8 populārākie bezmaksas sarunu tīkli Hotstar


Jūs vēlaties straumēt Hotstar, bet ģeobloki kļūst par traucēkļiem. Tagad jūs zināt, ka jums ir nepieciešams VPN, taču pastāv vēl viens šķērslis -jūs nevēlaties maksāt par piemaksu pakalpojumu. Nu, tur es varu palīdzēt.

Esmu pārbaudījis 33 bezmaksas VPN, lai atrastu jums labākos Hotstar straumēšanai. Lielākā daļa bezmaksas VPN nav pilnībā savietojami, un Hotstar vietās nav serveru vai arī tiem ir atņemta drošība un vājš savienojuma ātrums. Tomēr, Es atradu astoņus VPN, kas darbojas un arī jūs nekļūsit neaizsargāti tiešsaistē.

Tomēr atcerieties, bezmaksas pakalpojums ir bez iemesla. Jūs nevarat gaidīt, ka VPN bez maksas atdos visas savas premium funkcijas. Lielāko daļu laika jūs zaudēsit citos veidos. Neatkarīgi no tā droseles ātrums, apdraudēta drošība vai paaugstināts privātuma risks. Tad ir bezmaksas VPN, kas nodrošina drošību un citas jomas, bet nevar atbloķēt nepieciešamo straumēšanas vietni.

No tā visa jūs varat izvairīties, piemēram, piemaksu pārdevējs NordVPN. Tam ir nevainojams ātrums, uzlaboti drošības pasākumi un iespaidīgas atbloķēšanas iespējas, lai jūs zināt, ka jums tiek garantēta anonimitāte un neierobežots internets, lai kur jūs atrastos.

Tomēr, ja bezmaksas joprojām ir ceļš, pa kuru vēlaties doties, tad es varu palīdzēt. Es esmu izveidojis Hotstar astoņu labāko bezmaksas VPN sarakstu, pēc plašas pārbaudes un izpētes. Katrā no šiem VPN ir serveri vienā vai vairākās no četrām pieejamām vietām, pietiekams datu apjoms un stingri drošības pasākumi.

Atcerieties, kaut arī Hotstar ir pieejams ASV, Lielbritānijā un Kanādā, šīm bibliotēkām nav tik daudz satura kā Indijas bibliotēkai. Ja vēlaties piekļūt visam, ko piedāvā Hotstar, jums ir nepieciešams VPN ar serveriem Indijā. Un to nedara daudz bezmaksas VPN.

Labākie Hotstar VPN - ātrā rokasgrāmata

 1. NordVPN - Izmēģiniet manu ieteikto prēmiju VPN bez riska ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Zibens ātri savienojumi, neierobežots datu straumēšana un vismodernākās drošības funkcijas.
 2. Vējraksts - Piekļūstiet Lielbritānijas, ASV un Kanādas Hotstar bibliotēkām ar 10 GB lielu datu daudzumu mēnesī SD straumēšanas stundām 200, taču Hotstar India ir bloķēta. Augstākās klases drošības funkcijas un papildu privātuma aizsardzība ar reklāmām, ļaunprātīgu programmatūru un izsekošanas blokatoriem.
 3. paslēp mani - 2 GB datu par brīvu katru mēnesi, kas ir pietiekami, lai skatītos divas filmas, taču jūs varat piekļūt tikai Lielbritānijas, Kanādas un ASV Hotstar bibliotēkām. Straumēšana bez reklāmām, militāra līmeņa šifrēšana un dalītas tunelēšanas funkcija, lai vienlaikus varētu pārlūkot lokāli.
 4. TunnelBear - Straumējiet visas Hotstar bibliotēkas, ieskaitot Indiju, taču, lai skatītos trīs stundas SD TV, piedāvājums ir tikai 1,5 GB. Vienkārši lietojama lietotne ar visaugstāko drošību un pieciem vienlaicīgiem savienojumiem.
 5. ProtonVPN - Neierobežots datu apjoms, taču jūs varat piekļūt tikai vietnei Hotstar US. Reklāmu bloķētājs un uzlabota šifrēšana, bet apzināti samazināts ātrums.

