10 labākie lētie VPN 2020 – iegūstiet visaugstāko drošību par mazāk nekā USD 3 mēnesī!


Ir grūti atrast līdzsvaru starp cenu un kvalitāti.

Daudzi VPN, kas apgalvo, ka sniedz budžetam draudzīgu pakalpojumu, nesniedz jums lielu naudas vērtību. Kāpēc maksāt par VPN - pat lētu VPN -, kas negarantē drošību, uzticamību vai savienojuma ātrumu pietiekami ātri HD straumēšanai?

Jums nav jāmaksā laime par piemaksu pakalpojumu. Labākās cenas noslēpums ir tāla abonēšanas plāna izvēle.

Daudzi visaugstāk novērtētie VPN piedāvā izdevīgus piedāvājumus savos ilgākos plānos. Patiesībā tie galu galā ir lētāki nekā pakalpojumi, kas jums piedāvā daudz mazāk naudas.

Šeit ir 8 labākie, lētākie VPN, kas piedāvā izcilu kvalitāti par viszemākajām cenām tirgū.

Īsā rokasgrāmata - labākie lētie VPN

 1. Surfshark ir uzlabotas drošības funkcijas un atbalsts neierobežotam vienlaicīgu ierīču skaitam.
 2. NordVPN piedāvā garu premium funkciju klāstu ar neticamu naudas vērtību.
 3. ZenMate ļauj ērti baudīt straumēšanu par pieņemamu cenu.
 4. CyberGhost piedāvā lielisku pakalpojumu, apvienojot uzlabotas funkcijas ar lietotājam draudzīgu saskarni.
 5. Hotspot vairogs Tam ir liels serveru tīkls, kas nozīmē, ka šis VPN spēj piedāvāt lielu ātrumu un uzticamību par zemu cenu.
 6. PrivātsVPN ir vienkāršs un pieņemams VPN, kam ir visas augstākās kvalitātes funkcijas, lai tiešsaistē nodrošinātu lielu drošību un anonimitāti.
 7. HMA piedāvā dažus jaudīgus drošības elementus, un to ir ļoti vienkārši lietot, jo tam ir draudzīgi lietotājam iestatīti režīmi.
 8. Uzticieties.Zone nodrošina vienkāršu, drošu aizsardzību par izdevīgu cenu ar straumēšanai pietiekami ātru ātrumu.
 9. DrošāksVPN ir pieejamais VPN, kas pazīstams ar izturīgajām drošības funkcijām un lielisko klientu apkalpošanu.
 10. VyprVPN lēts VPN, kas var apiet kādu no visstingrākajām interneta cenzūrām.

Lēts VPN vai bezmaksas VPN: kurš ir labāks?

Drošība

Jūs nevēlaties maksāt par kaut ko tādu, ko varat saņemt bez maksas. Daudzi populāri VPN apgalvo, ka piedāvā pilnīgi bezmaksas pakalpojumus, un var būt vilinoši izvairīties no VPN maksāšanas pavisam.

Lai gan daži bezmaksas VPN ir droši, maz ticams, ka cilvēki, kuri izstrādā un pārvalda šos bezmaksas pakalpojumus, to dara no savas sirds labestības. Jautājums, kas jāuzdod, ir, kā bezmaksas VPN pelna naudu??

Tas ir vienkārši: jūs esat produkts. Lielākā daļa bezmaksas VPN pelna naudu līdz jūsu datu vākšana un pārdošana reklāmdevējiem. Daudzi ir iegulti ar ļaunprātīgu programmatūru un trešo pušu izsekotājiem, kas seko visam, ko jūs darāt tiešsaistē. Lai arī bezmaksas VPN ir domāti jūsu privātuma aizsardzībai, tie var padarīt jūs neaizsargātākus tiešsaistē.

No otras puses, labākie lētie VPN neapdraud jūsu drošību. Viņi piedāvā augstākās kvalitātes pakalpojumus par pieņemamām cenām, kas nozīmē, ka jūs varat baudīt nozarē vadošo drošību par budžetu.

Straumēšana un Netflix

Ja jūs cerat izmantot VPN, lai apietu ģeobloķējumus tādās populārās straumēšanas vietnēs kā Netflix, Hulu un Amazon Prime, negaidiet, ka bezmaksas VPN jūs tur nogādās. Straumēšanas vietnes labi atklāj un bloķēg VPN, un vairums bezmaksas VPN nevar apiet šos bloķēšanu.

Izmantojot premium VPN, varat pārvarēt gan ģeobloķējumus, gan VPN blokus, nodrošinot to jums neierobežota piekļuve jūsu iecienītākajiem šoviem un kanāliem. Viņi piedāvā arī lielākus serveru tīklus, padarot daudz mazāku iespēju, ka tie tiks atklāti.

