5 labākie Facebook VPN – piekļūstiet vietnei Facebook visur 2020. gadā


Facebook ir tik plaši izplatīts, ka mēs sagaidām, ka tas būs pieejams no jebkuras vietas, visu diennakti. Ne tik. Ja jūs dzīvojat vai ceļojat uz tādām valstīm kā Ķīna, Saūda Arābija, Apvienotie Arābu Emirāti, Katara un Ziemeļkoreja, Facebook nu ir bijis aizliegts pilnībā vai stingri ierobežots.

Pat valstīs, kur Facebook ir atļauts, ir daudz koledžu, skolu un darba vietu ierobežot to viņu wi-fi tīklā mēģinot samazināt uzmanību vai joslas platuma izmantošanu. Tātad, kā jūs varat iegūt vēlamo bezmaksas piekļuvi Facebook?

Par laimi, ir ātrs un ērts veids uz apiet šos Facebook blokus. Viss, kas jums jādara, ir instalējiet VPN, kas būs slēpt savu patieso atrašanās vietu, šifrējiet savus datus, un tunelēt to caur ārēju serveri.

Izmantojot VPN vai virtuālo privāto tīklu, tas tiek veikts pārlūkošana darbība neredzama ikvienam, kurš mēģina to redzēt, lai jūs varētu viegli piekļūt Facebook un visam citam, kas ir ierobežots.

Mēs pārbaudījām labākos pakalpojumu sniedzējus, lai atrastu absolūti labākie VPN, lai piekļūtu Facebook dažādos apstākļos. Pirms mēs tos aplūkojam pa vienam, šeit ir īss ceļvedis, lai sāktu jūs.

Īsā rokasgrāmata: labākie VPN, lai piekļūtu Facebook

 1. ExpressVPN - Mūsu galvenā izvēle Facebook. Izmantojot ātrdarbīgus serverus vairāk nekā 9 valstīs, ExpressVPN palīdz piekļūt cenzētiem pakalpojumiem un atbloķēt vietas, kurām ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Lieliskas drošības funkcijas un 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 2. NordVPN - Pieredzējis pakalpojumu sniedzējs, kura augstās cenas neliecina par ātruma, drošības vai privātuma zaudēšanu. Jums nebūs problēmu atbloķēt vietnes vai pakalpojumus ar tūkstošiem globālo serveru.
 3. CyberGhost - Viegli lietojams VPN ar lielisku cenu un dažiem visātrākajiem serveriem.
 4. IPVanish - Uzticams, ātrs un drošs VPN, kas ir nedaudz dārgs, taču tā vērts.
 5. Surfshark - Ar neierobežotu vienlaicīgu savienojumu šis VPN ir lielisks visai ģimenei. Tā maskēšanās režīms pat liedz jūsu ISP redzēt, ka esat izveidojis savienojumu ar VPN.

Izmēģiniet ExpressVPN tūlīt

Kāpēc jums nepieciešams VPN pakalpojumam Facebook

Ja izmantojat Facebook vai Facebook Messenger vai arī mēģināt to darīt, tad jūs zināt, kāds ir svarīgs veids, kā sazināties ar ģimeni, draugiem, jaunumiem un informāciju. Kad valstis vai institūcijas bloķē šos kanālus, tas tiešām var izraisīt traucējumus Tavā dzīvē.

Papildus bloķēšanai ir arī citi iemesli, lai izmantotu VPN ar Facebook. Jūs varētu vēlēties neļaujiet nevienam redzēt jūsu pārlūkošanas datus, vai arī jūs varētu justies drošāk, zinot to jūsu savienojums ir šifrēts, dodot jums augstākais drošības līmenis.

Arī Facebook tiek pārmests, ka viņš ir sekojis līdzi dažu valdību prasības bloķēt konkrētu saturu, piemēram, politiskie uzskati un ekonomikas dati. Liegta pieeja šai informācijai ir a nopietns jūsu tiesību pārkāpums, bet, izmantojot VPN, lai liktu Facebook domāt, ka piekļūstat tam no citas valsts, jums būs daudz lielākas iespējas to redzēt.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Arī VPN izmantošana var sniegt jums daudz papildu priekšrocību. Labs VPN ietver: politika bez reģistriem, kas nozīmē tavu lietojums nekad netiks atklāts, pat ja izlūkošanas aģentūras to prasa. Ideālā gadījumā jūs to nodrošināsit aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un reklāmu bloķētājs. Un jūs varēsit straumēt vai lejupielādēt izklaides saturs jums patīk no visas pasaules, lai kur jūs atrastos, nepieskaroties satura blokiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.

Lai palīdzētu jums izvēlēties labāko iespējamo VPN, lai izveidotu savienojumu ar Facebook, šeit ir detalizēts mūsu ieteikumu saraksts.

Sīkāka rokasgrāmata labākajiem Facebook VPN

Mēs esam sarindojuši šo sarakstu pēc šādiem faktoriem:

 • Ātrums un uzticamība
 • Serveru atrašanās vietas
 • Drošības, šifrēšanas un reģistrācijas žurnālu politika
 • Lietotnes vairākām ierīcēm
 • Vienlaicīgi savienojumi
 • Izmantojamība

1. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Lai vispirms atbrīvotos no negatīvā, ExpressVPN nav lēts. To sakot, tas noteikti ir cenas vērts: jūs saņemsit ātrākais ātrums un stabila uzticamība. Ar Vairāk nekā 3000 serveru aptver vairāk 160 vietas visā pasaulē, jūs varēsit redzēt visu Facebook, lai kur jūs dotos.

