8 labākās Pirātu līča alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [un ir drošas]


Labākās alternatīvas Pirātu līcī:

 1. KickassTorrents
 2. EZTV
 3. YTS
 4. Zooqle
 5. ExtraTorrent
 6. Torrentz2
 7. iDope
 8. Xtorrent 2

Ahoy, man sirds!

Pēc dažiem mēnešiem nemierīgos ūdeņos, Pirātu līcis beidzot ir atkal tiešsaistē - bet diemžēl ne visiem.

Pasaulē iecienītākā straumju vietne ir bijusi spiesta staigāt pa dēli (tas ir, tas ir tas ir aizliegts) dažās pasaules daļās, sakarā ar strīdiem par tā saistību ar autortiesību pārkāpumiem.

Esiet piesardzīgs: stingri autortiesību likumi nozīmē, ka vilināšana var būt nelikumīga tur, kur jūs dzīvojat. Lai pasargātu sevi, vienmēr lietojiet ieteikto drošo VPN. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vpnMentor nepieļauj nekādas nelikumīgas darbības.

Ko jūs varat darīt? ja jūsu reģionā ir bloķēts Pirātu līcis vai ja jums vienkārši ir apnicis meklēt digitālos okeānus, lai to atrastu, ar biežu pazušanu un atkārtotu parādīšanos ar jauniem URL?

Par laimi, tur ir vienkāršs risinājums! Par katru straumes vietni, kas tiek slēgta, tās vietā parādās citi. Viss, kas jums nepieciešams, ir uzticama alternatīva vietne izmantot, kad The Pirate Bay nav pieejams.

Patiesībā, ir noderīgi uzzināt par citām aizraujošām iespējām pat ja The Pirate Bay ir viegli sasniedzams, it īpaši, ja jūs meklējat retus failus.

Mūsu P2P eksperti nepārtraukti uzrauga straumēšanas pakalpojumus, lai sekotu labākajām pieejamajām vietnēm jebkurā brīdī. Ātra atruna, ja jūs uztrauc jūsu tiešsaistes drošība, mēs ļoti iesakām reģistrēties VPN pakalpojumam.

Kāpēc tas ir tik svarīgi??

Tā kā liela daļa cilvēku piekļūst un augšupielādē datus straumēm, iespējams, ka inficētais materiāls ir lejupielādēts; nemaz nerunājot par to, ka pat izmantojot šādu pakalpojumu, jūs varat tikt pakļauts datu zādzībām un ļaunprātīgai trešo personu iejaukšanās.

Paturot to prātā, zemāk atradīsit mūsu ekspertu pašreizējo drošo un viegli atrodamo torrentu iespēju sarakstu.

Labākās alternatīvas Pirātu līcim, kas darbojas šobrīd

Tagad, kad jūs zināt, kā saglabāt savu straumēšanu drošu un anonīmu, šeit ir aprakstītas labākās vietnes, kuras var izmantot, kad The Pirate Bay ir nepieejamā vietā vai ja jums nav nepieciešamo failu.

1. KickassTorrents

kickasstorrent

KickassTorrents vienmēr ir bijis a uzticama mīļākā Torrenters vidū, un tas ir spēcīgs jau vairāk nekā desmit gadus. Lai gan dažās valstīs, piemēram, Austrālijā, tas ir bloķēts, mēs atklājām, ka tā ir viegli piekļūt no jebkuras vietas, izmantojot VPN.

KickassTorrents ” vienkāršots interfeiss ļauj viegli atrast meklēto ar minimālu uzmanību, taču, ja jums ir vairāk laika, varat iepazīties ar karsto tēmu un ieteikumu sākumlapu..

Tā katalogs ir ļoti labi noapaļots, tāpēc jūs varēsit atrast gandrīz jebko, ko meklējat. Ja atklājat, ka kaut kā trūkst, varat reģistrēties vietnē tiešsaistē kopiena, kurā ir vairāk nekā 165 000 dalībnieku iesniegt pieprasījumu.

Apmeklējiet vietni KickassTorrents.

