5 labākās izstāžu kārbas alternatīvas Atjaunināts 2020. gada saraksts


Kinostudiju un televīzijas producentu spiediena dēļ, Showbox ir faktiski aizliegts vairākās pasaules daļās. Bezmaksas mocīšanas pakalpojums bija paredzēts intelektuālā īpašuma tiesību un autortiesību pārkāpumiem. Lai arī Showbox mēģināja mainīt preču zīmi, daudzās valstīs ir kļuvis ārkārtīgi grūti piekļūt pakalpojumam.

Ir parādījušies vairāki Showbox kloni, taču ir ziņojumi, ka daudziem no šiem pakalpojumiem ir problēmas ar ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem, kas varētu sabojāt jūsu sistēmu.

Kā rīkoties, ja Showbox jūsu valstī nav pieejams vai ja nevēlaties uzņemties risku, ka izmantojat Showbox klonu? Labā ziņa ir tā Showbox nav vienīgais pieejamais bezmaksas straumēšanas pakalpojums. Patiesībā lietotājiem ir daudz spēcīgu alternatīvu, kas vēlas skatīties savas iecienītās filmas un TV šovus.

Pat ja jūs joprojām izmantojat Showbox, iespējams, vēlēsities uzzināt vairāk par alternatīvām, jo ​​daži no šiem pakalpojumiem satur retus failus un parāda, ka nekur citur nevarat atrast. Mūsu komanda uzrauga straumējošo un straumējošo telpu, lai par to pārliecinātos mēs joprojām atrodamies labāko pieejamo pakalpojumu topā.

Ja jūs plānojat izmantot straumēšanas vai bezmaksas straumēšanas pakalpojumu, ir svarīgi atcerēties izmantot arī VPN. VPN palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes anonimitāti, maskējot jūsu IP adresi. Izmantojot VPN, jūs varat piekļūt saturam, kas var būt bloķēts jūsu valstī, bez jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja vai trešo personu norādot jūsu pārlūkošanas vēsturi..

Labākās alternatīvas izstāžu kārbai, kas darbojas šobrīd

Apskatīsim labākās Showbox alternatīvas gadījumiem, kad pakalpojums nav pieejams vai tajā nav satura, kuru vēlaties skatīties.

1. Tubi TV

Tubi-TV-App

Tubi TV ļauj lietotājiem straumēt filmas un šovus bez maksas tiešsaistē. Lietotājiem ir jāpierakstās uz bezmaksas pakalpojumu, un, reģistrējoties, jānorāda vārds, e-pasta adrese un dzimšanas datums. Jums jāpārbauda arī e-pasta adreses īpašumtiesības.

Tubi TV ir spēcīgs satura katalogs, un katru nedēļu platformā kļūst pieejami salīdzinoši jauni izlaidumi. Pakalpojums tiek atbalstīts ar reklāmām, taču kvalitāte ir HD, un interfeisā ir viegli orientēties.

Lielākais trūkums ir tas Tubi TV ir pieejams tikai ASV. Šī problēma ir viegli apejama, izmantojot VPN, kas var izveidot savienojumu ar ASV serveriem.

Apmeklējiet Tubi TV.

2. Plutona televizors

pluto-tv-1200x630

Plutona TV ir bezmaksas straumēšanas pakalpojums, kas piedāvā filmas, šovus, sportu un tiešraides. Atskaņošana ir augsta kvalitāte, un pieejamais satura klāsts ir ļoti stabils.

Plutona televizoram ir viegli piekļūt Amerikas Savienotajās Valstīs, taču lietotājiem, kas atrodas ārpus valsts, ir daži ierobežojumi. VPN izmantošana ar ASV serveriem ļauj izvairīties no šiem ierobežojumiem un piekļūt pilnam Plutona TV katalogam.

Apmeklējiet Plutona TV.

3. Kino APK

kinoapk

Kino APK ir plaši pazīstama kā Showbox alternatīva filmām. Pakalpojums regulāri atjaunina pieejamos nosaukumus, un kolekcija ir milzīga.

Lai izmantotu Kino APK, jums APK jāielādē un jāinstalē tieši ierīcē. Vēlaties pārliecināties, vai jums ir VPN ar pretvīrusu funkcijām, lai jūs būtu aizsargāts pret ļaunprātīgas programmatūras nejaušu lejupielādi.

Apmeklējiet kino APK.

4. Sprakšķēt

Crackle-App

Crackle ir pieejams straumēšanai pieejams liels filmu un šovu katalogs. Uzņēmumam Sony pieder pakalpojums, kurā atrodas simtiem Sony klasikas un oriģinālo šovu. Crackle vienmēr pievieno jaunu saturu, kas padara to par populāru izvēli, skatoties nosaukumus tiešsaistē.

