5 labākie Japānas VPN – drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā


Japāna ir viena no tehnoloģiski visattīstītākajām valstīm pasaulē, kuras pilsoņu interneta izplatība ir 92%. Gandrīz viss un visi uz mazās salas ir savienoti ar tīmekli.

Diemžēl, Japānā trūkst gan brīvības tiešsaistē, gan privātuma, un ierobežojumi tiek piemēroti ar autortiesībām aizsargātam saturam kā arī jebkura pieeja ģeogrāfiski bloķētām vietnēm, ieskaitot tiešsaistes straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Hulu, HBO Go un BBC iPlayer. Japāna arī cieši sadarbojas ar NVD, kas rada vairāk uzacu un bažas par privātumu.

Ja jūs dzīvojat Japānā vai drīz plānojat tur ceļot, noteikti pārklājiet muguru. Vienīgais veids, kā izvairīties no šiem šķēršļiem, ir izmantot uzticamu VPN kas Japānā piedāvā anonimitāti, drošību un piekļuvi ģeogrāfiski bloķētām vietnēm.

Īss Japānas labāko VPN saraksts

1. NordVPN - labākā drošības un ātruma pakete, jūs nevarat noiet greizi ar šo VPN.

2. ExpressVPN - šis ātrais VPN nodrošinās jūs drošu, vienlaikus nodrošinot ātru ātrumu.

3. CyberGhost - iesācējiem šis VPN ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

4. IPVanish - VPN ar lielu drošību un šifrēšanu, lai apietu vissmagākos ierobežojumus.

5. PrivateVPN - šis cietais VPN palīdzēs jums izveidot savienojumu ar visur, kur vēlaties, ieskaitot Japānu.

Tālāk lasiet vairāk par to, kāpēc šie VPN Japānai ir vislabākie.

Tas, kas jums jāmeklē Japānas VPN

Tā kā Japānā mūsu lielākās bažas rada privātums, anonimitāte un drošība. Labs VPN palīdzēs izvairīties no valdības ierobežojumiem un uzraudzības mainot savu IP adresi, caur kuru jūs kļūstat anonīms, un jums ir labākas iespējas piekļūt vairāk bloķētām vietnēm Japānā.

Šeit ir daži norādījumi, kas jāmeklē jebkurā Japānas VPN:

 1.  Liels serveru tīkls ar serveriem stratēģiskās vietās, piemēram, ASV, Lielbritānijā, un, protams, serveriem Japānā. Tas ir paredzēts, lai jums būtu daudz dažādu koplietojamu IP adrešu no dažādām vietām, lai slēptu jūsu patieso tiešsaistes identitāti. Serveru klātbūtne ASV un Lielbritānijā palīdz piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, piemēram, Netflix un BBC iPlayer. Serveri, kas atrodas Japānas iekšienē, palīdz paslēpt savu patieso IP adresi, saglabājot augstu savienojuma ātrumu (jo tuvāk serverim, jo ​​mazāks ātruma nobīde). Šī funkcija aizsargā jūsu tiešsaistes privātumu, kā arī nodrošina pilnīgu tiešsaistes brīvību.
 2. Jums par to jāpārliecinās VPN pakalpojumu sniedzējs neveic reģistrus par savu lietotāju tiešsaistes darbībām, jo ​​Japāna ir pazīstama ar lietotāju tiešsaistes informācijas vākšanu, piemēram, pārlūkošanas vēsturi no ISP. Ja VPN pakalpojumu sniedzējam ir stingra politika žurnālu aizliegšanai, tad nekas nav jānodod, līdz ar to pilnīga tiešsaistes anonimitāte.
 3. Citas privātuma funkcijas ietver interneta iznīcināšanas slēdzis, DNS / IPv4 / IPv6 / WebRTC aizsardzība pret noplūdi. Šīs funkcijas nodrošina, ka jūsu informācija nekādā gadījumā netiks nopludināta. Neatkarīgi no tā, vai tas ir VPN savienojuma pārtraukums, nestabils savienojums vai kāds cits iemesls.
 4. Lai aizsargātu tiešsaistes drošību, jums jāpārliecinās, ka VPN nodrošinātājs izmanto augsta līmeņa šifrēšanu lai nodrošinātu tā tīkla drošību (vismaz 256 bitu), kuru var piegādāt tikai ar moderniem drošības protokoliem, piemēram, OpenVPN. Daži VPN piedāvā papildu drošības līdzekļus, piemēram, NAT ugunsmūri un doubleVPN. Tie noteikti noderēs.

Tagad, kad mums ir skaidra ideja par to, ko meklēt, mēs esam filtrējuši labākos VPN, kas atbilst šiem kritērijiem, lai ietaupītu jūsu laiku, meklējot tūkstošiem VPN vārdu.

 Labākie Japānas VPN 

1. NordVPN

Vislabākais lietošanai visur

NordVPN ierīces

 • Dubultā VPN
 • Optimizēti serveri dažādiem mērķiem
 • 5 100+ serveri 62 valstīs, tostarp 33 Japānā
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Panamā bāzētais NordVPN daudzu iemeslu dēļ, ieskaitot tā izvēli, viegli novērtēja vienu no mūsu labākajiem Japānas atlasēm neskaitāmas unikālas iespējas un nopietnība, aizsargājot jūsu tiešsaistes privātumu, brīvību un drošību. Ja jums šķiet, ka ExpressVPN ir nedaudz dārgs jūsu budžetam, tad noteikti NordVPN būtu nākamais labākais risinājums tas atbilst visām nepieciešamajām prasībām, lai to lietotu Japānā. Tas ietver plaši izkliedētu serveru tīklu, ieskaitot 33 serveri tikai Japānā. Bet nelietojiet vārdu, lasiet to, kas citiem bija jāsaka.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt piedāvājumus