2. EZTV

EZTV

EZTV ir viens no aktīvākās torrent vietnes TV šovu cienītājiem. Tas ir papildināts ar funkcijām, lai uzlabotu jūsu aizraujošo pieredzi, sākot no iebūvēts anonimitātes pārbaudītājs galvenajā lapā kalendāram, kurā ir aprakstīts epizodes izlaišanas datumi simtiem šovu.

Vietne ir viegli izmantot, taču, ja rodas kādas problēmas, ir pieejama visaptveroša FAQ un palīdzības sadaļa, kā arī aktīvs forums. Vislabāk to darīt izmantojiet uznirstošo logu bloķētāju atrodoties EZTV vietnē, tomēr, noklikšķinot uz izvēlnes saitēm, tiek parādīti tukši uznirstošie logi.

Apmeklējiet EZTV.

3. YTS

YTS

YTS spēlē mājās neticami filmu izlase, koncentrējoties uz HD lejupielādes ar mazi failu izmēri. Tas ir lieliski piemērots, ja mēģināt saglabāt datus vai vienkārši vēlaties ātri lejupielādēt filmu.

Izkārtojums ir moderns un viegli orientējams, taču vietnei trūkst tādu aktīvo dalībnieku bāzes kā vietnēs, piemēram, EZTV. Tomēr, ja reģistrējaties YTS, varat iesniegt pieprasījumus īpašiem torrent failiem, kas ir īpaši parocīgi, ja jūs mēģināt izsekot neparastu izlasi.

Apmeklējiet YTS.

4. Zooqle

Zoogle

Zooqle ir daudzpusīga platforma ar vairāk nekā 172 000 televīzijas sēriju un 38 000 filmu savā datu bāzē. Tā izkārtojums nedaudz atšķiras no parastajām, vecās skolas vietnēm, taču tas joprojām ir neticami viegli izmantot.

Unikāla Zooqle īpašība ir lodziņš “mani abonementi”, kas brīdina jūs, kad skatīšanās laikā ir pieejamas jaunas jūsu iecienīto šovu sērijas..

Jūs noteikti vēlaties turpiniet ieslēgt savu reklāmu bloķētāju, tomēr, tā kā, noklikšķinot uz vietnes, rodas daudz uznirstošo logu. Lielākajai daļai lietotāju šis nelielais kompromiss ir tā vērts, lai Zooqle piedāvā visu, sākot no Televīzijas šovi spēlēm un digitālās mācību grāmatas.

Apmeklējiet Zooqle.

5. ExtraTorrent

extratorrent

ExtraTorrent ir viens no lielākās BitTorrent sistēmas, nodrošinot viegli izmantot meklētājprogramma gandrīz jebkura veida straumēm, kuras jūs varētu vēlēties.

Vienlaicīgi ar filmām un TV jūs atradīsit straumēm programmatūra, spēles, grāmatas un mūzika. Saskarne ir nedaudz ķepīga, taču kopumā tā ir lieliska alternatīva The Pirate Bay. Pats labākais, ka, apmeklējot vietni, mēs nebijām saskārušies ar uznirstošajiem logiem!

Apmeklējiet vietni ExtraTorrent.

6. Torrentz2

torrentz2

Torrentz2 ir ārkārtīgi vienkāršs meklēšanas rīks, kas indeksē nedaudz vairāk par 61 000 000 straumēm. Tas nav tik daudzveidīgs kā torrent platformas kā Zooqle, taču tas noteikti ir paveikts.

Torrentz2 ir visaptverošāka nekā jebkura viena torrenta vietne, jo tas vienlaikus meklē vairākas datu bāzes. Ja jūs meklējat vienkārša, lieliska alternatīva uz Pirate Bay, Torrentz2 ir jūs pārklājis.

Apmeklējiet Torrentz2.

7. iDope

iDope

iDope ir salīdzinoši jauns torrenta skatuves papildinājums, taču par to ir kļuvis neticami populārs - un pamatota iemesla dēļ. Ne tikai tā izkārtojums ļoti lietotājam draudzīgi (un tieši godīgi jauki), arī tai ir izdevies indeksēt vairāk nekā 12 miljoni straumju!

