5 labākie 100% BEZMAKSAS VPN Apple TV! | Atjaunināts 2020. gadā


Jūs vēlaties izmantot savu Apple TV bez ierobežojumiem, bet nevēlaties maksāt par premium VPN. ES varu palīdzēt. Es esmu izveidojis sarakstu ar labākie bezmaksas VPN Apple TV pamatojoties uz ātrumu, drošību, kvalitāti un savietojamību.

Maksāšana par premium VPN pakalpojumu nozīmē, ka jūs galu galā iegūsit labāko pieejamo paketi. Tomēr ir daudz bezmaksas VPN Apple TV, un Esmu pārbaudījis vairāk nekā 60 no tiem.

Bet nekas nekad nav patiesi bezmaksas. Iespējams, ietaupīsit naudu, bet maksāsit citos veidos ... Padomā datu noplūde, zems ātrums, un vāciņi joslas platumam un lejupielāde.

Un tā kā ir pieejams tik daudz zemu izmaksu premium VPN, kāpēc ierobežot sevi ar bezmaksas VPN? Es iesaku NordVPN ar tā milzīgo ātrumu un neierobežotajām pakām. Jūs varat izmēģināt pilnu pakalpojumu bez riska, izmantojot NordVPN 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Es vienmēr iesaku izvēlēties augstākas kvalitātes pakalpojumu par brīvu, bet Es esmu paveicis dažus rakšanas darbus, lai atrastu labākos bezmaksas VPN Apple TV.

Apple TV nav iespējams instalēt VPN. Tātad, jums būs nepieciešams bezmaksas VPN, kas darbojas ar maršrutētājiem, tā vietā. VPN instalēšana maršrutētājā ļauj to izmantot jebkurā ierīcē, kas pievienota jūsu mājas tīklam, ieskaitot Apple TV.

Labākie bezmaksas VPN Apple TV - ātrā rokasgrāmata

 1. NordVPN: Izmantojiet mūsu ieteikto VPN 30 dienu laikā bez riska ar naudas atdošanas garantiju! Izcila drošība, īpaši ātrs ātrums un bez datu ierobežojumiem.
 2. Vējraksts: Bezmaksas drošības funkcijas bez maksas, ar bagātīgu 10 GB lielu datu piemaksu mēnesī, ar minimālu ietekmi uz ātrumu. 10 GB ļauj straumēt līdz 10 SD filmām, pavadīt 500 stundas pārlūkošanai, 30 stundas video tērzēšanai vai 64 stundas mūzikas straumēšanai.
 3. paslēp mani: Uzticams un drošs VPN, kas vislabāk piemērots straumēšanai, ar 2 GB bezmaksas datiem katru mēnesi, kas ir pietiekami 4 stundu SD TV šovu vai līdz 24 stundu pārlūkošanai.
 4. Hotspot vairogs: Stabils, ātrs un izveidots VPN ar piecām ātrgaitas vietām un 500 MB bezmaksas datu dienā - pietiekami ikdienas pārlūkošanai, sociālajiem atjauninājumiem, e-pasta adresēm un iepirkšanās iespējām.
 5. ProtonVPN: Ļoti drošs bezmaksas VPN ar neierobežotu datu daudzumu. Vislabākais video skatīšanai un mūzikas klausīšanai.

Kādas ir iespējas noķert bezmaksas VPN??

Runājot par VPN, jūs patiešām iegūstat to, par ko maksājat. Bezmaksas VPN ir vairāk trūkumu, nekā jūs varētu domāt.

Straumēšana

Tā kā bezmaksas VPN piedāvā mazāk serveru atrašanās vietu, jūs bieži atrodaties ļoti ierobežots ziņā, no kurienes varat straumēt saturu. Daudzi bezmaksas VPN nevar apiet tos VPN bloķus, kurus izmanto lielākie straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix un Hulu. Tas nozīmē, ka jūs vispār nevarēsit straumēt.

Drošība

Piemaksu VPN izmanto augsta līmeņa šifrēšanu aizsargātu jūs no datu noplūdes, identitātes zādzības un datu reģistrēšanas. Bezmaksas VPN bieži ierobežo to drošības funkcijas, tāpēc tiešsaistē nebūsit pilnīgi drošs.

