10 labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac 2020. gada janvārī – kurš no tiem ir piemērots jums?


Ja jūs meklējat bezmaksas VPN savam MacBook vai jums ir nepieciešams VPN, ko izmantot atvaļinājuma laikā, esat nonācis īstajā vietā. Esmu pārbaudījis 37 VPN savā MacBook Pro un esmu atradis 10 labākos bezmaksas VPN balstīta uz drošību, ātrumu un straumēšanu.

Bezmaksas VPN var būt lielisks risinājums, taču jums ir rūpīgi jāizvēlas, lai MacBook būtu drošībā. Neuzticami bezmaksas pakalpojumi var ierīcē instalēt ļaunprātīgu programmatūru un noplūst jūsu personisko informāciju vai atrašanās vietu.

Lielākā daļa bezmaksas pakalpojumu nedarbojas MacOS ierīcēs. Tiem, kas strādā, parasti ir nopietni ātruma un datu ierobežojumi. Bet tas varētu būt vismazākais no jūsu nepatikšanām. Daži bezmaksas VPN izmanto jūs un kaitē jūsu drošībai, pārdodot savus datus trešām personām peļņas gūšanas nolūkā.

Labā ziņa ir tā, ka vairums visaugstāk novērtēto VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu, naudas atdošanas garantiju vai abus. Šīs garantijas varat izmantot, lai bez maksas pārbaudītu premium VPN, nepiesaistoties abonementam. NordVPN ir mans galvenais ieteikums, un tam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmantot tā premium funkcijas bez riska visu mēnesi.

Ja jūs joprojām cenšaties izmantot bezmaksas VPN savā MacBook, es jums esmu paveicis smagu darbu. Es pārbaudīju populārākos bezmaksas VPN drošībai, ātrumam un savietojamībai, lai jums būtu 10 labākie bezmaksas VPN MacOS.

Labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac - īsa rokasgrāmata

 1. NordVPN - Manam galvenajam ieteikumam ir vismodernākie drošības līdzekļi, ātri savienojumi un neierobežots datu apjoms. Jūs varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju.
 2. Vējraksts - 10 GB bezmaksas datu mēnesī ar augstākām drošības funkcijām un ātrgaitas savienojumiem, bet nav piekļuves Netflix.
 3. paslēp mani - 2 GB bezmaksas datu mēnesī, militārā līmeņa šifrēšana un piecas ātrgaitas serveru vietas. Tas ir pietiekami, lai straumētu standarta izšķirtspējā divu stundu laikā, taču nav Lielbritānijas servera, tāpēc jūs nevarat skatīties BBC iPlayer.
 4. Hotspot vairogs  - Nozares vadošā šifrēšana un iebūvētā aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, taču ierobežota līdz tikai 500 MB bezmaksas datu dienā. Ar to pietiek tikai četru stundu ilgas pārlūkošanas vai 30 minūšu straumēšanas standarta izšķirtspējā.
 5. ProtonVPN - Neierobežots bezmaksas datu un augstākās kvalitātes drošības līdzekļu piedāvājums, taču nav pieļaujama straumēšana.

Kādas ir iespējas noķert bezmaksas VPN??

Uzticams bezmaksas VPN var būt ideāls risinājums īslaicīgai vai neregulārai lietošanai. Bet ir vairāki trūkumi, kas jums jāzina, kad runa ir par bezmaksas pakalpojuma izmantošanu.

Drošība

Daži bezmaksas VPN izmantojiet ēnas taktikas, lai no jums gūtu labumu. Viņi var kompromitēt savu drošību stādot izsekotājus uz jūsu Mac vai pārdodot savus datus trešajām pusēm, pakļaujot jūs kaitīgiem riskiem, piemēram, identitātes zādzībai. 

Augstākās kvalitātes VPN izmanto uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, militāras pakāpes šifrēšanu un slēdžu slēdžus, kas paslēpj jūsu tiešsaistes aktivitātes un personisko informāciju.