Kādas ir iespējas noķert bezmaksas VPN??

Bezmaksas VPN varētu būt laba iespēja īstermiņa risinājumam, taču vai jūs zināt briesmas?? 

Daudzi bezmaksas VPN ierobežo to iespējas, samaziniet ātrumu un ļaujiet izveidot savienojumu tikai ar noteiktām vietām. Daži arī ievieš maksājumu sienas, lai jūs nevarētu straumēt saturu. Bet tam vajadzētu būt vismazākam no jūsu satraukumiem. Bezmaksas VPN var arī padarīt jūs neaizsargātu pret datu noplūdi, pikšķerēšanas uzbrukumiem un identitātes zādzībām.

Straumēšana

Izmantojot bezmaksas VPN, jūs ne vienmēr varat piekļūt iecienītākajām straumēšanas vietnēm. Daži parādiet piemaksu apmaksas sienas, lai jūs varētu uzlabot, un citiem vienkārši nav atbloķēšanas iespēju.

Premium VPN pastāvīgi maina savas IP adreses, lai straumēšanas vietnes nevar tos atklāt un bloķēt. Tomēr bezmaksas VPN vienkārši nav resursu, lai regulāri segtu izmaksas, kas saistītas ar viņu IP adrešu maiņu, kas nozīmē, ka tie parasti tiek bloķēti. Tā tas parasti ir nav Netflix, nav BBC iPlayer un, protams, nav Hotstar.

Drošība

Jūs atradīsit tik daudz bezmaksas VPN nodrošina jūsu reklāmu rādīšanu. Tas var šķist nekas, bet tie parasti tiek pielāgoti jums, izmantojot savus datus. Tas nozīmē VPN pakalpojumu sniedzējs bieži pārdod jūsu datus trešajām personām tāpēc jūs redzat atbilstošas ​​reklāmas.

Retāk ir arī tas, ka tiek rādītas stingras politikas, kas nav saistītas ar žurnālu reģistrēšanu, slēdžu iznīcināšanu un DNS un IP aizsardzību pret noplūdi, izmantojot bezmaksas VPN. Tas padara jūs vairāk pakļauti hakeriem un atklāšana, ko veic jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP).

Ar premium VPN, jūsu dati un tiešsaistes aktivitātes ir drošs, anonīms un drošs no ziņkārīgo acīm.

Ierobežojumi

Ātrums un servera atrašanās vieta ir divi kompromisi, kas parasti jāveic, izmantojot bezmaksas VPN. Viņi parasti ierobežot jūs līdz noteiktām valstīm, tāpēc ne vienmēr varat piekļūt nepieciešamajām vietnēm. Bezmaksas VPN bieži droseļ savu ātrumu, arī rada vairāk buferizācija un kavējumi.

Tomēr augstākās kvalitātes VPN piedāvā globālu pārklājumu un zibenīgi savienojumus, kas jūs nepalēninās. Faktiski premium VPN bieži uzlabo jūsu savienojumu!

Labākie bezmaksas VPN Hotstar (atjaunināti 2020. Gadā))

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

 • 5 100+ serveri visā pasaulē, tostarp vairāk nekā 20 Indijā
 • Zibens ātrumā
 • Neierobežots joslas platums un dati
 • Militārā līmeņa šifrēšana un uzlabotas drošības funkcijas
 • 24/7 tiešraide
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Seši vienlaicīgi savienojumi
 • Sadarbojas ar: Hotstar, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, Disney +, HBO GO
 • Savietojams ar: Windows, iOS, macOS, Android, Linux, pārlūkprogrammām, maršrutētājiem

NordVPN ir mans 1. ieteikums Hotstar straumēšanai jebkur citur pasaulē. Tas ir premium klases piegādātājs, taču jūs varat to izmēģināt bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija. 

Ja jums ir nepieciešams tikai VPN uz īsu brīdi, piemēram, ja jūs ceļojat, tas ir ideāls risinājums, jo jums nav jāuztraucas par atņemtām funkcijām.

NordVPN ir vairāk nekā 5100 serveru 50 un vairāk vietās, ieskaitot visas Hotstar atrašanās vietas. Patiesībā tam ir vairāk nekā 20 serveru Indijā vien, tāpēc jums nav jāuztraucas par nevienu Bolivudas filmu izlaišanu.

