5 labākie VPN vietnei Pokémon Go | Spēlējiet Pokémon jebkur 2020. gadā


2016. gada 6. jūlijā tika atbrīvots Pokémon Go pirmo reizi - un mayhem nodrošināta. Pilsētās visā pasaulē satiksme apstājās, vēsturiskos un reliģiskos orientierus apbēra spēlētāji, un enerģijas bankas pārdošana notika caur jumtu. 

Atbildot, daudzas valdības un uzņēmumi ierobežoja piekļuvi spēlei vai pilnībā to aizliedza. Lielākā daļa šo aizliegumu paliek spēkā. Tikmēr, lietotne Pokémon Go ir padarījusi krāpšanu tiešsaistē neticami vienkāršu. 

Pēdējā lieta, kas jums nepieciešama cīņā ar lielām likmēm, ir pēkšņa pēkšņa rīcība zaudēt piekļuvi spēlei. Vai arī atklājiet, ka ir uzlauzta jūsu kredītkarte. 

Lai būtu drošībā un savienots no jebkuras vietas, spēlējot Pokémon Go, jums nepieciešams VPN. Mēs jums parādīsim, cik viegli to iestatīt, lai jūs mierīgi dotos uz Pokéworld..

Īsā rokasgrāmata: Kā piekļūt Pokémon Go, izmantojot VPN

 1. Izvēlieties VPN izmantojot lietotājam draudzīgas iOS un Android lietotnes. Mēs rekomendējamNordVPN, visaugstāk novērtētais VPN pasaulē. 
 2. Lejupielādēt & uzstādīt VPN tālrunī vai planšetdatorā.
 3. Pievienojieties uz drošu serveri tuvumā, lai nodrošinātu ātru savienojuma ātrumu.
 4. Ja Pokémon Go ir aizliegts jūsu valstī jums ir jāpievienojas serverim ārzemēs un jāmaina GPS atrašanās vieta ar GPS izlikšanās lietotne (Skatīt zemāk).
 5. Piesakieties vietnē Pokémon Go un sagatavojies medībām!

Piekļūstiet Pokémon Go Now!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN pakalpojumam Pokémon Go

Pokémon Go popularitāte ir sagādājusi milzīgas galvassāpes valdībām un uzņēmumiem visā pasaulē. Viņi ir atbildējuši ar piekļuves ierobežošana spēlei, vai vispār to aizliegt. Tas tiek panākts, izmantojot tehnoloģiju, ko sauc par “Ģeobloķēšana”

Lai apietu geoblokus un iegūtu piekļuvi Pokémon Go, nepieciešams VPN un GPS krāpniecības lietotne. Apvienojot šos divus rīkus, tiks mainīta jūsu atrašanās vieta un triks Pokémon Padomājiet, ka atrodaties kaut kur, kur tas ir pieejams. 

Par to vairāk mēs izskaidrosim nākamajā sadaļā. Tomēr pirms tam mums ir jārisina daži citi jautājumi drošības jautājumi Pokémon Go.

Pokémon Go un datu aizsardzība

Pokémon Go balstās uz to, ka lietotāji dalās ar atrašanās vieta, personiskā informācija un Google konta informācija. Tas viss tiek darīts nenodrošināti tīkli un publiskais bezvadu internets. 

Hakeriem un kibernoziedzniekiem Pokémon Go ir zelta raktuve. Visu informāciju un datus, ko kopīgojat spēlējot, var izmantot pret jums krāpšana, identitātes zādzība, pikšķerēšana, un vēl daudzi citi uzbrukumi. Hakeri var nozagt no jums un pārdodiet savu privāto informāciju melnajā tirgū, visaugstākajam solītājam. 

VPN to visu pārtrauks no notikušā. Instalējot vienu savā ierīcē un palaižot to fonā, kamēr spēlējat, jūs būsit pilnībā paslēpts no hakeriem. Pat izmantojot visnedrošākos tīklus.

VPN izmanto militārā līmeņa šifrēšanu un citus modernākos rīkus lai ap jūsu datiem izveidotu aizsargājošu tuneli, paslēpjot to no izsekošanas no ārpuses. Ar VPN, neviens cits tīklā pat neuzzinās, ka esat tur. Tā rezultātā viņi nevarēs tevi uzlauzt vai nozagt jūsu datus. 

Ne visi VPN ir pietiekami jaudīgi lai jūs aizsargātu, nepalēninot interneta darbību. Tas ir svarīgi zināt, jo jūs nevēlaties, lai kāds kaitinošs kavējums notiktu svarīgās cīņas laikā. Lai palīdzētu jums, mēs izvēlējāmies 5 labākos VPN vietnei Pokémon Go.

Tie ir uzskaitīti zemāk.

Kā piekļūt Pokémon Go, izmantojot VPN un GPS krāpniecības lietotni

Izmantojot to pašu šifrēšanu mēs minējām iepriekš, un privātās bibliotēkas, ātruma optimizēti serveri, kas atrodas visā pasaulē, VPN slēpj jūsu reālo atrašanās vietu un pārvieto to uz citu valsti. 

