5 labākās bezmaksas alternatīvas Alluc: saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV 2020. gadā


Alluc vairs nav tiešsaistē, tāpēc jums ir nepieciešama laba alternatīva. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums atrast labākās bezmaksas alternatīvas Alluc lai jūs varētu atgriezties pie iecienītā satura atrašanas un straumēšanas.

2018. gadā pēc 13 gadiem un vairāk nekā miljarda unikālo apmeklētāju, Alluc izstrādātāji nolēma nolaisties viena no populārākajām straumēšanas saišu vietnēm tīmeklī.

Pēdējos mēnešos ir parādījušās vairākas tā saucamās Alluc vietnes, taču nevienu no tiem neatbalsta sākotnējā izstrādes komanda. Praktiski visas šīs vietnes ir viltotas un, iespējams, slēpj bīstamu ļaunprātīgu programmatūru, kas varētu apdraudēt jūsu ierīci.

Labā ziņa ir tā, ka ir vairākas spēcīgas un drošas Alluc alternatīvas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Ko jūs varat darīt tagad, kad Alluc ir izslēgts

Mūsu komanda vienmēr uzrauga tīmekli, lai iegūtu labākos pieejamos straumēšanas pakalpojumus. Mēs vēlamies pārliecināties, ka vienlaikus varat atrast savas iecienītās filmas un seansus izvairoties no bīstamām vietnēm, kas ir inficētas ar ļaunprātīgu programmatūru kas var sabojāt jūsu ierīci.

Pirms sākt darbu ar labākajām Alluc alternatīvām, mēs vēlamies jums atgādināt par to, kā tiešsaistē aizsargāties. Mēs ļoti iesakām izmantot VPN, lai straumētu vai straumētu video tiešsaistē. VPN palīdz aizsargāt jūs no juridiskām sekām, kā arī var pasargāt ierīci no vīrusiem vai ļaunprātīgas programmatūras.

Tagad ir pienācis laiks nokļūt pie labākajām Alluc alternatīvām.

5 labākās Alluc alternatīvas

Šīs piecas straumēšanas vietnes piedāvā bezmaksas saturu, kuru varat baudīt no daudzām dažādām ierīcēm.

1. Tubi

5 labākās bezmaksas alternatīvas Alluc: saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV 2020. gadā

Tubi ir bezmaksas straumēšanas video pakalpojums. Atšķirībā no vairākām citām vietnēm šajā sarakstā, Tubi atbalsta reklāmas, kas ļauj pakalpojumam likumīgi apkalpot lietotājiem licencētu saturu. Reklāmas var būt nedaudz kaitinošas, bet Tubi ir viens no lielākajiem bezmaksas tiešsaistes katalogiem un filmu saraksts vienmēr palielinās.

Jūs varat izmantot Tubi praktiski jebkurā ierīcē, ieskaitot Android un iOS ierīces un pat Amazon Fire TV, PlayStation 4 un Xbox One.

Apmeklējiet Tubi

2. Divas filmas

5 labākās bezmaksas alternatīvas Alluc: saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV 2020. gadā

TwoMovies ir bezmaksas straumēšanas vietne, kas ļauj jums skatīties filmas no viņu tiešsaistes bibliotēkas.

Vietnes TwoMovies bibliotēkā ir vairāk nekā 50 000 filmu un šovu, un vietne pastāvīgi atjaunina savu saturu.

TwoMovies ļauj filtrēt meklēšanu, pamatojoties uz dažādiem kritērijiem, piemēram, gadu, kurā izrāde vai filma tika izlaista. Šī lietošanas vienkāršība padara TwoMovies ir viena no ērtākām tiešsaistes straumēšanas iespējām.

Apmeklējiet vietni TwoMovies

3. Popkorna laiks

5 labākās bezmaksas alternatīvas Alluc: saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV 2020. gadā

Popkorna laiks ir populāra lietotne, kas ir pieejama Android, Windows, macOS un Linux ierīcēs. To var arī lejupielādēt iOS ierīcēs.

Popkorna laiks apmeklētājiem nodrošina piekļuvi lielam filmu un šovu katalogam no aizraujošām vietnēm. Atrodiet filmu, kuru vēlaties skatīties, un jūs varat izvēlēties sava video kvalitāti un to, vai vēlaties slēgtus parakstus.

