5 labākie OkCupid VPN [2020. gadā iegūstiet neierobežotu piekļuvi!]


Viena no lielākajām iepazīšanās vietnēm pasaulē, OkCupid ir arī viena no visaptverošākajām. Piemēroti cilvēki, pamatojoties uz viņu personībām, un atvērti gandrīz jebkurai identitātei un orientācijai, katru gadu vietnē tiek veikts vairāk nekā 91 miljons maču. Ja jūs to vēl neesat apskatījis, jūs to pazaudējat. 

Tomēr tāpat kā viss internetā, tiešsaistes iepazīšanās ir saistīta ar daudziem riskiem. Ja izmantojat OkCupid, jums jāveic piesardzības pasākumi, lai aizsargātu savu informāciju un paslēptu savu identitāti no iespējamām briesmām. Pēdējais, ko vēlaties, ir nepareiza persona, kas lasa jūsu privātās ziņas vai izmanto jūsu kontu, lai no jums zagtu. 

VPN ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā saglabāt drošību, izmantojot OkCupid. Atstājiet vienu fonā, un jūs varat būt drošs, ka visi jūsu privātie dati ir aizsargāti.

Īsā rokasgrāmata: Kā piekļūt OkCupid, izmantojot VPN

 1. Izvēlieties VPN ar drošiem serveriem un spēcīgu datu aizsardzību. Mēs rekomendējamNordVPN,kopumā augstākais VPN novērtējums tiešsaistē.
 2. Lejupielādējiet savu VPN un instalējiet to jebkurā ierīcē, kuru izmantojat programmai OkCupid.
 3. Izveidojiet savienojumu ar drošu serveri tiešā tuvumā, lai garantētu ātru ātrumu, vai citā valstī, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus.
 4. Piesakieties OkCupid un sagatavojies satikt savu dvēseles biedru!

Atrodiet savu maču tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams OkNup VPN?

Tiešsaistes iepazīšanās ir neticami personiska, un jūs dalīsities ar daudz privātu informāciju. Ļoti atklāj arī jūsu apmeklētie profili un cilvēki, kuriem ziņojat. Visbeidzot, jūs maksājat par šo pakalpojumu ar savu kredītkarti.

Visu šo informāciju pret jums var izmantot ļoti slikti cilvēki. Ja kādreiz ir noplūdusi vai uzlauzta OkCupid datu bāzes, kibernoziedzniekiem būs bezgalīgas iespējas zagt vai šantažēt klientus

Iepazīšanās portālos arī jums ir jānorāda savs mājas adrese un kontaktinformācija. Ja viņiem to nav, joprojām ir viegli noskaidrot jūsu fizisko atrašanās vietu, izmantojot jūsu IP adresi. Tas liek jums iekšā reālas fiziskas briesmas no stalkeriem un citiem bīstamiem cilvēkiem. 

VPN aizsargā jūs no visām šīm briesmām un vēl daudz vairāk. Izmantojot militārā līmeņa šifrēšanu un citus drošības rīkus slēpj jūsu IP adresi, datus, trafiku un visu citu neaizsargātu informāciju. 

Otra lielākā priekšrocība piekļuvei OkCupid ar VPN ir tā, ka jūs to varat izmantot jebkur. Daudzas universitātes, skolas, bibliotēkas, biroji un uzņēmumi savos tīklos ir bloķējuši piekļuvi OkCupid. 

Ja ceļojat uz darbu vai brīvdienām, ņemiet vērā veselas valstis ir “bloķējušas” OkCupid. Iepazīšanās portāli ir aizliegti AAE, Katarā, Kubā, Ķīnā, Afganistānā, Saūda Arābijā, Pakistānā un daudzās citās valstīs, pamatojoties uz morāliem vai reliģiskiem apsvērumiem. Ja ceļojat uz kādu no šīm vietām, jūs zaudēsit piekļuvi savam profilam. 

Instalējiet VPN un nav svarīgi, kur atrodaties - Teksasas universitāte vai viesnīca Ķīnā - jūs nekad nezaudēsit piekļuvi OkCupid, vai jebkuru no jūsu iecienītākajām vietnēm.

Piekļūstiet OkCupid droši tagad!

Vēl daži iemesli VPN lietošanai

Geobloku apiešanas un savas identitātes slēpšanas priekšrocības sniedzas daudz vairāk nekā tikai iepazīšanās vietnēs. VPN pilnībā mainīs veidu, kā jūs izmantojat internetu un domājat par tiešsaistes privātumu. 

Sākumam, geoblocks izmanto visas lielākās vietnes, lai ierobežotu piekļuvi to saturam. Netflix ASV ir lielākā un labākā bibliotēka uz platformas. Tomēr, ja jūs dzīvojat ārpus ASV, jums ir liegta pieeja tai. Ar VPN, jūs varat pievilināt Netflix domāt, ka dzīvojat ASV.

