7 labākās Kickass straumju alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [un ir drošas]


Kickass Torrents kādreiz bija vispopulārākā failu apmaiņas vietne, bet diemžēl tā vairs nav. Īpašnieku Artemu Vaulinu 2016. gada jūlijā arestēja ASV Tieslietu ministrija, un viņš tika apsūdzēts par vairākiem autortiesību un naudas atmazgāšanas pārkāpumiem. Šis paziņoja par sākotnējā Kickass Torrents (KAT) beigām.

Neilgi pēc KAT slēgšanas parādījās daudzas spoguļu un kopētāju vietnes, taču arī tās drīz tika slēgtas.

Sākotnējā personāla grupa un specializēti KAT augšupielādētāji novirzīja datplūsmu uz jaunu vietni, katcr.co, kaut arī tas joprojām ir centies sasniegt kaut kur tuvu oriģināla popularitātei, neskatoties uz atkārtotu ieviešanu 2019. gadā.

jaunajam KAT nav oriģināla ticamības vai satura, ir pakļauti neparastām un neparedzamām dīkstāvēm, un tas joprojām ir aizliegts vairākās valstīs.

par laimi, ir arī daudzas citas aizraujošas vietnes, kas ir uzticamas KAT alternatīvas. Kad viena straumju vietne tiek slēgta vai bloķēta, vienmēr ir citas, kas uznirst viņu vietā.

Vienmēr ir noderīgi sekot līdzi labākajām aizraujošajām vietnēm, it īpaši, ja atrodaties pēc reta faila.

Šajā rakstā ieteikti septiņi Kickass straumju alternatīvas un paskaidro, kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot VPN, lai tām piekļūtu.

Mēs ļoti iesakām jums to darīt lai aizsargātu tiešsaistes drošību, reģistrējieties visaugstāk novērtētajā VPN, piekļūstot straumēšanas vietnēm.

Esiet informēts: stingrie autortiesību likumi nozīmē, ka mocīšana var būt nelikumīga jūsu dzīvesvietā. Lai pasargātu sevi, vienmēr lietojiet ieteikto drošo VPN. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vpnMentor nepieļauj nekādas nelikumīgas darbības.

Labākās alternatīvas Kickass straumēm, kas darbojas šobrīd

Zemāk atradīsit mūsu ekspertu pašreizējo informāciju KAT DROŠO alternatīvu saraksts.

1. Pirātu līcis

7 labākās Kickass straumju alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [un ir drošas]Pirātu līcis ir pasaulē populārākā torrentu vietne. Gadu gaitā tas ir pārvarējis daudzas izslēgšanas un bloķēšanas. Bet, lai neatpaliktu no iespējamiem izslēgšanas gadījumiem, domēns mainās diezgan bieži, un dažreiz tas notiek pavisam bezsaistē.

Par laimi, jūs joprojām varat piekļūstiet, pateicoties tehnoloģijai Always-Online, vai atrodiet The Pirate Bay starpniekserveri.

The Pirate Bay piedāvā jums a milzīga straumju izvēle, kuras pašreiz ir vairāk nekā viens miljons, aptver visdažādākās kategorijas.

Šajā interfeisā ir viegli orientēties, tāpēc jums nevajadzētu rasties problēmām atrast meklēto.

Pateicoties bēdīgi slavenajam The Pirate Bay, tas tā arī ir bijis bloķēts ar vairākiem ISP, taču stabils VPN ļaus jums pārvarēt šos ierobežojumus.

Apmeklējiet The Pirate Bay

2. ExtraTorrent

7 labākās Kickass straumju alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [un ir drošas]

Viena no lielākajām BitTorrent vietnēm, ExtraTorrent nesen tika atsākts ar jaunu URL, sola jaunu un uzlabotu extratorrent.ag versiju.

Lai gan izkārtojums ir nedaudz haotisks, jūs varat lejupielādējiet no milzīgas jaunāko filmu, TV šovu, programmatūras, spēļu un mūzikas kolekcijas.

ExtraTorrent bonusos ietilpst: uznirstošo reklāmu trūkums, katras kategorijas populārāko straumju saraksti, informācija par atsevišķu straumju veselību un emuārs, kurā lietotāji tiek informēti par visām lietām, kas saistītas ar straumēm un interneta privātumu.

