9 labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Windows Atjaunināts 2020. gadā

Tirgū ir desmitiem bezmaksas VPN operētājsistēmai Windows, un ir grūti zināt, kuri no tiem ir droši un uzticami. Es te varu palīdzēt.


Es vadīju plašus testus 37 bezmaksas VPN, izmantojot savu Windows 10 klēpjdatoru, un sastādīju labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Windows, kuru pamatā ir drošība, savietojamība un ātrums. 

Bezmaksas VPN vienmēr ir saistītas ar izmaksām. Pat labākie ierobežo jūsu datus, ātrumu, servera atrašanās vietu un daudz ko citu. Tikmēr, bīstami bezmaksas VPN var izmantot invazīvas reklāmprogrammatūras, lai savāktu un pārdotu jūsu personīgo informāciju vai, vēl ļaunāk, informāciju.

Jūsu drošākais risinājums ir izvairīties no bezmaksas VPN ierobežojumiem, izvēloties zemu izmaksu premium VPN.

Es iesaku NordVPN. Tas ir īpaši drošs, zibens ātrs un piedāvā neierobežotu daudzumu datu. Tas arī atbloķē Netflix US un nodrošina anonīmu mocīšanu. Jūs varat izmēģināt NordVPN for Windows bez ierobežojumiem bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Tomēr daži bezmaksas VPN noteikti ir labāki nekā citi. Pēc visaptverošām pārbaudēm, Es ierindoju labākos bezmaksas VPN operētājsistēmai Windows un es balstīju savu izvēli uz drošību, datiem, ātrumu un veiktspēju Windows operētājsistēmā.

Labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Windows - īsa rokasgrāmata

 1. NordVPN: Izbaudiet šo visaugstāk novērtētā premium VPN izcilo sniegumu ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Augstākās klases drošība, ātri serveri un neierobežots datu apjoms.
 2. Hotspot vairogs: Lietotājam draudzīgs VPN ar 500 MB bezmaksas datu, kas tiek atiestatīts ik pēc 24 stundām. Tas ir pietiekami, lai lejupielādētu apmēram 100 dziesmas vai pārlūkotu internetu 6 stundas katru dienu. Bezmaksas līmenis sniedz jums tikai ASV virtuālo atrašanās vietu.
 3. TunnelBear: Drošs, uzticams VPN ar 500 MB datu katru mēnesi. Šo VPN nevar izmantot straumēšanai vai lielu failu lejupielādēšanai, taču jūs saņemat pietiekami daudz datu gadījuma rakstura pārlūkošanai.
 4. Vējraksts: Augstākās kvalitātes drošības līdzekļi un 10 GB bezmaksas datu katru mēnesi, kas ir pietiekami, lai lejupielādētu desmit SD filmas.
 5. ProtonVPN: Ātrs, drošs VPN ar neierobežotu datu daudzumu. Noderīga drošai pārlūkošanai vai cenzūras apiešanai, taču tā ir jājaunina, ja vēlaties straumēt un straumēt.

Kādas ir iespējas noķert bezmaksas VPN??

Pat visspēcīgākais bezmaksas VPN ierobežo jūsu drošību, ātrumu un straumēšanas iespējas.

Drošība

Drošu VPN pakalpojumu uzturēšana ir dārga. Lai samazinātu izmaksas, daudzi bezmaksas VPN ierobežo savus drošības elementus vai instalē uzmācīgu reklāmprogrammatūru lai viņi varētu gūt labumu no jūsu privātajiem datiem.

Premium VPN ir resursi, lai nodrošinātu augstākās klases drošības līdzekļus un spēcīgi šifrēšanas protokoli, lai aizsargātu jūsu datus un privāto informāciju, neizmantojot reklāmprogrammatūru.

Ātrums

Bezmaksas VPN parasti darbojas mazākos serveru tīklos nekā premium VPN. Tā kā vieniem un tiem pašiem serveriem ir savienots daudz bezmaksas lietotāju, šie serveri bieži ir pārpildīti un lēni. Tas noved pie buferizācijas, kavējumiem un zemas video kvalitātes.

