5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE


No datu drošības līdz privātuma aizsardzība, no plkst piekļuvi ģeobloķētām straumēšanas vietnēm lai anonīmi mocītos, ir daudz iemeslu, lai instalētu VPN uz Windows 10 darbvirsmas. Bet tā iestatīšana var šķist mazliet iebiedējoša.

Šī rokasgrāmata sniegs vienkāršu, soli pa solim procesu, lai iestatītu Windows 10 VPN lietotni. Ja esat jauns VPN pasaule, mēs jums parādīsim arī to, kā pilnībā izmantot VPN pakalpojumus, un sniegsim dažus padomus, kā atrast uzticamu.

Ja iepriekš esat instalējis VPN vecākai Windows versijai, jūs pamanīsit dažas galvenās atšķirības iestatīšanas procesā, taču mēs esam informēti par to. Jūsu VPN darbosies un darbosies labāk nekā jebkad agrāk.

Labākais, jūsu Windows 10 VPN ir unikālas iespējas, par kurām jūs, iespējams, nezināt. Piemēram, jūsu dators ar VPN var savienot tādas ierīces kā Apple TV un Chromecast lai atbloķētu straumēšanas pakalpojumus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā!

Īss ieskats: 5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 10

Pirms mēs sākam iestatīšanu, pārliecinieties, vai jums ir VPN, kas faktiski dara to, kas VPN ir paredzēts. Daudzi VPN palēniniet savienojumu ar pārmeklēšanu, ir neglīta datu pārkāpumu vēsture vai nevar atbloķēt Netflix un citas populāras vietnes.

Šeit ir īss saraksts ar labākie izpildītāji mūsu VPN testēšanā operētājsistēmai Windows 10. Viņi visi piedāvā īpašas operētājsistēmas Windows lietojumprogrammas un noderīgas Windows 10 iestatīšanas rokasgrāmatas. Plašāku informāciju par viņiem atradīsit zemāk.

 1. NordVPN
  NordVPN ir mūsu VPN ieteikums numur viens operētājsistēmai Windows 10.
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN apgalvo, ka ir ātrākais VPN tirgū.
 3. CyberGhost
  CyberGhost specializējas vienkāršā pielāgošanā jūsu īpašajām vajadzībām.
 4. VyprVPN
  VyprVPN piedāvā vienu no vienkāršākajiem datoru instalēšanas procesiem operētājsistēmai Windows 10.
 5. Surfshark
  Jūsu uzņēmuma aizsardzībai Surfshark piedāvā savienojumu ar neierobežotu skaitu ierīču.

Instalējiet Windows 10 VPN TAGAD!

Kā viegli iestatīt VPN operētājsistēmā Windows 10

Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim ne tikai to, kā instalēt un iestatīt Windows 10 VPN, bet arī kā lietotni darbināt fonā tāpēc visas jūsu darbības internetā vienmēr ir drošas.

Mēs izmantosim NordVPNlai demonstrētu darbības, taču iestatīšanas process ir līdzīgs citiem augstāk novērtētajiem VPN.

1. Reģistrējieties NordVPN, pēc tam dodieties uz Lejupielāžu lapa un atlasiet Windows klientu.

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

2. Atrodiet NordVPN Setup.exe failu mapē Lejupielādes un atveriet to.

iestatīt vpn Windows 10 (2)

PIEZĪME: Ja parādās jauns logs un jautā: Vai vēlaties atļaut šai lietotnei veikt izmaiņas jūsu ierīcē, noklikšķiniet uz? .

iestatīt vpn Windows 10 (3)

3. OpenVPN TAP adapteris parādīsies, ja VPN pirmo reizi instalējat operētājsistēmā Windows 10. Noklikšķiniet Nākamais, ES piekrītu, un Uzstādīt turpināt instalēšanas procesu.

iestatīt vpn Windows 10 (4)

4. Noklikšķiniet uz Uzstādīt tiklīdz atveras instalēšanas logs, un pagaidiet, kamēr instalēšanas vednis turpina instalēšanu.

iestatīt vpn Windows 10 (5)iestatīt vpn Windows 10 (6)

5. Tiklīdz instalēšana ir pabeigta, programma NordVPN darbosies un parādīsies jaunā logā. Tagad uz darbvirsmas redzēsit arī saīsnes ikonu.

