10 labākās alternatīvās alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [& ARE SAFE]


ExtraTorrent savulaik bija otra lielākā straumju vietne pasaulē, bet 2017. gadā to brīvprātīgi slēdza bez paskaidrojumiem. Tā lojālo fanu un sekotāju armija bija palikusi nezinot, kurp doties. Kamēr daži pārcēlās uz jaunas vietnes, kurās izmantots ExtraTorrent nosaukums, citi bija siltāki, jautājums, vai šīs vietnes bija viltojumi.

Tātad, kas jums jādara, ja jūs joprojām meklējat ExtraTorrent aizstājēju koplietot failus? Atgādinot jums, ka ar autortiesībām aizsargātu materiālu kopīgošana ir nelikumīga un to neatbalsta vpnMentor, mēs varam jums piedāvāt nelielu palīdzību.

Tur ir ExtraTorrent alternatīvas, kuras joprojām ir spēcīgas, taču, piekļūstot tiem, ir nepieciešama piesardzība, un iesakām vienmēr izmantot VPN, kad to darāt.

Labākās ExtraTorrent alternatīvas

 1. Vietne PirateBay.org
 2. RARBG.to
 3. 1337x
 4. TorLock
 5. Torrentz2eu.icu
 6. YTS.am / YIFY
 7. EZTV.ag
 8. Vietne Zooqle.me
 9. TorrentDownloads.me
 10. LimeTorrents.cc

10 alternatīvas ExtraTorrent

Vietne PirateBay.org

Pirātu līcis joprojām ir pasaules vadošā straumju vietne, nodrošinot piekļuvi neaprēķināmam skaitam filmu, mūzikas ierakstiem un programmatūras lejupielādēm, kā arī TV šoviem un citiem koplietotiem failiem.

Pirātu līcis, kas atrodas Seišelu salās, ir bezpeļņas organizācija, kuru sākotnēji 2003. gadā nodibināja zviedru pret autortiesību aktīvisti. Tā ir viena no nedaudzajām aizraujošajām vietnēm, kas izturējusi laika pārbaudi un atradusi veidu, kā palikt likumīgās robežās. - kas nozīmē, ka to nevar saukt pie atbildības par jebkādiem autortiesību pārkāpumiem, kas notiek caur tās vietni.

extratorrent-img (2)

RARBG.to

RARBG, kas dibināta 2008. gadā, atvieglo vienādranga failu apmaiņu, izmantojot BitTorrent. Tas ir bloķēts vairākās valstīs, tostarp Apvienotajā Karalistē, Saūda Arābijā un Austrālijā. Izmantojot VPN, jūs varēsit apiet šos ierobežojumus, ļaujot droši piekļūt saturam, atceroties, ka mēs neatzīstam pirātismu. Vietne piedāvā virkni lejupielāžu kategoriju, kā arī sniedz ziņas, pārskatus un citu ar filmām un šoviem saistītu informāciju.

extratorrent-img (7)

1337x

1337x šobrīd ir trešā populārākā torrent vietne, kas joprojām darbojas 2018. gadā. Tā izmanto BitTorrent protokolu, lai atļautu vienlaicīgu failu apmaiņu savā torrent failu direktorijā. Vietne vismaz vienu reizi ir mainījusi domēna vārdus, lai izvairītos no Google meklēšanas aizlieguma; Pašlaik tā kā galveno vietni izmanto domēnu.to, bet arī lieto vietni vietne vietne vietne vietnei vietne, ja galvenā vietne nav pieejama.

extratorrent-img (5)

TorLock

TorLock apvieno milzīgs straumju saraksts ar fantastisku lietotāja pieredzi, it īpaši, ja jūs meklējat augstas kvalitātes nesen izlaistas filmas un mūziku, anime epizodes vai lasāmvielu. Daži no TorLock materiāliem ir grūti atrodami citiem izsekotājiem, taču jūs, visticamāk, atradīsit arī populārākos straumēm arī šeit - ir vairāk nekā 4,8 miljoni, no kuriem izvēlēties.

torlock attēls

Torrentz2eu.icu

Torrentz2eu.icu ir oriģinālā Torrentz klons, kuru pagājušajā gadā slēdza ar tiesas rīkojumu. Mēģinot piekļūt vietnei, jūsu pretvīrusu programmatūra brīdinās. Tam nevajadzētu uztraukties, ja izmantojat VPN, kā ieteikts, taču tas ir kaut kas jāapzinās.