Daži bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji pat mērķa dēļ ierobežo jūsu savienojuma ātrumu, lai pārliecinātu jūs par jaunināšanu. Premium VPN darbojas lielākos tīklos, bieži vien ar tūkstošiem ātrgaitas VPN serveru, tāpēc viņiem nekad nav jākontrolē jūsu ātrums. Tā rezultātā ātrāks savienojums un mazāk nokavēts.

Straumēšana

Straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix, atrod un bloķē lielāko daļu VPN trafika. Daudzi piemaksu VPN iegulda daudz laika, enerģijas un naudas tehnoloģijās, kas var apiet šos VPN blokus.

Bezmaksas VPN parasti nav pietiekami jaudīgi, lai piekļūtu Netflix un citām populārām straumēšanas vietnēm. Daži bezmaksas VPN mērķtiecīgi bloķē straumēšanas vietnes, lai pārliecinātu jūs veikt jaunināšanu uz apmaksātu abonementu. Mēģinot straumēt, izmantojot bezmaksas VPN, jūs, iespējams, nonāksit maksas sienā.

Labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Windows (atjaunināts 2020. gadā)

Es pārbaudīju 37 bezmaksas VPN, lai sniegtu jums labākos bezmaksas VPN operētājsistēmai Windows. Šie pakalpojumi ir droši un savietojami ar lielāko daļu Windows versiju.

1. NordVPN

nordvpn

 • Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Neierobežots datu un joslas platums
 • 5 200+ serveri 59 valstīs
 • Izturīga šifrēšana, automātiska iznīcināšanas slēdzis un reklāmu bloķētājs
 • Darbojas ar: Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV
 • Savietojams ar: Windows 7 caur Windows 10, Android, iOS, macOS, Linux, Firefox, Chrome, maršrutētājiem

NordVPN ir premium klases pakalpojums, taču jūs varat to izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai pārbaudītu to bez riska.

Tas darbojas 5 200+ serveri gandrīz 60 valstīs lai jūs varētu atbloķēt saturu no visas pasaules. Lielāks serveru tīkls nozīmē arī ātrāks ātrums. Kad es testēju NordVPN, Es varēju straumēt Netflix US no Austrālijas bez jebkādas buferizācijas.

NordVPN atbloķē simtiem populāru straumēšanas pakalpojumu, tostarp Hulu un BBC iPlayer. Jums nav jārisina neviens no satura un datu ierobežojumiem, ko saņemat lielākajā daļā bezmaksas VPN.

Papildus straumēšanai varat izmantot NordVPN uz apiet valdības cenzūru un satura blokus jūsu skolā vai darbā. Tas nozīmē, ka no jebkuras vietas varat piekļūt iecienītākajām vietnēm un sociālo mediju kontiem.

Šis VPN netur nevienu žurnālu, tad tu vari torrent anonīmi uz NordVPN speciālajos P2P serveros. Tā kā tas atrodas Panamā, tas ir ārpus starptautisko izlūkdatu apmaiņas nolīgumu jurisdikcijas lai aizsargātu jūsu privātumu.

Piedāvājumā ir NordVPN jaudīgie drošības elementi AES 256 bitu šifrēšana, IP / DNS aizsardzība pret noplūdi un automātisks iznīcināšanas slēdzis tāpēc neviens nevar piekļūt jūsu datiem, pat ja pēkšņi samazinās jūsu interneta savienojums.

Iebūvētais drošības komplekts CyberSec bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru. Tas nodrošina vēl vienu aizsardzības līmeni, aizsargājot ierīci no kaitīga satura.

Arī NordVPN atbalsta sīpolu, izmantojot VPN. Šis iestatījums novirza jūsu satiksmi Tor tīklā, izmantojot Windows lietotni, lai jūs varētu apmeklēt vietni.onion jebkurā pārlūkprogrammā.

Klientu atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi. Jūs varat pats izmēģināt NordVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija. 

Skatiet, kā NordVPN salīdzina ar citiem mūsu labākajiem pakalpojumiem detalizēts pārskats.

Sāciet darbu ar NordVPN!