Vairāki serveri noteiktās vietās nozīmē arī mazāku sastrēgumu, jo mazāk lietotāju mēģina izveidot savienojumu ar to pašu serveri. Ko tas jums nozīmē? Garantēti uzticami un īpaši ātri savienojumi.

iespaidīgas atbloķēšanas iespējas var apiet pat vissmagākos geoblokus, un man bija viegli piekļūt Hotstar.

NordVPN piedāvājumi neticami ātrumi un neierobežots joslas platums un dati neierobežotai straumēšanai. Man bija iespēja skatīties katru filmu un TV epizodi HD formātā, bez buferizācijas un atpalicības.

Ar to AES 256 bitu šifrēšana, jūs esat pilnīgi drošs pat publiskajos tīklos.

Tam arī ir automātiska iznīcināšanas slēdzis, stingra politika bez reģistrēšanās, kā arī aizsardzība pret DNS un IP noplūdi lai jūs būtu anonīms un novērstu nejaušu datu noplūdi.

Tur ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, arī CyberSec, kas neļauj reklāmām un ļaunprātīgai programmatūrai pārtraukt jūsu filmas pārmērīgu uzpūšanos vai ierīces inficēšanu.

Jūs varat savienojiet NordVPN sešās ierīcēs vienlaicīgi, tāpēc ņemiet līdzi Hotstar, lai kur jūs atrastos!

Es to atradu ļoti ērti lietojamu, ar veltītas lietotnes visām manām ierīcēm. Bet, ja jums ir nepieciešams atbalsts, izmantojiet NordVPN’s Tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums. Tas ir pieejams visu diennakti.

Lasiet, kāpēc NordVPN ir mana saraksta augšgalā mūsu ekspertu pārskats.

Sāciet darbu ar NordVPN!

2. Vējraksts

logi vējstikls

 • 10 bezmaksas vietas, tostarp ASV, Lielbritānijā un Kanādā
 • Piedāvājumā ir 10 GB datu mēnesī un vēl 5 GB datu
 • Uzticams ātrums un savienojumi
 • 256 bitu šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis un nulles reģistrēšana
 • Iebūvēta reklāma, ļaunprātīga programmatūra un izsekošanas bloķētājs
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Sadarbojas ar: Hotstar, BBC iPlayer, HBO GO, YouTube
 • Savietojams ar: Windows, Android, macOS, iOS, Linux, pārlūkprogrammām

Izmantojot Windscribe, ir visaugstākais datu ieguvums no visiem testētajiem bezmaksas VPN Katru mēnesi piedāvājumā ir 10 GB datu. Ar to pietiek skatīties 10 stundas video standarta izšķirtspējā, tāpēc tas noteikti saglabās jūsu došanos uz savu filmu maratonu.

Vēl labāk, ja jūs varat dabūt papildu 5 GB datu ja jūs čivināt Windscribe.

Jums ir pieeja vietnei serveri 10 valstīs, kas ietver Lielbritāniju, ASV un Kanādu. Diemžēl Indija ir paredzēta tikai premium lietotājiem, tātad jūs ir piekļuve tikai ASV, Lielbritānijas un Kanādas Hotstar bibliotēkām.

Windscribe ātrumi ir arī vieni no visuzticamākajiem bezmaksas VPN, un es to varēju straume ar minimālu nobīdi un buferizāciju. Pati Hotstar vietnes ielāde prasīja nedaudz laika, bet, kad es nospiedu “Play”, tā bija ātra un uzticama.

lietotni ir viegli lietot, un jūs to varat lejupielādēt tieši savā ierīcē. Reģistrējoties jums nav jānorāda sava e-pasta adrese, taču es to ļoti iesaku. Pretējā gadījumā jūs saņemat tikai 2 GB datu!

Tas piedāvā augstākās klases, AES 256 bitu šifrēšana lai garantētu jūsu drošību straumēšanas laikā. Ir arī iebūvēts reklāmu bloķētājs, R.O.B.E.R.T., kas aizver riskantos vai kaitinošos uznirstošos logus.