Turklāt daudzi bezmaksas VPN ir datu ierobežojumi un ierobežots savienojuma ātrums. Tas nozīmē, ka pat tad, ja tie atļauj straumēšanu, jūs ātri sasniegsit savu datu vāciņu un nevarēsit apskatīt iecienīto saturu. Jums būs jācīnās arī ar buferizāciju.

Pievilcīgākie lētie VPN nepārsniedz jūsu datus un var lepoties ar zibens ātrumiem. 

Labākie lētie VPN tīklā Netflix un straumēšanai

 • Surfshark
 • NordVPN
 • ZenMate
 • CyberGhost
 • Hotspot vairogs
 • PrivātsVPN
 • DrošāksVPN

Torrenting un P2P

Bezmaksas VPN var apdraudēt jūsu drošību, tāpēc jums vajadzētu izvairīties no mocībām ar viņiem. Patiesībā daudzi pat neatbalsta P2P aktivitātes savos serveros.

Līdztekus straumēšanai tiek piedāvāti arī daudzi izcili VPN - pat lēti īpaši P2P serveri. Tas garantē jūsu drošību, lai jūs varētu droši torrent.

Labākie lētie VPN Torrenting

 • Surfshark
 • NordVPN
 • ZenMate
 • CyberGhost
 • PrivātsVPN
 • HMA (īpaši serveri ASV un Lielbritānijā)
 • DrošāksVPN
 • Uzticieties.Zone

Cik maksā VPN?

Lai gan ir patīkami saņemt lietas par brīvu, jums nevajadzētu spēlēt azartspēles, kad runa ir par kiberdrošību. Plus, jums nevajadzētu kompromitēt jūsu straumēšanu vai straumēšanu.

Ieguldījumiem augstas kvalitātes VPN nav jāmaksā daudz. Faktiski mūsu zemākie ieteikumi nozīmē, ka varat baudiet prēmijas drošību par mazāk nekā USD 3 mēnesī!

Lai izbaudītu vislabākās cenas par labākajiem VPN, parasti jāpierakstās uz ilgāko pieejamo plānu. Šeit atradīsit labākās atlaides, un maksājiet pat par 85% mazāk nekā mēneša plāni no tā paša pakalpojumu sniedzēja.

Visi šajā sarakstā iekļautie VPN piedāvā ilgtermiņa plānus par USD 3 mēnesī vai mazāk. Plāni mēdz būt no 18 līdz 36 mēnešiem. Sniedzēji ir izveidoti VPN ar dažām labākajām tirgus drošības un atbloķēšanas funkcijām, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka ilgtermiņa plāns ir labs ieguldījums.

Labākie lētie VPN

1. Surfshark

Surfshark ierīces

Piedāvā Surfshark īpaši ātrs ātrums un augstas klases drošība par zemu cenu. Šīs VPN uzlabotās funkcijas un drošie protokoli aizsargā jūsu drošību un konfidencialitāti, vienlaikus mocot vai pārlūkojot tīmekli.

Surfshark ir 1041+ serveri 61+ valstīs un spēj apiet geoblocks Netflix un citas populāras straumēšanas vietnes. Lielbritānijas Virdžīnu salās bāzētā pakalpojumu sniedzēja stingrie noteikumi politika bez reģistriem un pārredzamība padara to par iecienītu privātuma izvēli.

Šis VPN ir lieliski piemērots arī mājsaimniecībām ar daudzām ierīcēm, jo ​​Surfshark ļauj izveidot savienojumu ar neierobežots vienlaicīgu ierīču skaits vienā abonementā.

Jūs varat izmantot Surfshark priekšrocības 30 dienu naudas atdošanas garantija izmēģināt pakalpojumu bez riska.

Saņemiet Surfshark šodien!

2. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir ne tikai viens no visaugstvērtīgākajiem VPN, ko var iegādāties par naudu, bet arī viens no lētākajiem premium VPN tirgū..

Ar tīkla vairāk nekā 5000 serveru visā pasaulē, nozarē vadošie drošības līdzekļi un īpaši ātrs ātrums viss iesaiņots gludā, lietotājam draudzīgā saskarnē, NordVPN piedāvā pārsteidzošu cenu par savu cenu.

Panamā bāzēts NordVPN ļauj mocīt īpašos P2P serveros un aizsargā jūsu privātumu ar stingru politiku, kas nepieļauj reģistrēšanos.

Šis VPN aizsargā jūs ar drošu šifrēšanu, visiem galvenajiem protokoliem, DNS / IP aizsardzību pret noplūdi un automātiskais nogalināšanas slēdzis. Pastāvīgi ātrs ātrums un spēja apiet geoblokus lielākajās straumēšanas vietnēs, piemēram, Netflix, padara šo VPN par lieliska izvēle straumēšanai.