Runājot par drošību, ExpressVPN stingri aizsargā jūs, izmantojot 256 bitu šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība, OpenVPN atbalsts visās platformās un a network lock (avārijas poga). Šim pakalpojumu sniedzējam ir bez žurnāliem politika. Tas piedāvā ļoti pielāgojama platforma, kuru vienlaicīgi var izmantot 5 ierīcēs, kas aizrauj klientus.

Straumēšana:
Atbloķē Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Kārdinošs:
Visi serveri atbalsta P2P darbību.

Ierīces:
Darbojas operētājsistēmās Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Izmēģiniet ExpressVPN tūlīt

2. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Ja jūs meklējat piemaksu pakete par izdevīgu cenu, tad NordVPN ir paredzēts jums.

Tā piedāvā lietošanas ērtums, stabilitāte, un liels ātrums, kā arī daudzas funkcijas, kuras jums ļauj iekniebt savu VPN lai ievērojami uzlabotu savu lietotāja pieredzi. Izvēlieties kādu no masīvajiem 5400 serveri iekšā 60 un vairāk valstis.

NordVPN uztur savu drošību un privātumu stingri un neuzglabā žurnālus. Jūsu dati tiks šifrēti, izmantojot AES-256 ar atbalstu OpenVPN un IKEv2 / IPSec protokoli, un tur ir avārijas poga maksimālai aizsardzībai. Uzziniet, kāpēc lietotāji mīl NordVPN.

Straumēšana:
Atbloķē Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Kārdinošs:
Pieejami P2P speciālie serveri.

Ierīces:
Darbojas operētājsistēmās Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Izmēģiniet NordVPN tagad

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ja vēlaties pievilcīgs, spēcīgs VPN par fenomenālu cenu, CyberGhost ir jūsu labākais risinājums. Tam, iespējams, nav daudz pielāgojamu funkciju, taču tam tas ir vairāk par pietiekami drošības standarti un ātrums, kas to padara lieliski iesācējiem un apzinās budžetu.

CyberGhost reputāciju, aizsargājot jūsu privātumu, pastiprina tā vietne bez žurnāliem politika, 256 bitu AES šifrēšana uz OpenVPN protokols, DNS un IP aizsardzība pret noplūdi, un a avārijas poga. Tā 4600+ serveri 60 valstīs iekļaujiet arī iebūvētu ļaunprogrammatūru / reklāmu bloķēšanas programmatūru, tāpēc piekļūt Facebook no jebkuras vietas noteikti nav problēmu.

Straumēšana:
Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Kārdinošs:
Dedicated profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

Ierīces:
Darbojas operētājsistēmās Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Izmēģiniet CyberGhost tagad

4. IPVanish

IPVanish ierīces

IPVanish ir populāra izvēle sasniegšanai pilnīga anonimitāte, kā tas ir a pilnīgi bez logn VPN, tas nozīmē, ka neviens - pat ne IPVanish personāls - nevar redzēt, ko lietotāji kaut kādā veidā dara. automātiskās nogalināšanas slēdzis padara privātuma standartus vēl stingrākus, un 256 bitu šifrēšana, dažādas VPN protokoli, un DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi nozīmē, ka nevajadzēs uztraukties par kādu lietu.

1200 serveri vairāk nekā 75 vietās pārliecinieties, ka jūs nekad neatlaidīsit uzticamu savienojumu superliels ātrums un Vienlaicīgi pieejami 10 savienojumi padarīt IPVanish par uzvarētāju.

Straumēšana:
Atbloķē Netflix un BBC iPlayer.

Kārdinošs:
Visi serveri atbalsta P2P darbību.

Ierīces:
Darbojas ar Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Windows Phone, maršrutētājiem, Chromebook, Amazon Fire TV un Kodi..

Izmēģiniet IPVanish tagad

5. Surfshark

Surfshark ierīces

Kaut arī Surfshark ir diezgan jauns, un tam ir tikai apkārt Vairāk nekā 800 serveru, tas pārsteidz klientus ar neierobežots vienlaicīgs savienojums, liels ātrums, stabila drošība un uzticamība.

Drošības un privātuma funkcijas ietver dubultā šifrēšana, sadalīta tunelēšana, a avārijas poga, ļaunprātīgu programmatūru un reklāmu bloķētājs, kā arī papildu apmulsināšanas iestatījumi un režīmi, kas nodrošina, ka pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt, ka izmantojat VPN.

Straumēšana:
Atbloķē Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citas.

Kārdinošs:
Visi serveri atbalsta P2P darbību.

Ierīces:
Darbojas operētājsistēmās Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV, Linux, Chrome un Firefox.

Izmēģiniet Surfshark tagad

Kopsavilkums

Lai arī šķiet, ka Facebook vajadzētu būt pieejamam no jebkuras vietas, tas patiesībā ir daudzās teritorijās ierobežota, bet citās aizliegta. Jūs pat varat atvērt Facebook vietni papildu aizsardzība, piekļūstot sociālajiem medijiem vietnes. Par laimi, tā ir ērti anonīmi piekļūt Facebook no jebkuras vietas, izmantojot uzticamu VPN. Mēs iesakām ExpressVPN vislabākajam ātrumam, drošībai un uzticamībai, izmantojot Facebook.

Turpmākais lasījums

Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, vai jums ir nepieciešams VPN pakalpojumam Facebook, iespējams, izmēģināt to bez maksas palīdzēs jums izvēlēties.

Ja jums ir liegts piekļūt Facebook skolā vai darbā, izlasiet šo rakstu sadaļā Vietņu atbloķēšana skolā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me