Ierobežojumi

Lielākā daļa bezmaksas VPN ierobežo jūsu datus un joslas platumu. Kad esat pārsniedzis atļauto datu apjomu, nevarēsit pārlūkot vai straumēt. Ierobežots joslas platums palēnina savienojuma ātrumu, izraisot buferizāciju un nobīdi.

Viņi regulāri neatjaunina savas IP adreses, padarot vietņu straumēšanu, piemēram, Netflix, ērtu identificēšanu un bloķēšanu. Kad serveru IP ir bloķēts, jūs nevarēsit atbloķēt straumēšanas pakalpojumus.

Premium VPN bieži atjaunina savas IP adreses, lai varētu apiet ģeobloķējumus un filtrus. Tie piedāvā neierobežotu joslas platumu un datus, tāpēc skatīšanai un pārlūkošanai nav ierobežojumu.

Saderība

Ļoti maz bezmaksas VPN piedāvā lietotnes MacOS. Es atklāju, ka lielākā daļa bezmaksas AppOS veikalā pieejamo macOS VPN lietotņu ir novecojušas, glitch un nepatīkamas lietošanai. 

Premium VPN ir paredzēti izmantošanai visās jūsu ierīcēs, sākot no macOS un iOS līdz Linux un pat viedajiem televizoriem.

Labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac, 2020. gada janvāris

Tātad, vai ir iespējams atrast drošu, bezmaksas VPN? Jā, tā ir. Esmu pārbaudījis 37 bezmaksas VPN, lai atrastu labākos pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu Mac drošību.

Tomēr atcerieties, ka bezmaksas VPN vienmēr ir daži ierobežojumi. Tas ir atkarīgs tikai no tā, par ko esat gatavs panākt kompromisu.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

 • Vairāk nekā 5000 serveru 59 valstīs
 • Neierobežots datu un joslas platums
 • Zibens ātrumā
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • Iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu, HBO, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Disney +, Sling TV
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows, Android, Linux, maršrutētājiem, pārlūkprogrammām

NordVPN ir premium klases pakalpojums ar lieliska macOS lietotne, augstākās klases drošība un neierobežots datu apjoms. Tas ir mans galvenais ieteikums jūsu Mac un varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju. 

Jūs varat izveidot savienojumu ar vairāk nekā 5000 serveru 59 valstīs. Citiem vārdiem sakot, jūs varat piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam no visas pasaules. Un vienmēr ir tuvu serveri, neatkarīgi no tā, kuru valsti apmeklējat.

Tas ir ātrs, kas ir lieliski piemērots vienlaidīgai pārlūkošanai un straumēšanai bez buferiem. Es pārbaudīju vairākas dažādas valstis, un katrā vietā bija uzticams un ātrs ātrums. 

To var viegli apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN blokus, lai piekļūtu Netflix US, Hulu, BBC iPlayer un citas populāras straumēšanas vietnes. Jūs droši varat straumēt arī uz P2P optimizētajiem serveriem.

NordVPN aizsargā jūsu MacBook ar droša 256 bitu AES šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis un stingra politika bez reģistrēšanas. Tā DNS aizsardzības funkcija pret noplūdi neļauj jūsu MacBook drošības nepilnībām nejauši atklāt jūsu DNS pieprasījumus jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP)..

Izmantojot iebūvēto funkciju CyberSec, varat bloķēt reklāmas un izsekotājus. Tas automātiski bloķē aizdomīgas vietnes vai uznirstošos logus, kas var inficēt jūsu ierīci ar ļaunprātīgu programmatūru. CyberSec arī bloķē reklāmas straumēšanas vietnēs, piemēram, CWTV un YouTube, lai jūs varētu skatīties bez traucējumiem.

Jo tas ļauj līdz pat sešiem ierīces savienojumiem, jūs varat aizsargāt visas ierīces jūsu mājsaimniecībā, izmantojot tikai vienu NordVPN kontu.

Ja rodas kādas problēmas, izmantojot lietotni NordVPN datorā Mac, varat izmantot NordVPN 24/7 tiešraide sazināties ar tehnisko atbalstu.