Piemēram, ja atrodaties Irānā, Turcijā, Ēģiptē, Saūda Arābijā, Bali salā, Indonēzijā vai Ķīnā, jūs zaudēsit piekļuvi Pokémon Go. Izmantojot VPN, jūs varat pārvietojiet ierīces atrašanās vietu uz jaunu valsti, kur tā joprojām ir pieejama - piemēram, ASV, Lielbritānijā vai lielākajā daļā Eiropas.

Mēs esam uzrakstījuši pilnīgs iesācēju ceļvedis VPN kas izskaidro, kā tas viss darbojas sīkāk. 

Tomēr tāpēc, ka Pokémon Go izmanto GPS izsekošanu atrast Pokémon jūsu tuvākajā apkārtnē, jums arī jāpārvieto GPS atrašanās vieta lai atbilstu jūsu jaunajam serverim. To sauc GPS krāpšana. 

To ir daudz iOS un Android pieejamās bezmaksas GPS izlikšanās lietotnes. Tālāk norādītajās darbībās mēs iesakām divus. 

 1. Izvēlieties VPN ar ērti lietojamām iOS un Android lietotnēm.NordVPN ir vislabākais un visaugstāk novērtētais VPN. 
 2. Lejupielādēt & uzstādīt VPN tālrunī vai planšetdatorā.
 3. Pievienojiet drošu serveris tuvu, lai nodrošinātu ātru savienojuma ātrumu.
 4. Ja Pokémon Go ir aizliegts jūsu valstī jums jāmaina GPS atrašanās vieta ar GPS izlikšanās lietotne. Mēs iesakām viltotu GPS atrašanās vietu operētājsistēmai Android un Location Spoofer no Cydia iOS. Izpildiet lietotnes norādījumus, lai sagrozītu savu GPS atrašanās vietu.
 5. Piesakieties vietnē Pokémon Go un sagatavojies medībām!

Piekļūstiet Pokémon Go Droši tagad!

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Līdz šim mēs esam aprakstījuši ieguvumus no VPN izmantošanas, lai piekļūtu Pokémon Go. Bet VPN drošības un anti-ģeobloķēšanas priekšrocības sniedzas tālu pāri Pokéworld. 

Ja jūs dzīvojat valstī, kur Pokémon Go ir aizliegts vai ierobežots, jūs, iespējams, dzīvojat ar cenzūru un citiem valdības ierobežojumiem. Pieslēdzoties VPN serverim ārpus jūsu valsts, jūs bez cenzūras varat piekļūt neierobežotam internetam. 

Var izmantot arī to pašu tehnoloģiju, kas apiet Pokémon Go ģeoblokus piekļuvi straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix un Hulu. Izmantojot VPN, mēs varam izbaudīt “Internets bez robežām”.

Labs VPN arī paātrinās jūsu internetu, pat ja tas izmanto daļu no jūsu joslas platuma. Slēpjot tiešsaistes aktivitātes no sava interneta pakalpojumu sniedzēja, VPN ļauj izvairīties joslas platuma droseļošana - apzināta jūsu interneta savienojuma palēnināšanās. 

VPN lietošanas priekšrocību un priekšrocību saraksts faktiski var šķist bezgalīgs. Nepieciešams laiks, lai uzzinātu vairāk par viņiem, un jūs nekad vairs nevērtēsit interneta konfidencialitāti tāpat. 

Pagaidām šeit ir mūsu ieteikumi paši labākie VPN kas tev dos pieeja Pokémon Go no jebkuras vietas pasaulē.

Pokémon Go 5 labākie VPN

1.NordVPN

5 labākie VPN vietnei Pokémon Go | Spēlējiet Pokémon jebkur 2020. gadā

NordVPN ir mūsu kopumā visaugstāk novērtētais VPN. Ar vairāk nekā tīklu 5700 ātruma optimizēti serveri 59 valstīs, NordVPN ļaus jums piekļūt Pokémon Iet uz jebkuru vietu pasaulē. 

Izmantojot NordVPN, jūs iegūstat nepieciešamo mieru nozares vadošie, militārā līmeņa drošības elementi. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā AES-256 šifrēšanu, DNS / IPv6 datu noplūdes aizsardzību, automātisku iznīcināšanas slēdzi, stingru politiku bez reģistrēšanās un daudz ko citu..

Viens abonements vienlaikus aizsargās arī līdz 6 ierīcēm. Jūs varat izbaudīt labāka drošība un ātrāks ātrums visās jūsu ierīcēs.   

Jūs varat pārbaudīt NordVPN bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Instalējiet to savā iPhone vai Android ierīcē, un jūs ātri redzēsit, kāpēc tas joprojām saņem tik daudz uzslavu no mūsu lasītājiem.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

2.ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Ar ātrākais VPN piedāvātais ātrums, izmantojot ExpressVPN, lai piekļūtu Pokémon Go līdzekļiem jums nekad nav jāuztraucas par savienojuma palēnināšanos nepareizajā laikā.

Tomēr ExpressVPN nav tikai augsti novērtēts ar neticamo ātrumu. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā ērti lietojamas lietotnes, kuras var izveidot savienojumu ar milzīgu serveru bibliotēku vairāk nekā 160 vietās visā pasaulē. 