Saderība

Lielākā daļa bezmaksas VPN nav saderīgi ar maršrutētājiem, tāpēc tos nevar izmantot Apple TV. Premium VPN ir saderīgi ar plašāku ierīču klāstu, un vairums piedāvā maršrutētāju lietotnes.

Ierobežojumi

Lielākā daļa bezmaksas VPN ievieto datu ierobežojumus, parasti sākot no 500 MB līdz 2 GB. Ja vēlaties straumēt filmu, piemēram, Netflix, jūs nesasniegšu ļoti tālu, kamēr jūsu dati vairs nebūs derīgi. Plus, parasti ir lēns lejupielādes ātrums, kas nozīmē vairāk buferizācija, atpaliek un zema video kvalitāte.

Labākie bezmaksas VPN Apple TV (atjaunināts 2019. gada oktobrī)

Es esmu veicis plašas pārbaudes, lai parādītu jums labākie bezmaksas VPN Apple TV. Šie VPN ļauj tiešsaistē straumēt, klausīties mūziku, spēlēt spēles vai skatīties videoklipus no jebkuras vietas.

1. NordVPN

Labākais kopējais VPN pakalpojums. 

NordVPN

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs mēnesi varētu izmēģināt bez riska
 • 5400 serveri vairāk nekā 60 vietās - piekļūstiet tiešsaistē visur, kur atrodaties
 • Uzlaboti drošības pasākumi, ieskaitot augstākā līmeņa šifrēšanu, iznīcināšanas slēdzi un ļaunprātīgas programmatūras aizsardzību
 • Straumējiet jebkuru platformu no sava Apple TV
 • Darbojas ar: Apple TV, Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, HBO, Hulu un citām
 • Savietojams ar: Apple TV, iOS, MacOS, Windows, Android, Linux, Chrome, Firefox un maršrutētājiem

NordVPN faktiski ir premium klases pārdevējs, taču jūs varat to izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija lai to pārbaudītu bez riska. Šī ir lieliska iespēja, ja jūs ceļojat un VPN ir nepieciešams tikai uz īsu brīdi.

NordVPN ir 5400+ serveri vairāk nekā 60 vietās, lai jūs varētu izmantot savu Apple TV visur, kur atrodaties. Turklāt tas ir pilns ar uzlabotajiem drošības pasākumiem, ieskaitot AES 256 bitu šifrēšana, automātisks iznīcināšanas slēdzis, un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru. Ar NordVPN nekādi riski nav saistīti - jūs esat pilnīgi drošs, lai kur jūs atrastos. Pat publiskajā bezvadu tīklā.

Ja vēlaties straumēt, NordVPN iespaidīgās iespējas atbloķējiet Netflix, HBO, Amazon Prime un citas. Visas jūsu iecienītās filmas un šovi ir tieši pa rokai. Ir arī neierobežots joslas platums, kas nozīmē, ka nav ierobežojumu straumēšanas apjomam. Vai vēlaties noskatīties trīs filmas pēc kārtas? Nekādu problēmu!

Jūs arī gūsit labumu no tā īpaši ātrs lejupielādes ātrums, tātad nav buferizācijas, atpalicības vai izplūdušu attēlu. Faktiski jūs varēsit straumēt īpaši HD režīmā, izmantojot savu Apple TV.

NordVPN spēj apiet sarežģītos valdības cenzūras likumus arī. Ja jūs apmeklējat Ķīnu un vēlaties nokļūt vietnē YouTube, NordVPN jums to sedz.

Kārdināts? Izlasiet mūsu pārskats lai uzzinātu, kāpēc tas ir labākais visaptverošais VPN pārlūkošanai un straumēšanai jebkur pasaulē.

Sāciet darbu ar NordVPN!

2. Vējraksts

Vislabākais datiem. 

Vējrakstu ierīces

 • Bagātīgi 10 GB dati katru mēnesi un iespēja iegūt vairāk par 5 GB
 • Bezmaksas drošības pasākumi bez maksas, ieskaitot absolūti bez datu žurnāliem
 • Bezmaksas versijai ir serveri 10 valstīs
 • Sadarbojas ar: Apple TV, BBC iPlayer, HBO, YouTube un Kodi
 • Savietojams ar: Apple TV, MacOS, iOS, Windows, Linux, Android, Chrome, Opera un Firefox

Lai saņemtu bezmaksas VPN, Windscribe neaiztur datus. Ir daudz 10 GB piedāvājums katru mēnesi ar bezmaksas versiju. Varat viegli noskatīties vairākas savas iecienītākās televīzijas pārraides epizodes, kā arī straumēt pāris filmas.