Tas darbojas arī ar Amazon Prime, Hulu, BBC iPlayer un daudz ko citu. 

Tāda pati tehnoloģija to ļauj apiet valdības cenzūru. Piekļūstot internetam uz servera ārpus savas mītnes valsts, jūs to varat baudiet bezmaksas, atvērtu internetu no jebkuras vietas pasaulē. 

Konfidencialitātes rīki, kas aizsargā jūs ar OkCupid, darbojas visos interneta stūros. Katru sekundi, kad atrodaties tiešsaistē, jūs riskējat ar hakeriem un ļaunprātīgiem uzbrukumiem. VPN slēpj jūsu fizisko atrašanās vietu un identitāti, kā arī visu jūsu trafiku un datus. Bez šīs informācijas kibernoziedzniekiem ir neticami grūti jūs izmantot. 

Tas attiecas arī uz reklāmdevējiem. Nevar izsekot jūsu darbībām tiešsaistē, viņi nevar pastāvīgi mērķēt un manipulēt ar jums, izmantojot kaitinošas reklāmas. Patiesībā, daudziem VPN ir iebūvēta adbloķēšanas programmatūra lai pārliecinātos, ka tas nenotiek. 

Vissvarīgākais, kas jāatceras, ir ka ne visi VPN ir vienādi. Bezmaksas VPN sola uzlabotu drošību un privātumu, taču tāda izmantošana var būt vēl bīstamāka. Tikmēr, ne katrs premium VPN ir pietiekami jaudīgs, lai apietu geoblokus vai saglabātu ātru savienojuma ātrumu. 

Mēs esam izvēlējušies 5 labākie OkNup VPN kas nodrošinās arī daudzās iepriekš uzskaitītās priekšrocības.

Atrodiet savu maču tūlīt!

5 labākie OkNup VPN

1.NordVPN

5 labākie OkCupid VPN [2020. gadā iegūstiet neierobežotu piekļuvi!]

Pakalpojumu sniedzējs, kas novērtēts ar 1. vietu pasaulē, NordVPN ir visspēcīgākie pieejamie drošības elementi. Izmantojot šo VPN, jums nekad nebūs jāuztraucas par datu noplūdi vai nozagšanu. 

NordVPN piedāvā militārā līmeņa drošības elementi kas paredzēts, lai paslēptu jūs tiešsaistē. Tajos ietilpst AES-256 šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanās, automātiski iznīcināšanas slēdži un DNS noplūdes aizsardzība. Jūsu satiksme, identitāte un atrašanās vieta paliks paslēpta neatkarīgi no tā, kuras vietnes un lietotnes jūs izmantojat. 

Ar vairāk 5700 serveri 59 valstīs, optimizēts ātrumam un apiet geoblokus, jūs nekad nezaudēsit piekļuvi OkCupid. NordVPN nodrošina bezmaksas, atvērtu un drošu internetu no jebkuras vietas pasaulē. 

Ir viegli saprast, kāpēc mūsu lasītāji turpina sniegt NordVPN tik daudz lielisku pārskatu. Pārbaudiet to pats, bez riska līdz mēnesim, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Izmēģiniet NordVPN bez riska tagad!

2.ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

ExpressVPN ir ātrākais pieejamais VPN, dodot lietotājiem zibens ātrums vairāk nekā 3000 drošos serveros visā pasaulē. 

Jūs varat vienlaikus instalējiet ExpressVPN līdz 5 ierīcēm, lai jūs būtu drošībā mājās, atrodoties ceļā un pat darbā. sadalīta tunelēšanas funkcija ļauj šifrēt atsevišķas lietotnes un vietnes, lai vienā ierīcē varētu piekļūt gan vietējam, gan starptautiskajam saturam. Šis ideāls izmantojot OkCupid, dodoties ceļojumos uz valstīm, kurās tas ir aizliegts. 

ExpressVPN ātruma vārdā nav upurējis drošību vai vērtību. Lietotāji gūst labumu no vismodernākie drošības un privātuma rīki atrodoties tiešsaistē, jūs varat būt drošībā, kamēr meklējat spēles. 

Izmantojot visu šo piedāvājumu, nav brīnums reālie lietotāji ExpressVPN vērtē tik augstu. Uzziniet, kāpēc, reģistrējoties bez riska, ar 30 dienu naudas atdošanas garantija un ekskluzīvs 7 dienu izmēģinājums iOS un Android lietotājiem.  

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Izmēģiniet ExpressVPN bez riska tagad!

