5 labākie Nepāla VPN – drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā


Izmantojot valdības ieviestus filtrus tādās vietnēs kā Google un Netflix, Nepieciešams VPN regulārai piekļuvei internetam Nepālā.

Labs VPN ir svarīgs arī aizsargājot savus datus no hakeriem, pārvietojoties ar ģeoblokiem un nodrošinot, ka savienojums ir pēc iespējas privāts. Tomēr ne visi VPN var paveikt darbu - ir svarīgi izvēlēties augstas kvalitātes VPN, kam varat uzticēties.

Neatkarīgi no tā, vai jūs dzīvojat Nepālā un vēlaties piekļūt nefiltrētam saturam, jūs meklējat piekļūt Nepālas saturam no ārzemēm, vai arī jūs ceļojat uz Nepālu un vēlaties to darīt tiecieties pie iecienītākajiem straumēšanas kanāliem mājās, VPN nav prāts.

Īsā rokasgrāmata: labākie Nepāla VPN

 1. NordVPN
  Tam ir visaugstākā līmeņa drošība ar neizšķelojamu šifrēšanu un vairāk nekā 5000 serveriem vairāk nekā 60 valstīs.
 2. ExpressVPN
  Ir lielisks daudzpusīgs VPN ar neierobežotu ātrdarbīgu straumēšanu.
 3. IPVanish
  Tai ir absolūta privātuma politika bez žurnāliem un nav vilinošu ierobežojumu.
 4. HMA VPN
  Tam ir vairāk servera atrašanās vietu nekā jebkuram citam VPN, un tas ir optimizēts straumēšanai.
 5. Buferēts VPN
  Pateicoties intuitīvajam interfeisam, tā ir lieliska izvēle gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Kas jums jāmeklē Nepālas VPN

Piekļūstiet bloķētām vietnēm

Ar 2018. gada Kriminālkodeksu likumu tika ieviesti privātuma likumi, kuru rezultātā tika veikta ar presi saistīta cenzūra un līdz 25 000 vietņu aizliegšana, ļoti kontrolējot tāda veida saturu, kādu jūs varat patērēt Nepālā.

Torrenting ir arī nelikumīga, tāpēc torrentu vietas nav viegli atrast.

Jūs varat izvairīties no šiem ierobežojumiem, izmantojot izmantojot VPN pakalpojumu Nepālā - kaut kas joprojām ir pilnīgi likumīgs.

Noteikti izvēlieties VPN, kas var apiet vissmagākos cenzūras pasākumus.

Datu drošība

VPN ir būtisks, lai aizsargātu jūsu privātumu. VPN būs šifrējiet un aizsargājiet savus datus, tostarp e-pastus, paroles, fotogrāfijas un kredītkaršu datus.

Tikmēr tiešsaistē paliksit anonīms neviens - ieskaitot iestādes - nevar sekot līdzi jūsu darbībām tiešsaistē.

Vienmēr izvēlieties VPN ar skaidra privātuma politika lai jūs zināt, kas notiek ar jūsu datiem.

Apiet Geoblocks

Daudzas vietnes ir pieejamas tikai noteiktās vietās, tāpēc, ja ceļojat un vēlaties uzzināt vietējās ziņas vai šovus no mājām, piemēram, Netflix USA vai BBC iPlayer, jūs varat izveidot savienojumu ar serveri jūsu valstī, lai iegūtu piekļuvi.

Tomēr ne visi VPN var piekļūt šiem pakalpojumiem - jums tāds ir nepieciešams pierādīta spēja apiet VPN blokus.

Lieli ātrumi

Izmantojot VPN, savienojums palēnināsies, tomēr, ja izvēlaties a augstas kvalitātes VPN ar optimizētiem serveriem, jūs tik tikko pamanīsit atšķirību.

Uzticams serviss

Tirgū ir daudz bezmaksas VPN, taču tiem ir joslas platuma un ātruma ierobežojumi, un tie var pat saturēt ļaunprātīgu programmatūru, spiegprogrammatūru vai izsekotājus.

Jums labāk maksāt par premium VPN pakalpojums - šie pakalpojumi parasti nāk ar: naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmēģināt viņus, lai redzētu, vai viņi jums ir piemēroti.

Labākie Nepāla VPN

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir ūdensnecaurlaidīgs, militāras pakāpes šifrēšana. Ar 5000 serveri vairāk nekā 60 valstīs, tas piedāvā lielu ātrumu, lieliski piemērots straumēšanai un straumēm.

Uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, dubultā VPN, DNS noplūdes noteikšana un iznīcināšanas slēdzis padara NordVPN perfektu lietošanai Nepālā. Pie citām unikālām funkcijām pieder Adblocker un šifrēti starpniekservera paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome un Firefox.

Uzziniet, kāpēc NordVPN ir iecienīts lietotāju vidū, vai arī izmēģiniet to bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir 2000 serveru vairāk nekā 145 valstīs visā pasaulē - ieskaitot pašu Nepālu.

