5 labākie Somijas VPN – drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā


Somija nav valsts, kurā jāuztraucas par cenzūru; varat viegli piekļūt Google, Facebook, YouTube un citam.

Bet ir dažas lietas, ko jūs nevarat darīt Somijā. Piemēram, torrent ir nelikumīgi. Un - būdams tāds, kāds esi Somijā - jūs nevarēsit skatīties TV šovus vai straumēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, piemēram, vietnē Netflix un BBC.

par laimi, VPN var jums palīdzēt ar to. Papildus interneta savienojuma nodrošināšanai (kas var pasargāt jūs no hakeriem, vīrusiem un valdības uzraudzības), VPN var mainīt jūsu IP adresi un dot jums piekļuvi tūkstošiem vietņu no visas pasaules..

Bet, tā kā tirgū ir tik daudz VPN, kā jūs zināt, kuri ir labākie Somijas VPN? Mūsu eksperti sastādiet piecu Somijas VPN sarakstu. Šiem visiem VPN ir serveru klāsts dažādās valstīs, ieskaitot Somiju, nodrošinot drošu piekļuvi straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Elisa Vihde, un bezmaksas apraides kanāliem, piemēram, Areena.

Šie VPN var piekļūt arī Netflix un BBC iPlayer, un tie ļauj mocīt dažos viņu serveros. Mēs pat atradām izcilus VPN, kas piedāvā pakalpojumus somu valodā! Un tiem VPN, kuriem to nav, viņi ir to visu ir tik viegli uzstādīt un lietotājam draudzīgi, jums nebūs problēmu tos izmantot.

Mēs sniedzam jums norādījumus par to, ko meklēt VPN, taču jūs varat arī Pāriet uz leju sarakstā, ja vēlaties sākt.

VPN var jums palīdzēt Torrent, straumēt un vēl daudz vairāk! 

Kā mēs minējām iepriekš, Somijā nav daudz cenzūras, ir arī citas nelikumīgas lietas. Viens no tiem ir mokošs.

Somija pilnībā neīsteno viņu likumu, kas nemudina, bet iepriekš cilvēki ir sodīti par autortiesību satura lejupielādi. Ja atrodaties Somijā un vēlaties straumēt, vislabāk ir izmantot VPN.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai Somijā ir, ja vēlaties straumēt saturu, kas ir pieejams tikai kaut kur citur. Somijā ir tikai aptuveni 40% no Netflix TV šoviem un filmām, kas ir pieejamas ASV. Tāpat, ja jūs ceļojat uz ārzemēm no Somijas un vēlaties straumēt Elisa Vihde, VPN ar serveriem Somijā var jums palīdzēt.

Papildus šīm funkcijām, VPN ir lielisks veids, kā palīdzēt nodrošināt interneta savienojumu un aizsargāt datus.

Lūk, kas jums jāmeklē Somijas VPN:

 • Serveru skaits dažādās valstīs. Liels serveru skaits parasti nozīmē ātrāku ātrumu un vairāk vietu, kur varat izveidot savienojumu.
 • Serveri Somijā. Ja vēlaties izveidot savienojumu ar Somijas vietnēm, jums būs nepieciešams serveris Somijā. Turklāt serveru tuvums var palielināt ātrumu.
 • Atļauja torrentam. Ne visi VPN ļauj mocīt savos serveros, bet citi VPN ļauj mocīt tikai noteiktos serveros. Ja tas ir viens no jūsu mērķiem, izmantojot VPN, pārliecinieties, vai varēsit torrent, nesaņemot naudas sodu un nezaudējot VPN licenci.
 • Piekļuve ģeogrāfiski bloķētam saturam. Netflix, BBC un citas straumēšanas vietnes atklāj VPN un bloķēs jūsu savienojumu, ja viņi pamanīs, ka jūs tādu izmantojat. Tomēr ir daži VPN, kas zina, kā apiet šos ierobežojumus. Lai nodrošinātu, ka straumēšanas iespējas nav ierobežotas, meklējiet VPN, kas veiksmīgi atbloķēja šīs vietnes.
 • Labs klientu atbalsts. Šī, iespējams, ir viena no visvairāk nepamanītajām funkcijām VPN, taču tā ir svarīga. Ja rodas problēmas ar savienojumu, ja vietne tiek bloķēta vai ja jūsu VPN kaut kā nedarbojas, jums būs nepieciešams pieejams klientu atbalsts, kas palīdzēs. Izvēlieties VPN, kurai ir diennakts klientu atbalsts, vēlams, izmantojot tiešraidi. Bonuss, ja viņiem ir atbalsts somu valodā (to dara viens no tālāk esošajiem VPN)!.
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija vai naudas atdošanas garantija. Jūs nevēlaties kaut ko iegādāties, vispirms to nemēģinot. Pirms apņemšanās pārliecinieties, ka varat saņemt atmaksu vai izmēģināt VPN.