ExpressVPN nodrošina lietotājus ar cieta drošība publiskajā bezvadu, LTE / 4G, 3G un visos mobilajos datu nesējos. Lai kur jūs meklētu Pokémon, šis VPN pasargās jūs.

Lai palīdzētu jums izlemt, ExpressVPN piedāvā ekskluzīvs 7 dienu izmēģinājums iOS un Android lietotājiem, kā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Izmēģiniet to bez riska un nebūsiet vīlušies.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

3.CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost ir viens no visuzticamākie un lietotājam draudzīgie VPN, ar interfeisu būvēts vienkāršības labad. Apzinoties, ka VPN var mulsināt jaunos lietotājus, šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā daudz mazāku pieredzi.

Tas nenozīmē, ka CyberGhost ir upurējis ātrumu vai drošību. Tu iegūsti militāra līmeņa drošības un privātuma rīki uz vairāk nekā 6000 serveriem visā pasaulē. Kombinēts ar neierobežots joslas platums un satiksme līdz 7 ierīcēm, jūs esat garantēts izcils ātrums un drošība visur, kur spēlējat. 

CyberGhost piedāvā visdāsnākos izmēģinājuma periodus, izmantojot: 45 dienu naudas atdošanas garantija visām ierīcēm, vienas dienas operētājsistēmā Android un 7 dienu izmēģinājuma versija operētājsistēmā iOS. Instalējiet to jau šodien, un jūs redzēsit, kāpēc reāli lietotāji sniedz tik daudz lielisku atsauksmju. 

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Iegūstiet vietni CyberGhost tūlīt!

4.Surfshark

Surfshark ierīces

VPN pasaules uzlecošā zvaigzne, Kopš tā uzsākšanas pirms dažiem gadiem Surfshark ir guvis lielus viļņus (pun paredzēts). Mazāks nekā vairums konkurentu, tas joprojām iesaiņo nopietnu perforatoru un piedāvā neticamu vērtību.

Izveidots kā universāls VPN, Surfshark aizsargā neierobežotu skaitu ierīču vienā kontā. Katru izmantoto ierīci var iegūt īpaši ātri savienojumi atbalstīja AES-256 šifrēšana, DNS / IPv6 datu noplūdes aizsardzība, stingra politika bez reģistrēšanās un automātiska iznīcināšanas slēdzis.

Ar iebūvētu adblokatori un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, Surfshark arī nodrošina tīrāku un mazāk traucējošu pieredzi, kamēr jūs pārlūkojat tiešsaistē. Apskatiet mūsu lietotāju atsauksmes un apskatiet pats ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. 

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Saņemiet Surfshark tūlīt!

5.PrivātsVPN

PrivateVPN ierīces

PrivateVPN ir bijis balsoja par labāko pieejamo iesācēju VPN. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā jauniem lietotājiem iespēju iestatīt vienu klikšķi visnozīmīgākais pieejamais klientu atbalsts.

Pēc esamības instalēšanu veic dzīvs aģents ja jums to vajag, jūs būsit gatavs doties dažu minūšu laikā.

Vienkārši izveidojiet savienojumu ar ātrgaitas serveri vienā no vairāk nekā 60 valstīm, un jūs varat baudīt zibens ātru internetu. Fonā izmanto PrivateVPN modernu privātuma un drošības rīku komplekts lai jūs būtu drošībā, kamēr medījat Pokémon.

Mūsu lasītājiem patīk PrivateVPN. Jūs varat redzēt, kāpēc ar bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.  

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

Šajās ierīcēs darbojas PrivateVPN:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Saņemiet PrivateVPN tūlīt!

Kopsavilkums

Pokémon Go vienkārši kļūst arvien lielāks un labāks. Tagad katru mēnesi spēli spēlē vairāk nekā 140 miljoni cilvēku. 

Jūs nevēlaties palaist garām visas aizraušanās, atlīdzības un prestižu, kļūstot par galveno treneri, jo jūs nevarat piekļūt spēlei. Vēl sliktāk, jūs nevēlaties sevi padarīt par vieglu noziedznieku mērķi. 

Instalējiet VPN savā iecienītajā Pokémon Go ierīcē, un jūs nekad nepalaidīsit garām citu cīņu. Jūs arī baudiet drošāku, ātrāku un privātāku interneta pieredzi kopumā. Veiciet bezriska testa braucienuNordVPNun redzēt atšķirību, ko tā rada šodien.

Piekļūstiet Pokémon Go Now!

Turpmākais lasījums

Pokémon Go nav vienīgā spēle, kurai nepieciešams VPN. Ja spēlējat kādas tiešsaistes spēles, tā ir nepieciešama. Katrā konsolē esam izvēlējušies 5 ātrākos VPN spēlēm.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par daudzajām VPN priekšrocībām? Atbildes uz visiem jūsu jautājumiem atrodamas mūsu rokasgrāmatā iesācējiem.

Ja joprojām neesat izlēmis, kurš VPN jums ir vislabākais, apskatiet labākos piedāvājumus un kuponu piedāvājumus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me