2. Hotspot vairogs

logi karstais ekrāns

 • 500 MB bezmaksas datu, kas tiek atiestatīti ik pēc 24 stundām
 • Tikai ASV virtuālā atrašanās vieta
 • Ar reklāmu atbalstīts VPN
 • Kredītkarte nav nepieciešama
 • Automātiska nogalināšanas slēdzis, 256 bitu šifrēšana
 • Sadarbojas ar: Kodi, YouTube
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox

Hotspot Shield bezmaksas plāns ietver 500 MB datu dienā. Izmantojot šo datu daudzumu, jūs varat straumēt aptuveni 40 minūtes standarta izšķirtspējā katru dienu.

Tas izmanto 256 bitu šifrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis lai aizsargātu savus datus un nodrošinātu jūsu anonimitāti.

Hotspot vairogs neveic jūsu pārlūkošanas darbību reģistrēšanu, bet tā reģistrē dažus datus, ieskaitot jūsu IP adresi. Tomēr pakalpojums izdzēš šos žurnālus katras sesijas beigās.

Es varēju atbloķēt Netflix US maksas versijā, bet Hotspot Shield neļauj straumēt savā bezmaksas līmenī. Es nevarēju piekļūt Hulu vai Amazon Prime Video ar kādu no šīm versijām.

Jūs ir piekļuve tikai vienam serverim ASV ar brīvo plānu. Jaunināšana sniedz jums neierobežotu datu daudzumu un atbloķē vairāk nekā 3200 serverus 70 un vairāk valstīs.

Bezmaksas versija atbalsta arī reklāmas. Saskaņā ar konfidencialitātes politiku reklāmas nāk no Google. Hotspot Shield sniedz Google jūsu aptuveno atrašanās vietu, lai tā varētu rādīt atbilstošas ​​reklāmas.

Reklāmas tiek rādītas lietotnē, izmantojot Google programmatūru. Hotspot Shield privātuma politika to saka Google var izmantot šo programmatūru, lai savāktu jūsu IP adresi un informāciju par ierīci. Bet kopš Hotspot Shield maskē jūsu reālo IP adresi, Google vajadzētu redzēt tikai tā VPN servera adresi, ar kuru esat izveidojis savienojumu.

Atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti. Kad es sazinājos, viņi man to pateica klientu apkalpošana atbild tikai premium lietotājiem.

Varat pārbaudīt premium versiju, izmantojot a bezmaksas 7 dienu izmēģinājums. Katrs jauns abonements tiek piegādāts 45 dienu naudas atdošanas garantija. 

Izlasiet mūsu padziļināts Hotspot Shield pārskats lai uzzinātu vairāk par VPN.

Iegūstiet Hotspot vairogu bez maksas!

3. TunnelBear

logi tunelbārdā

 • Katru mēnesi 500 MB bezmaksas datu
 • Lietotājam draudzīgas lietotnes
 • Apiet cenzūru un VPN blokus, izmantojot GhostBear režīmu
 • Drošību pārbauda neatkarīgs audits
 • Sadarbojas ar: Kodi, YouTube, HBO GO
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, Linux

TunnelBear ir lietotājam draudzīgs VPN un lieliski iesācējiem. Tā bezmaksas konts piedāvā 500 MB datu mēnesī.

Ar to nepietiks, ja plānojat filmu maratonu, taču ar to varēsit noskatīties savas iecienītākās seansa epizodi. Ar 500 MB standarta izšķirtspējā varat straumēt aptuveni 40 minūtes. Jūs varat arī nopelniet papildu gigabaitu datu mēnesī, tweeting uzņēmumam.

GhostBear režīms var apiet VPN blokus, cenzūra un dziļa pakešu pārbaude. Tas ir viens no nedaudzie VPN, kas joprojām darbojas Ķīnā.

Bezmaksas kontā ietilpst neierobežots ātrums un piekļuve serveriem vairāk nekā 20 valstīs. Manu testu laikā tas spēja atbloķējiet HBO GO, bet ne Netflix ASV vai Hulu.

