5 labākie VPN PUBG PlayerUnknown’s Battlegrounds (2020. gada atjauninājums)


Iespējams, ka tā ir viena no populārākajām spēlēm pasaulē, taču PlayerUnknown’s Battlegrounds nav bijis bez strīdiem. Saukts par “atkarību” un “bīstamu”, PUBG reizēm ir aizliegts Nepālā, Indijas, Irākas un Ķīnas daļās.

Ja jūs dzīvojat vai ceļojat uz kādu no šīm valstīm - neuztraucieties. Jūs joprojām varat spēlēt PUBG ar VPN palīdzību.

Labākie ir VPN spēj apiet pat visstingrākos ģeogrāfiskos ierobežojumus, tas nozīmē, ka jūs varat spēlēt PUBG valstīs, kur tas ir bloķēts.

Pat ja jūs nedzīvojat valstī, kurā PUBG ir aizliegts, VPN var būt arī daudz citu priekšrocību, kas attiecas uz azartspēlēm. Izmantojot VPN serveri, var samazināt latentumu un kavēšanos, kā arī aizsargājot jūs no hakeriem.

Īsā rokasgrāmata: labākie VPN PUBG

 1. NordVPN - ar iespaidīgu pasaules mēroga īpaši ātru, P2P draudzīgu serveru tīklu NordVPN ir mūsu galvenais ieteikums PUBG.
 2. ExpressVPN - viens no ātrākajiem VPN, kas pastāv, ExpressVPN ir arī intuitīvas pielāgotas lietotnes, kas padara to par ideālu spēļu spēlēšanai visās ierīcēs.
 3. CyberGhost - ātra, vienkārša un pieņemama cena, CyberGhost ir lielisks visu spēļu dalībnieks.
 4. Surfshark - neierobežots vienlaicīgs savienojums padara Surfshark par izcilu iespēju spēlētājiem, kuriem patīk izmantot dažādas ierīces.
 5. PrivateVPN - vienkāršs un ērti lietojams PrivateVPN ir droša un saprātīga opcija spēlētājiem, kas ir jauni VPN..

Sāciet spēlēt PUBG ar NordVPN!

Kas jums nepieciešams PUBG VPN

Ja jūs dzīvojat valstī vai gatavojaties apmeklēt to valsti, kurā PlayerUnknown kaujas laukumi ir bloķēti, jums vispirms būs nepieciešams VPN, kas spēj apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Piemēram, Ķīna ir draņķīga ar savu Lielo ugunsmūri. Tikai labākie VPN spēj apiet šāda veida cenzūru. Viņi to var izdarīt abos veidos izvairīties no atklāšanas, izmantojot apmulsinātus serverus vai arī ar tik lielu tīklu, lai viņi to varētu nekavējoties nomainiet visus atklātos serverus un melnajā sarakstā iekļauta anti-VPN programmatūra.

Spēlētājiem, kuri nedzīvo valstī, kur PUBG ir bloķēts, joprojām ir noderīgi izkļūt no ģeobloķēšanas. PUBG jaunais atjauninājums nozīmē, ka jūs bieži vien piešķirat serverim, pamatojoties uz jūsu vietējo reģionu. VPN maskēs jūsu atrašanās vietu, kas nozīmē, ka jūs varat izveidojiet savienojumu ar PUBG, izmantojot serveri citā vietā ja vēlaties spēlēt citā reģionā.

Šādā veidā samazinot arī attālumu starp sevi un spēļu serveri samazina ping. Tas nozīmē samazināts nobīde un palielināts ātrums tev.

Lai izmantotu visas šīs priekšrocības, jums būs nepieciešams VPN ar pasaules serveru tīkls valstīs, kurām vēlaties piekļūt.

Tāpat kā ar jebkuru tiešsaistes spēli, arī PUBG nāk ar ļoti reāls uzlaušanas risks. Pieslēdzoties jebkuram spēles serverim, jūsu IP adrese ir jutīga pret atklāšanu. Tas, savukārt, padara jūs neaizsargātu kiberuzbrukumi, piemēram, DDoS vai DoS.

Izmantojot VPN, lai izveidotu savienojumu ar PUBG, tiek nodrošināta papildu aizsardzība pret hakeriem slēpjot jūsu IP adresi. Kad izveidosit savienojumu ar spēļu serveri, visi potenciāli ļaunprātīgie lietotāji jūsu vietā redzēs VPN servera IP adresi. Izvēlieties VPN ar augstākais šifrēšanas līmenis un drošību, lai jūsu personas dati būtu privāti.

Visbeidzot, ja vēlaties spēlēt PUBG Mobile, kā arī savā konsolē un datorā, jums nepieciešams VPN, kas ļauj aizsargājiet vairākas ierīces ar vienu licenci. Vairāki vienlaicīgi savienojumi var būt patiešām noderīgi arī tad, ja vēlaties draugu pulcēties komandas sesijā.

Labākie PUBG VPN

1. NordVPN

NordVPN bulgāriem

Ir iemesls, kāpēc mūsu lietotāji uzskata NordVPN par labāko VPN pakalpojumu. Īpaši apmulsuši serveri ir paredzēti, lai apietu pat visstingrākos ugunsmūrus, kamēr jūs varat arī izveidot savienojumu ar anti-DDoS serveri un programmatūru CyberSec lai pasargātu sevi no hakeriem.

