5 labākie Izraēlas VPN – drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā


Brīnos, cik grūti tas ir piekļūstiet iecienītākajam tiešsaistes saturam Izraēlā? Labā ziņa ir tā, ka Izraēlas valdībā ir liberāli likumi par bezmaksas piekļuvi internetam.

Tas ir, ja vien jūs nevēlaties piekļūstiet ģeogrāfiski ierobežotām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix US, vai ja vēlaties piekļuvi plašsaziņas līdzekļu vietnēm, kuras bloķējusi Izraēlas armija par atzīšanu par nepiemērotu vai valsts drošības risku. Vienīgais veids, kā apiet šos šķēršļus, ir uzstādīt uzticamu VPN.

Izmantojot VPN, jūs to varēsit maskējiet savu Izraēlas IP adresi un pārlūkojiet internetu pēc iespējas brīvāk, vienlaikus nodrošinot, ka jūsu darbība paliek pilnīgi droša.

Labāko VPN kopsavilkums

Īss Izraēlas VPN apskats:

 1. NordVPN

NordVPN ir viens no lielākajiem pieejamajiem globālajiem tīkliem. Ar vairāk 5000 serveru 62 valstīs un 9 Izraēlā pats par sevi - jums tiek garantēta piekļuve saturam no visas pasaules.

 1. ExpressVPN

ExpressVPN ļaus straumēt saturu ar ātrākais savienojums tirgū un novērstu ISP droseļvārstu par jūsu savienojumu.

 1. CyberGhost

Viegli lietojami īpaši profili nozīmē, ka varat konfigurējiet iestatījumus atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām ar pogas klikšķi.

 1. PrivātsVPN

Izmantojot dažādus protokolus, no kuriem jūs varat izvēlēties, jūs garantējat find protokols, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām ar PrivateVPN.

 1. HotSpot vairogs

HotSpot Shield unikālā Catapult Hydra tehnoloģija jums to atļaus iespējamais ātrākais interneta savienojums, vienlaikus saglabājot savus datus drošus.

Tas, kas jums jāmeklē Izraēlas VPN

Daži satura veidi tiek automātiski bloķēti Izraēlā. Ir aizliegts jebkāds nelikumīgs saturs, kas saistīts ar pornogrāfiju, cieto narkotiku vai nelegālo kannabinoīdu tirdzniecību, tiešsaistes spēlēm vai terora grupas vietnēm.

Izraēlas militārā joma arī ir nozīmīga mediju cenzūra un liedz viņiem publicēt jebkādu saturu, kas tiek uzskatīts par valsts drošības apdraudējumu. Tas iekļauj sociālo mediju ziņas, kas tiek uzskatītas par “uzkūdām”. Tas nozīmē, ka izraēliešiem, kuri vēlas lasīt šādu saturu, jādodas citur.

Turklāt interneta infrastruktūra valstī ir slikta un novecojusi, padarot to viegli pieejamu uzņēmīgi pret kibernoziedzniekiem. Un to stingro interneta uzraudzības programmu dēļ, kaimiņvalstis potenciāli var piekļūt jūsu datiem atrodoties Izraēlā, īpaši, ja izmantojat publisku Wi-Fi tīklu.

Runājot par satura straumēšanu tiešsaistē, jūs nevarēs piekļūt vietnēm, kuru atrašanās vieta ir ierobežota piemēram, Netflix US, Hulu vai HBO GO. Un, no otras puses, ja vēlaties skatīties Izraēlas TV šovus no ārzemēm, jūs nevarēsit piekļūt tādām vietnēm kā Mako vai Keshet bez VPN, kas savienots ar Izraēlas serveri.

Lai gan tas šobrīd nav likumīgs, Izraēlas varas iestādes parasti piever acis uz mocībām. Nav dokumentēti arestu gadījumi cilvēkiem, kuri lejupielādē ar autortiesībām aizsargātu materiālu, un Izraēlas parlaments pat diskutēja par to, ka straumēm legāla darbība tika noteikta 2013. gadā..

To visu ņemot vērā, jums labāk ir izmantot VPN Izraēlā. Mēs iesakām VPN tik viegli apiet geoblokus, nodrošina neierobežots joslas platums ātram savienojumam straumēšanas laikā un piedāvā drošības elementu augstākais standarts lai novērstu jūsu datu nokļūšanu nepareizajās rokās.

Labākie Izraēlas VPN

Šie ir labākie Izraēlā izmantotie VPN, lai strauji straumētu, viegli apietu ģeobloķējumus un spēcīgus drošības elementus:

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN lepojas ar vienu no lielākajiem nozares serveru globālajiem tīkliem visā pasaulē 5000 serveru 62 valstīs—9 no tiem atrodas Izraēlā.

Jūs to viegli varēsit apiet ģeogrāfiski ierobežota satura blokus, ieskaitot bēdīgi slaveno Netflix bloku, lai straumētu šovus no visas pasaules. Ir arī nav joslas platuma ierobežojumu, tāpēc jums tiek garantēts ātrs savienojums.