Lasiet vairāk par to, kāpēc NordVPN ir mans labākais ieteikums jūsu MacBook mūsu pārskats.

Sāciet darbu ar NordVPN!

2. Vējraksts

Windscribe-ierīces-jaunas

 • Katru mēnesi 10 GB bezmaksas datu
 • Ātrdarbīgi serveri 10 vietās
 • Atbalsta mokas
 • Militārā līmeņa šifrēšana, iznīcināšanas slēdzis un nulles reģistrēšana
 • Iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, HBO GO un YouTube
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Android, Linux, Chrome un Firefox

Windscribe ir droša un tieša macOS lietotne, kurai mēnesī ir 10 GB bezmaksas datu. Ar to ir pietiekami daudz datu, lai straumētu pāris filmas, taču tam nevar piekļūt Netflix US vai Hulu.

Ja jums nepieciešami papildu dati, jūs varat iegūt papildu 5 GB, twitējot Windscribe.

Jūs varat piekļūt serveriem 10 valstīs, ieskaitot ASV. Tā kā visi bezmaksas lietotāji izveido savienojumu ar šīm vietām, serveri bieži tiek pārslogoti. Mans savienojuma ātrums pīķa laikā samazinājās, bet straumēšana un pārlūkošana bija bez problēmām, tiklīdz pārslodze bija mazinājusies.

Varat izmantot tās Lielbritānijas serveri, lai atbloķētu BBC iPlayer, un ASV serveris var atbloķēt HBO GO, bet ne Netflix US vai Hulu. Tās Netflix optimizētie serveri ir pieejami tikai premium lietotājiem.

Tas atbalsta P2P savienojumus, un tā bagātīgā datu pielaide padara to par ideālu lielu failu lejupielādēšanai. To var izmantot, lai apietu arī digitālo cenzūru.

Windscribe aizsargā jūsu Mac ar 256 bitu šifrēšana, automātiska iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība. Tas saglabā a politika bez reģistriem, tāpēc jūsu dati nekad netiek glabāti. Nogalināšanas slēdži un DNS noplūdes aizsardzība parasti ir pieejama tikai ar premium VPN pakotnēm.

Tā iebūvētais reklāmu bloķētājs R.O.B.E.R.T., pārtrauc uznirstošos logus pārtraukt straumēšanas sesiju vai inficēt Mac datoru ar ļaunprātīgu programmatūru. Tas arī bloķē izsekotājus.

Windscribe lietotnes ir viegli instalēt un lietot. Tas paņēma mani mazāk nekā piecas minūtes, lai lejupielādētu un instalētu macOS lietotni. Tas piedāvā neierobežotu vienlaicīgu savienojumu, lai jūs varētu vienlaikus aizsargāt visas ierīces.

Tā tiešraides tērzēšana 24 stundas diennaktī ir pieejama lietotājiem bez maksas. Ja tērzēšanas robots Garijs nevar atbildēt uz jūsu jautājumu, tas norāda jūs uz cilvēku atbalsta aģentu. Tīmekļa vietnē ir arī atbalsta biļešu sistēma.

Lasiet, kāpēc Windscribe ieņēma otro vietu manā sarakstā mūsu detalizēts darbības pārskats.

Iegādājieties Windscribe bez maksas!

3. hide.me

slēptās ierīces

 • Katru mēnesi - 2 GB bezmaksas datu
 • Piecas servera vietas
 • Dalītā tunelēšanas funkcija
 • Militārā līmeņa šifrēšana, slēdzis un IP noplūdes aizsardzība
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • Darbojas ar: Netflix Canada, Amazon Prime Video, HBO GO, Sky Go, YouTube
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Android, Linux un pārlūkprogrammām

hide.me katru mēnesi piedāvā 2 GB bezmaksas datu un piekļuvi serveriem ASV, Kanādā, Singapūrā un Nīderlandē. Pietiek ar 2 GB, lai divas stundas pārbaudītu jūsu e-pastus un straumētu standarta izšķirtspējā, bet ar to nepietiek, lai straumētu vai skatītos filmu maratonu.