10 labākās alternatīvās alternatīvas, kas darbojas 2020. gadā [& ARE SAFE]

YTS.am / YIFY

YTS.am sāka darbu kā YIFY, maza grupa, kas publicē augstas kvalitātes izlaidumus daudzās torrentu vietnēs. Kad viņi saprata, cik populāri viņi ir kļuvuši, viņi izveidoja savu aizraujošo vietni un dzima YTS. Kopš tā laika vietnei ir bijuši vairāki dažādi domēna vārdi, un šobrīd tā darbojas vietnē YTS.am.

Vietne ir vairākkārt piesaistījusi varas iestāžu uzmanību, īpaši Jaunzēlandē, kur pret to ir ierosināta pretpirātisma tiesa. Tomēr tā joprojām ir populāra lietotājiem satura kvalitātes dēļ. YTS izmanto x264 kodēšanas formātu, kas lietotājiem nodrošina augstākas kvalitātes failus, nekā daudzas citas torrenting vietnes var piedāvāt.

extratorrent-img (3)

EZTV.ag

EZTV.ag ir praktiska un tieša satraucoša vietne, kas ietver aktīvu forumu ziņojumu sniegšanai par problēmām, tostarp salauztām saitēm. EZTV pēdējos gados ir zaudējusi uzticamību drošības un privātuma problēmu dēļ. Ņemiet vērā, ka pati vietne brīdina lietotājus izmantot VPN pirms pakalpojuma izmantošanas.

extratorrent-img (4)

Vietne Zooqle.me

Vietne Zooqle.me ir viegli lietojama torrentu vietne, kurai ir numuri, lai palīdzētu jums atrast visu, kas atrodams pēc - vietnē ir iespaidīgs daudzums pieejams vairāk nekā 37 000 filmu un 600 TV šovu. Saskarne kopumā ir spēcīga, taču dažām lapām tā varētu izmantot dažus nelielus uzlabojumus. Zooqle ir daudz pašreizējo lojālo lietotāju, un tas ar laiku pieaugs, palielinoties ātrumam.

10 labākie torrenti-zoogle

TorrentDownloads.me

TorrentDownloads.me ir vēl viena ļoti populāra torrent vietne, pateicoties tās sakoptajai un sakārtotajai torrent bibliotēkai. Ja visi citi izsekotāji neizdodas, šī, iespējams, ir labākā iespēja atrast materiālu, kuru jūs tik dedzīgi meklējat. Diemžēl tā ir bloķēta daudzās valstīs un daudzās meklētājprogrammās tā augstā profila dēļ.

torrentdownloads attēls

LimeTorrents.cc

LimeTorrents.cc ir vietne, kurā darbojas vienkāršs, glīts un lietotājam draudzīgs interfeiss. Jaunie izlaidumi bauda labu ātrumu un daudz sējēju, tomēr vecos straumus bieži var atstāt neuzmanītus un sliktā stāvoklī. Tā ir lieliska plāna B alternatīva, ja jūsu iecienītākā straumēšanas vietne tikko ir slēgta vai šobrīd nav pieejama.

limetorrents attēls

Vai Torrenting ir nelikumīgs?

Tā kā tik daudzās valstīs izdod vispārējus aizliegumus pret spīdzināšanas vietnēm, jūs varētu pieņemt, ka visa veida mocības ir nelikumīgas.

Faktiski pati mocīšana nav nelikumīga. Sēšana un lejupielāde ir pilnībā paredzēta likumos - līdz brīdim, kad runa ir par ar autortiesībām aizsargātu materiālu.

Ar autortiesībām aizsargāta materiāla izplatīšana vai lejupielāde ir pretlikumīga.

Tā kā ir tik grūti izsekot tam, kas tiek koplietots, izmantojot aizraujošās vietnes, daudzas valstis dod priekšroku a aizliegums visās spīdzināšanas vietnēs lai novērstu ar autortiesībām aizsargāta satura nelegālu izplatīšanu.

Diemžēl arī likumīgās mokas tiek pieķertas šiem aizliegumiem. Ja Tu gribi piekļūt moku vietnēm valstī, kurā tās ir aizliegtas, jums būs jāizmanto VPN.

Kāpēc izmantot VPN, lai piekļūtu ExtraTorrent alternatīvām?