Tagad, kad jūs zināt, ko meklēt, ir pienācis laiks aplūkot Somijas galvenos VPN.

Labākie Somijas VPN

1. NordVPN

Somijas VPN # 1

NordVPN ierīces

 • 37 serveri Somijā
 • Lielisks diennakts klientu atbalsts.
 • Ātrs ātrums un stabils savienojums
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

NordVPN piedāvā nepārspējamas drošības funkcijas, ieskaitot 2048 bitu AES šifrēšanu, drošības protokolu izvēli, dubultu VPN un DNS aizsardzību pret noplūdi. Tas nozīmē ka varat paļauties, ka savienojums būs drošs. NordVPN arī ļauj mocīt dažos no saviem 4000+ serveriem, un tas ir viens no nedaudzajiem labākajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var apiet ģeogrāfiskos bloķējumus ASV Netflix. Visbeidzot, Stingrā neierakstīšanās politika nodrošina jūsu datu un informācijas drošību.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt piedāvājumus Lasīt atsauksmes

2. ExpressVPN

Ātrākais VPN ar atbalstu somu valodā

ExpressVPN priekšrocības

 • Beigās 1500 serveri 148 valstīs, ieskaitot Somiju
 • Plašs drošības protokolu un funkciju klāsts, lai jūsu savienojums būtu drošībā
 • Stingra reģistrēšanas politika nenodrošina anonimitāti
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Viens no ātrākajiem pieejamajiem VPN, ExpressVPN ļauj lietotājiem piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam no visas pasaules, ieskaitot ASV Netflix. Tā sadalītā tunelēšanas funkcija nozīmē, ka lietotāji var droši pārbaudīt savu bankas kontu Somijā, izmantojot Somijas serveri, meklējot straumētu saturu ASV, neapdraudot drošību vai privātumu. Pārlūka paplašinājumi nodrošina vēl vienu drošības līmeni līdzās 256 bitu AES drošībai, DNS / IPv6 aizsardzībai pret noplūdi un iznīcināšanas slēdzim.

ExpressVPN ir serveri Somijā kas atbalsta virkni drošības protokolu, ieskaitot OpenVPN, L2TP / IPsec un PPTP. Labākais no visiem, ExpressVPN piedāvā klientu atbalstu somu valodā, tāpēc jums nebūs problēmu ar navigāciju vietnē vai produktā.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatīt piedāvājumus Lasīt atsauksmes

3. Uzticies.Zone

Viegli lietojams VPN, kas atbalsta P2P

5 labākie Somijas VPN - drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā

 • Atbalsta mokošās un P2P aktivitātes
 • Spēj apiet ģeobloķēšanu, ieskaitot Netflix
 • 130 serveri 32 valstīs
 • Vienkāršs interfeiss ar detalizētākām iespējām pieredzējušiem lietotājiem

Uzticieties.Zone ir viena no pieejamākie lietotājam draudzīgie VPN kas joprojām var apiet Netflix ģeogrāfiskos bloķējumus. Trust.Zone nav lielākais serveru tīkls, kurā ir tikai nedaudz 130 serveri 32 valstīs, ieskaitot vienu Somijā, taču tās mūsdienīgā šifrēšana un stingrā politika, kas neveic reģistrēšanos, to tikai kompensē. 256 bitu AES šifrēšana, slēdzis un OpenVPN vai L2TP izvēle, izmantojot IPSec, nodrošina, ka savienojums ir privāts un drošs.