TunnelBear izmanto 256 bitu šifrēšanu un tai nav reģistrēšanas politikas lai nodrošinātu jūsu tiešsaistes drošību un privātumu. Tā arī rīko katru gadu neatkarīgus drošības auditus, lai identificētu trūkumus.

Tā atrodas Kanādā, kas ir daļa no 5/9/14-Acu alianse. Bet, tā kā netiek reģistrēta jūsu pārlūkošanas darbība, tai nebūs informācijas, ko sniegt iestādēm.

TunnelBear piedāvājumi programma, kas bloķē izsekotājus un Flash, bet tā nav iebūvēta funkcija. Tas jāinstalē atsevišķi, un tas ir pieejams tikai pārlūkā Chrome.

Jūs varat sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu. Es sazinājos un saņēmu atbildi apmēram pēc 24 stundām. Saskaņā ar tā pakalpojumu sniegšanas noteikumiem visas abonēšanas maksas nav atmaksājamas, taču katrā atsevišķā gadījumā tiek ņemti vērā individuālie atmaksas pieprasījumi..

Uzziniet vairāk par TunnelBear veiktspēju un citām funkcijām mūsu vietnē visaptverošs pārskats.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas!

4. Vējraksts

logi vējstikls

 • 10 GB bezmaksas datu katru mēnesi
 • Iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs
 • Augstākās klases drošības elementi
 • Darbojas ar: Kodi, YouTube, Skype
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Linux, Chrome, Firefox, Amazon Fire TV Stick, Nvidia Shield, maršrutētājiem

Windscribe piedāvājumi 10 GB bezmaksas datu mēnesī un dod jums piekļuvi desmit serveru atrašanās vietas. Tas ir pietiekami apmēram 14 stundu straumēšanai mēnesī. Jūs varat nopelniet papildu datus, atsaucoties uz draugiem un nosūtot tweets uzņēmumam.

Tas aizsargā jūsu personisko informāciju ar kiberdrošības funkcijām, kurās ietilpst 256 bitu šifrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis. Windscribe ir politika bez reģistrēšanās, kas to nodrošina tas neveic jūsu pārlūkošanas vēstures ierakstus serverī.

Iebūvētais reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs aizsargā jūsu ierīci no piekļuves ļaundabīgam saturam.

Windscribe Stealth un Wstunnel režīmi to var apiet Lielo Ķīnas ugunsmūri. Tie abi ir pieejami ar bezmaksas versiju!

Bezmaksas versija nevar atbloķēt Netflix vai citus straumēšanas pakalpojumus. Vēstules straumēšanai optimizēti serveri ir pieejami tikai premium lietotājiem. Jaunināšana nodrošina neierobežotu datu pieejamību un piekļuvi visām 50 tā servera atrašanās vietām.

Izmantojiet to sadalīta tunelēšanas funkcija virzīt noteiktu trafiku caur jūsu vietējo IP adresi, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN. Tas ir noderīgi, ja vēlaties piekļūt vietējām vietnēm un saturam vai ja mājas tīklā ir bezvadu ierīces.

Klientu atbalsts ir pieejams tiešajā tērzēšanā un izmantojot vietnes atzīmēto atbalsta sistēmu. Tas piedāvā naudas atdošanas garantiju, taču tas ir ierobežots. Pēc pakalpojuma abonēšanas jums ir tikai trīs dienas, lai pieprasītu atmaksu.

Skatiet, kā Windscribe salīdzina ar citiem mūsu VPN pilns Windscribe pārskats.

Iegūstiet Windscribe VPN bez maksas!

5. ProtonVPN

logi protonvpn

 • Neierobežots bezmaksas datu daudzums (bet ne straumēšana vai straumēšana)
 • 256 bitu šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība un nevainojama priekšlaicīga slepenība
 • Secure Core tehnoloģija
 • Sadarbojas ar: Kodi, YouTube, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Linux

ProtonVPN bezmaksas paketes piedāvājumi neierobežots datu un joslas platums serveros ASV, Japānā un Nīderlandē.

Tam tiek izmantota 256 bitu šifrēšana aizsargājiet savus datus no hakeriem un citiem kiberuzņēmumiem un tas piedāvā OpenVPN un IKEv2 / IPSec protokolus. Lieliska slepenība priekšu nodrošina, ka jūsu šifrēšanas atslēgas nekad netiek apdraudētas.