Jo lai izmantotu bezmaksas plānu, jums nav jāreģistrējas, nav riska, ka jūsu informācija nonāk nepareizajās rokās.

hide.me ir macOS lietotne automātiski savienojas ar VPN serveri, ja savienojums tiek pārtraukts. Pārbaužu laikā es nepamanīju nevienu savienojumu, un tā serveri ir īpaši ātri. Mana savienojuma ātrums bija ticams visos tā serveros.

Man bija iespēja atbloķēt Netflix Kanādā, bet ne ASV. Jūs nevarat straumēt Lielbritānijā balstītus straumēšanas pakalpojumus, piemēram, BBC iPlayer, jo hide.me Lielbritānijas serveri ir pieejami tikai premium lietotājiem.

Viena no hide.me izcilajām iezīmēm ir tā sadalītā tunelēšana. Daļu trafika varat novirzīt caur savu VPN, bet pārējo - caur vietējo IP adresi. Dalītā tunelēšana ļauj piekļūt vietējām vietnēm un lokālā tīkla bezvadu ierīcēm, neatvienojot VPN. To piedāvā tikai daži premium VPN, un tas nav kaut kas, ko es bieži redzu ar bezmaksas VPN.

Tas piedāvā izcilus drošības līdzekļus, ieskaitot 256 bitu AES šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanās un vissvarīgais nogalināšanas slēdzis. Tas izmanto vairākus VPN protokolus, ieskaitot OpenVPN.

Pastāv arī aizsardzība pret IP noplūdi. Dažreiz ierīču un programmatūras darbības traucējumi vietnēm un lietotnēm var atklāt jūsu faktisko IP adresi. hide.me iebūvētā aizsardzība pret IP noplūdi paslēpj jūsu IP, pat ja rodas problēma.

Nav sludinājumu, un jūs varat piekļūt tā draudzīgajam klientu atbalsta dienestam visu diennakti, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu.

Iepazīstieties ar mūsu hide.me testu rezultātiem. 

Iegūstiet hide.me par brīvu!

4. Hotspot vairogs

Hotspot vairogs

 • 500 MB bezmaksas datu dienā
 • Uzticams ātrums un viens bezmaksas serveris ASV
 • Militārā līmeņa šifrēšana, iznīcināšanas slēdzis un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru
 • Sadarbojas ar: YouTube un Kodi
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows, Android un pārlūkprogrammām

Hotspot vairogs ērti lietojama, īpaša Mac lietotne izmanto unikālo Catapult Hydra protokolu, kas ir paredzēts, lai uzlabotu savienojuma ātrumu un latentumu. Jūs varat straumējiet apmēram 30 minūtes dienā ar 500 MB datu, bet bezmaksas plāns ierobežo tikai vienu serveri ASV.

Lai atbloķētu Netflix US, nevar izmantot Hotspot Shield, Amazon Prime Video vai HBO GO. Tomēr tas var piekļūt ģeogrāfiski bloķētiem YouTube videoklipiem un Kodi papildinājumiem.

Es varēju pārlūkot ar minimālu nobīdi. Tā kā visi tā bezmaksas lietotāji izveido savienojumu ar atrašanās vietu ASV, tā bezmaksas serveris bieži tiek pārslogots. Pīķa laikā jūsu savienojuma ātrums var samazināties.

Bezmaksas versija nodrošina tādu pašu augsta līmeņa aizsardzību kā maksas abonements. Pastāv militārā līmeņa šifrēšana un iebūvēts slēdzis. Tas nozīmē, ja serverim neizdodas, jūsu atrašanās vieta tiek paslēpta no jūsu ISP.

iebūvēta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru bloķē aizdomīgas vietnes, lai pasargātu jūs no iespējamām ļaunprātīgas programmatūras infekcijām un pikšķerēšanas izkrāpšanām.

Hotspot vairogs tiek atbalstīts ar reklāmām. Tās konfidencialitātes politikā teikts, ka tā kopīgo jūsu aptuveno atrašanās vietu un ierīces identifikatorus ar Google, lai palīdzētu izveidot mērķtiecīgas reklāmas. Tomēr tā ir tikai jūsu aptuvenā atrašanās vieta. Tā kā jūsu reālais IP ir maskēts, Google var redzēt tikai VPN servera IP adresi.