Uzticieties.Zone atbalsta torrenting un P2P savienojumus visā tā serveros un piedāvā anonīmas norēķinu iespējas, piemēram, Bitcoin, lai nodrošinātu jūsu privātumu no reģistrēšanās brīža. Trust.Zone piedāvā 3 dienu bezmaksas izmēģinājums, kā arī 10 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu būt pārliecināts, ka tas ir jums piemērots VPN.

Trust.Zone var atbloķēt:

 • Netflix

Atbalsta mokas:

 • Jā, P2P savienojumi ir atļauti

Trust.Zone darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, AppleTV, Amazon Fire TV, Chromecast, Nintendo, PlayStation, Roku, Xbox

Skatīt piedāvājumus Lasīt atsauksmes

4. CyberGhost

Liels serveru skaits Somijā

5 labākie Somijas VPN - drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā

 • Somijā pieejami vairāk nekā 3700 serveru, no kuriem 12 ir pieejami
 • Torrenting un straumēšana atļauts speciālajos serveros
 • Viegli lietojama platforma un interfeiss
 • Septiņi vienlaicīgi savienojumi nozīmē, ka lietotāji var aizsargāt visas savas ierīces vienā licencē.

CyberGhost pēdējo divu gadu laikā ir patiešām palielinājis viņu veiktspēju un produktu. Uzņēmums turpina paplašināt savu serveru tīklu (pieejams vairāk nekā 1300!) Ar 12 pieejamiem Somijā. Turklāt CyberGhost darbojas visdažādākajās operētājsistēmās un nodrošina septiņi vienlaicīgi savienojumi vienā licencē - tas ir daudz ierīču, kuras lietot vienlaikus. 256 bitu AES šifrēšana, DNS un IP noplūdes aizsardzība un automātiskais iznīcināšanas slēdzis nodrošina savienojumu drošu un privātu darbību.

CyberGhost arī ļauj lietotājiem piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, tostarp Netflix un Hulu no ASV, un tai ir īpaši serveri failu apmaiņai un straumēm.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatīt piedāvājumus Lasīt atsauksmes

5. PrivateVPN

Ciets pamata VPN, kas atbilst visām jūsu vajadzībām

5 labākie Somijas VPN - drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā

 • Lieliski piemērots straumēšanai
 • Nav joslas platuma vai lietošanas ierobežojumu.
 • Pieejams klientu apkalpošanas atbalsts un viegli lasāmas iestatīšanas rokasgrāmatas.
 • 56 serveri visā pasaulē, ieskaitot Somiju

Kamēr PrivātsVPN iespējams, nav visvairāk serveru, tai ir vietas lielākajā pasaules daļā, ieskaitot Somiju. Tas ļauj ātri atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu un straumēt saturu, tostarp no Somijas straumēšanas pakalpojumiem. Tā atbalsta virkni protokolu, ieskaitot OpenVPN, nodrošinot vislabāko iespējamo drošo savienojumu. Šis nodrošina jūsu informācijas drošību neatkarīgi no tā, vai veidojat sakarus ar lietotājiem ļoti cenzētās valstīs, piemēram, Krievijā, vai lejupielādējat straumēm Somijā. Lietotāji arī gūst labumu no neierobežots joslas platums un lejupielāde.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatīt piedāvājumus Lasīt atsauksmes

Izvēloties VPN izmantošanai Somijā, drošībai un privātumam vajadzētu būt jūsu vajadzību saraksta augšgalā. Visi mūsu sarakstā iekļautie VPN nodrošina šo un vēl daudz ko citu. Viņi visi piedāvā arī naudas atdošanas garantijas, lai jūs varētu atrast savām vajadzībām atbilstošo VPN.

Lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc jums vajadzētu ieguldīt VPN, neatkarīgi no tā, vai izveidojat savienojumu no Somijas vai citur pasaulē, izlasiet mūsu VPN rokasgrāmatu. Ja vēlaties redzēt citas lieliskas VPN iespējas, noklikšķiniet šeit.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me