4 veidi, kā piekļūt vietnēm Ķīnā, ja jau esat tur 2020. gadā


Kamēr Lielais Ķīnas mūris piesaista vairāk nekā 10 miljonus apskates objektu gadā, Lielais ugunsmūris neļauj Ķīnas pilsoņiem un apmeklētājiem redzēt vairāk 10 000 vietņu.

Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat Ķīnā vai vienkārši apmeklējat, jūsu tiešsaistes brīvība ir apdraudēta. Facebook, YouTube, Twitter un Google ir starp cenzētās vietnēm, kas to gandrīz padara nav iespējams uzturēt kontaktus ar ģimeni un draugi mājās vai ārzemēs. Ar tādiem rīkiem kā Gmail un Dropbox ir bloķēti, iespējams, jūs pat izlaižat svarīgus e-pastus no savas darba vietas vai arī esat vispār nespēj strādāt. Noklikšķiniet šeit, lai pārbaudītu, vai jūsu iecienītās vietnes nav bloķētas Ķīnā.

Neuztraucieties - mēs esam šeit, lai palīdzētu! A VPN ir labākais un drošākais risinājums apiet Ķīnas cenzūru un atgūt piekļuvi visām iecienītākajām vietnēm un tiešsaistes rīkiem. Mūsu viegli saprotams ceļvedis pateikšu visu, kas jums jāzina.

Tātad, kā jūs apiet Lielo ugunsmūri no Ķīnas robežas? Lasiet tālāk, lai uzzinātu!

4 vietņu atbloķēšanas veidi Ķīnā

1. Izmantojiet VPN

Pirmām kārtām, pirms ceļojuma uz Ķīnu ieteicams instalēt VPN.

Atšķirībā no starpniekserveriem un pārlūka paplašinājumiem, labs VPN šifrēs jūsu datus tā, ka hakeriem un valdības uzraudzības programmām tas praktiski nav lasāms. Jums būs arī jūsu virtuālo atrašanās vietu izvēle visā pasaulē, lai jūs varētu viegli apiet ģeobloķēšanu.

Lai gan ir notikusi stingra valdības represija pret VPN, joprojām ir daži atlasīti pakalpojumu sniedzēji, kas strādās Ķīnā.

Ja jūs meklējat lielisks VPN izmantošanai Ķīnā un visā pasaulē, mēs iesakām NordVPN. Tā iestatījums Aptvertie serveri ļauj tam viegli apiet Lielo ugunsmūri un ar to liels ātrums un serveri kaimiņvalstīs, varat piekļūt jebkuram saturam, kas jums patīk, un straumēt videoklipus no visas pasaules.

NordVPN ierīces

NordVPN nodrošina militāras pakāpes šifrēšana un uzlabotas drošības funkcijas, lai jūs varētu būt drošs, ka Ķīnas valdība un citas trešās puses nekad nevarēs uzzināt jūsu patieso identitāti vai atrašanās vietu.

Labākā daļa ir tā, ka NordVPN nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, ja neesat pārliecināts, vai tas jums ir piemērots VPN, varat to izmēģināt bez riska.

Izmēģiniet NordVPN bez riska tagad!

2. Pārlūkošanai izmantojiet Tor

Tor ir droša pārlūkprogramma, kas anonimizē jūsu identitāti un pārlūkošanas aktivitātes atlecot caur dažādiem relejiem savā tīklā.

Lai gan jūs nevarat piekļūt Tor vietnei, lai lejupielādētu to no Ķīnas, varat sazinieties ar tā izstrādātājiem, lai iegūtu saiti lai lejupielādētu to no mākoņa pakalpojuma. Jums būs jāsūta e-pasts uz [email protected], izmantojot jūsu operētājsistēmu, kas norādīta ziņojuma pamattekstā.

Ķīnas valdība strādā ar mērķi ar zināmu panākumu bloķēt Toru. Lai cenzori jūsu savienojumu neatzītu, jums būs jāpalaiž Obfsproxy kopā ar Tor pārlūku. Obfsproxy ir rīks, kas maina jūsu datplūsmu, lai tā izskatās regulāra tīkla trafika veicot dziļu pakešu pārbaudi, nevis satiksmei, kas iet caur Tor.

Lai iegūtu jaudīgu drošības risinājumu, apvienojiet Tor ar savu VPN. To var izdarīt divos veidos: Tor over VPN un VPN over Tor.

Tor pār VPN nodrošina papildu drošības pakāpi, jo jūsu VPN to darīs šifrējiet savus datus, pirms tie nonāk Tor tīklā, liedzot ieejas mezglam redzēt jūsu IP adresi. Tas arī nozīmē, ka jūsu ISP nevar redzēt, ka jūs izmantojat Tor. Lai to sasniegtu, pirms Tor palaišanas jums būs jāpievieno VPN.

Atverot Tor pirms savienojuma izveides ar savu VPN, jūs izmantojat VPN pār Tor. Jūsu dati ir šifrēts gan ieejot, gan izejot Toro tīkls. Izmantojot šo metodi, jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt jūsu reālo IP, un jūsu ISP nevar pateikt, ka izmantojat VPN.

3. Ultrasurf

Ultrasurf ir viens no populārākās pretcenzūras brīvās programmas pieejams, ļaujot tā lietotājiem apiet ugunsmūrus izmantojot HTTP starpniekserveri.

Šī starpniekservera metode darbojas līdzīgi VPN, izveidojot tuneli starp jūsu datoru un serveru pulku attālā vietā.