Ar bezmaksas plānu var savienot tikai vienu ierīci, tāpēc jūs nevarat aizsargāt citas ierīces, kad izmantojat savu MacBook. Jums ir pieeja tās plašajai sadaļai Bieži uzdotie jautājumi, taču tiešajam atbalstam ar bezmaksas plānu nav iespēju.

Lai uzzinātu, kā Hotspot Shield veicās mūsu plašajos testos, pārbaudiet mūsu pārskatu.

Iegūstiet Hotspot vairogu bez maksas!

5. ProtonVPN

ProtonVPN iOS ierīces

 • Neierobežots bezmaksas datu daudzums
 • Serveri trīs valstīs
 • Militāras pakāpes šifrēšana
 • Iebūvēts reklāmu bloķētājs
 • Sadarbojas ar: YouTube un Kodi
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Android, Windows un Linux

ProtonVPN piedāvājumi neierobežots bezmaksas joslas platums un dati, tāpēc pārlūkošanai nav ierobežojumu.

Tomēr, to nevar izmantot, lai atbloķētu straumēšanas vietnes, un tas nepieļauj mocības, arī. Tomēr tas var apiet digitālo cenzūru, tāpēc, ja jums ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu YouTube, Google vai jūsu sociālo mediju kontiem, ProtonVPN ir laba izvēle.

Varat izveidot savienojumu ar serveriem trīs valstīs - ASV, Holandē un Japānā. Ierobežoti serveri nozīmē, ka jūs nevarat piekļūt nevienai vietnei, kurai ir bloķēta bloķēšana, vai straumēšanas pakalpojumiem no jebkuras citas valsts.

ProtonVPN neatļauj vienlaicīgus savienojumus, tāpēc jūs to varat izmantot tikai vienu ierīci vienlaikus. Ja vēlaties aizsargāt savu mobilo tālruni vai planšetdatoru, kā arī Mac datoru, jums jājaunina uz premium plānu.

Esiet gatavi arī lēnam savienojuma ātrumam. Pārbaužu laikā es atklāju, ka mans savienojums ir apzināti aizvietots, kas ir satraucoši, kad jūs pārlūkojat un skatāties videoklipus. Tas joprojām ir pietiekami ātrs, lai ielādētu vietnes, taču tas ir pārāk lēns, lai skatītos HD YouTube videoklipus.

ProtonVPN privātuma funkcijas ir lieliskas. Tas izmanto 256 bitu AES šifrēšanu un izvēlas IKEv2 / IPSec vai L2TP / IPSec, lai jūsu dati būtu droši. Pastāv stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, kas nozīmē, ka neviens no jūsu datiem vai tiešsaistes darbībām netiek glabāts vai koplietots citur.

ProtonVPN ietver arī iebūvēts reklāmu bloķētājs ar savu macOS lietotni, kas pārlūkošanu nodrošina bez traucējumiem.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams papildu atbalsts, varat sazināties, izmantojot ProtonVPN biļešu sistēmu. Viņi atbildēs uz jums pa e-pastu, parasti 24 stundu laikā.

Uzziniet vairāk par ProtonVPN funkcijām mūsu pārskatā.

Saņemiet ProtonVPN bez maksas!

6. TunnelBear

tuneļveida ierīces

 • Katru mēnesi 500 MB bezmaksas datu
 • Severs 23 valstīs
 • Ļauj mocīties
 • Īpaši droša šifrēšana, slēdzis un GhostBear režīms
 • Sadarbojas ar: YouTube, Google, Kodi un HBO GO
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows, Android, Chrome, Firefox un Opera

TunnelBear macOS lietotne ir lieliski piemērota iesācējiem tāpēc, ka ir ērti lietojams interfeiss.