Drošības jomā NordVPN piedāvā visaugstāko militāra līmeņa 256 bitu AES šifrēšana, kā arī divreiz šifrējot datus, izmantojot funkciju Double VPN. Nav iespējams, ka jūsu darbība tiks pakļauta pat savienojuma pārtraukuma gadījumā, pateicoties DNS noplūdes aizsardzība un automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Nav brīnums, ka NordVPN ir iecienīta publika. Izmēģiniet bezriska pakalpojumus ar viņu 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus TAGAD!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir pazīstams ar savu ārkārtīgi lielo ātrgaitas savienojumi un vienmērīga straumēšana pārdzīvojumi.

Piedāvājot SSL nodrošināta 256 bitu šifrēšana, tas spēj maskēt jūsu tiešsaistes aktivitātes un neļaujiet savam interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) traucēt jūsu savienojumu kad izveidojat savienojumu ar populārām straumēšanas vietnēm -vairs buferizēt vai kaitinoši ilgas pauzes.

ExpressVPN arī ļauj jums palikt pilnīgi drošam, pārlūkojot to stingra politika bez žurnāliem un anonīmas norēķinu iespējas caur Bitcoin.

Izlasiet citu viedokli par ExpressVPN un izmēģiniet to bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatīt ExpressVPN piedāvājumus TŪLĪT!

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost piedāvā unikālu VPN pakalpojumu, kas ikvienam ļauj ērti piecelties un darboties bez laika. Ar vienu klikšķi jūs varat izmantot īpašu profili, kas īpaši konfigurēti straumēšanai un straumēšanai, vai citām vajadzībām, un izveidojiet savienojumu ar vislabāko iespējamo serveri jūsu vajadzībām.

Šis VPN nopietni uztver arī jūsu drošību, nodrošinot jums dažādas funkcijas, lai jūsu dati būtu droši. Ar tiešsaistes izsekošanas bloks, tā noņem vietnes elementus, kas satur izsekošanas kodus lai ļautu jums pārlūkot, nevienam neuzraugot jūsu aktivitātes.

Tā Automatizēta HTTPS novirzīšana funkcija automātiski savieno jūs ar HTTPS (“s” nozīmē drošu), lai nodrošinātu, ka jūsu pārlūkotās vietnes ir pēc iespējas drošākas, it īpaši, ja tiek izmantoti publiski wi-fi tīkli.

Izlasiet atsauksmes par CyberGhost un pārbaudiet, vai esat to izveidojis 45 dienu naudas atdošanas garantija vai 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija iOS vai Android lietotājiem.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus TAGAD!

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN ir serveris Izraēlā un ļauj jums izvēlēties no a protokolu dažādība lai atbilstu jūsu īpašajām VPN vajadzībām. Tas piedāvā OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP un IKEv2. Neuztraucieties, ja neesat visprasmīgākais tehniķis. Šis VPN ir ārkārtīgi labs viegli izmantot un funkcijas a vienkāršs dizains ar intuitīvs interfeiss.

Ja runājat par straumēšanas ātrumu, jums tas būs neierobežots joslas platums un Augstas kvalitātes tīkls (HQN). HQN ir interneta ietilpība, ko PrivateVPN iegādājas tieši no IP tranzīta nodrošinātājiem. Tas viņiem ļauj izslēgt starpniekus, piemēram, hostinga uzņēmumus, un piedāvāt vislabākās kvalitātes ātruma savienojumi lietotājiem.

Bet neuzņemieties par to, pārbaudiet lietotāju atsauksmes un uzziniet pats.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatīt PrivateVPN piedāvājumus TŪLĪT!

5. HotSpot vairogs

karstā punkta vairoga ierīces

HotSpot Shield ir vēl viens lielisks VPN, ko izmantot Izraēlā. Tas ir iespaidīgi 256 bitu šifrēšana un stingri nulles žurnālu politika saglabās jūsu datus un identitāti cik vien iespējams aizsargātu.

To darot, varēsit arī piekļūt iecienītākajām bloķētajām straumēšanas vietnēm un baudīt īpaši ātru savienojuma ātrumu. Šī VPN patentētā Catapult Hydra tehnoloģija, kuru aizsargā vairāk nekā 30 patenti, optimizē vairāku serveru savienojumus, lai nodrošinātu jums ātrākais ātrums visgarākajās distancēs.

Uzziniet, kāpēc lietotāji to mīl, izmantojot savu 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Hotspot vairogs var atbloķēt:

 •  Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video.

Atbalsta mokas: 

 • Jā, P2P ir atļauts visos serveros.

Hotspot Shield darbojas šajās ierīcēs

 • Windows, macOS, Android, iOS, Chrome.

Skatīt HotSpot vairoga piedāvājumus TAGAD!

Kopsavilkums

Interneta pārlūkošana Izraēlā var būt salīdzinoši bezmaksas, taču potenciāls tajā ir bažas par drošību, militārā bloķē preses brīvību, un ģeogrāfiskie ierobežojumi straumējošās vietnēs padara lielisku ideju izmantot VPN.

Neatstājiet savu tiešsaistes privātumu Izraēlā nejauši. Instalējiet vienu no ieteiktajiem VPN no mūsu saraksta iepriekš.

Joprojām neesat pārliecināts, kurš VPN ir vislabākais jums? Mēs iesakām doties kopā ar NordVPN lai segtu visas jūsu bāzes - ātrumu, piekļuvi saturam visā pasaulē un maksimālu drošību.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me