Apmeklējiet vietni ExtraTorrent

3. YTS

YTSJa jums ir ierobežots joslas platums, YTS vajadzētu būt jūsu izvēlētai torrenta vietnei kad Kickass Torrents ir bezsaistē. YTS saspiež savus straumēm, tas nozīmē, ka jūs varat skatīties HD saturu bez pārāk lielas slodzes jūsu joslas platumam.

Ar pilnīga uzmanība filmām, YTS ir lieliska izvēle, ja jūs meklējat neskaidras vai klasiskas filmas, kuras esat cīnījies, lai atrastu citās aizraujošās vietnēs. Tātad, ja jūs meklējat spēles, TV vai mūziku, YTS nav vietne jums, bet tā ir debesis filmu mīļotājiem.

Apmeklējiet YTS

4. Zooqle

7 labākās Kickass straumju alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [un ir drošas]Ja esat spēļu cienītājs, Zooqle ir jūsu straujāka vietne kad Kickass Torrents ir nolaists.

Starp tās 3,5 miljoni + pārbaudīti straumēm, atradīsit arī plašu izklaides un programmatūras izvēli.

Lai arī Zooqle ir jaunais bērns blokā, tam gandrīz ir Lejupielādējamas 40 000 filmas, kā arī vairāk nekā 600 TV šovu.

Tā rezultātā tas ir izveidojis iespaidīgu fanu bāzi ar paredzamo sējēju skaita un satura pieaugumu nākotnē.

Saskarne ir nedaudz novecojusi, taču to ir viegli izmantot un izvērstās meklēšanas opcija palīdz atrast straumēm, kas atbilst jūsu specifikācijām lieluma, kategorijas un valodas ziņā.

Apmeklējiet Zooqle

5. 1337x

1337X mājas lapa

Ja jūs nevēlaties pavadīt stundas ritinot straumēm, 1337x ir lieliska izvēle lieliskas meklēšanas iespējas un pārlūkošanas iespējas.

Vienkāršais un labi organizēts interfeiss ļauj pārlūkot vairākas kategorijas, piemēram, Oskara balvas ieguvējus, jaunas epizodes un daudz ko citu.

Nesen 1337x tika veikts kapitālais remonts, novēršot dažus nozīmīgus drošības riskus un uzlabojot izkārtojumu, lapās ir maz reklāmu vai uznirstošo logu.

Apmeklējiet 1337x

6. RARBG

RARBG mājas lapa

Pateicoties lielajai aktīvajai sabiedrībai un daudzām sējmašīnām, RARBG piedāvā jums iespaidīga jauno un veco straumju dažādība, kas pieejama ātrai lejupielādei.

Pēdējo desmit gadu laikā RARBG ir izveidojis augstas kvalitātes straumju reputāciju un lietotājam draudzīgu saskarni.

Ir milzīgs straumju piedāvājums, kas ir sadalīts daudzās noderīgās kategorijās - piemēram, desmit filmu vai TV šovu sarakstos -, lai palīdzētu jums atrast straumēm, kuras meklējat..

Tā kā pēdējos gados tas gūst arvien lielāku popularitāti, RARBG ir bloķēts daudzās valstīs, tostarp Bulgārija, Apvienotā Karaliste, Portugāle un Dānija.

Tomēr, izmantojot VPN, RARBG var piekļūt caur serveri, kas atrodas valstī, kur tas nav bloķēts.

Apmeklējiet RARBG

7. LimeTorrents

LimeTorrents

LimeTorrents ir taisnīga alternatīva, ja viena no jūsu iecienītākajām straumēšanas vietnēm nav pieejama, taču, pateicoties neatbilstībām un dīkstāvei, tā mūsu sarakstā sasniedza tikai septīto numuru..

Šis Vietne ir domāta kopienai, kas nozīmē, ka jūs atradīsit tikai straumēm, kuras apstiprinājuši vairāki lietotāji.

Vienkārša un viegli orientējama lietotāja saskarne, tāpat kā a, ir būtisks plus punkts liels jaunu izlaidumu sējēju skaits, garantējot ātru ātrumu.

Tomēr, ja jūs meklējat kaut ko nedaudz vecāku, nerēķinieties ar LimeTorrents, jo vecāki straumi bieži tiek aizmirsti.

Apmeklējiet vietni LimeTorrents

Kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot VPN, lai apmeklētu vilinošās vietnes

Tā kā tūkstošiem cilvēku piekļūst straumēm un augšupielādē tās vienā vietnē, jebkurš lejupielādēts fails var būt inficēts ar kaitīgiem vīrusiem un citu ļaunprātīgu programmatūru.