Interesanti, ka šī vietne sevi sauc par “Cieņa Kickass Torrents,”Lai gan nav skaidrs, ko tieši tas nozīmē, ja kas.

Lai arī tajā trūkst dažas funkcijas, kuras mēs vēlētos redzēt, piemēram, Zooqle abonēšanas lodziņš vai KickassTorrents sabiedrības atbalsts, tā ir nervozs un intuitīvs Pirātu līča alternatīva.

Apmeklējiet vietni iDope.

8. Xtorrent 2

8 labākās Pirātu līča alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [un ir drošas]

Īpaši Mac OS X izstrādāts, Xtorrent 2 ir slavēts par to ērti lietojams un pielāgojams meklēšanas rīks. Varat izmantot Xtorrent 2, lai izvēlētos savus iecienītākos izsekotājus, izvēlētos no Xtorrent saraksta vai pārlūkotu rezultātus no tādām meklētājprogrammām kā Yahoo un Google.

Vienu klikšķi un automātiska lejupielāde pievienoties a ļoti intuitīvs lietotāja interfeiss padarīt Xtorrent par lielisku iespēju tiem, kas ir jauni.

Tomēr ir daži negatīvie aspekti, kas jāpatur prātā. Jūs būs jāmaksā, lai atbloķētu labākos ātrumus un Xtorrent ir aizliegti daži izsekotāji sakarā ar libtransmisijas bibliotēkas izmantošanu.

Labākie darba pirātu līča tuvinājumi

Tā ir taisnība, ko viņi saka: kad viena torrenta vietne tiek noņemta, tās vietā uznirst vēl 10 cilvēki.

Ir pieejami vairāki PHP skripti atļaut jebkuram izveidojiet starpniekserveri Pirate Bay viņu vietnē.

Šie starpniekserveri nodrošina nenovērtējamu dublējumu kad Pirātu līcis nav pieejams. Viņi arī nodrošina piekļuvi lietotājiem valstīs, kuras ir aizliegušas Pirātu līci.

Tā kā ikviens var mitināt Pirate Bay starpniekserveri, ir grūti atrast uzticamu un ātru. Mūsu straumju ekspertiem ir pārbaudīja pirātu līča tuvākos serverus drošībai un ātrumam.

Mēs varam apstiprināt, ka sekojošie starpniekserveri ir tiešsaistē un darbojas visaugstākajā ātrumā:

 • mypirate.org– atrodas ASV
 • openpirate.org - atrodas ASV
 • thepiratebay.icu - atrodas Rumānijā
 • piratebay.life - atrodas Francijā
 • thepirate.live - atrodas Lielbritānijā
 • unblockpirate.uk - atrodas Lielbritānijā

Juridiskā un nelikumīgā mocīšana - kādi ir likumi?

Torrenting kā failu koplietošanas veids lielākajā daļā valstu ir likumīgs. Tomēr, izmantojot torrent vietnes, lai izplatītu un lejupielādētu ar autortiesībām aizsargātu materiālu, ieskaitot daudzas dziesmas un filmas, ir nelikumīga. Mēs neatbalstām un neveicinām nelikumīgas mocības.

Tā kā dažās valstīs nav iespējams uzraudzīt katru torrentu ar autortiesībām aizsargātam materiālam bloķēt piekļuvi torrentu vietnēm līdzīgi kā Pirātu līcis. Lai uzzinātu, kāda ir valdības attieksme pret mocībām jūsu reģionā, pārbaudiet mūsu pasaules likumu likumu karti.

Ja jūsu valstī tiek ierobežotas mokas, noteikti to vēlēsities izmantojiet virtuālo privāto tīklu (VPN), lai slēptu savu atrašanās vietu. Tomēr ir daudz vairāk iemeslu, lai VPN lietotu katru reizi, kad apmeklējat straumējošu vietni neatkarīgi no atrašanās vietas.

Kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot VPN, izmantojot Torrenting

Torrenting ir riskants bizness, un ne tikai tāpēc, ka jūs varētu neapzināti lejupielādēt vīrusu vai citu ļaunprātīgu programmatūru (lai gan šīs briesmas ir ļoti reālas). Tāpēc, pirms mēs nonākam pie labākajām aizraujošajām The Pirate Bay alternatīvām, mums vajadzētu izskaidrot, kā saglabāt drošību.

VPN aizsargās jūsu ierīci ne tikai straumējot, bet arī tikai pārlūkojot vai straumējot video saturu. Šeit ir tikai daži iemeslu dēļ jums vajadzētu izmantot VPN ikreiz, kad lejupielādējat vai augšupielādējat torrent failus.

1. Apiet vietējos straumju aizliegumus

Ja jūsu valdība ir bloķējusi vai ierobežojusi jūsu iecienītās torrentu vietnes, VPN atjaunos jūsu piekļuvi viņiem.

Autors maskējot savu IP un, novirzot trafiku caur drošu tuneli uz attālo serveri, VPN liek izskatīties tā, it kā jūs piekļūtu vietnēm no citas vietas.

Viss, kas jums jādara, ir izveidojiet savienojumu ar serveri valstī, kurā straumes vietne nav bloķēta, un jums būs labi iet. Tomēr atcerieties, ka jums joprojām būs vajadzīgas The Pirate Bay alternatīvas, jo tā var tikt slēgta visā pasaulē nedēļām vai mēnešiem vienlaikus.

Arī VPN var apiet daudzu veidu cenzūras ugunsmūrus un ģeoblokus, nodrošinot drošu un neierobežotu piekļuvi internetam saturam no jebkuras vietas pasaulē.

2. Izvairieties no juridiskām darbībām

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūsu reālā IP adrese ir maskēta, tāpēc apmeklētās vietnes nevar redzēt jūsu patieso atrašanās vietu. Ja nejauši lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu, jūsu VPN to nodrošinās jūsu darbību nevar izsekot jums.

3. Izvairieties no spiegošanas acīm

Ja savienojuma nodrošināšanai neizmantojat VPN, uzraudzības aģentūras un jūsu ISP var viegli uzraudzīt jūsu pārlūkošanas aktivitātes. Ja viņi redz, ka jūs izmantojat torrentu vietni, viņi var ierobežot piekļuvi vai samazināt jūsu interneta ātrumu - vai vēl sliktāk.

VPN šifrē visus datus kas ceļo pa jūsu savienojumu, padarot to nav lasāms jūsu ISP, kā arī valdības uzraudzības aģentiem un jebkurai citai personai, kas, iespējams, mēģina redzēt, ko jūs darāt.

4. Saglabājiet savu privāto informāciju privātu

Lejupielādējot un ievietojot failus straumēšanas platformā, citi lietotāji var redzēt jūsu IP adresi - kas nozīmē, ka viņi var viegli izsekot jūsu atrašanās vietu vai pat sākt DoS vai ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumu jums.

Kad jūs izmantojat VPN, citi torrent vietnes lietotāji redzēs tikai tā servera IP adresi, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Faktiski jūsu VPN to darīs saglabājiet visu slepeno informāciju no hakeru un kibernoziedznieku rokām.

Zināšana par to, ka torrenta laikā jums ir nepieciešams VPN, ir puse no cīņas. Ktagad norādot, kurus VPN varat droši izmantot ir tikpat svarīga otra puse. Varbūt ir vilinoši izvēlēties bezmaksas VPN pakalpojumu, taču mēs stingri iesakām to nedarīt.

Labākajā gadījumā, bezmaksas VPN būs sāpīgi lēns ātrums kas straumju lejupielādi padara gandrīz neiespējamu. Sliktākajā gadījumā viņiem būs vāja drošība, kas apdraud jūsu datus vai ierīces, vai datu ieguves prakse, kas atņem jūsu privātumu.