Tā tas ir viens no ātrākajiem VPN un nav daudz vietņu, kuras to nevar atbloķēt - neatkarīgi no tā, vai tā ir Netflix vai Amazon Prime, varat sagaidīt nefiltrētu, ātrdarbīgu straumēšanu.

Tas ir pierādīts ar tādu pašu šifrēšanas standartu, kuru izmanto Amerikas Savienoto Valstu valdība aizsargāt pat visklasificētāko informāciju.

Tas teica, ka ir vienkārši lietojams - ideāli, ja esat iesācējs VPN! Tā tas ir torrent draudzīgi un katrs serveris atbalsta vienādranga kopīgošanu. Pievienotās priekšrocības ietver dažādas drošības protokoli un a avārijas poga.

Lai gan ExpressVPN var būt dārgāks nekā citas iespējas tirgū, tas noteikti ir ieguldījuma vērts. Plus naudas atdošanas garantija nozīmē, ka mēnesis jums ir bez riska! Tāpēc lietotāji izvēlas ExpressVPN.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

3. IPVanish

ipVanish ierīces

IPVanish ir vairāk nekā 1000 serveru 60 valstīs visā pasaulē globuss. Mēs mīlam to nulles reģistrēšanas politika, tas nozīmē, ka tiešsaistes aktivitātes, atrašanās vieta un identitāte vienmēr ir privāta.

Tas ļauj dalīties vienaudžiem, un šim nolūkam ir pat SOCKS5 starpniekserveris. Citos lielos šī VPN plusos ietilpst a avārijas poga un spēja vienlaikus savienojiet līdz 10 ierīcēm. Tomēr viens mīnuss ir tas, ka tas nevar piekļūt Netflix. Izlasiet, kāpēc mūsu lietotājiem tik un tā patīk IPVanish.

IPVanish piedāvā: 7 dienu naudas atdošanas garantija - ne tik ilgi, cik piedāvā konkurentu piedāvātie garantijas periodi, bet tas tomēr piešķirs nedaudz laika, lai pārbaudītu, vai tas jums ir piemērots.

IPVanish var atbloķēt:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā.

IPVanish darbojas šajās ierīcēs: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, maršrutētāji.

Iegūstiet IPVanish tūlīt!

4. HMA VPN

hidemyass ierīce

HMA ir vairāk serveru vairākās valstīs nekā jebkuram citam VPN pakalpojumu sniedzējam - vairāk nekā 190 pasaules valstīs, ieskaitot 2 serverus Nepālā.

Piedāvā arī HMA ātri savienojumi un piekļuvi daudzām ierobežotām vietnēm. Turklāt, tā kā tas ir optimizēts vienādranga straumēšanai, tas ir ideāls VPN pakalpojums, ko izmantot, ja vēlaties skatīties un kopīgot savas iecienītās filmas tiešsaistē. Uzziniet, ko citi lietotāji saka par HMA

Tur ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājums un 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jūs vienmēr varat bez riska uzņemties HMA testa braucienā.

HMA var atbloķēt: 

 • Hulu, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 •  Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri

HMA darbojas šajās ierīcēs:

 •  Windows, macOS, Linux, Android, iOS, maršrutētāji.

Iegūstiet HMA tūlīt!

5. Buferēts VPN

5 labākie Nepāla VPN - drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā

Buferētās VPN intuitīvās lietotnes padara to par: lieliska izvēle iesācējiem, bet pieredzējuši lietotāji to novērtēs augstākās klases drošības protokoli. Tas darbojas ātrgaitas serveri 37 valstīs, ieskaitot Nepālu.

Tur ir lietotnes visām lielākajām platformām, un jūs varat savienojiet līdz 5 ierīcēm ar vienu kontu. Ja jums ir kādi jautājumi par savu kontu,  draudzīgu klientu apkalpošanu ir pieejams 24/7 tiešraidē.

Šīs ir tikai dažas funkcijas, kas padara buferēto VPN par populāru izvēli..

Buferēts VPN piedāvā 30-dienas naudas atdošanas garantija. 

Iegūstiet buferizēto VPN tūlīt!

Secinājums

Meklējot vislabāko Nepāla VPN, vienmēr pārbaudiet konfidencialitātes politiku, lai pārliecinātos, vai zināt, ko pakalpojums dara ar jūsu personas datiem un pārlūkošanas vēsturi.

Jums vienmēr labāk veicas ar augstas kvalitātes, premium klases pakalpojumu, taču abonēšanas laikā varat viegli ietaupīt naudu. Apmeklējiet mūsu darījumu un kuponu lapu, lai uzzinātu, kā.

Pienācīgiem VPN parasti tiek nodrošināta bezmaksas izmēģinājuma versija vai naudas atdošanas garantija, tāpēc jūs vienmēr varat tos izmēģināt, pirms apņematies ilgtermiņa plānu.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me