ProtonVPN neveic jūsu pārlūkošanas darbību reģistrēšanu, un tā mājas bāze atrodas privātumam draudzīgā Šveicē. Tas nozīmē neviens valdības snaips nevar koplietot jūsu privātos datus.

Tā Secure Core tehnoloģija jūsu datiem piešķir papildu drošības līmeni un palīdz aizsargāties pret tīkla balstītiem uzbrukumiem. Tas novirza jūsu satiksmi caur vairākiem serveriem uz neļaujiet uzbrucējiem atklāt jūsu faktisko IP adresi.

Serveri atrodas rūdītos datu centros, un tas darbojas pats izveidots tīkls.

ProtonVPN var atbloķēt Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus. Bet tāpēc, ka tā ierobežo savienojuma ātrumu brīvajā plānā es piedzīvoju daudz buferizācijas, kad mēģināju straumēt.

Jaunināšana uz premium kontu nodrošina ātru savienojumu 500+ serveri 40 un vairāk valstīs.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts nav pieejams- vienīgais veids, kā sazināties ar ProtonVPN, ir pa e-pastu vai caur tā atbalsta biļešu sistēmu. Es iesniedzu jautājumu un saņēmu atbildi pēc aptuveni 24 stundām.

Visi ProtonVPN premium plāni ir iekļauti komplektā 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu bez riska izmēģināt, pirms izlemjat, vai tas ir domāts jums.

Izlasiet mūsu plašs ProtonVPN pārskats lai uzzinātu, kā tā darbojas zem spiediena.

Saņemiet ProtonVPN bez maksas!

6. PrivateVPN

PrivateVPN ierīces

 • Izmēģiniet to bez maksas, izmantojot 7 dienu izmēģinājumu
 • P2P optimizēti serveri
 • Militārā līmeņa šifrēšana, iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība
 • 150+ serveri 60 un vairāk valstīs
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO, YouTube, Showtime, Kodi, ESPN
 • Savietojams ar: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Chrome, Firefox, Amazon Fire TV Stick, maršrutētājiem

PrivateVPN ir premium klases pakalpojums, kuru varat izmēģināt bez maksas, izmantojot 7 dienu izmēģinājumu. Šī ir lieliska iespēja, ja VPN ir nepieciešams tikai uz īsu brīdi vai vēlaties redzēt, kā tas patīk izmantot premium pakalpojumu, neapņemoties abonēt..

Tas izmanto dažus no labākajiem drošības elementiem, ieskaitot militāras pakāpes šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība un automātisks iznīcināšanas slēdzis. Visas šīs uzlabotās funkcijas aizsargā jūsu tiešsaistes datus un aktivitātes no ikviena, kurš mēģina tam piekļūt vai to izmantot.

Tas atrodas Zviedrijā, ir 5/9/14-Eyes alianses biedrs, bet tas neapdraud jūsu datus dēļ PrivateVPN stingra politika bez žurnāliem. 

Pārbaužu laikā es izmantoju PrivateVPN straumēšanai optimizētus serverus atbloķējiet Netflix US, Amazon Prime Video un Hulu. Es varēju straumēt augstas izšķirtspējas režīmā, un es nepiedzīvoju nekādu buferizēšanu.

PrivateVPN arī atbalsta strauju straumēšanu uz saviem P2P optimizētajiem serveriem.

Klientu atbalsts ir pieejams tiešajā tērzēšanā. Ja 7 dienu izmēģinājums nav pietiekami ilgs, varat izmantot PrivateVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija to izmēģināt veselu mēnesi.

Apskatiet mūsu padziļināts eksperta pārskats lai uzzinātu vairāk par PrivateVPN drošības protokoliem un straumēšanas funkcijām.

Iegūstiet PrivateVPN bez maksas!