Turklāt, izmantojot aizraujošas vietnes, jūs riskējat pārtvert savus datus vai izsekot tiešsaistes darbībām.

Torrenting ir riskants bizness! Bet VPN novērsīs mocības, kā arī visu citu tiešsaistes darbību drošībā.

Apskatiet galvenos iemeslus, kāpēc, lejupielādējot vai augšupielādējot torrent failus, vienmēr vajadzētu izmantot VPN.

1. Apiet reģionālos torrentu aizliegumus

Iespējamo autortiesību pārkāpumu dēļ, Torrent vietnes bieži tiek bloķētas noteiktos reģionos vai valstīs. Ja jūs dzīvojat vienā no šiem reģioniem, jūs varat tikt bloķēts no jūsu iecienītākajām straumēšanas vietnēm.

VPN ļauj apiet šos ģeobloķējumus, savienojot jūs ar serveri citā valstī.

Vienkārši pārliecinieties, ka esat izveidojis savienojumu ar serveri, kurā netiek bloķētas jūsu iecienītākās straumēšanas vietnes. Izvēloties VPN ar lielu serveru tīklu, jūs, visticamāk, varēsit izveidot savienojumu ar nepieciešamajām servera vietām.

Tas ir īpaši svarīgi, ja jūs dzīvojat Austrālijā. Ja esat Aussie kņadas ventilators, jūs droši vien esat dzirdējuši, ka 2018. gada beigās, Austrālijas federālā tiesa izdeva rīkojumu, ar kuru IPS tika bloķēts 181 pirātu domēns, kas novirza uz 78 vietnēm.

Šis pasūtījums būs spēkā 3 gadus, kas nozīmē, ka, ja jūs esat Austrālijā jūsu mokošās dienas ir beigušās, ja vien neizmantojat VPN lai šķistu, ka jūs piekļūstat vilinošām vietnēm no citas valsts.

2. Aizsargājiet savu privātumu

VPN nodrošina drošu savienojumu un šifrē jūsu datus, kas uztur jūsu informāciju privātu, kā arī neļauj interneta pakalpojumu sniedzējiem izsekot jūsu tiešsaistes darbībām.

Turklāt, šifrējot jūsu datus, tiek veikts VPN hakeriem nav iespējams pārtvert jūsu slepeno informāciju vai inficēt ierīces ar ļaunprātīgu programmatūru.

3. Izvairieties no iespējamām juridiskām sekām

Vienmēr pastāv iespēja, ka jūs to varat nejauši lejupielādējiet materiālus, kas aizsargāti ar autortiesībām. Tā rezultātā pret jums var sākt tiesvedību, pat ja tā bija patiesa kļūda.

Ja jūs lejupielādējiet vai augšupielādējiet caur VPN, jūsu darbību nevar izsekot jums.

Juridiskā pret nelegālo mocīšanu - kādi ir likumi?

Failu koplietošana, izmantojot torrentu, ir likumīga lielākajā daļā valstu. Tomēr torrent vietņu izmantošana, lai lejupielādētu un koplietotu ar autortiesībām aizsargātu materiālu - ieskaitot dziesmas, spēles, mūziku un filmas utt. - ir pret likumu. Mēs nekādā veidā nemudinām un neatbalstām jebkādas nelikumīgas mocošas darbības.

Pateicoties lielajam tiešsaistē pieejamo straumju skaitam, nav iespējams uzraudzīt, kuri no tiem satur ar autortiesībām aizsargātu materiālu. Tāpēc, dažās valstīs ir pilnībā bloķēta piekļuve straumēm kā Kickass Torrents. Iepazīstieties ar mūsu pasaules vilinošo likumu karti, lai redzētu, kā jūsu valsts valdība uzskata mokas.

Ja jūsu valstī ir ierobežotas spīdzināšanas - likumīgas vai citādas - varat izmantojiet VPN, lai sagrozītu savu atrašanās vietu, izveidojot savienojumu ar serveri citā valstī.

Labākie 3 VPN, lai piekļūtu vilinošajām vietnēm

Tas ir svarīgi izvēlieties visaugstāk novērtēto VPN, lai piekļūtu straumēšanas vietnēm lai jūs iegūtu nepieciešamo ātrumu un drošību, lai droši un bez problēmām lejupielādētu un augšupielādētu.