Crackle šajā sarakstā var būt vislabākā saskarne un lietotāja pieredze, jo jūs varat viegli filtrēt meklēšanu pēc aktiera vai žanra. Pierakstoties pakalpojumā, jūs varēsit izveidot personīgus skatīšanās sarakstus, taču tas nav jādara, lai skatītos filmas un šovus vietnē Crackle..

Crackle pašlaik ir pieejama tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Šo ierobežojumu var apiet, izmantojot VPN ar ASV serveriem. Crackle saturā iekļauj arī reklāmas, kuras dažiem lietotājiem var izslēgt.

Apmeklējiet vietni Crackle.

5. Popkorna laiks

popkorntīms

Popcorn Time piedāvā plaša filmu un šovu kataloga tūlītēju atskaņošanu. Tas ir tradicionāls mocošs pakalpojums, kas pastāvīgi pievieno jaunu saturu, un vēl viena labi zināma Showbox alternatīva.

Nav ierobežojumu, cik lielu saturu varat skatīties un pakalpojums ir pieejams operētājsistēmām Windows, Mac, Android un Android TV. Saskarnē ir samērā viegli pārvietoties, un meklēšana katalogā ir brīze.

Apmeklējiet Popkorna laiku.

Vai Torrenting tiek uzskatīts par likumīgu?

Ar autortiesībām aizsargātie materiāli tiek uzskatīti par a pretpirātisma likumu pārkāpumi lielākajā daļā valstu.

Intelektuālā īpašuma lejupielāde vai izplatīšana bez atbilstošas ​​licences parasti ir nelikumīga. Valdībām nav iespējas pārraudzīt visas kūsājošās darbības, un tāpēc dažas valstis mēģina pilnībā bloķēt mocošos pakalpojumus.

Tieši tas notika ar Showbox. Pakalpojuma popularitāte padarīja to par mērķi filmu studijām, filmu producentiem un valdības dalībniekiem.

Sakarā ar plaši juridiski ierobežojumi attiecībā uz straumēšanu, ir svarīgi izmantot VPN lai aizsargātu savu identitāti un saglabātu tiešsaistes aktivitātes anonīmas. Izmantojot VPN, jūsu atrašanās vieta tiks maskēta katru reizi, kad piesakāties.

Kāpēc jums ir jāizmanto VPN, izmantojot

Ir riski, kas saistīti ar mocīšanu. Acīmredzamākais risks ir torrenta likumība, taču pastāv arī iespēja, ka, mēģinot skatīties iecienīto šovu, jūs varat kļūdaini lejupielādēt vīrusu vai ļaunprātīgu programmatūru..

Pirms sākat lietot Showbox alternatīvas, ir svarīgi saprast, kā VPN aizsargā jūs.

VPN nodrošina jūsu personisko datu aizsardzību, kamēr jūs pārlūkojat Web un torrent failus, vai pat kamēr skatāties straumējamu saturu.

Šie ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN:

1. Izvairieties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem straumēm

Iespējams, ka jūsu valsts ir nolēmusi aizliegt jūsu iecienīto torrentu vietni. Šos ierobežojumus var apiet, izmantojot VPN. VPN maskēs jūsu IP adresi un pārvietos jūsu tīmekļa trafiku uz attālo serveri, kas efektīvi maina jūsu IP un ļauj piekļūt bloķētam saturam..

Lietojot VPN, pārliecinieties, vai esat izvēlējies serveri, kas atrodas valstī, kur netiek bloķēts jūsu torrent pakalpojums. Papildus tam, ka jūs sniedzat piekļuvi straumējošām vietnēm, VPN ļauj piekļūt arī citam tīmekļa saturam, kas ir bloķēts jūsu valstī.

2. Izvairieties no juridiskas pārbaudes

Ja neizmantojat VPN, jūsu IP adrese ir praktiski pieejama ikvienam, ko var redzēt tiešsaistē. Tas nozīmē, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un trešās puses var redzēt jūsu pārlūkošanas vēsturi. Šīs partijas varētu jūsu pārlūkošanas vēsturi pārvērst valdības dalībniekiem.

VPN ļauj saglabāt savu atrašanās vietu un identitāti anonīmi lai jūs varētu torrent failus, nebaidoties no juridiskas pārbaudes.

3. Neļaujiet trešajām personām redzēt jūsu tiešsaistes aktivitātes

Līdzīgi kā pēdējais punkts, ir arī trešās puses un pat uzraudzības uzņēmumi, kas tīmeklī meklē tādus lietotāju datus kā pārlūkošanas darbības. Šīs trešās puses, iespējams, vēlēsies pārdot jūsu datus, vai arī, iespējams, vēlēsies izmantot jūsu personas datus saviem nožēlojamiem mērķiem.