Ja vēlaties vairāk datu, vienkārši čiviniet uzņēmumu. Viņi jums piešķirs papildu 5 GB bez maksas!

Windscribe bezmaksas versija nevar atbloķēt Netflix, taču tā var piekļūt citām straumēšanas platformām, tostarp BBC iPlayer un HBO GO. Tas ir, ja jūs nedomājat gaidīt, kamēr tas tiks buferizēts kā serveri bezmaksas versijā var būt diezgan lēni.

Bezmaksas versija ļauj jums izveidot savienojumu ar serveri 10 valstīs, ieskaitot ASV, Lielbritānija, Francija, Vācija, Honkonga. Ja jums nepieciešamais serveris nav pieejams, varat jaunināt uz lētu un piemaksu pakalpojumu. Tas jums piešķirs piekļuvi serveriem 60 valstīs un 110 pilsētās, ieskaitot Netflix optimizētos Windflix serverus.

Vējraksts ļauj mocīties par viņu bezmaksas versiju. Bezmaksas VPN varat instalēt vietnē neierobežots skaits citu ierīču, arī.

Ir arī daži lieliski drošības pasākumi, ieskaitot tos pašus iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, R.O.B.E.R.T, kas neļauj jums apmeklēt vietnes, kurās ir potenciāla ļaunprātīga programmatūra. Jūs varat uzzināt vēl vairāk informācijas par Windscribe mūsu vietnē detalizēts pārskats.

Tāpat kā premium versijā, jūs joprojām varat gūt labumu no tā AES 256 bitu šifrēšana un stingra politika bez žurnāliem.

Iegādājieties Windscribe bez maksas!

3. hide.me

Vislabāk skatoties YouTube un klausoties mūziku Apple TV. 

hideme ierīces

 • Neliela 2 GB datu piemaksa
 • Bezmaksas drošības līdzekļi bez maksas
 • Ļauj mocīties
 • Darbojas ar: Apple TV, BBC iPlayer, Amazon Prime, HBO, Sky GO, Kodi un citām
 • Savietojams ar: Apple TV, iOS, MacOS, Windows, Android, Linux, Chrome, Firefox un maršrutētājiem

hide.me ir vēl viena pamatota Apple TV izvēle. Izmantojot divus bezmaksas GB, jums ir pietiekami daudz datu klausieties mūziku vai nedaudz skatieties YouTube. Lai arī ar filmu maratonu tas ir par maz, jūs varat to izmantot, lai straumētu jūsu iecienītās TV šova jaunāko sēriju.

Ja vēlaties iegūt vairāk datu, varat apsvērt iespēju reģistrēties premium pakalpojumam un izmantot hide.me’s iespējas 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka jūs varat baudīt visas prēmijas bez riska.

hide.me atbalsta P2P savienojumus, taču nepietiek datu, lai lejupielādētu lielus failus.

Bezmaksas versija ļauj jums izveidot savienojumu ar serveriem 5 vietās: Singapūra, Kanāda, Nīderlande, ASV austrumi un ASV rietumi. Bet, ja jaunināt, varat piekļūt serveriem vairāk nekā 57 vietās.

paslēp mani nepazeminās jūsu savienojuma ātrumu vai nu - jums patiks tikpat liels ātrums kā premium klases lietotājam.

Citi bezmaksas VPN var novilkt robežu ar uzlabotajiem drošības pasākumiem bezmaksas lietotājiem, taču hide.me to nedara. Tā piedāvā nulles informācijas reģistrēšana, IP noplūdes aizsardzība, an automātiskais nogalināšanas slēdzis, un spēcīga šifrēšana.

Vēl viena lieliska iezīme ir iebūvēts bloķētājs.

Mēs visos veidos esam pārbaudījuši hide.me, lai pārliecinātos, vai tas tiešām ir stabils, bezmaksas VPN. Iepazīstieties ar rezultātiem mūsu sadaļā padziļināts pārskats.