6. Ja Windows jautā, vai vēlaties atļaut NordVPN instalēt TAP draiveri, noklikšķiniet uz Atļaut. Šis solis ir būtisks, lai izveidotu savienojumu ar NordVPN serveriem.

7. Piesakieties NordVPN, lietotnes logā ievadot akreditācijas datus un noklikšķinot Ielogoties.

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

8. Tagad jūs redzēsit lietojumprogrammas galveno ekrānu. Ja noklikšķināt uz Ātrais savienojums pogas apakšējā vidusdaļā, lietotne automātiski savienos jūs ar labāko pieejamo serveri, pamatojoties uz pašreizējo tīkla trafiku. Kartē redzēsit zaļu krāsu, kas norāda servera atrašanās vietu. Jūsu jaunā IP adrese tiks parādīta tieši zem pogas Ātrais savienojums.

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE 5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

9. Alternatīvi varat manuāli izvēlēties valsti, noklikšķinot uz jebkuras valsts pin kartē. Izmantojiet šo funkciju, ja vēlaties piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Piemēram, noklikšķiniet uz ASV, lai piekļūtu Hulu, Lielbritānija, lai sasniegtu BBC iPlayer utt.

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

11. Jūs varat arī meklēt konkrētu serveri jebkurā valstī noklikšķinot uz meklēšanas ikonas augšējā kreisajā stūrī un ierakstot valsts nosaukumu.

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

12. Lai iegūtu detalizētu servera opciju sadalījumu, noklikšķiniet uz Serveri cilne. Tur atradīsit visus NordVPN 5000+ serverus, kas sakārtoti pa kategorijām (serveru tipiem) un valstīm.

Blakus katram serverim norādītā procentuālā daļa atspoguļo pašreizējo servera slodzi. Lielāks procents nozīmē, ka vairāk cilvēku izmanto serveri. Parasti, serveri ar vismazāko slodzi būs visstraujākie.

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

14. Ja jums ir lieliska pieredze ar kādu konkrētu serveri, varat to pievienot izlasei, noklikšķinot uz sirds simbols blakus tam, padarot to ērti lietojamu nākotnē.

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

Kad esat apmierināts ar servera savienojumu, varat noklikšķināt uz Iestatījumi lai turpinātu pielāgot savu VPN, vai vienkārši aizveriet lietotnes logu un sāciet sērfot!

15. Aizverot programmu, tā turpina darboties fonā. Lai to varētu redzēt, jums jāiespējo Rādīt paplātes ikonu vietnē NordVPNapp Iestatījumi. Pretējā gadījumā jūs varat atrast lietotnes ikonu, noklikšķinot uz augšupvērstās bultiņas sistēmas teknes apgabalā, lai redzētu slēptās lietotnes.

iestatīt vpn windows 10 (19)

16. Noklikšķinot uz redzamā vai paslēptā lietotnes ikonas NordVPN sistēmas teknē, jūs parādīsit lietojumprogrammu priekšplānā. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz ikonas, lai aktivizētu Ātrais savienojums vai pilnībā atmest programmu.

iestatīt vpn windows 10 (20)

Tieši tā! Jūsu jaunais VPN operētājsistēmai Windows 10 tagad ir pilnībā izveidots un darbojas, un viegli pielāgojams jebkuram tiešsaistes mērķim.

Ja esat prasmīgs VPN lietotājs un vēlaties lai pilnībā pielāgotu savu VPN jau sākotnēji, jūs varat arī izvēlēties manuāli konfigurēt protokoli. Detalizētas rokasgrāmatas iestatīšanas rokasgrāmatas atradīsit sava VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē.

