2 veidi, kā skatīties UFC cīņas nakti ārpus ASV.


Cīņas naktis ir pilnas darbības un daudz enerģijas. Ja atrodaties ASV, varat to noskatīties Fox vai straumēt tiešsaistē.

Ja neatrodaties ASV, jums būs jāstrādā smagāk, jo šīs straumēšanas vietnes ir bloķētas tām, kas atrodas ārpus ASV. To var izdarīt šādi.

Mainiet savu atrašanās vietu uz ASV.

Ir divi veidi, kā skatīties UFC Fight Night. To var skatīties UFC Fight Pass vai Sling TV. Abas šīs iespējas piedāvā katras cīņas tiešraidi, taču tās tiek bloķētas ārpus ASV. Lai iegūtu piekļuvi šīm vietnēm, jums nepieciešams VPN.

VPN var mainīt jūsu IP adresi, lai izskatās, ka atrodaties Amerikā. (Plašāku informāciju par to, kā darbojas VPN, varat lasīt šeit.)

Lai straumētu, nepieciešams VPN, kam ir serveri ASV ar lielu ātrumu un neierobežotu joslas platumu. Šie VPN nodrošinās vislabāko straumēšanas pieredzi.

Labākie VPN, lai skatītos cīņu nakti 

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

2 veidi, kā skatīties UFC cīņas nakti

Straumējiet to vietnē UFC.TV

Dodieties uz UFC.TV un atlasiet Fight Pass. Izmantojot piekļuvi Fight Pass, jūs varēsit skatīties Fight Night un piekļūt aizkulišu materiāliem un vairākiem citiem MMA labumiem..

Fight Pass nepieciešams abonements, kuru jūs varat apmaksāt, izmantojot amerikāņu kredītkarti vai izmantojot PayPal. Tas arī piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Lai gan 7 dienu izmēģinājums ir jauks pirkums, lai skatītos visas cīņas, jums būs jāiegādājas abonements.

Straume pa Sling TV

Sling TV piedāvā maksas par skatīšanos piekļuvi UFC pasākumiem. Sling piedāvā Fox Sports 1, lai jūs varētu skatīties visas Fight Nights tajā. Tas nepieņem PayPal, un vienīgais maksājuma veids tiek veikts, izmantojot ASV kredītkarti.

Tomēr, Jūs varat iegādāties Sling TV dāvanu kartes, izmantojot PayPal. Pērciet karti un izmantojiet to Sling TV, lai piekļūtu tās pakalpojumiem. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā to izdarīt soli pa solim.

Sling TV maksā vairāk nekā Fight Pass bet tas dod jums piekļuvi citām izrādēm, kā apsveicamil.

Izmantojot Sling TV vai Fight Pass, jūs varēsit piekļūt visām aizraujošajām cīņām; tomēr, lai to izdarītu, jums ir nepieciešams VPN.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu mūsu visvairāk ieteiktos VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me