Windscribe ir divas citas funkcijas, kas to patiešām izceļ kā stabilu bezmaksas VPN: automātiska nogalināšanas slēdzis un stingra politika bez reģistrēšanās. Automātiskās nogalināšanas slēdži parasti ir ierobežoti augstākas kvalitātes lietotājiem, tāpēc, ja vēlaties palikt neredzams, pat ja savienojums samazinās, Windscribe var būt jums.

Jūs varat instalēt Windscribe neierobežotā skaitā ierīču. Nereti to redzat ar bezmaksas VPN.

Jūs varat sarunājieties ar Windscribe tērzētavu Gariju, lai saņemtu atbalstu. Ir arī biļešu pārdošanas sistēma, ja jūs labprātāk saņemtu atbildi pa e-pastu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Windscribe? Pārbaudiet mūsu padziļinātais pārskats.

Iegādājieties Windscribe bez maksas!

3. hide.me

logi hide.me

 • Serveri piecās vietās, ieskaitot ASV
 • 2 GB datu piemaksa mēnesī
 • Ātri ātrumi
 • AES 256 bitu šifrēšana, nulles reģistrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis
 • Sadalīts tunelis
 • 24/7 tiešraide
 • Sadarbojas ar: Hotstar, Netflix Canada, Sky Go, HBO, Amazon Prime Video, YouTube
 • Savietojams ar: Windows, iOS, macOS, Android, Linux, pārlūkprogrammām

Hide.me VPN ir bezmaksas serveru serveri ASV austrumos un rietumos, Kanādā, Singapūrā un Nīderlandē. Tas nozīmē jums ir piekļuve tikai vietnei Hotstar US, ja vien jūs neesat premium klases lietotājs.

Tā piedāvā 2 GB datu katru mēnesi, kas ļauj jums skatieties divu stundu TV standarta izšķirtspējā. Ja esat dedzīgs filmu vērotājs, tas ātri beigsies.

Ja vēlaties straumēt citas vietnes, tas var arī atbloķēt Netflix Canada. Tas ir viens no nedaudzajiem bezmaksas VPN, ko var izmantot.

Jūs esat tikai jūs ļāva izveidot vienu savienojumu, tāpēc jūs varat skatīties Hotstar tikai vienā no savām ierīcēm.

Lietotnē ir viegli orientēties Apkārt, un man bija viegli nokļūt Hotstar US. Tur ir 24/7 tiešraide, ja jums nepieciešama palīdzība iestatīšana vai vienkārši nepieciešams papildu atbalsts.

ātrumi ir uzticami, tāpēc jums ir straumēšana bez buferiem. Tomēr atcerieties, ka tas ir tikai divas stundas! Straumēšana nav arī bez reklāmām.

hide.me neattur bezmaksas lietotāju drošību. Tā piedāvā 256 bitu šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanas un automātiska nogalināšanas slēdzis lai jūs būtu anonīms un drošs.

Tur ir DNS un IP aizsardzība pret noplūdi lai pasargātu jūs no atrašanās vietas vai aktivitātes noplūdes. Varat izmantot WebRTC un IPv6 testus savā vietnē, lai vēlreiz pārbaudītu, vai neesat pakļauts.

Jūs varat izmantot hide.me’s dalīta tunelēšanas funkcija, lai šifrētu daļu no jūsu satiksmes ja vēlaties tikai straumēt Hotstar, piemēram, savā pārlūkprogrammā, bet joprojām vienlaikus izmantojat citas savas lietotnes.

Izlasiet, kā labi darbojas hide.me mūsu testos mūsu sīkais pārskats.

Iegūstiet hide.me par brīvu!

4. TunnelBear

logi tunelbārdā

 • Severs 23 valstīs, ieskaitot visas Hotstar atrašanās vietas
 • 500 MB mēnesī, bet bezmaksas lietotāji var iegūt vēl 1 GB
 • AES 256 bitu šifrēšana un politika bez reģistrēšanas
 • Tīkla aizsardzība ar pievienoto privātumu
 • Ātrās atbildes biļešu sistēma atbalstam
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Sadarbojas ar: Hotstar, YouTube, Kodi, HBO GO
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Opera, Firefox

Lietotājam TunnelBear ir serveri 23 valstīs, pat uz brīvo plānu. Un tas attiecas arī uz Indiju jums ir pieejama pilna Hotstar India bibliotēka.

