Aizsargājiet savus bērnus tiešsaistē, izmantojot lietotni SafeToNet Uzvedības analīze

Kā darbojas lietotne SafeToNet?

Mēs esam apmācījuši savu algoritmu, lai saprastu uzvedības modeļus katru minūti un katru dienu.

Vecāki lejupielādē lietotni bērna ierīcē un izveido pārī to ar savu ierīci.

Lietotne nekad vecākiem neparādīs, ko bērns sūta vai saņem, jo ​​mēs uzskatām, ka arī bērniem ir tiesības uz privātumu. Viņi tomēr var pārvaldīt riskus.

Piemēram, programmatūra var teikt, ka bērns tiek terorizēts vietnē Instagram, kā arī konsultēt un konsultēt vecāku, kā runāt ar bērnu par risku. Daļa no šī ieteikuma varētu būt Instagram kādu laiku atspējot, bet satura filtrēšana ir tikai daļa no tā. Pārējais ir sniegt vecākiem atbilstošus padomus, kā reaģēt uz šādiem notikumiem.


Pētījumi rāda, ka, runājot par sociālajiem medijiem, bērni zina daudz vairāk nekā viņu vecāki, un tas ir viens no vecāku lielākajiem satraukumiem. Programmatūra viņiem māca par draudiem, kas rodas reālajā laikā, un virza tos līdz risinājumam.

Vai šo risinājumu var izmantot organizācijas vidē??

Jā. Mūsu zīmols ir reģistrēts arī kā SafeToWork, kas attiecas uz uzvedības analīzi - tehnoloģiju, ko var viegli pielāgot darbavietai.

Mēs strādājam ar globālu zīmolu, kurā bija izveidojusies situācija. Darbinieks savā tālrunī izmantoja Facebook un atvēra pornogrāfisku ziņojumu, tiklīdz kāds staigā aiz viņa. Par šo personu tika ziņots un viņa zaudēja darbu.

Jūs varētu pamatoti apgalvot, ka uzņēmumam ir tiesības aizstāvēt savu zīmolu, bet arī darbiniekiem ir tiesības, tāpēc kam jūs atbalstītu?

Cilvēki tik daudz laika pavada sociālajos tīklos, tāpēc viņi var apdraudēt savu uzņēmumu. Šajā konkrētajā gadījumā uzņēmums visiem darbiniekiem ir piešķīris tālruņus, tāpēc viņi uzskatīja, ka viņiem ir tiesības zināt, ko viņi dara. Tomēr apgalvojums, ka šāds produkts būtu nepopulārs, ir nepietiekams apgalvojums.

Kā tas atšķiras, apspriežot bērnu aizsardzību?

Bērnu pašnāvību skaits katru gadu palielinās, galvenokārt kiberhuligānisma un citu uzliktu risku dēļ, par kuriem bērni un viņu vecāki nezina.

Mēs tiešsaistē lasām daudz par ļaunprātīgu izmantošanu un agresiju. Lielbritānijā mēs sasniedzam punktu, kurā cilvēkiem ir bijis pietiekami daudz. Tas ir tāpat kā mēs dzīvojam sociālā eksperimentā; neviens nezina, kur tas galu galā nonāks, taču ir tik daudz problēmu, un tās pārsniedz ransomware.

Internets netiek regulēts; cilvēki saka to, kas viņiem patīk, jo viņiem rodas anonimitātes sajūta. Mums visiem ir pienākums kaut ko darīt tā labā, bet kā jūs zināt, ko dara jūsu bērns? Saprātīgākie cilvēki teiktu, ka kaut kas ir jādara.

Ko jūs varat mums pastāstīt par tādām lietotnēm kā Zilais valis?

Diemžēl zilais valis mani ne šokēja un nepārsteidza, jo tā ir tikai viena no daudzajām līdzīgajām lietotnēm, kas apdraud bērnu dzīvības un rada prātu.

Bērni lejupielādē šīs lietotnes, jo viņi domā, ka ir forši riskēt. Ir vairākas lietotnes, ar kurām jūs varat satraukties.

Piedzēries un pēc tam redzams tiešsaistē tagad ir moderna lieta, bet tas ir tikai aisberga redzamā daļa. Cilvēki var ievainot sevi un citus vai pat nomirt, tikai tāpēc, lai tiešsaistē pievērstu kādu uzmanību, arvien vairāk ir tādu lietotņu, kas veicina šādu rīcību.

Izmantojot vairāk nekā 5 miljonus lietotņu, kā mums varētu rasties priekšstats par to, kuras ir drošas jūsu bērniem un kuras nav?

Tādai programmatūrai kā SafeToNet ir būtiska nozīme. Mēs varam ieteikt vecākiem, kad šīs tendences pastāv, lai viņi būtu informēti un modri.

Vietnē YouTube ir atrodams Peppa Pig video, kurā Peppa paņem nazi un nogriež sev galvu. Līdzīgi videoklipi ar Blaze un Monster Machines un citām populārām multfilmām tiek skatīti miljoniem reižu, pirms YouTube tos noņem.

Mēs nevaram zināt katru risku, tāpēc izmantojam.