2. ExpressVPN

Vislabākais ātrumam

ExpressVPN ierīces

 • Darbojas ar serveriem 148 pilsētās 94 valstīs, ieskaitot divus serverus Japānā
 • AES 256 bitu šifrēšana, ko izmanto tīkla drošībai
 • Atbalstīti vairāki drošības protokoli (OpenVPN ar UDP / TCP, L2TP / IPSec, SSTP un PPTP)
 • Nulles zināšanu DNS

Ar savu atrašanās vietu Britu Virdžīnu salās, ExpressVPN garantē pilnīgu tiešsaistes privātuma un brīvības aizsardzību neatkarīgi no atrašanās vietas. Sniedzējs darbojas liels globāls serveru tīkls, ieskaitot serverus Japānā, un piedāvā visaugstākos tiešsaistes drošības pasākumu veidus un funkcijas, kas šodien ir pieejamas tirgū. Šī iemesla dēļ tā ir viens no vadošajiem vārdiem nozarē un noteikti ir ļoti ieteicams variants Japānai.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatīt piedāvājumus

3. CyberGhost

Vislabākais iesācējiem

kibernostats vairākas ierīces

 • 5700+ serveri 90 valstīs, ieskaitot 10 serverus Japānā
 • Netika turēti žurnāli
 • Viegli instalēt un lietot programmatūru visām galvenajām platformām
 • Līdz 7 vienlaicīgiem savienojumiem

CyberGhost VPN ir pakalpojumu sniedzējs Rumānijā, kas tika izveidots 2011. gadā. Tas pilnīgi spēj nodrošināt jūs ar pilnīgu tiešsaistes aizsardzību, neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē. Tas, protams, ietver tiešsaistes vidi, piemēram, Japānā. Kad mēs meklējām starp dažādiem VPN pakalpojumiem, lai atbilstu jūsu prasībām Japānā, CyberGhost apmierināja visas mūsu vajadzības. Sākot ar serveru tīklu, kas darbojas visā pasaulē (ieskaitot 10 serverus Japānā), līdz vismodernākajām funkcijām tiešsaistes drošības, privātuma un brīvības jomā. Tie ietver militārā līmeņa šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība, nogalināšana slēdzis, un daudzi citi. Nav brīnums, kāpēc tam ir tik lieliskas atsauksmes.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatīt piedāvājumus

4. IPVanish

Vislabākais privātumam

5 labākie Japānas VPN - drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā

 • Avārijas poga
 • IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
 • 1000 serveri vairāk nekā 60 valstīs, ieskaitot 6 serverus Japānā
 • OpenVPN motokross

Kaut arī IPVanish atrodas ASV, tas ļoti vēlas aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, ieviešot ļoti stingru politiku bez žurnāliem. Tas dod jums ļoti skaidru priekšstatu par tā darbību Japānā. IPVanish ir vienlīdz apņēmības pilns arī attiecībā uz tiešsaistes drošību un brīvību un pierāda to ar savām modernākajām funkcijām un iespējām. Piemēram, IPVanish izmanto 256 bitu AES šifrēšanu, lai aizsargātu visu savu globālo serveru tīklu, ieskaitot 6 serverus, kas atrodas Japānā un daudzus citus visā Austrumāzijā. Šī šifrēšana tiek īstenota, izmantojot vairākus drošības protokolus, ieskaitot OpenVPN ar TCP / UDP, L2TP / IPSec, PPTP un IKEv2..

Vairāk atsauksmes par IPVanish lasiet šeit.

IPVanish var atbloķēt:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā.

IPVanish darbojas šajās ierīcēs: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, maršrutētāji.

Skatīt piedāvājumus

5. PrivateVPN

Vislabākais stabilitātei

privatevpn ierīces

 • 100+ serveri 56 valstīs, ieskaitot Japānu un visu Austrumāziju
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Bezmaksas attāla palīdzība un instalēšana

Atrodoties Zviedrijā, pietiekami pateikts par to, cik dedzīgi PrivateVPN vēlas aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Tomēr, tā kā mēs runājam par Japānu, PrivateVPN ir dažas diezgan lieliskas iespējas un iespējas, ar kurām Japānā var viegli pārvarēt visas tiešsaistes problēmas, piemēram, cenzūra vai nevēlama uzraudzība. Šīs funkcijas ietver serveru tīklu, kas nodrošināts ar militāras pakāpes šifrēšanu un serveriem, kas izvietoti visā pasaulē. Šī šifrēšana tiek piegādāta, izmantojot vairākus drošības protokolus, kurus atbalsta tās lietotnes. Tīkls ietver serverus Japānā un visā Austrumāzijā. PrivateVPN neuztur nekādus tiešsaistes aktivitāšu žurnālus, un tās lietotnēs papildus DNS / IPv4 / IPv6 aizsardzībai pret noplūdi ir arī iebūvēts nogalināšanas slēdzis. Ja jums rodas kādas ar pakalpojumu saistītas problēmas, kuras ir ļoti maz ticamas, varat ērti sazināties ar viņu ļoti efektīvo un noderīgo klientu atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai e-pastu. Izlasiet to, kas citiem bija jāsaka par to.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatīt piedāvājumus

Japānā VPN izmantošanai ir svarīgi piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, piekļūt ar autortiesībām aizsargātam saturam vai aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu un drošību no nevēlamām pusēm, izmantojot Japānas VPN. Tur ir neskaitāmi vārdi, taču ne visi ir piemēroti situācijai Japānā, tāpēc mēs ļoti iesakām izvēlēties vienu no tiem.

Vai meklējat daudz šo VPN? Apskatiet mūsu darījumu lapu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me