Sarakstā ir arī Lielbritānija, ASV un Kanāda, kas nozīmē, ka varat straumēt katru Hotstar bibliotēku.

datu pārsūtīšanas limits ir 500 MB mēnesī, kas ir pietiekams tikai 30 minūtes straumēšanas standarta izšķirtspējā. Tomēr ir veids, kā iegūt vairāk datu.

Ja tweet TunnelBear vai pieslēdzaties lietotnei citā ierīcē, tas jums dos vēl 1 GB, tātad jums kopumā bez maksas var būt 1,5 GB. Tas ļauj turpināt 90 minūtes standarta definīcijā, tāpēc tas ir pietiekami vienai filmai, maksimāli.

Es atklāju, ka tā ātrumi ir uzticami. Sākotnēji filmu ielādēšana prasīja kādu laiku, bet tās spēlēja ar minimālu buferizāciju.

TunnelBear parasti nespēj atbloķēt straumēšanas vietnes, taču Es varētu viegli piekļūt Hotstar. Tomēr tas nozīmē, ka jūs nevarēsit straumēt neko citu kā tikai Hotstar.

Tev ir pieci vienlaicīgi savienojumi izmantojot TunnelBear, lai jūs varētu skatīties Hotstar vairākās ierīcēs. Es iesaku to instalēt vairāk nekā vienā, jo tas jums dod papildu 1 GB!

Tam ir visaugstākā līmeņa drošība, ieskaitot AES 256 bitu šifrēšana, nulles reģistrēšanas politika un tīkla aizsardzība. Šī pēdējā funkcija bloķē jūsu satiksmi, ja savienojums tiek kompromitēts, tāpēc, straumējot Hotstar no nepieejamas vietas, tas bloķē straumēšanu, lai jūsu ISP nevarētu jūs noteikt.

lietotni ir viegli lietot un pilna ar lāču atsaucēm, kas noteikti ir izklaidējoša!

Tur ir biļešu pārdošanas sistēmu, kuru varat izmantot atbalstam. Es atklāju, ka klientu apkalpošana parasti atbild 24 stundu laikā, ja ne ātrāk.

Paskaties uz mūsu pilnīgu ekspertu pārskatu lai uzzinātu vairāk par TunnelBear funkcijām.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas!

5. ProtonVPN

logi protonvpn

 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Serveri trīs vietās ar piekļuvi vietnei Hotstar US
 • Reklāmu bloķētājs
 • Augstas klases šifrēšana un stingra politika bez reģistrēšanās
 • Sadarbojas ar: Hotstar, YouTube, Kodi
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Linux, Android

ProtonVPN ir viens no nedaudzajiem bezmaksas VPN, kas nepārsniedz tā datus. Jums ir neierobežoti dati, lai jūs varētu skatīties tik daudz, cik vēlaties, vietnē Hotstar.

piedāvā serverus tikai trīs vietās uz bezmaksas plānu, kurā ietilpst ASV, Holande un Japāna. Tas nozīmē jums ir pieeja ASV Hotstar bibliotēkai, bet jums ir jābūt premium lietotājam, lai piekļūtu serveriem Indijā, Lielbritānijā un Kanādā.

ProtonVPN parasti nav uzticama straumēšanai, bet es biju var brīvi piekļūt Hotstar ASV.

Lai gan ProtonVPN neierobežo jūsu datus, tas tomēr ierobežo jūsu joslas platumu uz brīvo plānu. Tātad tas ir atkarīgs tikai no tā, kur vēlaties veikt kompromisus!

Es to varēju redzēt ātrumi tika apzināti samazināti manu testu laikā, kas straumēšanas laikā izraisīja daudz buferizācijas un atpalikšanu. Es arī nevarēju skatīties HD kvalitātē.