Pat ja jūs piedalāties likumīgās mokās, tas joprojām var radīt draudus, sākot no plkst hakeri zog jūsu datus uz faili, kas satur vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru savās ierīcēs. Un tāpēc, ka to var izmantot nelikumīgām darbībām, mokas daudzās valstīs ir ierobežotas un citās - tieši aizliegtas.

A VPN var pasargāt jūs no ļaunprātīgas programmatūras un nodrošināt ceļu uz apiet visus kaitinošos aizraujošos aizliegumus, ģeobloķējumus vai ISP droseles.

1. Atbloķējiet straumēšanas vietnes

Tā kā mocīšana var būt nelikumīga, vairākas valstis bloķē straumēšanas vietnes no piekļuves viņu robežām.

Ja jūs dzīvojat vai ceļojat uz kādu no šīm valstīm, jums būs nepieciešams VPN, ja vēlaties torentu.

VPN strādā trafika novirzīšana caur viņu privāto serveris. Ja izveidosit savienojumu ar serveri valstī, kurā straumēšanas vietnes nav bloķētas, tas notiks izskatās, ka jūs piekļūstat vietnei no šīs valsts nevis savu. Tad tas notiks atbloķējiet mocības vietni.

Ja jūsu valstī tiek cenzētas arī citas vietnes, izņemot tās, kuras tiek izmantotas mocīšanai, labs VPN to varēs apiet valdības ugunsmūrus un palīdzēs piekļūt ierobežotam saturam.

2. Palieciet ārpus nepatikšanām

Tā kā straumēšana ir saistīta ar P2P failu koplietošanu, jūs ne vienmēr varat būt pilnīgi pārliecināts par to, ko saņemat, straumējot. Ja nejauši lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu, varat saskaras ar juridiskām nepatikšanām ja lejupielāde tiek atrasta jums.

VPN maskē jūsu IP adresi un šifrē visu jūsu trafiku, kas nozīmē, ka jūsu mocošās darbības tiek turētas pilnīgi privāti.

3. Aizsargājiet sevi no ļaunprātīgas programmatūras

Torrenting ne tikai nejauši lejupielādē ar autortiesībām aizsargātu saturu, bet arī rada patieso risku nejauši lejupielādējot ļaunprātīgu programmatūru.

Ļaunprātīga programmatūra var būt slēpts kā likumīga lejupielāde vai slēpti failu iekšpusē lai jūs neapzinātos, ka esat inficēts. Kad tai ir pieeja jūsu ierīcei, ļaunprātīga programmatūra parasti ir ļoti izplatīta lietpratīgs, lai slēptu sevi un tā radītājam var dot piekļuvi visam, sākot no jūsu personiskās informācijas un beidzot ar bankas informāciju.

Vislabākie VPN nāk ar iebūvētie ļaunprātīgas programmatūras bloķētāji. Šī programmatūra atpazīs un bloķēs aizdomīgās vietnes un failus, lai pasargātu jūs no nejaušas lejupielādes.

4. Novērsiet droseļvārstu

Tā kā straumēšana var aizņemt daudz joslas platuma, daudz ISP automātiski droseļ jūsu savienojumu ja viņi atklāj mokas.

Tā kā VPN gan šifrē jūsu trafiku, gan maskē jūsu IP adresi, tas notiks paslēpiet tiešsaistes aktivitātes pat no sava ISP. ISP nevarēs atklāt, ka jūs mocat un tāpēc netraucēs jūsu savienojumu.

5. Aizsargājiet savu privātumu

Viena problēma ar P2P savienojumiem ir tā citi lietotāji var redzēt jūsu IP adresi. Hakeri var izmantot šo informāciju izsekojiet savai atrašanās vietai vai draud jums ar kiberuzbrukumiem, piemēram, DoS vai DDoS.

IP adreses slēpšana ar VPN pasargās jūs no visiem kiberdraudiem. Kad sējāt failus, citi lietotāji varēs redzēt tikai VPN IP adresi, nevis savu. Šis palīdz jums palikt privātiem un drošiem.

Labākie torrentinga VPN

Izvēloties VPN izmantošanai ar ExtraTorrent alternatīvu, ir dažas galvenās funkcijas, kuras jums jāpievērš uzmanība:

 • P2P draudzīgi serveri kas ļauj mocīties.
 • Labas atbloķēšanas iespējas apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.
 • Zibens ātrumā lai izvairītos no sāpīgi lēnām lejupielādēm.
 • Stingra politika bez žurnāliem lai pārliecinātos, ka nav jūsu darbību ierakstu.
 • Pret ļaunprogrammatūru programmatūra lai pasargātu ierīci no infekcijas.