Bezmaksas VPN var šķist vilinošs, taču, iespējams, viņiem ir šausmīgi lēns ātrums, nespēja ticami pārvarēt ģeobloķējumus un aizdomas par drošības protokoliem..

Pat daži apmaksāti VPN pakalpojumi nav līdz skrambām, kad runa ir par anonīmām mokām. Apskatiet labākie trīs VPN sniedzēji. Viņi visi piedāvā ātrs ātrums un spēcīga aizsardzība straumējot.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN ir mūsu pirmais VPN ieteikums mocīšanai, pateicoties neierobežots datu apjoms, stabila drošība un gandrīz 6000 ātrgaitas serveru 60 valstīs.

Turklāt NordVPN ir speciāli P2P serveri, kas nepieciešami, lai mocītos, un jūs automātiski tiksit savienots ar ātrāko..

Jūsu privātums tiek garantēts ar drošības funkcijām, ieskaitot cieto šifrēšanu, necaurlaidīgām lietotnēm, stingrai politikai bez reģistrēšanās, diviem iznīcināšanas slēdžiem un CyberSec komplektam, kas nodrošina papildu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru.

Populārs VPN, lai aizrautos ar lietotājiem, izmēģiniet to pats sešas vienlaicīgas ierīces ar bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

NordVPN var atbloķēt:

  • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

  • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Torrent ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Torrenting bez traucējumiem ir ļoti atkarīgs no ātruma, un ExpressVPN ir visātrākie serveri.

Turklāt šim VPN ir iespaidīgs serveru tīkls, kas aptver 94 valstis, Ar visiem 3000+ serveriem, kas atbalsta P2P, straumēšana nebūs problēma.

Ātrums nenāk uz drošības rēķina. ExpressVPN nodrošina militāras pakāpes šifrēšanu, nulles reģistrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis, kas neļauj atklāt jūsu datus, ja pēkšņi pārtrūkst jūsu VPN savienojums.

Lietotāji ir pārsteigti par neierobežoto joslas platumu, un jūs to varat baudiet bezgalīgas lejupielādes ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

ExpressVPN var atbloķēt:

  • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

  • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Torrent ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ar ērti lietojams interfeiss, uzticams liels ātrums, neierobežots joslas platums un iebūvēts torrenta profils, CyberGhost ir lielisks VPN drošai straumēšanai.

Ar CyberGhost jūs būsit automātiski savienots ar vienu no ātrākajiem P2P serveriem, un ar vairāk nekā 6000 serveriem 90+ valstīs, ģeogrāfisko ierobežojumu apiešana nebūs problēma.

Turklāt jums patiks CyberGhost jaudīgās drošības funkcijas, kas nodrošina jūsu datu privātu un drošu saglabāšanu.

CyberGhost ir visas nepieciešamās lietas drošai un ātrai mocīšanai, padarot to par lietotāju iecienītāko.

Izmēģiniet CyberGhost pats ar savu 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

CyberGhost var atbloķēt:

  • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

  • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Torrent ar CyberGhost!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Mocīšanās vairumā valstu ir likumīga. Tomēr vietņu, kas mutuļo, izmantošana, lai lejupielādētu un koplietotu ar autortiesībām aizsargātu materiālu, piemēram, jaunākās filmas un mūzikas izlaidumus, ir pretlikumīga.

Šeit vietnē vpnMentor, mēs nekādā gadījumā neatbalstām un neveicinām nelikumīgas mocošas darbības un uzsveram, ka likuma pārzināšana ir jūsu pienākums.

Tā kā nav iespējams uzraudzīt katru reizi, kad tiek mocīts ar autortiesībām aizsargāts materiāls, valdībām ir saprātīgāk pilnībā bloķēt piekļuvi straumju vietnēm, piemēram, Kickass Torrents.

Mēs esam izveidojuši rakstu, kurā sīki aprakstīta kārdināšanas likumība pa valstīm, lai jūs varētu redzēt, kā jūsu reģionā tiek skatīts ar viltojumiem aizsargāts ar autortiesībām aizsargāts materiāls.

Ja mocīšana savā dzimtenē ir ierobežota vai pilnībā bloķēta, jums būs jāizmanto VPN, lai pārvarētu šos ģeobloķējumus lai piekļūtu jūsu iecienītākajām torrent vietnēm.

Turklāt a VPN aizsargās jūsu privātumu un lai jūs būtu drošībā tiešsaistē.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mocībām? Apskatiet mūsu rakstu par desmit labākajām torrentu vietnēm.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me