ProtonVPN nodrošina jūs ar drošību augstas klases šifrēšana un stingra politika bez reģistrēšanās. Tā tas ir galvenā mītne atrodas privātumam draudzīgā vietā (Šveice), tāpēc visi jūsu personas dati un tiešsaistes aktivitātes ir drošas un netiek pamanītas no valdības šņākšanas.

Tam ir reklāmu bloķētājs, kas ir lieliska funkcija, it īpaši, ja straumējat. Tā pārtrauc reklāmas pārtraukt jūsu filmu maratonu, bet vēl svarīgāk - tas bloķē potenciāli kaitīgo ļaunprātīgo programmatūru no inficējot ierīci.

Jūs ir tikai viens savienojums izmantojot ProtonVPN, tāpēc jūs nevarat skatīties Hotstar nevienā citā ierīcē. Tiešsaistes tērzēšanas nav, bet varat izmantojiet biļešu sistēmu par atbalstu.

Uzziniet vairāk par ProtonVPN funkcijām vietnē mūsu rūpīgs pārskats.

Saņemiet ProtonVPN bez maksas!

6. Paātrināt

paātrināt ierīci

 • 37 serveri, ieskaitot visas Hotstar atrašanās vietas
 • 2 GB bezmaksas datu mēnesī
 • Ātrs ātrums, izmantojot kanālu savienošanu
 • Aizsardzība pret DNS noplūdi, stingra politika bez reģistrēšanās un automātiska nogalināšanas slēdzis
 • Nav reklāmu
 • Sadarbojas ar: Hotstar, YouTube, HBO GO
 • Savietojams ar: Windows, Android, macOS, iOS, Linux

Speedify ir 37 serveri bez maksas, ieskaitot Indiju. Jums ir piekļuve arī visām citām Hotstar bibliotēkām.

Tur ir 2 GB mēnesī tiek piedāvāts, tad tu vari tikai straume divas stundas no jūsu iecienītākajām Bolivudas filmām standarta izšķirtspējā.

Man bija viegli piekļūt Hotstar, lai gan tā ir nav uzticams citām straumēšanas vietnēm. Straumēt varat tikai YouTube un HBO GO kopā ar Hotstar.

ātrums ir ātrs, taču jums jābūt uzmanīgiem ar saviem datiem. Lai palielinātu ātrumu, tas izmanto kanālu savienošanu.

Šis apvieno datus no vismaz diviem savienojumiem, piemēram, Wi-Fi un 3G / 4G, lai nodrošinātu labāku joslas platumu. Lai gan tas ļauj straumēt bez buferiem, tas jūsu rīcībā tomēr paliek bez maksas. Ja jums nav neierobežota plāna, pārliecinieties, ka sekojat līdzi. Meklējiet displeju lietotnē, lai jūs varētu redzēt, cik daudz esat izmantojis.

Paātriniet lietojumu ChaCha20 šifrēšana līdzās AES 128 bitu šifrēšanai, lai jūs būtu pasargāts no hakeriem vai trešajām personām.

Ir arī nogalināšanas slēdzis lietotnē, taču tā nav automātiska. Jums tas jāieslēdz, lai nodrošinātu drošību, ja savienojums neizdodas.

Tā piedāvā DNS aizsardzība pret noplūdi, stingra politika bez reģistrēšanās un straumēšana bez reklāmām. Šīs funkcijas aizsargātu tiešsaistes anonimitāti un pasargājiet ierīces no iespējamā kaitīgā satura.

Atbalsts ir pieejams tikai ar e-pasta adresi un FAQ. Jūs varat izveidojiet savienojumu ar Speedify tikai vienā no ierīcēm, arī.

Uzziniet vairāk par Speedify veiktspēju un funkcijām vietnē mūsu pilns eksperta pārskats.

Iegūstiet Speedify bez maksas!

7. VPNBook

VPNBook

 • Neierobežots joslas platums un dati
 • Serveri četrās vietās, ieskaitot ASV un Kanādu
 • Uzticams ātrums
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • Tīkla kļūmju aizsardzība
 • Sadarbojas ar: Hotstar, Netflix ASV un Kanādu, Hulu
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS

VPNBook nedaudz atšķiras no standarta VPN. Pirmkārt, tajā nav nevienas lietotnes, tāpēc konfigurēšana var būt nedaudz sarežģīta, ja esat VPN jauniesācējs. Jums nepieciešams lejupielādēt VPN savienojumu un pats to iestatīt manuāli. Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi, kas jums palīdzēs iestatīt OpenVPN.