3.CyberGhost

CyberGhost ierīces

Vienkāršs, ātrs un efektīvs VPN, CyberGhost ir iecienīta izvēle starp mūsu lasītājiem ērti lietojams interfeiss un vienkārša iestatīšana.

Ar vairāk nekā 6000 serveru 90+ valstīs, CyberGhost garantē, ka jūs nekad netiksit izslēgts no sava OkCupid konta. Visi šie serveri ir optimizēti ātrumam, kā arī speciālisti serveri, kas veltīti straumēšanai un straumēšanai.

CyberGhost nodrošina katru būtisko drošības līdzekli, kas jums nepieciešams saglabāt drošību tiešsaistē. Tas piedāvā arī visdāsnākos pieejamos izmēģinājuma periodus. Jauni lietotāji saņem a 45 dienu naudas atdošanas garantija, kamēr iOS lietotāji saņem 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Android lietotāji to var izmēģināt bez maksas 1 dienu. 

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Izmēģiniet CyberGhost tagad bez riska!

4.Surfshark

Surfshark ierīces

Surfshark ir jaunākais VPN sarakstā, taču neļaujiet tam jūs atturēt. Tikai dažu īsu gadu laikā tas ir kļuvis viens no spēcīgākajiem un populārākajiem VPN pasaulē, ātri uzkāpjot mūsu klasifikācijā un mīlēja mūsu lasītāji. 

Tā mazāks izmērs faktiski ir viena no Surfsharks lielākajām priekšrocībām. Tas var lidot zem lielāko vietņu un valdību radara, viegli apiet geoblokus un cenzūru. Tas tiek pamatots ar hermētiska drošība un daži ļoti iespaidīgi privātuma rīki.

Kopā ar nozares standarta drošības elementiem, Surfshark ir: iebūvēts bloķētājs un dažādi iestatījumi, kas piedāvā specializēti privātuma režīmi, kas pielāgoti jūsu individuālajām vajadzībām.

Izmantojot strauji augošo serveru izvēli vairāk nekā 50 valstīs, Surfshark neliks vilties. Tās plāni piedāvā neticami liela vērtība un 30 dienu naudas atdošanas garantija jauniem lietotājiem. Jums nav ko zaudēt, izmēģinot to.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Izmēģiniet Surfshark bez riska tagad!

5.PrivātsVPN

PrivateVPN ierīces

Ja VPN šķiet pārāk sarežģīti, PrivateVPN ir ideāla izvēle. A budžetam draudzīgs pakalpojumu sniedzējs kas piedāvā vienkāršu saskarni un pārsteidzošu klientu atbalstu, PrivateVPN ir lielisks VPN iesācējiem.

Lai gan tas nevar konkurēt ar citiem šeit uzskaitītajiem VPN par funkcijām un rīkiem, PrivateVPN lietotājiem nodrošina: vienkārša instalēšana un tiešas lietotnes. Tas nenozīmē, ka jums jāuztraucas par ātrumu vai drošību.

PrivateVPN piedāvā stingra politika bez žurnāliem, militāras pakāpes šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis, IPv6 aizsardzība pret noplūdi un vēl daudz vairāk. Izmantojot serverus vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē, jūs to garantējat apiet visus geoblokus un piedzīvojiet zibens ātrumu. 

Izmēģiniet PrivateVPN pats, neriskējot ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs ātri redzēsit, kāpēc tas saņem tik daudz izcilu mūsu lasītāju atsauksmes.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

Šajās ierīcēs darbojas PrivateVPN:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Izmēģiniet PrivateVPN bez riska tagad!

Kopsavilkums

Neļaujiet mīlestības meklējumiem pārvērsties murgā. 

Pārliecinieties, ka noziedznieki nekad neko nevar izmantot pret jums OkCupid vai jebkurā citā vietnē., hakeri vai citi bīstami cilvēki. 

Instalējiet VPN jau šodien un mazāk nekā piecu minūšu laikā jūs būsit paslēpts un pasargāts no tiešsaistes iepazīšanās briesmām. Jūs varat atpūsties un koncentrēties uz vislabākā profila veidošanu, lai palīdzētu atrast savu dvēseles biedru.

Atrodiet savu maču tūlīt!

Turpmākais lasījums

Ceļojat uz ārzemēm un uztraucaties par to, vai izlaižat iecienītos Netflix šovus? Mums ir pieejami vislabākie VPN.

Mēs jums esam teikuši tikai dažas no VPN lietošanas priekšrocībām. Uzziniet, cik spēcīgi viņi ir mūsu pilnīgajā rokasgrāmatā iesācējiem.

Kad zināt, kurš VPN ir piemērots jums vislabāk, apskatiet labākos kuponus un piedāvājumus. 

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me