VPN šifrē visu informāciju kas ceļo caur savienojumu ar attālo serveri un atpakaļ uz jūsu ierīci. Tas jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam vai trešajām personām neļauj izsekot tiešsaistes darbībām.

4. Palieciet anonīmu tiešsaistē

Ja jūs izmantojat saistošu vietni, iespējams, lejupielādējat un augšupielādējat failus. Ja, to darot, neizmantojat VPN, citi lietotāji var redzēt jūsu IP adresi un var mēģināt jūs mērķēt ar vīrusiem vai ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem.

VPN nodrošina torrentēšanas laikā drošību, un vienīgā redzamā IP adrese būs tā, kas jums piešķirta no attālā servera. Tas kavē hakeru centienus, kuri vēlas pievērsties jūsu personīgajiem datiem.

Labākie vilkšanas VPN

Tagad, kad jūs zināt, kā VPN aizsargā jūs, vienlaikus izmantojot failus, ir laiks izvēlēties sev piemērotāko VPN. Lai arī bezmaksas VPN tiešsaistē piedāvā anonimitāti, tie bieži ir pārāk lēni, lai skatītos filmas vai lejupielādētu failus, atrodoties ceļā.

Mēs iesakām izvēlēties premium VPN pakalpojumu ar neierobežotu joslas platumu un pretvīrusu iespējām.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir vairāk nekā 5000 serveru visā pasaulē un aizsargā lietotājus ar savu politiku bez reģistrēšanās.

VPN pakalpojums to ļauj vienlaicīgi izveidot savienojumu ar 6 ierīcēm un izmanto militārā līmeņa šifrēšanu, lai jūsu tiešsaistes pieredze būtu pilnīgi anonīma.

NordVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija. Pārbaudiet, kas īstajiem NordVPN lietotājiem ir jāsaka par pakalpojumu.

Sāciet darbu ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir 3000 un vairāk serveru vairāk nekā 160 vietās 94 valstīs. Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu un ir fantastiska iespēja filmu un šovu straumēšanai.

ExpressVPN ir lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android un Linux, atbalsta VPN dalīto tunelēšanu un ietver tādas funkcijas kā DNS bez zināšanām.

Izmantojiet ExpressVPN bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija. Apskatiet, ko ExpressVPN lietotāji saka par pakalpojumu.

Sāciet darbu ar ExpressVPN!

3. Surfshark

surfshark ierīces jauns

Surfshark ir vairāk nekā 800 serveru, kas atrodas vairāk nekā 50 valstīs apkārt pasaulei.

Tādas iespējas kā CleanWeb padariet Surfshark par lielisku iespēju straumēšanai vai bezmaksas straumju skatīšanai tiešsaistē. CleanWeb darbojas, izslēdzot reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru no jūsu tīmekļa sērfošanas.

Surfshark piedāvā lietotājiem a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Uzziniet, kāpēc Surfshark lietotāji ir tik priecīgi par VPN.

Sāciet darbu ar Surfshark!

Secinājums

Jūs varat izvēlēties plašu Showbox alternatīvu klāstu. Izmantojot šīs iespējas, jūs gandrīz vienmēr atradīsit meklēto filmu vai televīzijas šovu.

Atcerieties, vienmēr ir drošākais torrent ar VPN, lai aizsargātu savus personas datus un tiešsaistes anonimitāti.

Labākie VPN pasargās jūsu ierīci no vīrusiem un ļaunprātīgas programmatūras, vienlaikus ļaujot piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam. Arī VPN jūs aizsargā maskējot jūsu IP adresi un aizsargājot pārlūkošanas vēsturi no interneta pakalpojumu sniedzējiem un trešajām personām.

Ja vēlaties izmantot kņadas pakalpojumu, mēs iesakām izmantot premium VPN. Labā ziņa ir tā, ka varat izmantot vienu no šiem VPN bez maksas, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma periodu vai naudas atdošanas garantiju. Izvēlieties VPN un atkal skatieties iecienītās filmas un televīzijas šovus!

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties ietaupīt naudu par nākamo VPN abonementu? Apskatiet mūsu VPN kuponu un darījumu lapu un atrodiet jaunus ekskluzīvus piedāvājumus.

Vai mēģināt noskaidrot VPN darbības specifiku? Iepazīstieties ar mūsu pilnīgo VPN rokasgrāmatu un uzziniet visus pamatus.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me