Tomēr paturiet prātā, ka, ja konfigurējot savienojumu manuāli, jūs varat zaudēt slepkavas slēdža aizsardzību un DNS aizsardzība pret noplūdi. Šīs svarīgās funkcijas nodrošina, ka jūsu dati nekad bez jūsu ziņas neizplatās publiskajā internetā.

Ieguvumi no VPN instalēšanas datorā ar Windows 10

Jums piešķirs VPN piekļuve visdažādākajam saturam, kas jums citādi nav pieejams piešķirot jums jaunu IP adresi, lai mainītu redzamo atrašanās vietu. Tas ir lieliski, ja atrodaties intensīvas cenzūras reģionā vai vēlaties piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm, piemēram, ASV Netflix.

Tomēr, vairums bezmaksas un zemas kvalitātes VPN nevar tikt garām grūtākajiem ģeoblokiem un ugunsmūri, jo viņu IP adreses ir atklātas un aizliegtas. Labākie VPN nepārtraukti atsvaidzina savus IP un izmanto uzlaboto datu apmulsināšanu, lai jūs aizkavētu bloķēšanu.

Tiks piedāvāts arī augstas kvalitātes VPN saglabājiet savus datus drošībā un droši paslēptos no visiem, kas vēlas to iegūt. Šifrējot visu jūsu trafiku, VPN neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam, jūsu valdībai un hakeriem atrasties ārpus jūsu interneta biznesa.

Īpaši vērtīga ir VPN izmantošana ar datoru Windows 10, jo jūs to varat viegli iestatiet virtuālo maršrutētāju un paplašiniet VPN pārklājumu uz citām ierīcēm jūsu mājās.

Pat virtuāls maršrutētājs padara jūsu VPN savienojumu pieejamu tādām ierīcēm kā Chromecast un Apple TV kas neatbalsta VPN instalēšanu. Skatiet visu mūsu virtuālā maršrutētāja iestatīšanas rokasgrāmatu, lai iegūtu visu informāciju, un izbaudiet, izlaižot pusi no soļiem, izmantojot Windows 10!

Labākie VPN operētājsistēmai Windows 10 - galvenās funkcijas

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN operētājsistēmai Windows 10 ir intuitīva darbvirsmas lietotne ar dažādām vērtīgām funkcijām. Ātrā savienošana uzreiz savieno jūs ar visātrāk pieejamo serveri, kamēr SmartPlay funkcija dod jums vienkārša, droša pieeja populārām straumēšanas vietnēm.

NordVPN atbalsta straumēšanu savā tīklā un aizsargā jūsu anonimitāti ar sīpolu virs VPN un stingru politiku bez reģistrēšanās. Jūs varat pārlūkot mieru, pateicoties CyberSec drošības komplekta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un daudziem citiem tiešsaistes draudiem.

Varat izmēģināt NordVPN bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Lai uzzinātu vairāk par NordVPN, izlasiet visu mūsu pārskatu.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Pazīstams ar savu izcilo ātrumu, Express VPN optimizē katru serveri lieliskai veiktspējai liela joslas platuma darbību laikā, piemēram, straumēšana un straumēšana. Pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un citām ierīcēm ļauj kontrolēt VPN tieši no jūsu tīmekļa pārlūka.

Drošības frontē jūs saņemsit uzlabota aizsardzība pret noplūdēm pēc noklusējuma, kā arī a Tīkla bloķēšanas slēdzis kas neļauj jūsu tiešsaistes darbībām tikt pakļautām, ja negaidīti samazināsies VPN servera savienojums.

Jautājumi bez jautājumiem, 30 dienu naudas atdošanas garantija atvieglo pilnīgas atmaksas saņemšanu, ja neesat pilnībā apmierināts ar pakalpojumu. Tomēr, pamatojoties uz daudzajām kvēlojošajām atsauksmēm, ne mazums lietotāju piedāvā ExpressVPN.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

3. CyberGhost

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

Izmantojot CyberGhost, VPN iestatīšana ir vienkārša iepriekš konfigurēti profili dažādiem VPN lietojumiem. Windows 10 profila opcijās ietilpst anonīma pārlūkošana, netraucēta straumēšana un papildu drošība publiskajiem wi-fi karstajiem punktiem.