Popkorna laiks ir diezgan populārs tā dēļ intuitīvs interfeiss un laba filmu un šovu izvēle.

Apmeklējiet Popkorna laiku

4. Filmu skatītājs

5 labākās bezmaksas alternatīvas Alluc: saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV 2020. gadā

MovieWatcher ir tiešsaistes straumēšanas platforma filmām un šoviem. Filmai MovieWatcher ir plaša datu bāze, kas apmeklētājiem sniedz informāciju par pārskatiem no tādām vietnēm kā IMDB. Daudziem straumēšanas piedāvājumiem ir arī HD iespējas.

MovieWatcher satiksme turpina pieaugt, jo platforma palielina pieejamo filmu un seansu skaitu.

Apmeklējiet vietni MovieWatcher

5. MovieNinja

5 labākās bezmaksas alternatīvas Alluc: saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV 2020. gadāMovieNinja bibliotēkā ir tikai HD filmas un šovi.

Koncentrēšanās uz augstas izšķirtspējas filmām ir tas, kas MovieNinja atšķir no citiem bezmaksas tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem. Lai arī vietne ir koncentrēta uz filmām, tajā tiek organizēti arī populāru TV šovu vairāki sezoni.

MovieNinja ir spēcīga filmu ieteikšanas funkcija, kas ir lieliski piemērota, lai atrastu līdzīgas filmas, kuras jums varētu patikt.

Apmeklējiet vietni MovieNinja

VPN nodrošina jūs drošību straumējot tiešsaistē

Mēs iesakām izmantot VPN ikreiz, kad straumējat filmas vai seansus tiešsaistē, lai aizsargātu ierīci un personiskos datus. VPN ļauj piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, un tie liedz trešajām personām apskatīt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Tā kā bezmaksas straumēšanas vietnes rada lielāku risku, vienmēr ieteicams izmantot VPN.

Esiet aizsargāts pret ļaunprātīgām reklāmām un trešo pušu vietnēm

Lielākā daļa bezmaksas straumēšanas vietņu izmanto reklāmas, lai gūtu ienākumus. Diemžēl, šajās tiešsaistes reklāmās var būt ļaunprātīgs kods kas var sabojāt ierīci vai pat nolaupīt jūsu pārlūkprogrammu.

Galvenie VPN piedāvā reklāmas bloķēšanas funkcijas un pretvīrusu aizsardzību, kas var nodrošināt jūsu ierīces drošību.

Esiet pasargāts no juridiskām sekām

Ja lejupielādējat filmu vai seansu no vietnes bez atbilstošām autortiesībām, jūs varat saskarties ar juridisku cīņu par autortiesību pārkāpumiem. VPN ļauj izvairīties no šīm problēmām līdz šifrējot jūsu tiešsaistes trafiku un maskēt jūsu IP adresi.

Šis process aizsargā jūsu tiešsaistes aktivitātes un padara to vparasti trešajām personām nav iespējams uzzināt, ko jūs noskatījāties. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par to, vai jūsu straumēšanas vietne darbojas saskaņā ar starptautiskajiem autortiesību likumiem.

Piekļūstiet filmām un šoviem, kas jūsu reģionā nav pieejami

Katrā reģionā ir noteiktas filmas un seansi, kas nav pieejami intelektuālā īpašuma tiesību problēmu dēļ. VPN ļauj apiet geoblokus, izmantojot maskējot jūsu IP adresi, kas ļauj piekļūt saturam, kas jūsu valstī nav pieejams.

Kad būsit izveidojis savienojumu ar VPN serveri valstī, kurā saturs netiek bloķēts, jums būs pilnīga piekļuve.

Izvairieties no ISP droseles

Ja neizmantojat VPN, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) zina visas jūsu tiešsaistes aktivitātes. ISP ir slaveni ar to, ka tiek atvienoti to lietotāju savienojumi, kuri apmeklē straumēšanas un straumēšanas vietnes.

Droseļvārsta darbība ir process, kurā ISP mērķtiecīgi samazina savienojuma ātrumu, kas apgrūtina filmu vai šovu skatīšanos tiešsaistē. Droseļvārsta darbība parasti rada nepatīkamas problēmas, piemēram, buferizāciju un kavēšanos.