Tam ir serverus četrās vietās, ieskaitot ASV un Kanādu. Jūs nevar pārslēgties starp vietām, un acīmredzot nevar piekļūt Hotstar India bibliotēkai.

Tur ir neierobežots joslas platums un dati, tomēr jūs varat straumēt tik daudz, cik vēlaties, vietnē Hotstar.

Tā arī var atbloķējiet ASV Netflix, BBC iPlayer un citas populāras straumēšanas vietnes ja vēlaties straumēt citur. Bet atcerieties: ja par savu atrašanās vietu izvēlaties ASV, jūs nevarat pārslēgties uz Lielbritānijas serveriem, lai skatītos Lielbritānijas TV.

ātrumi bija ticami manu testu laikā, tāpēc jums nav neviena izplūduša attēla vai aizkavēšanās, lai jūs varētu iziet cauri.

Tā piedāvā AES 256 bitu šifrēšana un tīkla kļūmju aizsardzība lai nodrošinātu jums visdrošāko un uzticamāko savienojumu. Tomēr tam tā ir daļēja žurnālu politika. 

Kaut arī tas neuzglabā nevienu jūsu tiešsaistes trafiku, tas saglabā jūsu IP adresi un savienojumu laiku. Dienests šo informāciju izdzēš katru nedēļu.

VPNBook atbalsta ziņā daudz nepiedāvā - nav FAQ. Lai gan, jūs varat sazinieties ar uzņēmumu pa e-pastu vai sociālo mediju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par VPNBook? Paskaties uz mūsu visaptverošais pārskats.

Iegūstiet VPNBook bez maksas!

8. PrivateVPN

PrivateVPN ierīces

 • Neierobežots datu un joslas platums
 • Serveri vairāk nekā 60 valstīs, katra Hotstar bibliotēka ir pieejama
 • Ātrs ātrums HD kvalitātes straumēšanai
 • Militārā līmeņa šifrēšana, IP noplūdes aizsardzība un automātisks iznīcināšanas slēdzis
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • Sadarbojas ar: Hotstar, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, ITV Hub, CBS
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Linux, maršrutētājiem

PrivateVPN nav bezmaksas, taču tas piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs to varētu izmēģināt bez maksas. Tas nozīmē arī to, ka jūs saņemat visu luksusa klases premium lietotāju, un nav nekādu samazinājumu.

Tam ir vairāk nekā 150 serveri 60+ valstīs, kas ietver visas Hotstar atrašanās vietas. Tev ir piekļuvi katrai Hotstar bibliotēkai un var pārslēgties starp vietām, lai straumētu dažādas bibliotēkas tik reižu, cik vēlaties.

Kā es biju, jūs varat apiet citu straumēšanas vietņu ģeogrāfiskos ierobežojumus viegli var skatīties ASV Netflix, BBC iPlayer un Hulu.

Tam ir neierobežots joslas platums un datu pārsūtīšana, tāpēc nav nekādu vāciņu, cik daudz varat skatīties. Tas arī nozīmē, ka jums ir ātrs ātrums un varat straumēt HD kvalitātē. Es piedzīvoju nulles buferizācija vai kavēšanās manu testu laikā.

Tev ir seši vienlaicīgi savienojumi izmantojot PrivateVPN, lai jūs varētu straumēt Hotstar mājās vai ceļā.

Ar AES 256 bitu šifrēšana, tu iegūsti militāras pakāpes šifrēšana. Jūs arī gūstat labumu no IP noplūdes aizsardzība un vairāki drošības protokoli. Tas ietver vismodernāko protokolu - OpenVPN.

Ir arī automātiska nogalināšanas slēdzis un stingra politika bez reģistrēšanās, tāpēc jums tiek garantēta anonimitāte. PrivateVPN savā serverī neuzglabā nevienu no jūsu datiem.

Kārdināts? Pārbaudiet mūsu plašs pārskats pirms pierakstīšanās.