7. Opera

logi operavpn

 • Neierobežots bezmaksas datu daudzums
 • Viegli uzstādīt
 • Serveri trīs pasaules vietās
 • Darbojas ar: YouTube
 • Savietojams ar: Windows, macOS, Linux

Opera VPN pakalpojums ir iebūvēts pārlūkprogrammā. Tas ir iepriekš instalēts un gatavs darbam, tiklīdz to iespējojat paplašinājumu izvēlnē.

Tā piedāvā neierobežots datu un joslas platums bez maksas, taču tas ir lēnāks nekā vairums citu manu VPN bezmaksas VPN. Tur ir trīs serveru atrašanās vietas izvēlēties no: Eiropa, Ziemeļamerika un Āzija.

Nav atsevišķas lietotnes, tāpēc jums tas ir jādara instalējiet un izmantojiet Opera pārlūku, lai izmantotu VPN priekšrocības. Jo tas ir pārlūka paplašinājums, tas neaizsargās datus, kas pārsūtīti ārpus Opera. 

Es nevarēju atbloķēt Netflix vai citus straumēšanas pakalpojumus, kamēr ir izveidots savienojums ar Opera VPN. Man bija labāk veicies ar YouTube un varēju atbloķēt tā starptautiskās versijas.

Nav speciālas atbalsta komandas. Ja jums nepieciešama palīdzība ar Opera VPN, jums jāsazinās ar Opera atbalsta komandu, izmantojot saziņas veidlapu tās vietnē.

Uzziniet vairāk par Opera VPN vietnē rūpīgs operas apskats, kas aptver arī tā drošības elementus.

Iegādājieties operāciju bez maksas!

8. hide.me

logi hide.me

 • 2 GB bezmaksas datu mēnesī
 • Nepieteikšanās politika
 • Atbalstiet mokas
 • Piecas globālo serveru atrašanās vietas
 • Darbojas ar: Spotify, YouTube
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Linux, Chrome, Firefox, Amazon Fire TV Stick, maršrutētājiem

hide.me ir uzticams un drošs VPN. Tas atbalsta straumēšanu, taču jūs to daudz nevarēsit lejupielādēt tā 2 GB mēneša datu ierobežojums.

Tas iekļauj nogalināšanas slēdzis, kas sāk darboties, ja samazinās jūsu interneta savienojums, tiešsaistes datu aizsardzība pret iedarbību.

hide.me izmanto 256 bitu AES šifrēšanu glabājiet savu darbību un datus slēptus no trešajām personām, hakeriem, vai citi, kas var mēģināt tam piekļūt. Šis šifrēšanas līmenis arī uztur jūs drošībā atrodoties publiskajos tīklos.

Tā dēļ stingra politika bez žurnāliem, hide.me neaptur nevienu jūsu pārlūkošanas vēsturi. Tās mājas ir Malaizijā, tālu no 5/9/14-Eyes alianses ziņkārīgo acīm.

Es nevarēju atbloķēt Netflix US vai Hulu manu testu laikā. Bezmaksas pakalpojums ir ierobežots piecās serveru vietās Kanādā, Nīderlandē, Singapūrā, ASV austrumos un ASV rietumos. Jaunināšana piešķir jums neierobežotu datu daudzumu un piekļuvi 1400 serveru tīklam 34 valstīs, kas ietver 57 atrašanās vietas.

Jūs varat izmantot hide.me’s 30 dienu naudas atdošanas garantija izmēģināt savu premium pakalpojumu bez riska.

Apskatiet mūsu ekspertu apskats lai uzzinātu vairāk par to, ko hide.me var jums piedāvāt.

Iegūstiet hide.me par brīvu!

9. Betternet

logi betternet

 • Atbalsta P2P savienojumus
 • 500 MB bezmaksas datu dienā
 • 256 bitu šifrēšana
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome

Betternet piedāvājumi 500 MB bezmaksas datu, kas tiek atiestatīti ik pēc 24 stundām. Tas ir pietiekami, lai dienā straumētu aptuveni vienu iecienītākās TV pārraides sēriju.

Tas izmanto 256 bitu šifrēšanu lai nodrošinātu tiešsaistes anonimitāti un pasargātu datus no nevēlamām acīm.