Iegūstiet hide.me par brīvu!

4. Hotspot vairogs

Vienkāršākā VPN instalēšana un lietošana. 

Hotspot vairoga ierīces

 • Īpaši ātrs savienojuma ātrums
 • Stingra politika bez žurnāliem un militāras pakāpes šifrēšana
 • Atbalsta mokas
 • Darbojas ar: Apple TV, Netflix, BBC iPlayer, Hulu un citām
 • Savietojams ar: Apple TV, MacOS, iOS, Chrome, Firefox, Windows un maršrutētājiem

Ar super ātri ātrumi, Hotspot vairogs ir viens no ātrākajiem pieejamajiem bezmaksas VPN. Ar militāras pakāpes šifrēšana, Hotspot vairogs ir lieliska izvēle drošai pārlūkošanai mobilajā ierīcē.

Hotspot Shield var atbloķēt Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus, taču bezmaksas versijai ir 500 MB dienā datu ierobežojums. Tas noteikti ir nepietiek straumēšanai.

Ja jūs jaunināt uz piemaksu, jums būs neierobežots joslas platums un dati pārraidīt visas vēlamās izrādes.

Tā ļauj mocīties arī ierobežojošais datu piešķīrums nozīmē, ka jūs, iespējams, nenokļūsit tālu, mēģinot lejupielādēt lielu failu. Jūs var klausīties mūziku un skatīties dažus videoklipus tomēr savā Apple TV.

Ja vēlaties vairāk datu, tu varētu reģistrējieties premium versijai un izmantojiet tā dāsno 45 dienu naudas atdošanas garantija. Tādā veidā jūs varat izmēģināt to bez riska līdz sešām nedēļām.

Hotspot Shield piedāvā: stingra politika bez žurnāliem un perfekta slepenība ka pastāvīgi maina jūsu šifrēšanas atslēgu. Tātad, ja jūsu savienojums kādreiz neizdodas, jūsu atrašanās vieta un darbība paliek paslēpta. Ja jūs mēģināt saņemt pagātnes cenzūras likumus tad ar savu Apple TV lodziņu šī funkcija palīdz jums palikt neizsekojamam.

Diemžēl Hotspot Shield bezmaksas versijai ir diezgan daudz ierobežojumu. Jūs pieredzēsit uznirstošās reklāmas straumēšanas laikā, un jūs varat izveidojiet savienojumu tikai ar ASV servera atrašanās vietu.

Mēs paši esam pārbaudījuši Hotspot Shield. Lasīt vairāk mūsu detalizēts pārskats.

Iegūstiet Hotspot vairogu bez maksas!

5. ProtonVPN

Drošs bezmaksas VPN ar neierobežotu datu daudzumu. 

5 labākie 100% BEZMAKSAS VPN Apple TV! | Atjaunināts 2020. gadā

 • Neierobežots joslas platums un neierobežots datu lietojums pilnīgi bezmaksas pārlūkošanai
 • Augsta līmeņa drošība, ieskaitot politiku bez reģistrēšanās, drošus VPN protokolus un reklāmu bloķētāju
 • Apiet sarežģītos cenzūras likumus
 • Darbojas ar: Apple TV. Lai arī straumēšana ir saderīga ar straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, bezmaksas plāns nav atļauts.
 • Savietojams ar Apple TV, iOS, MacOS, Android, Linux, Chrome un maršrutētājiem

ProtonVPN bezmaksas konta piedāvājumi neierobežots joslas platums un dati, bet tā neļaus jums straumēt vai straumēt. Tomēr, ja vēlaties tikai klausīties mūziku, skatīties YouTube vai apiet cenzūras likumus, tas ir vairāk nekā pietiekami.

Bezmaksas lietotāji var izveidot savienojumu ar serveriem ASV, Japāna un Holande. Ja veicat jaunināšanu, varat izveidot savienojumu ar serveriem vairāk nekā 36 valstīs.

Jūs varat tikai izveidot savienojumu viena ierīce ar brīvo plānu. Ja veicat jaunināšanu, vienlaikus varat savienot piecas ierīces.

Pārbaužu laikā es pamanīju bezmaksas versijas ātrumi tiek apzināti samazināti, bet jaunināšana uz premium palielināja manu ātrumu.