Jūs varat arī visu savu mājsaimniecību segt līdz sešām ierīcēm vienlaikus. Varat izmantot NordVPN lieliskās cenas bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Iegūstiet NordVPN šodien!

3.ZenMate

Zenmate-ierīces-1024x768_optimizētas

ZenMate’s iepriekš konfigurēti straumēšanas un straumēšanas profili padariet to par vienu no lietotājiem draudzīgākajiem pieejamajiem VPN. Lai atrastu funkcionējošu serveri, nav nepieciešams izsijāt tūkstošiem serveru. ZenMate ir paveicis visu darbu jūsu labā. Tās priekšrocības tikai palielina tā straumēšanas garantija. Ja nevarat atbloķēt noteiktu platformu, jums to piešķirs ZenMate atlaide nākamajam abonementam, padarot to vēl pieejamāku.

Cenas punkts neatspoguļo funkcijas, kuras ZenMate piedāvā lietotājiem. Jūs atradīsit augsta līmeņa šifrēšana, OpenVPN protokols un iznīcināšanas slēdzis. Tas viss nodrošina, ka jūsu savienojums paliek privāts un drošs. ZenMate darbojas 300 un vairāk serveru vairāk nekā 30 valstīs, kas palīdzēs piekļūt ģeorestikulētam saturam visā pasaulē.

Tā vienkāršība un cena padara ZenMate par iecienītu opciju VPN lietotāju vidū. Tomēr jums par viņu nav jāuzņemas. ZenMate piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija par piemaksu pakalpojumu. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Iegūstiet ZenMate šodien!

4. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost ir iecienīta pūļa grupa, kurai ir daudz ko piedāvāt par izcilu cenu. Papildus tam droša šifrēšana, DNS / IP aizsardzība pret noplūdi un automātiska iznīcināšanas slēdzis, CyberGhost iepriekš iestatītie režīmi padara to ļoti ērti izmantojamu straumēšanai, straumēšanai un privātuma palielināšanai.

ātrs ātrums un uzticami savienojumi vietnē CyberGhost 5700+ serveri ir lieliski piemēroti HD straumēšanai, un jums nebūs problēmu piekļūt tādām populārām straumēšanas vietnēm kā Netflix.

CyberGhost atrodas arī privātumam draudzīgā Rumānijā, un tai ir stingra politika bez žurnāliem. Šī VPN abonēšana ļauj savienot ne vairāk kā septiņas vienlaicīgas ierīces.

Papildus CyberGhost dāsnajai 45 dienu naudas atdošanas garantija, varat arī izmēģināt pakalpojumu ar Diennakts bezmaksas izmēģinājums.

Iegūstiet CyberGhost šodien!

5. Hotspot vairogs

10 labākie lētie VPN 2020 - iegūstiet visaugstāko drošību par mazāk nekā USD 3 mēnesī!

Hotspot vairogs ir populārs VPN, kas piedāvā ātrs un uzticams savienojums ar 2500+ serveriem 25 valstīs apkārt pasaulei. Šis VPN ir pazīstams ar savu unikālo veidu, kā sasniegt lielu ātrumu, saspiežot datus ar patentēto Catapult Hydra protokolu..

Ar šo VPN jūs saņemat neierobežots joslas platums un spēja apiet geoblokus lielākajās straumēšanas vietnēs, piemēram, Netflix un BBC iPlayer.

Hotspot Shield aizsargā jūsu drošību un privātumu ar 256 bitu šifrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis, kaut arī straumēšana netiek atbalstīta.

Jūs varat izveidot savienojumu ar piecas vienlaicīgas ierīces ar Hotspot vairogu un a 7 dienu bezmaksas izmēģinājums un 45 dienu naudas atdošanas garantija ļaujiet ērti veikt pakalpojumu par griešanos.

Iegūstiet karstā punkta vairogu jau šodien!

6. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN ir salīdzinoši neliels tīkls ar mazāk nekā 100 serveriem, bet ar serveri 40+ valstīs, neierobežots joslas platums un iespēja apiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, PrivateVPN joprojām ir laba izvēle straumēšanai.

Lietotājiem patīk PrivateVPN lietotājam draudzīgais interfeiss un atbalsts mocīšanai. Šis VPN aizsargā jūsu drošību un anonimitāti līdz sešas vienlaicīgas ierīces ar drošu šifrēšanu un a stingra politika bez žurnāliem.

Ja neesat pārliecināts, vai PrivateVPN ir pareizā izvēle, varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Iegūstiet PrivateVPN šodien!

7. HMA VPN

HideMyAss VPN!