Izcils 5 200+ serveri 60 valstīs sniedz jums daudz iespēju piekļūt reģionālajiem turnīriem un saturam. Šis milzīgais serveru skaits arī garantē jums a ātrs un nepārtraukts savienojums vienmērīgai spēlei. Jūs varat aizsargāt visas savas ierīces ar līdz 6 vienlaicīgi savienojumi.

Pats labākais, ka varat pārbaudīt, vai NordVPN ir pilnīgi piemērots jums bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Sāciet spēlēt ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN Peru

Lai gan tā ir viena no dārgākajām iespējām, runājot par VPN, mūsu lietotāji domā, ka ExpressVPN ir tā vērts. 3000 un vairāk serveru 94 valstīs ne tikai dod 160 vietas, no kurām izvēlēties, bet viņi arī dod jums ātrākais jebkura VPN ātrums.

Lieliska iespēja tiem, kam jau ir neliela zināšana par VPN, ExpressVPN ir bezgalīgi pielāgojams, tāpēc to var pilnībā izmantot pielāgots spēlēm. Piemēram, sadalīta tunelēšana ļauj precīzi izvēlēties, kuru trafiku vēlaties aizsargāt ar VPN. 256 bitu šifrēšana un stingra politika bez reģistrēšanas arī jūs un jūsu personīgā informācija būs droša.

Ja vēlaties pārliecināties, vai ExpressVPN ir naudas vērts, jūs vienmēr varat izmantot visas tās 30 dienu naudas atdošanas garantijas iespējas..

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Sāciet spēlēt ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost Peru

Visas CyberGhost lietotnes ir neticami intuitīvs un ērti lietojams. Jums nevajadzēs uztraukties par sarežģītiem iestatījumiem, vienkārši izvēlieties no aktivitāšu saraksta, un CyberGhost to darīs automātiski savieno jūs ar labāko serveri jūsu vajadzībām.

Zvaigžņu tīkls 3600+ serveri 60 valstīs dod jums daudz vietu, no kurām izvēlēties, un jūs varat aizsargāt līdz 7 ierīcēm zem viena profila. CyberGhost’s politika bez reģistrācijas, militāra līmeņa šifrēšana, kā arī aizsardzība pret DNS un IP noplūdi arī nodrošinās jūs drošību - pat pārtraukta savienojuma gadījumā.

CyberGhost sniedz jums dāsnu 45 dienas izmēģināt tā pakalpojumu pilnīgi bez maksas. Vai arī mūsu pārskatos varat redzēt, kas patiesiem lietotājiem ir sakāms.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Sāciet spēlēt ar CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark Peru

Dažreiz tam, ka esat jaunpienācējs, ir savas priekšrocības. Surfshark relatīvā jaunība nozīmē, ka tas patiešām ir patiešām labs, ja tas ir nepieciešams, lidojot zem radara ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana. Jūs varēsit izvēlēties 800+ serveri 50+ valstīs un visi serveri ir draudzīgi P2P.

Savienojumi vietnē Surfshark ir ātrs un uzticams un privātumu garantē a politika bez reģistriem, avārijas poga, DNS noplūdes aizsardzība, augstas klases šifrēšana, un unikālā MultiHop programmatūra.

Tomēr, iespējams, vispopulārākā mūsu lietotāju funkcija ir Surfshark's neierobežots ierīces savienojums. Tas nozīmē, ka jūs varat droši spēlēt visās savās ierīcēs vai aizsargāt visu komandu, kad viņi ierodas spēlēt PUBG.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Sāciet spēlēt ar Surfshark!

5. PrivateVPN

Bulgārijai paredzēts privātsVPN

Lepojoties ar visaugstāko drošību, PrivateVPN ir lieliska izvēle, ja uztraucaties par hakeru un krāpšanos PUBG. Pakalpojumam ir a īpašs Stealth režīms kā arī politika bez reģistrēšanās, slepens slēdzis, aizsardzība pret noplūdi un AES 256 bitu šifrēšana - visi šie iestatījumi ir noklusējuma iestatījumi.

PrivateVPN nav tik liela tīkla kā citiem pakalpojumiem, bet tā ir serveri joprojām darbojas 60 valstīs un tas ir ātrumi ir uzticami un pietiekami ātrs spēlēšanai. Visas lietotnes ir ļoti lietotājam draudzīgi un pakalpojuma cenas ir ļoti saprātīgas, padarot to par labu iespēju pirmo reizi izmantojamiem VPN lietotājiem.

Uzziniet, kas citiem ir sakāms par PrivateVPN, vai izmēģiniet to pats ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

Šajās ierīcēs darbojas PrivateVPN:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Sāciet spēlēt ar PrivateVPN!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Neļaujiet hakeriem un latentiem sabojāt jūsu nākamo PlayerUnkown kaujas laukumu. Izvēlieties sev labāko VPN un baudiet uzlabotu PUBG pieredzi, lai kur jūs atrastos.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par savienojuma paātrināšanu? Šeit ir mūsu 5 straujāko straumju un straumēšanas VPN saraksts.

Mēs arī esam atcēluši 5 labākos spēļu VPN.

Vai esat nolēmis spēlēt PUBG ar NordVPN? Neatstājieties, neizmantojot visas mūsu NordVPN kuponu kodus.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me