Uzmanīgi izlasīju tās privātuma politiku un uzzināju to tajā ir vispārīga informācija ar trešām personām. Bezmaksas versijā tiek rādītas reklāmas, izmantojot Google reklāmas platformu. Sakarā ar to, Betternet koplieto jūsu aptuveno atrašanās vietu ar Google lai tajā varētu rādīt atbilstošas ​​reklāmas.

Pakalpojums ir kas atrodas ASV. Tas to padara pakļauts visām ASV tiesībaizsardzības iestādēm, kā arī 5/9/14-Eyes aliansei. Tomēr privātuma politikā noteikts, ka uzņēmums netiek reģistrēts nevienā no jūsu pārlūkošanas darbībām.

Es nevarēju atbloķēt Netflix vai Hulu izmantojot Betternet bezmaksas kontu.

Ja jums radīsies nepatikšanas, jūs nevarēsit sazināties ar tās atbalsta komandu. Jaunināšana nodrošina neierobežotu datu pieejamību un piekļuvi klientu apkalpošanai.

Uzziniet vairāk par Betternet sniegumu vietnē pilnīgs pārskats.

Saņemiet Betternet bez maksas!

BUJ

Vai šie VPN darbosies citās manās ierīcēs??

Šajā sarakstā esošie bezmaksas VPN piedāvā lietotnes visām galvenajām operētājsistēmām, ieskaitot mobilās ierīces. Tas nozīmē, ka papildus savam Windows datoram varat aizsargāt arī savu Android vai iPhone.

Daži VPN šajā sarakstā (piemēram, NordVPN) ir savietojami ar viedajiem televizoriem un pat maršrutētājiem. Savienojot savu VPN ar maršrutētāju, jūs varat bez papildu piepūles aizsargāt katru mājsaimniecības ierīci.

Vai šie bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji uztur žurnālu failus?

Nevienā no šajā sarakstā esošajiem bezmaksas VPN nav darbību žurnālu, tas nozīmē, ka tie neievāc informāciju par jūsu pārlūkošanas darbībām, kamēr jūs izmantojat VPN. Šie VPN nereģistrē jūsu meklēšanas vēsturi vai vietnes, kuras apmeklējat.

No otras puses, daži no šiem bezmaksas VPN vāc savienojuma žurnālus, piemēram, cik daudz datu jūs izmantojat katru sesiju, kad esat izveidojis savienojumu ar VPN. Diemžēl tas ir neizbēgami. Ja VPN nosaka datu ierobežojumu bezmaksas lietotājiem, tam jāzina, cik daudz datu jūs izmantojat, lai ieviestu šo ierobežojumu.

Lielākajai daļai cilvēku savienojuma žurnāli nav īsti liels darījums, jo tajos nav slepenas informācijas. Bet, ja jūs meklējat pilnīgu anonimitāti, jums vajadzētu izvēlēties premium VPN.

Vai VPN ir likumīgi?

VPN ir likumīgi lielākajā daļā valstu, taču dažas valstis, ieskaitot Ķīnu un Krieviju, aizliedz vai ierobežo VPN izmantošanu. Apskatiet mūsu ceļvedis par VPN likumiem lai pārliecinātos, ka VPN ir likumīgi tur, kur jūs dzīvojat.

Kopsavilkums 

Pat labākie bezmaksas VPN ir ierobežoti. Datu ierobežojumi, mazs ātrums un reklāmas var traucēt straumēšanai un pārlūkošanai. Ir arī citi slēptās briesmas, lietojot bezmaksas VPN.

Es iesaku izmēģināt budžetam draudzīgu piemaksu VPN. NordVPN ir drošs un zibens ātrs VPN kas var atbloķēt Netflix US un citus straumēšanas pakalpojumus. Labākais, ko jūs varat izmēģiniet to bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju. 

Ja esat gatavs izmēģināt izcilu pakalpojumu, ieskatieties mūsu vietnē VPN darījumu lapa. Mēs to atjauninām katru nedēļu, lai jūs varētu atrast lētākās cenas, kas šobrīd ir pieejamas.

Vai vēlaties uzzināt par VPN izmantošanu Mac datoriem? Izlasiet mūsu ceļvedi labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me