Atšķirībā no VPN, starpniekserveris nodrošinās trafiku tikai no jūsu tīmekļa pārlūka. Tas neaizsargās datus, kas nosūtīti no citām programmām, piemēram, jūsu e-pasta klients vai Skype. Tas nozīmē, ka lielākā daļa jūsu interneta datplūsmas ir atstāta neaizsargāti pret hakeriem un uzbrucējiem.

VPN būs šifrējiet visus savus datus, nodrošinot, ka jūs vienmēr esat aizsargāts.

Ultrasurf piedāvā šifrēšana starp datoru un tā serveriem, bet jūsu dati netiek šifrēti visā ceļojuma laikā, ja vien jūs piekļūstat drošai vietnei.

Ultrasurf maina savu serveru IP adreses līdz 10 000 reizēm stundā lai izvairītos no atklāšanas un nodrošinātu tā lietotājiem iespēju brīvi piekļūt internetam. Un, tiklīdz to atinstalēsit, tas neatstās pēdas. Pat ja kāds meklēs jūsu datorā, viņš nevarēs pateikt, ka jūs to kādreiz esat izmantojis.

4. Ēnu zeķes

Shadowsocks ir vēl viens atvērtā koda starpniekserveris kas lietotājiem sola brīvība no tiešsaistes cenzūras. Izmantojot Shadowsocks, tas izveido šifrēts savienojums starp datoru un starpniekserveri, izmantojot SOCKS5 protokolu. Bet atšķirībā no VPN Shadowsocks nav paredzēts jūsu privātuma aizsardzībai - tas ir domāts tikai cenzūras apiešanai..

Shadowsocks šifrē tikai trafiku, ko tas no jūsu ierīces nosūta uz starpniekserveri, un tas neslēpj jūsu IP.

Lai gan Shadowsocks dinamiskos protokolus censoņiem ir grūtāk atklāt, VPN nodrošina daudz labāku privātumu un anonimitāti.

Ķīnas stingrais VPN aizliegums rada izaicinājumus

Cenzūra ir Ķīnā vienmēr pastāvošs spēks, un tās regresīvie tiešsaistes piekļuves likumi apvienojumā ar visu redzošajām valdības uzraudzības programmām apdraud tiešsaistes brīvību ikvienam, kurš piekļūst internetam no tās robežām.

Šie likumi vispirms tika ieviesti, lai novērstu un sodītu par kibernoziegumiem, taču tiem ir tendence pietrūkt. Kamēr hakeri un kibernoziedznieki skrien nikni, ugunsmūris bloķē tādas vietnes kā Facebook, YouTube, Twitter un Google. Izmantojot mūsu bezmaksas ugunsmūra pārbaudes rīku, varat pārbaudīt, kuras no vietnēm, uz kurām paļaujaties, ir bloķētas Ķīnā.

Patiesībā Ķīna pat īpaši bloķē savas vietējās vietnes ziņu avoti un emuāri kas publicē politiskos uzskatus, kuri neatbalsta valdošo partiju. Tas ir vēl vairāk, nekā draudot piekļuvei tiešsaistē pilsoņu personīgo brīvību un drošības apdraudēšana.

Bez piekļuves līdzsvarotiem ziņu avotiem tas ir nav iespējams palikt informētam un kontrolējiet savu valdību - tieši to dod priekšroka autoritārām varām.

Vai jūs varat? izmantojiet VPN, lai apietu Lielo ugunsmūri? Nu, atbilde ir gan jā, gan nē.

Ķīnas valdība tagad ir aizliegusi tādu VPN darbību, kuras paši nav iepriekš apstiprinājuši. Iespējams, ka šie apstiprinātie VPN pakalpojumi sniegt lietotājiem informāciju valdībai, vai pat instalējiet piekļuvi sētas durvīm ērtākai uzraudzībai. Ir arī maz ticams, ka šie VPN spēs apiet ugunsmūri.

Šis grauj visas privātās dzīves iespējas, ko piedāvā VPN, padarot tos vairāk kā izsekotājus, nevis tiešsaistes drošības rīkus.

Lielāko daļu ārvalstu VPN vietņu jau ir bloķējis pats ugunsmūris, lietotājiem neļaujot izveidot kontu no valsts. Tātad, ja jūs jau esat Ķīnā un pirms ierašanās neesat iestatījis VPN, varat to izdarīt izmantojiet iepriekš minētos padomus lai atjaunotu piekļuvi internetam.

Ja jūs joprojām gatavojaties savam ceļojumam, neaizmirstiet iesaiņot vienu no mūsu ieteiktajiem VPN Ķīnai - tie visi ir pārbaudīti, lai pārliecinātos, ka valstī darbojas nevainojami un viegli apiet Lielo ugunsmūri.

Secinājums

Cenzūra un valdības uzraudzība apdraud tiešsaistes brīvību ikvienam, kurš Ķīnā piekļūst internetam. Kamēr Ķīnas valdība ir bloķējusi tīmekļa vietnes, kuras, pēc tās domām, izaicina savas politiskās varas tradicionālās vērtības, brīvības cīnītāji visā pasaulē smagi strādā, lai rastu risinājumus, kas atjaunot pilsoņu un ceļotāju privātumu.

Kaut arī tādas programmas kā Tor un Ultrasurf var izveidot ceļu, lai apietu Lielo ugunsmūri, VPN instalēšana pirms ceļojuma vienmēr būs labākā izvēle.

Saņemiet 75% atlaidi NordVPN tagad!

Papildu lasījums:

Labākie VPN Ķīnai
Pārbaudi Ķīnas lielo ugunsmūri
Kā piekļūt Facebook Ķīnā
Kā lietot WhatsApp Ķīnā
Pilns Ķīnā bloķēto vietņu saraksts

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me