Visi mūsu galvenie ieteikumi piedāvā visas šīs un vēl citas funkcijas.

1. NordVPN

NordVPN bulgāriem

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs straumē un VPN vai esat pazīstams ar abiem, NordVPN rūpējas par visiem.

Ne tikai NordVPN atbalsta P2P savienojumus, tā arī būs automātiski savieno jūs ar labāko serveri, kas paredzēts straumēšanai. Zibens ātrumā pieklājīgi no milzīga globālais tīkls ar 5 200+ serveriem augšupielādes un lejupielādes padarīs arī ātru un ērtu.

NordVPN ir lielisks torrenting vietņu atbloķēšanai, pat spējīgs apiet Ķīnas bēdīgi slaveno Lielo ugunsmūri. Jūsu privātumu aizsargās militāras pakāpes šifrēšana kā arī automātiskais nogalināšanas slēdzis, DNS noplūdes aizsardzība, un a stingra politika bez žurnāliem.

Visi NordVPN serveri ir arī automātiski aizsargāta ar CyberSec ļaunprogrammatūru un reklāmprogrammatūru bloķējošu programmatūru.

Izlasiet, kāpēc mūsu lietotāji vērtē NordVPN kā labāko VPN pakalpojumu kopumā, vai izmēģiniet to pats ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Sāciet torrenting ar NordVPN tagad!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Ja jūs vairāk interesē ātrums nekā kaut kas cits, ExpressVPN ir jums straujākais VPN.

Mūsu lietotāji ExpressVPN vērtē kā ātrāko VPN tirgū, kas jums garantē īpaši ātras lejupielādes. 3000 un vairāk serveru 160 vietās nozīmē ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana nav problēma.

ExpressVPN piedāvā ne tikai stingra politika bez žurnāliem, tas arī nodarbina TrustedServer tehnoloģija noslaucīt tā serverus katru reizi, kad tie tiek izslēgti - nodrošinot, ka nevar saglabāt jūsu darbību ierakstus. Pakalpojums arī aizsargā jūs ar AES 256 bitu šifrēšana, a avārijas poga, un DNS noplūdes aizsardzība.

Torrenting ExpressVPN var būt nedaudz dārgāks nekā citi VPN, taču tā tas ir līdz šim visātrāk. Skatiet pats ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Sāciet torrenting ar ExpressVPN tūlīt!

3. CyberGhost

CyberGhost

Lieliska izvēle iesācējiem, CyberGhost nāk ar veltīts straumēšanas profils lai jums nebūtu jāuztraucas par sarežģītiem iestatījumiem.

Profils būs automātiski savieno jūs ar labāko serveri, kas paredzēts straumēšanai - tur ir 5700+, no kuriem izvēlēties 90 dažādās valstīs. Šis plašais tīkls arī garantē jums a uzticams un ātrs savienojums ar lieliskas atbloķēšanas iespējas.

Reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāji pasargās jūs no jebkādas ļaunprātīgas programmatūras militārā līmeņa drošības elementi un a stingri bez žurnāla politikas.

Ir iemesls, kāpēc CyberGhost ir tik populārs mocītājiem - izmēģiniet to pats ar dāsnu 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Sāciet torrenting ar CyberGhost tagad!

Kopsavilkums

Torrenting ir parādība, kas pastāvīgi attīstās. Tiklīdz viena vietne tiek izslēgta, tās vietā parādās cita. Lai gan tas lietotājam ir lielisks izvēles ziņā, tas tomēr rada papildu bažas par drošību un privātumu. Ja jūs domājat mocīties ar kādu no mūsu 10 ExtraTorrent alternatīvām vai jebkuru citu torrent vietni, tad izmantojiet VPN.

Tie ir mūsu Labāko labāko privāto privāto serveru (SPN) saraksti.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Ja joprojām neesat pārliecināts, ka straumēšanai ir nepieciešams VPN, tad, lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu ceļvedi par straumēm.

Un, ja neviena no piecām labākajām iespējām jums nešķiet piemērota, pārbaudiet visu mūsu labāko P2P failu koplietošanas VPN nolietojumu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me