Pat starp apmaksātiem VPN pakalpojumiem daudzi nepiedāvā adekvātu atbalstu anonīmām mokām. Tie ir pakalpojumu sniedzēji, kuriem varat uzticēties īpaši ātram savienojumam un pilnīgai aizsardzībai.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

Ar to ātrgaitas savienojumi, neierobežots datu apjoms, un iespaidīgi drošības elementi, NordVPN ir viena no labākajām mocīšanas iespējām. Ar stipru jūs vienkārši nevarat noiet greizi P2P atbalsts un jūsu izvēle 5000 un vairāk serveru 62 valstīs!

Kad jūs mocīsit, NordVPN automātiski pāradresēs jūsu savienojumu ar labākais pieejamais P2P serveris lai lejupielāde būtu ātra un droša. Jūs varat savienojiet līdz 6 ierīcēm vienlaicīgi, lai aizsargātu visu jūsu mājsaimniecību.

Izmēģiniet NordVPN bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija lai redzētu, ko tas var darīt jūsu labā.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN ir funkcijām atbilstošs VPN, kas nodrošina torrenting droši, anonīmi un viegli.

Ja esat jauns VPN pasaulē, ExpressVPN ir jūsu ideālā atbilde. Tās lietotnes ir viegli saprast un ātri uzstādīt - un, runājot par ātrumu, ExpressVPN ir arī ātrākais VPN tirgū!

ExpressVPN darbojas vairāk nekā 2000 serveri 94 valstīs, un izmanto augstākās klases drošības funkcijas, piemēram, 256 bitu šifrēšanu un automātisku iznīcināšanas slēdzi, lai aizsargātu jūsu datus visu diennakti. Stingra politika bez reģistrēšanās garantē pilnīgu anonimitāti.

Jums kā ExpressVPN lietotājam patiks neierobežots joslas platums priekš līdz 3 no jūsu ierīcēm vienlaicīgi. Jūs saņemsiet a 30 dienu naudas atdošanas garantija jebkuram abonementam, un jūs varat izmēģiniet to 7 dienas bez maksas Android un iOS ierīcēs.

Apmeklējiet mūsu pārskatu arhīvu, kā īstie lietotāji saka par ExpressVPN.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

3. CyberGhost

Torrent

Slavens ar savu augstas kvalitātes lietotāju pieredze un ticami ātrs ātrums, CyberGhost ir iecienīts aizraujošās sabiedrības vidū.

Faktiski tam ir iebūvēts torrenting profils kas paredzēts, lai paātrinātu un aizsargātu visas jūsu lejupielādes. Un, kad jūs mocīsit, CyberGhost automātiski jūs savienos viens no labākajiem P2P serveriem.

Kad neraizējat, jums būs jāizvēlas vairāk 3000 serveri 61 valstī globālai piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm un pakalpojumiem, piemēram, Netflix.

Izmantojot CyberGhost, jums patiks neierobežots joslas platums, un jūs varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantija, kopā ar bezmaksas izmēģinājumi līdz 7 dienām Android, iOS un Windows lietotājiem.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

Kopsavilkums

Piedāvājot tik plašu Pirātu līča alternatīvu izvēli, nav jābaidās nobraukt zemē vētrainajā jūrā. Bet ir viena ārkārtīgi svarīga lieta, kas jāatceras: Torrent bez VPN nekad nav droši.

Labs VPN būs atbloķētu vietņu cenzūru un bloķēšanu un aizsargājiet ierīci no ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Un, ja nejauši lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu, tas pat var glābt jūs no juridiskām sekām!

Ja jums vienkārši uz īsu brīdi ir nepieciešama piekļuve tīmekļa vietnēm, kas straumē, jūs varat BEZMAKSAS izmantot visaugstāk novērtēto VPN, izmantojot bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantiju. Lai iegūtu vislabāko ilgtermiņa aizsardzību par viszemāko cenu, paturiet savu teleskopu mūsu kupona kodu lapā!

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Vairāk rakstu, kas jums varētu patikt:

 • Labākie straumju VPN
 • Kā atbloķēt Pirātu līci jebkurā valstī

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me