video ir aizliegts.

Pat valstīs, kurās YouTube netiek cenzēts, piemēram, Austrālijā, autortiesību likumi nozīmē, ka YouTube izmanto ģeobloķēšanas programmatūru bloķēt dažu videoklipu atskaņošanu šī reģiona lietotājiem. Piemēram, televīzijas tīkls var publicēt priekšskatījumu, kas licencēts rādīšanai tikai ASV, tāpēc YouTube neļaus citu valstu lietotājiem to atskaņot saskaņā ar autortiesību likumiem.

Tieši tāpat kā YouTube, iespējams, bloķēšanas iemeslu dēļ ir daudz iemeslu, ir daudz dažādu veidu, kā tai piekļūt.

5 vienkārši veidi, kā atbloķēt YouTube

1. Izmantojiet VPN, lai piekļūtu YouTube Kad tas ir bloķēts

VPN vai virtuālā privātā tīkla izmantošana ir vienkāršākais un drošākais YouTube atbloķēšanas veids.

VPN ir lieliska iespēja tiešsaistes drošība, anonimitāte un satura atbloķēšana ko ierobežo ugunsmūri, cenzūra vai ģeobloķēšanas tehnoloģija. Šis drošais tīkls savieno jūsu ierīci, izmantojot ātrs, šifrēts savienojums uz attālo serveri, kas piešķirs jūsu datoram virtuālu IP, lai maskētu tā sākotnējo IP adresi. Vietnēm YouTube un ugunsmūri izskatīsies, ka jūs piekļūstat internetam no citas vietas.

VPN šifrējiet visus datus kas tiek pārraidīts pa jūsu savienojumu, kas nozīmē, ka jūsu tīkla administratori un ISP nevarēs redzēt saturu, kuram piekļūstat.

Kā izmantot VPN, lai atbloķētu YouTube:

  1. Izvēlieties jūsu vajadzībām atbilstošu VPN pakalpojumu sniedzēju - mūsu iecienītākais vietne CyberGhostis!
  2. Instalējiet ierīcē VPN programmatūru.
  3. Izveidojiet savienojumu ar serveri reģionā, kuru mēģināt atbloķēt. Ja skolā vai darbā mēģināt vienkārši apiet ugunsmūri, atlasiet serveri, kas atrodas tuvu jūsu fiziskajai atrašanās vietai.
  4. Izbaudiet neierobežotu piekļuvi YouTube!

Sāciet skatīties tūlīt!

VPN ir vienkāršākais veids, kā privāti un droši piekļūt YouTube un jebkuru citu bloķētu saturu no jebkura pasaules datora. Iepazīstieties ar mūsu populārākajām izvēlēm:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

2. Atbloķējiet YouTube, mainot tā URL

Vietnes URL mainīšana ir vienkāršs veids, kā viltīt tīkla ugunsmūri. Lielākā daļa tīkla administratoru manuāli bloķē vietnes, pievienojot to vietrāžus URL melnajam sarakstam. Ja jūsu tīkla administrators melnajam sarakstam ir pievienojis tikai YouTube galveno URL, http://www.youtube.com jūs, iespējams, varēsit to apiet tā vietā adreses joslā ierakstot https://www.youtube.com.

Diemžēl šis triks darbosies tikai ar lokālā tīkla ugunsmūriem un nedarbosies ar saturu, kas tiek cenzēts vai bloķēts jūsu reģionā.

3. Izmantojiet YouTube starpniekserveri vai papildinājumu, lai piekļūtu YouTube, kad tas ir bloķēts

Starpniekserveris ir līdzīgs VPN, taču ir daudz mazāk uzticami un droši. Kad izveidojat savienojumu ar starpniekserveri, trafiks tiek filtrēts caur tā serveri, lai tas parādītos tā, it kā jūs atrastos citā vietā, ļaujot jums apiet ugunsmūrus un ģeobloķus.

Atšķirībā no VPN, starpniekserveri šifrē jūsu datus. Tas nozīmē, ka tīkla administratori, interneta pakalpojumu sniedzēji un interneta cenzūras struktūras varēs redzēt, kuras vietnes apmeklējat. Tas atstāj arī jūsu personas dati, kas ir atvērti ļaunprātīgiem uzbrukumiem.

