5 labākie Bahreinas VPN – drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā

Vai Bahreinas pilsonis, vai vienkārši apmeklējošs tūrists, Pilnam, necenzētam internetam var šķist neiespējami. Valdošajai karaliskajai ģimenei ir stingra roka un stingra ugunsmūra kontrole pār sociālo mediju saturu, pieaugušo vietnēm un pat kādu politisko saturu, kuru tā uzskata par nepieņemamu.


Ja plānojat ceļojumu uz Bahreinu un vēlaties, lai tur atrastos neierobežota piekļuve internetam, labs VPN ir atbilde.

Mūsdienās tirgū ir neskaitāmi VPN, taču ir svarīgi iegādāties tādu, kas jums dos piekļuvi visam vēlamajam saturam, kamēr savienojuma nodrošināšana un saglabāt savu identitāti privātu.

Mūsu eksperti ir izveidojuši sarakstu ar labākie VPN Bahreina.

Īsā rokasgrāmata: labākie VPN Bahreinā

 1. NordVPN
  Mūsu izvēle Bahreina # 1, pateicoties tā uzlabotajiem drošības līdzekļiem un spējai apiet pat vissmagākos VPN blokus.
 2. ExpressVPN
  Ar pārsteidzoši ātro ātrumu, ko var nodrošināt ExpressVPN, jūs varat piekļūt visam vajadzīgajam saturam bez buferizācijas vai kavēšanās.
 3. HMA
  Ātrs ātrums un lietotājam draudzīgs interfeiss padara to par lielisku izvēli gan iesācējiem, gan profesionāļiem.
 4. VyprVPN
  Unikālā Chameleon tehnoloģija nozīmē, ka VyprVPN var apiet pat visspēcīgākos tiešsaistes cenzūras pasākumus.
 5. SpēcīgsVPN
  Ar savu StrongDNS funkciju tas var nodrošināt neierobežotu piekļuvi internetam neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.

Izmēģiniet NordVPN bez riska tagad!

Kāpēc jums nepieciešams VPN Bahreinā

Bahreinā karaliskā ģimene kontrolē internetu. Pat visplašāk pieejamais interneta pakalpojumu sniedzējs Batelco atrodas tiešā karaliskās ģimenes kontrolē.

Ar gandrīz 1 000 000 interneta lietotāju Bahreina ir viena no neatkarīgākajām Persijas līča reģionā attiecībā uz piekļuvi internetam. Ir pārpilnība žurnālistiskā pašcenzūra, tomēr, kas apvienojumā ar valdības cenzūra, atstājiet Bahreinis ar dažām iespējām iegūt ticamas ziņas par vietējiem un īpaši pasaules notikumiem.

Par laimi, ir daži risinājumi, kā tiešsaistē piekļūt vajadzīgajam saturam. Viens no labākajiem variantiem ir izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN). VPN tiek izmantots, lai nodrošinātu privātumu, pārlūkojot tīmekli. Bahreinas pilsoņu un apmeklētāju gadījumā tas tos pasargā valdības cenzūra un, iespējams, bargi sodi noteikta satura skatīšanai.

Jūsu parastais interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) pārraida signālu par to, kur atrodaties, bet VPN maskē šo signālu, mainot to uz jaunu atrašanās vietu, tādējādi nodrošinot jums privātumu. Tas būtībā ļauj jums atbloķējiet vietnes un straumēšanas pakalpojumus un apiet cenzūru, jo valdības veiktā vietējā interneta kontrole nezināt, ka jūs mēģināt piekļūt ierobežotajām vietnēm.

Izmantojot VPN aizsargājiet visus savus privātos datus izmantojot internetu, pat izmantojot publisko Wi-Fi savienojumu vai tīklāja iestatīšanu. VPN maskēs jūsu IP, maksājumu informāciju, paroles, e-pastus un sociālos plašsaziņas līdzekļus, lai jūs nevarētu apsūdzēt par cenzūras likumu pārkāpšanu.

Labākie VPN Bahreina

Pirmkārt un galvenokārt, jūs vēlaties apsvērt vairākas laba VPN īpašības. Ņemiet vērā izmaksas, serveru skaitu, uzticamību, nogaidīšanas iespējas un ātrumu. Lietotāju atsauksmju lasīšana ir labs veids, kā iegūt izpratni par kvalitāti, taču jūsu ērtībai mēs esam sarindojuši piecas labākās izvēles iespējas jums.