Ar VPN palīdzību, jūs varēsit izvairīties no šīm problēmām un skatieties iecienītās filmas un seansus bez ISP draudu draudiem. Tas nozīmē, ka varēsit skatīties jebkuru jums tīkamo straumēšanas pakalpojumu bez aizkavēšanās problēmām.

Labākie straumēšanai paredzētie VPN

1. NordVPN

NordVPN bulgāriem

NordVPN ir vislabāk pazīstams ar savu militāras klases šifrēšana un neierobežots joslas platums. Tas padara to par vienu no labākajiem VPN, kas pieejams filmu un šovu straumēšanai.

CyberSec ir NordVPN reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs. Šī funkcija aizsargā jūsu ierīci no bīstamām reklāmām, kas varētu negatīvi ietekmēt jūsu ierīci.

NordVPN ļauj straumēt tik daudz, cik 6 ierīces vienlaicīgi. Varat straumēt no tādām ierīcēm kā Windows, macOS vai Android.

NordVPN piedāvā 30 dienu naudas atmaksas garantija visiem abonementiem.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētāju.x, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Sāciet straumēšanu, izmantojot NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ir viens no pieejami ātrākie VPN, un tas nodrošina pilnīgu anonimitāti, kamēr straumējat tiešsaistē.

Ar vairāk nekā 160 vietās 90 valstīs, varat būt pārliecināts, ka vienmēr varēsit piekļūt serverim, kas ļauj apiet satura ierobežojumus.

ExpressVPN ļauj izmantot tik daudz, cik 3 ierīces vienlaikus.

Izmēģiniet ExpressVPN bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Sāciet straumēšanu, izmantojot ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost ir intuitīvs interfeiss un spēcīgas šifrēšanas iespējas. Tam arī ir vairāk nekā 4600 serveru 60 valstīs.

Izmantojot savu drošo URL pārbaudes funkciju, CyberGhost bloķēs ļaunprātīgu saturu, kas neļauj piekļūt bīstamām vietnēm.

Šodien varat izmēģināt CyberGhost ar 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Sāciet straumēšanu, izmantojot CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark Peru

Surfshark ir vairāk nekā 500 serveru un izmanto uzlabotus drošības protokolus, lai nodrošinātu lietotāju aizsardzību tiešsaistē.

Surfshark bloķē izsekotājus, reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru, kas palīdz jums iegūt patīkamāku pieredzi, skatoties filmas un seansus. Pakalpojums lietotājiem nodrošina arī Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī.

Surfshark piedāvā lietotājiem a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Sāciet straumēšanu, izmantojot Surfshark!

5. PrivateVPN

Bulgārijas privātais VPN

PrivateVPN ir serveri vairāk nekā 60 dažādās valstīs, un atbalsta neierobežots joslas platums un servera slēdži.

Lietotāji var uzturēt līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem visās ierīcēs, piemēram, macOS, Windows un Android.

PrivateVPN ir viens no ātrākajiem iestatītajiem VPN, ar vienu klikšķa iestatīšanu datoriem, viedtālruņiem, planšetdatoriem un maršrutētājiem.

Piešķiriet uzņēmumam PrivateVPN 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Sāciet straumēšanu, izmantojot PrivateVPN!

Kopsavilkums

Alluc noņemšana no tīmekļa ir bijusi diezgan sarežģīta tiem, kam patīk straumēt filmas un šovus tiešsaistē. Diemžēl jaunās vietnes, kas uznirst, apgalvojot, ka ir Alluc, faktiski ir viltotas un potenciāli bīstamas lietošanai.

Bet jums nav jāmeklē ļaunprātīgas vietnes, kuras izliekas par Alluc. Tā vietā varat droši izmantot Alluc alternatīvas, kas ieteiktas šajā amatā. Pārliecinieties, ka jūs Esiet drošs, straumējot tiešsaistē, izmantojot premium VPN.

Mēs to atļausim jūsu ieteiktie VPN piekļūt bloķētam saturam un aizsargātu jūs no trešajām personām kuri vēlas apskatīt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Šie VPN arī palīdzēs jums izvairīties no vietņu straumēšanas juridiskām sekām, kuras, iespējams, neatbilst starptautiskajiem autortiesību likumiem.

Visiem labākajiem VPN ir premium piedāvājums, taču ir dažas zemu izmaksu iespējas, kuras jūs varat izmantot. Apskatiet mūsu kuponu kodu lapu un atrodiet sev piemērotāko darījumu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me