5 populārākie VPN, kas neveic privātuma meklētāja žurnālus


VPN (un to politikas) visu laiku mainās. Atjauninātam to VPN sarakstam, kas neveic žurnālus, noklikšķiniet šeit

Tāpat kā daudzās citās dzīves lietās, ir daudz dažādu veidu VPN lietotāju un tādējādi arī atšķirīgas vajadzības. Dažiem lietotājiem ir nepieciešams VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskās bloķēšanas, lai piekļūtu straumēšanas saturam, savukārt citi vēlas nodrošināt savienojumu, izmantojot Wifi. Tomēr citi izmanto VPN, lai droši lejupielādētu straumēm vai teritorijās, kas tos pilnībā ierobežo. Šiem cilvēkiem būs jādara mājasdarbs, lai pārliecinātos, ka viņu izvēlētais VPN ir piemērots viņu vajadzībām.

Ir vēl viena lietotāju kategorija, kurai VPN ir nedaudz lielāka kritiskā loma - tā varētu būt pat atšķirība starp dzīvību un nāvi. Tas ir lietotājs, kuram noteikti jāpārliecinās, ka viņi paliek anonīmi un vēlas upurēties citās jomās, piemēram, ātrumā, serveru skaitā, klientu apkalpošanā vai piekļuvei Netflix (sašņorēt!). Politiskie aktīvisti un žurnālisti, piemēram, paļaujieties uz VPN, lai apietu valdības cenzūru, lai viņi varētu droši sazināties ar ārpasauli. Atkarībā no valsts, kurā tie atrodas, tas var būt pretrunā ar likumu.

5 populārākie VPN, kas neveic privātuma meklētāja žurnālus

Vissvarīgākie aspekti, kas jāpārbauda, ​​meklējot vislabāko drošo VPN sniedzēju jurisdikcija (kur atrodas VPN), mežizstrādes politika, un pieņemšana Bitcoin. Galu galā, ja VPN pakalpojumu sniedzējs reģistrē sava lietotāja darbību žurnālus, sāk strauji samazināties iespējas, ka viņi spēs izpildīt savu prasību piedāvāt anonimitāti. Turklāt VPN, kas atrodas valstī, kurā ir likumi, kas ļauj valdībai pieprasīt, lai viņi nodod sava lietotāja datus, ir kaitīgs šādam lietotājam.

Tas nenozīmē, ka 100% drošība tiek garantēta pat tad, ja VPN nav reģistrēts visvairāk VPN draudzīgākajā valstī, taču tā ir diezgan droša likme. Visi šajā rakstā ieteiktie VPN pakalpojumu sniedzēji atrodas valstis, kas nav 14 acis, nesavāc žurnālus un nepieņem Bitcoin maksājumu.

Šeit ir 5 labākie bez logi VPN tiem, kas meklē vislabāko privātumu:

kaktuss

CactusVPN ir Moldovā reģistrēts VPN. Viņi ir pilnīgi bezloģiski (sākot ar 2016. gada sākumu) un pieņem Bitcoin maksājumam. Tie ļauj izveidot līdz trim vienlaicīgiem savienojumiem, kas ir noderīgi, teiksim, žurnālistam, kurš vēlas savienot viņu klēpjdatoru un mobilo tālruni. Viņiem nav liela to valstu vai serveru saraksta, ar kuriem izveidot savienojumu, taču tie nodrošina ļoti drošu 256 bitu AES savienojumu. Viņiem ir arī “apps Killer”, kas ir labāka nogalināšanas slēdža versija.

Kiberfosts

Šis Rumānijā bāzētais VPN ir viscaurspīdīgākais, viņu biroja adrese un izpilddirektora kontaktinformācija ir redzama viņu tīmekļa vietnē! Viņiem ir liela izvēle serveru, no kuriem izvēlēties, kā arī sava VPN bezmaksas - lai arī ierobežotā - versija. Viņu programmatūra ir ļoti intuitīva, un tajā ir nogalināšanas slēdzis, ko mēs novērtējam.

Nord

NordVPN, kas atrodas ārpus Panamas, ir grūti pārspēt lielākajā daļā kategoriju. Tie ir īpaši labi, ja runa ir par drošību, izmantojot dubultā VPN un Tor-over-VPN serverus. Tie arī ir ļoti pieņemami (apskatiet viņu pašreizējos kuponus šeit). Un, ja jūs esat kāds, kam nepieciešama vislabākā drošība un kurš vēlas piekļūt Netlflix, viņiem arī šim nolūkam ir īpaši serveri, saukti par īpaši ātro TV. Nemaz nerunājot par ļoti lielu valstu un serveru pārpilnību, no kuriem izvēlēties.

Uzticieties.Zone

Seišelu salas ir ārkārtīgi VPN draudzīga valsts - vai, man jāsaka, ka arhipelāgs - to pierāda lielais skaits VPN, kas no tā izsīkst, ieskaitot Trust.Zone. Viņu programmatūra veic ļoti labu darbu, automātiski izvēloties jums labāko serveri, un viņiem ir arī nogalināšanas slēdzis. Trust.Zone negatīvie ir tas, ka viņiem ir tikai vietējā Windows lietotne.

VPN tunelis

Atrodas Seišelu salās, VPNTunnel ir labs pakalpojums, ja vēlaties palikt anonīms. Viņiem ir nepieciešama tikai e-pasta adrese, un tajos netiek reģistrēta nekāda privāta informācija par lietotāju. Tie ir lieliski piemēroti arī tiem, kas vēlas skatīties populāru saturu ASV un Lielbritānijā, piemēram, Pandora, Hulu un Netflix vai BBC iPlayer. Tomēr iepriekšējie lietotāji ir atzīmējuši, ka viņu klientu atbalsts nav pietiekams.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me