Ar vairāk nekā 5700 serveriem 90 valstīs, AES-256 šifrēšana, a plašs šifrēšanas protokolu klāsts, un ļoti pieņemamus ilgtermiņa plānus, ir grūti atrast iemeslu neizmantot CyberGhost.

Vēl labāk, ja abonements ir 6 mēneši vai ilgāks, tas dod jums tiesības uz a 45 dienu naudas atdošanas garantija. Tas ir viens no daudzajiem VPN strauji augošās popularitātes iemesliem.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. VyprVPN

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

VyprVPN ļauj to iegūt vienkārši dzelzsplaknes drošība Windows 10 datoram. Šo augsti novērtēto VPN pielāgojamo slēdzi var iestatīt tā, lai tas automātiski maršrutētu visu trafiku caur VPN tuneli, lai jūs kļūdas dēļ nekad nepievienotos publiskam serverim..

intuitīvs interfeiss ļauj ērti aktivizēt uzlabotas funkcijas, piemēram, unikālo Hameleona protokols, kas slēpj jūsu VPN trafiku lai jūs varētu viegli apiet bloķēt ģeogrāfiski ierobežotu vai cenzētu saturu.

VyprVPN piedāvā jaunus lietotājus a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Uzziniet vairāk par šo unikālo Šveices VPN, apskatot mūsu reālo lietotāju atsauksmju kolekciju.

VyperVPN var atbloķēt: 

 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas: 

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

VyperVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, maršrutētāji, Android TV, QNAP, Blackphone, Anonabox.

Skatiet VyprVPN piedāvājumus

5. Surfshark

5 labākie VPN operētājsistēmai Windows 2020. gadā [+ EASY SETUP GUIDE

Surfshark Windows lietotne ir sevi pierādījusi konsekventāka dažādās platformās nekā daudzas konkurentu lietotnes. Vietējā Windows lietotne ietver uznirstošie paziņojumi kas atvieglo jūsu VPN savienojumu uzskaiti.

Tāpat kā citas vietējās lietotnes, jūs varat izmantot Surfshark ar to Ātrais savienojums Iespēja piesiet jūs optimālajai atrašanās vietai dažu sekunžu laikā. Augstākam privātuma līmenim, Piedāvā arī Surfshark MultiHop, kas novirzīs jūsu savienojumu pa vairākiem kanāliem.

Surfshark piedāvā izvēles iespēju avārijas poga kuru varat izvēlēties ieslēgt vai izslēgt pēc savienojuma izveidošanas. Tas ir CleanWeb opcija, kas viņus patiesi atšķir, kā tas jums piedāvā veids, kā ar vienu klikšķi bloķēt reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru. Ja jūs meklējat labu ģimenes vai biznesa iespēju, Surfshark piedāvā savienojumu ar neierobežots ierīču skaits.

Jūs varat izmēģināt Surfshark, izmantojot tā 30 dienu naudas atdošanas garantija izjust visas tā īpašības. Pārbaudiet, kas lietotājiem ir jāsaka par to, lai redzētu, ko vēl piedāvā Surfshark.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatīt Surfshark piedāvājumus

Kopsavilkums

Windows 10 ir uzlabota platforma ar unikālām funkcijām un labāku drošību nekā jebkura iepriekšējā Windows versija. Tomēr, neviena operētājsistēma nevar jūs patiesi pasargāt no tiešsaistes riskiem pats.

VPN instalēšana Windows datorā prasa tikai dažas minūtes, un tas ir svarīgi, ja vēlaties drošu, privātu interneta savienojumu. Ir arī labākie VPN operētājsistēmai Windows 10 jaudīgi rīki, lai piekļūtu ierobežotam saturam no jebkuras vietas uz Zemes.

Un ir vēl viena lieliska lieta, ko vislabāk vērtē VPN: regulāri piedāvā pārsteidzošas atlaides! Iepazīstieties ar mūsu jaunākajiem kuponu kodiem, lai redzētu, cik daudz jūs varat ietaupīt.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me