HMA ir budžetam draudzīgs VPN ar pievilcīgu interfeisu, kas papildināts ar lietotājam draudzīgām funkcijām. Ar 280 serveru atrašanās vietas izvēlēties no iespējām un piekļuvi Netflix un citām populārām vietnēm ar stingriem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, HMA ir lieliska izvēle HD straumēšanai.

Šis VPN atbalsta straumēšanu un nodrošina jūs ar drošību droša šifrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis. Lietotājiem ir arī daudz ko teikt par HMA efektīvajiem un lietotājiem draudzīgajiem iepriekš iestatītajiem režīmiem.

Jūs varat izveidot savienojumu ar piecas ierīces vienlaikus ar vienu abonementu. HMA piedāvā arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija uz visiem plāniem.

Iegūstiet HMA šodien!

8. Uzticieties.Zone

10 labākie lētie VPN 2020 - iegūstiet visaugstāko drošību par mazāk nekā USD 3 mēnesī!

Trust.Zone pakalpojums nodrošina jūsu naudas vērtību. Šis VPN ir balstīts ārpus 5/9/14-Eyes alianses jurisdikcijas Seišelu salās, un lietotāji novērtē tās apņemšanos ievērot privātumu.

Ģeogrāfiski ierobežotam Netflix saturam varat piekļūt, izmantojot Trust.Zone 160+ serveri 80 un vairāk vietās apkārt pasaulei. Uzticieties.Zone arī atbalsta straumēšanu un piedāvā uzticamus, ātrus savienojumus kas ir lieliski piemēroti straumēšanai.

Ir viegli izmēģināt Trust.Zone ar 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 10 dienu naudas atdošanas garantija. Varat arī izveidot savienojumu ar trīs ierīces uzreiz ar šo VPN.

Uzticieties. Zone šodien!

9. DrošāksVPN

safervpn-ierīces

SaferVPN ir populārs pakalpojumu sniedzējs, kas ir pazīstams ar savu ātrs savienojuma ātrums, spēcīga šifrēšana un lieliska klientu apkalpošana.

Šis lētais VPN ir lieliska izvēle straumēšanai, jo tam ir liels 700+ serveri un spēja apiet geoblokus Netflix un citās populārās vietnēs. SaferVPN atbalsta straumēšanu nelielā skaitā serveru.

SaferVPN atbalsta arī līdz pieci vienlaicīgi savienojumi un piedāvā spēcīgu drošību ar 256 bitu šifrēšana, automātisks iznīcināšanas slēdzis un vieda Wi-Fi aizsardzība.

Jūs varat bez maksas izmēģināt pakalpojumu ar Diennakts bezmaksas izmēģinājums un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Iegūstiet SaferVPN jau šodien!

10.VyprVPN

VyprVPN ierīce

VyprVPN piešķir lietotājiem augstas kvalitātes drošības funkcijas nelielā iepakojumā. Tas ir viens no labākajiem VPN apiet grūto interneta cenzūru. VyprVPN Chameleon protokols ir jaudīgs rīks, kas ļauj izveidot savienojumu ar drošiem serveriem pat Ķīnā.

Jūs saņemsit arī tādu VPN, kurš to var piekļūstiet daudz ASV straumēšanas saturam, piemēram, Netflix un Amazon Prime Video. Tā tas ir stingra politika bez žurnāliem ir arī palīdzējis VyprVPN kļūt par iecienītu mocīšanas izvēli. VyprVPN neapdraud drošību par labu ātrumam. Tās serveri izmanto AES 256 bitu šifrēšana nepalēninot savienojumu.

VyprVPN piedāvā lietotājiem divus dažādus plānus, no kuriem izvēlēties, ierobežots pamatplāns un prēmiju plāns. Ja vēlaties vienkāršu aizsardzību 3 vai mazākām ierīcēm, VyprVPN pamatplāns ir liela vērtība. Jūs varat mēģiniet vai nu plānot bez riska, ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Iegūstiet VyprVPN šodien!

Secinājums

Šajā sarakstā iekļautie VPN piešķirs visaugstāk novērtētā VPN augstākās iespējas par mazāk nekā kafijas tases izmaksas.

Lai arī var šķist vilinoši doties ar bezmaksas VPN, viņiem parasti ir tik daudz ierobežojumu, drošības trūkumu un tik slikta veiktspēja, ka tie vairāk rada problēmu, nekā noder..

Ja jūs uztraucaties par saistību ar ilgāku plānu, paturiet to prātā šie VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājumus un naudas atdošanas garantijas. Tas nozīmē, ka varat izmantot šos lieliskos piedāvājumus bez jebkāda riska.

Saņemiet Surfshark šodien!

Turpmākais lasījums

Labākie VPN piedāvājumi un kuponu kodi

Bezmaksas VPN vs apmaksāts VPN - kas jums ir piemērots?

Slēptās briesmas bezmaksas VPN izmantošanai

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me