Piedāvā abas versijas 256 bitu šifrēšana, a politika bez reģistrācijas, reklāmu bloķētājs, un drošus VPN protokolus.

Mēs veica katru testu, kuru varat iedomāties, izmantojot ProtonVPN, lai pārliecinātos, ka tas izceļas kā kvalitatīvs bezmaksas VPN. Pārbaudiet rezultātus mūsu visaptverošais pārskats.

Saņemiet ProtonVPN bez maksas!

Mūsu labākie VPN ieteikumi Apple TV

Ranga nodrošinātāja cena Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle Sākot no: 3,49 USDmēnesī 5.0
Lasīt pārskatu
Aizved mani tur! Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 Sākot no: 6,67 USDmēnesī 4.9
Lasīt pārskatu
Aizved mani tur! Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 Sākot no: 2,75 USDmēnesī 4.8
Lasīt pārskatu
Aizved mani tur! Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 Sākot no: 1,99 USDmēnesī 4.8
Lasīt pārskatu
Aizved mani tur! Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 Sākot no: 1,89 USDmēnesī 4.7
Lasīt pārskatu
Aizved mani tur! Sāc >> Apmeklējiet vietni

BUJ

Vai VPN ir likumīgi?

Jā un nē. Tie ir likumīgi lielākajā daļā pasaules, bet ne visur. VPN var izmantot nelikumīgām darbībām, un dažas valstis to dēļ tos aizliedz. Plašāku informāciju par VPN likumību lasiet vietnē mūsu ceļvedis.

Kā iestatīt VPN savā Apple TV??

Apple TV neatbalsta iebūvētos VPN. Lai instalētu VPN savā Apple TV, jums būs jākonfigurē maršrutētājs. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā ceļvežus, kas jums palīdzēs. Jūs varat arī izmantot mūsu ceļvedis palidzet tev.

Vai mans Apple TV VPN darbosies ar citām ierīcēm?

Tas ir atkarīgs no tā, kuru VPN izvēlaties. Jums būs jāpārbauda, ​​kuras ierīces ir saderīgas ar jūsu VPN. Blakus katram pārdevējam esmu iekļāvis saderīgu ierīču sarakstu. Atšķirībā no premium pakalpojumiem, vairums bezmaksas VPN ļauj katram kontam savienot tikai vienu ierīci. Tas nozīmē, ka, iespējams, nevarēsit vienlaikus aizsargāt visas ierīces.

Kādas ir galvenās funkcijas, kuras man vajadzētu meklēt Apple TV VPN?

Lai maksimāli izmantotu Apple TV iespējas, meklējiet VPN, kas piedāvā ātru ātrumu, neierobežotu joslas platumu un maksimālu drošību. Jūsu izvēlētajam VPN jābūt lielam serveru tīklam, un tam vajadzētu būt iespējai atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus un vietnes.

Kopsavilkums

Kaut arī a bezmaksas VPN varētu šķist pārliecinošāka iespēja sākumā, riski un ierobežojumi nozīmē, ka viņi ne vienmēr ir tā vērti.

Jūs vēlaties kvalitatīvu VPN ar neierobežota, kvalitatīva un ātra straumēšana un pārlūkošana.

Daudzi bezmaksas VPN uzturēs kāda veida datu izsekošanu arī tāpēc, ka jūs nevarat būt pārliecināts, ka jūsu darbība vai personīgie dati netiks nejauši koplietoti, pat tikai mārketinga nolūkos. Tomēr šajā sarakstā iekļautie VPN ir droši un uzticami.

Ierobežots bezmaksas VPN var būt laba izvēle, ja jūs tikai īsu laiku nepieciešams VPN. Apsveriet iespēju izvēlēties premium VPN un bezmaksas izmēģinājumu un naudas atdošanas garantiju priekšrocības. Jums bez riska būs pieejams viss labākais Apple TV funkcijām.

Vai jūs virzāties uz premium VPN? Apskatiet mūsu kuponi un darījumi pirms reģistrējaties, lai iegūtu labākās cenas.

Ja esat informēts par drošību un vēlaties izmantot VPN, kas padara jūs privātu un anonīmu, izlasiet mūsu ceļvedi 5 labākie bezlocekļa VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me