Veidojot kopienas, kurās tiek nodrošināta sadarbība, vecāki var brīdināt viens otru un nodrošināt savu bērnu drošību. Mūsu programmatūra diezgan ātri var filtrēt vietrāžus URL un lietotnes pēc tam, kad par tiem tiek ziņots, kā arī informēt lielu vecāku skaitu. Mēs to darām daudz ātrāk nekā google, jo mums nav komerciāla labuma no to parādīšanas.

Vai ir kāds regulējums par bērnu aizsardzību tiešsaistē??

Nē, tā galvenokārt ir pašu noteikta regula. Dažas lietotnes nosaka vecuma ierobežojumus, bet tos ir viegli apiet. Turklāt ir daudz lietotņu, kas apdraud bērnus nevis viņu piedāvātā satura, bet gan cilvēku dēļ, kuri tos izmanto. Tas, ko bērni dara šajās lietotnēs, un tas, ar ko viņi mijiedarbojas, dažādiem bērniem var ievērojami atšķirties.

Facebook atklāti atzīst, ka viņu tīklā ir vairāk nekā 270 miljoni “nevēlamu lietotāju”. Viņu terminoloģijā, kas nav skaidri definēta, tas nozīmē vai nu viltotus, vai dublētus kontus. Tas ir 1 no 10 lietotājiem, tāpēc, ja bērnu draugu sarakstā ir vidēji 300 cilvēku, 30 no viņiem varētu būt viltotas identitātes.

Seksuācija ir milzīga globāla problēma. Bērni sūta sevis attēlus cilvēkiem, ar kuriem viņi nekad nav tikušies aci pret aci. Mūsu programmatūra ir izstrādāta, lai identificētu to, izmantojot daudzpusīgos rīkus, kurus mēs izvietojam.

Piemēram, bērna tālrunī varat instalēt mūsu pašu tastatūru, lai noteiktu izmaiņas viņa vai viņas uzvedībā. Jūs būsiet pārsteigts, redzot, cik daudz lietu var noteikt tikai ar mašīnrakstīšanas ātrumu.

Klasiski ciešākās attiecībās bērni ātri rakstīs, nedomājot par to otrreiz, savukārt ar citiem cilvēkiem viņi var būt uzmanīgāki par izvēlētajiem vārdiem.

Izmantojot iespēju modelēt izmantoto valodu un emocijzīmes un emocijzīmes stāvokli, varat sākt noteikt izmaiņas uzvedības modeļos.

Ja parasti esmu tiešsaistē noteiktā laikā, ja pēkšņi lietoju agresīvāku valodu vai ātrāk reaģēju, izmantojot vairāk vārdu vai mazāk vārdu, pastāv liela agresijas iespējamība. Šķiet, ka tiešsaistē ir ļaunprātīgi.

Jo īpaši, ja es sāku jums saukt vārdus, jūs, visticamāk, mainīsit savu uzvedības modeli. Jūs varētu iet klusu vai pacelt balsi; tās ir veida izmaiņas, kuras mēs meklējam. Parasti tie kļūst sīki un lieto mazāk vārdu. Tieši tā mēs apmācījām savu programmatūru, lai noteiktu garastāvokļa atšķirības un bloķētu saturu, pirms bērns tiek ievainots.

Kādas valodas atbalsta SafeToNet?

Pašlaik SafeToNet tiek atbalstīts tikai angļu valodā. Lai gan programmatūras tulkošana ir iespējama, mācīt to identificēt semantiku dažādās valodās varētu būt ļoti sarežģīti.

Tas, kas jums varētu šķist aizvainojošs, man varbūt nav tā, jo mēs esam cēlušies no dažādām kultūrām. Es, iespējams, zvēru daudz, iespējams, ka nē. Izmantojot mūsu programmatūru, vecāki var atļaut zināmu rupjību vai pilnībā izfiltrēt. Tātad, lai tulkotu mūsu programmatūru, mums būs jāiemāca tai lasīt starp rindiņām, identificēt smalkās atšķirības cilvēku saziņā un noteikt, kas ir kārtībā un kas nav.

Kādas izmaiņas mēs varam gaidīt tuvākajā nākotnē attiecībā uz bērnu aizsardzību tiešsaistē?

Es varētu jums sniegt daudz dažādu viedokļu, bet ir viens, kas viņus visus pārspēj: kaut kas ir jādara. Daudzi vecāki runā par to, kā vajadzētu rīkoties lielajām korporācijām, bet viņi neko nedara.

Tā kā es to redzu, atbildība lēnām pārcelsies pret vecākiem.

Ja es ieiešu automašīnā, man ir jāpieliek drošības josta, jo tas ir likums, bet arī tāpēc, ka tā ir drošāka.

Līdzīgi visa tiešsaistes drošības ainava novirzīsies no “sistēmas” uzlikšanas uz personiskās atbildības uzņemšanos.

Tas, ka jaundzimušajiem tiek piešķirti iPad, ir ārpus manis, es domāju, ka tas tiks daudz labāk atzīts par tā drošību un zaudējumiem, ko tas var radīt šādiem maziem bērniem. Nākotnē vecāki nekad nedos bērnam tālruni, ja tas netiks aizsargāts, ja tas nenotiks, sociālais eksperiments beigsies slikti.

Uz pārtikas iepakojuma ir brīdinājumi par risku veselībai, taču mobilajām ierīcēm un lietotnēm nav brīdinājumu. Bērnu datu privātums nākotnē kļūs par standarta dzīves daļu. Ja nē, kurš zina, kur mēs nonāksim?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me