Iegūstiet PrivateVPN bez maksas!

BUJ

Kāpēc nevar atbrīvot VPN, atbloķēt lielāko daļu straumēšanas vietņu?

Bezmaksas VPN ir pieejami bez maksas, kas nozīmē viņi ne vienmēr iegulda savu funkciju atjaunināšanā.

Pēc minūtes, kad straumēšanas vietne, piemēram, Netflix, atpazīst VPN IP adresi, tā nekavējoties to bloķē. Tā kā bezmaksas VPN parasti pietiekami regulāri neatjaunina savas IP adreses, straumēšanas vietnes tos atrod, un tas nozīmē, ka jūs nevarat atbloķēt iecienītās TV pārraides un filmas.

Premium VPN maina IP adreses, lai jūs varētu skatīties ģeogrāfiski bloķētu saturu, lai kur jūs atrastos.

Kādi ir riski, lietojot bezmaksas VPN, lai skatītos Hotstar?

Bezmaksas VPN parasti ir nepilnības, kas izstrādātas, lai jūs jauninātu uz premium. Bet šīs nepilnības var arī apdraudēt jūsu privātumu un drošību.

Daži bezmaksas VPN uzglabāt un pārdot savus datus trešajām personām, tāpēc jūs, iespējams, esat drošs, kamēr izmantojat VPN, taču pēc tam jūs varētu apdraudēt identitātes zādzība. Viņiem parasti nav vismodernākās drošības funkcijas, piemēram, nogalināšanas slēdži, tāpēc, ja savienojums neizdodas, jūsu atrašanās vieta un darbība kļūst redzama.

Tomēr premium VPN nodrošina jūs anonīmu un drošu, izmantojot uzlabotas funkcijas, piemēram, nulles reģistrēšanu, IP un DNS aizsardzību pret noplūdi un iznīcināt slēdžus.

Kāpēc mana straume ir sliktas kvalitātes vietnē Hotstar ar bezmaksas VPN??

Ātruma samazināšana parasti ir kaut kas, ko ISP dara, lai palēninātu savienojumu. Straumēšanas laikā tas izraisa buferēšanu, aizkavēšanās problēmas un kaitinošus izplūdušus attēlus. Kad izveidojat savienojumu ar izcilu VPN, ISP nevar sasniegt ātrumu, tāpēc ar īpaši ātru ātrumu varat skatīties jebko HD kvalitātē..

Tomēr to pašu nevar teikt par bezmaksas VPN. Viņi bieži mēra jūsu ātrumu, lai jūs varētu uzlabot. Palēninot savienojuma izveidi, jums būs jācieš vairāk ielādes laika un sliktas kvalitātes straumēšana.

Kopsavilkums

Bezmaksas VPN ir vilinošs, bet riski, kurus viņi pakļauj jums, parasti nav jūsu vērts jūsu privātuma vai drošības apdraudēšana tiešsaistē. Nemaz nerunājot par smagajiem ierobežojumiem, ko viņi izmanto, lai ierobežotu jūsu pieredzi. Tev ir ierobežoti serveri un valstis, lēns ātrums un ne vienmēr var piekļūt visam, kas jums nepieciešams.

Viss no mani ieteiktie bezmaksas VPN ir droši un stabili pietiekami, lai jūs varētu skatīties Hotstar privāti, bet es tos iesaku tikai kā īstermiņa risinājums.

Es vienmēr iesaku izvēlēties tādu premium VPN kā NordVPN pāri bezmaksas. Lai gan jūs katru mēnesi maksājat par tā izmantošanu, jums ir pieeja uzlabotas funkcijas, serveri visā pasaulē un bez ierobežojumiem. Tā pat ir a 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu to pārbaudīt bez riska un beigās atgūt 100% savas naudas.

Premium VPN piedāvā patiesu cenas un vērtības attiecību, taču abonēšanas izmaksas varat samazināt, pārbaudot jaunākos piedāvājumus mūsu kuponu lapa.

Ja vēlaties neierobežotu piekļuvi Hotstar, apskatiet mūsu ceļvedi labākās piemaksu VPN Indijas IP adresei.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me