Ir trīs galvenie veidi, kā izveidot savienojumu ar starpniekserveri: izmantojot starpniekservera vietni, manuālu savienojumu ar jūsu pārlūkprogrammu un pārlūka papildinājuma izmantošanu. Tiešsaistē varat atrast daudzas starpniekserveru vietnes, un tās ir relatīvi viegli savienojams ar. Tomēr parasti jums būs jāatsvaidzina starpniekserveris ikreiz, kad ielādējat jaunu lapu, kas var būt ļoti laikietilpīga un nomākta..

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties konfigurēt savu starpniekserveri. Tam nepieciešama zināma tehniskā kompetence, bet, kad būsit uzstādījis, jūs to varēsit piekļūt bloķētam saturam neatjauninot starpniekserveri katru reizi, ielādējot lapu. Vienkāršāka alternatīva manuālā starpniekservera iestatīšanai ir izmantot pārlūka papildinājumu, piemēram, Ultrasurf vai ProxTube. Šie papildinājumi izveido saiti starp jūsu ierīci un starpniekserveri, taču pakalpojuma izvēle būs ierobežota atkarībā no ierīces un pārlūka.

4. Tieši lejupielādējiet YouTube videoklipus, neatbloķējot YouTube

Ir vairākas vietnes, kas ļauj lejupielādēt YouTube videoklipus, lai tos skatītos vietējā ierīcē, taču jums var būt nepieciešams izmēģinājums un kļūda, lai atrastu jums piemērotāko. Šī metode var būt labs risinājums, ja vēlaties skatieties konkrētu videoklipu bezsaistē. Tomēr jūs varēsit skatīties tikai lejupielādētos videoklipus, un pirms lejupielādēšanas jums būs jāzina, kuru vēlaties skatīties..

Lai lejupielādētu videoklipu, tas vispirms būs jāmeklē Google. Jūsu meklēšanas rezultātos zem videoklipa nosaukuma parādīsies vietrādis URL, un jums tas būs jākopē un jāielīmē izvēlētajā YouTube lejupielādes vietnē. No turienes, jūs varēsit to lejupielādēt savā ierīcē. Lai gan šī metode ir lēna un apgrūtinoša, tā tomēr ļauj jums saglabāt videoklipus ierīcē, lai tos skatītos vēlāk vai bezsaistē.

5. Izmantojiet Tor, lai atbloķētu YouTube videoklipus

Tor ir a drošs interneta pārlūks kas slēpj lietotāju IP adreses, lai ļautu viņiem to darīt piekļūt tiešsaistes saturam un koplietot to anonīmi. Varat to lejupielādēt bez maksas, taču jums būs vajadzīgas administratora privilēģijas ierīcē, kuru izmantojat tās instalēšanai.

Kad jūs izmantojat Tor, jūsu dati tiek novirzīti caur tā serveru tīklu, kur datu pakotnes izlēks cauri vairākiem relejiem un izies no tīkla galamērķī. Šis drošības pasākums neļauj tīkla administratoriem, ISP un hakeriem izsekot jūsu darbībām tiešsaistē, taču, tā kā Tor nekodē jūsu datus, jūsu dati ir redzami, tiklīdz tie iziet no tīkla.

Patiesībā Tor bija paredzēts saglabājiet piekļuvi informācijai bez maksas saskaroties ar autoritārām un ļaundabīgām valdībām. Tas nebija paredzēts straumēšanai, un tā salīdzinoši lēnā ātruma un mazā joslas platuma dēļ, iespējams, videoklipi tiek ielādēti ļoti lēni. Tomēr, Tor izmantošana ar saderīgu VPN var būt jaudīgs drošības rīks. Šī kombinācija var nodrošināt pilnīgi anonīmu tīkla risinājumu. VPN šifrēs jūsu datus, un tie nebūs redzami pat pēc aiziešanas no tīkla, nodrošinot, ka jūsu dati tiek aizsargāti pat tad, ja Tor tiek uzlauzts vai citādi apdraudēts.

Kopsavilkums

Ja piekļuvi YouTube ierobežo ugunsmūri vai ģeobloķēšana, VPN ir vienkāršākais, ātrākais un drošākais veids, kā piekļūt bloķētam saturam. Turklāt VPN uzturēs jūsu savienojumu privātu un drošu, lai tīkla administratori, interneta pakalpojumu sniedzēji un cenzūras iestādes nevarētu redzēt saturu, kuram piekļūstat..

Jums patiks CyberGhost zibens ātrums un neierobežots joslas platums. Pats labākais, ka varat to izmēģināt bez riska bezmaksas 24 stundu izmēģinājums un 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet savu bezmaksas CyberGhost izmēģinājumu TAGAD!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me