Visi šie pakalpojumu sniedzēji strādā ar personālajiem datoriem, Mac datoriem un Linux bāzes datoriem, tiem ir labi izstrādātas mobilo lietotņu funkcijas, un visi tie ir uzticami ātri un ar nelielu laika patēriņu.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN piedāvā pilnu paketi: milzīgs serveru tīkls, ātrs ātrums, uzlabotas drošības funkcijas un iespēja savienot ne vairāk kā 6 ierīces ar vienu kontu.

Aptumšotu serveru funkcija padara to par lielisku izvēli tādās valstīs, kurās ir liela cenzūra, piemēram, Bahreina, un lietotāji to vienmēr augstu vērtē un uzticas.

NordVPN piedāvājumi 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc noteikti ir vērts meklēt bez riska.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Lietotājiem patīk ExpressVPN apbrīnojamā ātruma, militārā līmeņa šifrēšanas un draudzīgā klientu atbalsta dēļ.

Tas piedāvā arī drošā ligzdas tunelēšanas protokola (SSTP) atbalstu, kas to ļauj bez pārāk tehniskas pielietošanas praktiski visu ugunsmūru apiešana.

Startēšana ir brīze, un lietotājiem patīk intuitīvas iestatīšanas rokasgrāmatas un detalizēta FAQ sadaļa. ExpressVPN arī atbalsta kriptovalūta piemēram, Bitcoin kā maksājuma veidu, padarot to vēl vieglāku aizsargātu savu anonimitāti tiešsaistē.

Uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc uzskatāt, ka tas jums nav piemērots, varat pieprasīt naudas atmaksu, neuzdodot nevienu jautājumu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

3. HMA

hidemyass ierīce

Svinēja par intuitīvo lietotāja saskarni, spēcīgas drošības funkcijas un P2P serveri, HMA ir populāra VPN cienītāju vidū.

Tas izmanto 256 bitu līmeņa šifrēšana, kas ir tāds pats šifrēšanas līmenis, kādu izmanto lielākās finanšu iestādes un valdības vietnes.

HMA ir ērti lietojams un piedāvā lietotnes visām lielākajām platformām. Tā klientu atbalsta pakalpojums ir pieejams 7 dienas nedēļā, izmantojot tiešraide un e-pasts. Jūs pat varat mijiedarboties ar citiem lietotājiem, izmantojot tā kopienas forumu.

Jūs varat to izmēģināt bez riska, izmantojot dāsnu 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

HMA var atbloķēt: 

 • Hulu, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 •  Torrenting atturēja.

HMA darbojas šajās ierīcēs:

 •  Windows, macOS, Linux, Android, iOS, maršrutētāji.

Iegūstiet HMA tūlīt!

4. VyprVPN

5 labākie Bahreinas VPN - drošībai, straumēšanai un ātrumam 2020. gadā

Lietotāju iecienītais VyprVPN ir viens no nedaudzajiem VPN sniedzējiem pieder un pārvalda savus serverus, kas lietotājiem nozīmē papildu privātumu un drošību.

To padara patentētā Chameleon tehnoloģija lieliska izvēle tādām cenzūras valstīm kā Bahreina.

VyprVPN piedāvājumi liels ātrums un lietotājam draudzīgas lietotnes visām galvenajām ierīcēm.

Uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija - lai jūs varētu to izmēģināt bez riska.

VyperVPN var atbloķēt: 

 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas: 

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

VyperVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, maršrutētāji, Android TV, QNAP, Blackphone, Anonabox.

Iegūstiet VyprVPN tūlīt!

5. SpēcīgsVPN

StrongVPN ierīces

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir StrongVPN. Kā norāda nosaukums, tas ir spēcīgs sāncensis Top 5 Bahreinas VPN sarakstā - un tā fani tam piekristu.

StrongVPN ir precīza politika, kas nepieļauj reģistrēšanos. Uzņēmumam ir arī iespaidīga un spēcīga vertikālā integrācija, kas nozīmē, ka viņiem pieder visi viņu tīkli, infrastruktūra - viss.

SrtongVPN atbalsta visas galvenās operētājsistēmas. Tas nav lētākais VPN, kas atrodas tur, bet uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Saņemiet StrongVPN tūlīt!

Kopsavilkums

Tātad, tur jums tas ir - mūsu 5 labākie VPN Bahreina. Mēs ceram, ka jūs daudz uzzinājāt un atradāt produktu, kas piemērots visām jūsu tīmekļa pārlūkošanas vajadzībām.

Lai iegūtu papildu ietaupījumus, noteikti apmeklējiet mūsu bieži atjaunināto darījumu un kuponu lapu.

Izmēģiniet NordVPN bez riska tagad!

Jums var patikt arī:

 • Kā iegūt Bahreinas IP adresi no jebkuras vietas
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me