Tā piedāvā ātrs ātrums serveros 23 valstīs, tostarp ASV un Lielbritānijā. Bezmaksas plāns mēnesī piedāvā tikai 500 MB datu. Tas ir pietiekami, lai jūs varētu noskatīties sava iecienītā YouTube kanāla 30 minūtes, taču nevar lejupielādēt lielus failus. Tweeting TunnelBear varat iegūt vēl 1 GB bezmaksas datu.

Diemžēl, straumēšanai nevar izmantot TunnelBear. Es nevarēju skatīties Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer vai ITV Hub. Tas tomēr ļauj mocīties.

TunnelBear izmanto 256 bitu šifrēšanu lai jūsu Mac būtu drošībā. Tā politika bez reģistrēšanās nozīmē, ka jūsu dati un pārlūkošanas darbības ir pilnīgi anonīmas un nekad netiek reģistrētas.

Varat izmantot tā GhostBear režīmu, lai apietu cenzūru un dziļu pakešu pārbaudi (DPI). Tas padara jūsu datus līdzīgus regulārai trafikai uz valdības uzraudzības aģentūrām un ugunsmūriem. Jūs pat varat to izmantot, lai apietu Ķīnas lielo ugunsmūri.

Tā atzīmētā klientu atbalsta sistēma ir pieejama gan bezmaksas, gan premium lietotājiem.

Lai uzzinātu vairāk par TunnelBear, izlasiet mūsu pārskatu.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas! 

7. Opera VPN

operavpn android ierīce

 • Neierobežots bezmaksas datu daudzums
 • Trīs serveru atrašanās vietas
 • Sadarbojas ar: Netflix Sweden, YouTube un HBO GO
 • Savietojams ar: Opera pārlūku

OperaVPN ir Opera pārlūka paplašinājums. Tas piedāvā neierobežotu bezmaksas datu daudzumu un serverus trīs vietās, taču, lai varētu to izmantot, MacBook jāinstalē Opera pārlūks.

Jo tas ir tikai pārlūka paplašinājums, trafiks tiek šifrēts tikai tad, ja izmantojat Opera pārlūku. Jebkurš, ko jūs darāt ārpus pārlūka, izmanto jūsu vietējo IP adresi un nav šifrēts.

Jūs varat izvēlēties serveriem Eiropā, Āzijā vai Amerikā. Šajos reģionos nevar atlasīt konkrētas valstis, tas nozīmē, ka nevar izmantot Opera VPN, lai apietu ģeobloķējumus.

Kad es mēģināju piekļūt Netflix ASV un Kanādai, tas mani automātiski novirzīja uz Netflix Zviedriju. Jūs varat skatīties šo bibliotēku bez problēmām.

Es nevarēju piekļūt BBC iPlayer vai ITV Hub, kamēr esmu izveidojis savienojumu ar Eiropas serveri. Man arī nebija veiksmes ar Hulu. Tomēr es varēju piekļūt HBO GO un YouTube.

Optimālas atrašanās vietas funkcija savieno jūs ar ātrāko pieejamo serveri, taču savienojuma ātrums joprojām ir diezgan lēns.

VPN ir savietojams ar visiem citiem Opera paplašinājumiem, ieskaitot reklāmu un izsekotāju bloķētāju un Facebook Messenger paplašinājumu.

Opera VPN vietnē ir FAQ sadaļa, taču nav cita veida klientu atbalsta.

Uzziniet vairāk par to, kāpēc Opera VPN ir viens no maniem galvenajiem ieteikumiem mūsu pārskatā.

Iegūstiet Opera VPN bez maksas! 

8. Paātrināt

Paātriniet ierīces

 • Serveri 37 valstīs
 • Katru mēnesi - 2 GB bezmaksas datu
 • Neierobežots joslas platums
 • Ļauj mocīties
 • Sadarbojas ar: HBO GO, Kodi un YouTube
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows un Android

Speedify katru mēnesi piedāvā 2 GB bezmaksas datu, kas ir pietiekami, lai jūs varētu klausīties 400 dziesmas vai pārlūkot apmēram 24 stundas. Tam ir bezmaksas serveri 37 valstīs, taču tas ļauj savienot tikai vienā ierīcē vienlaikus.

Tas izmanto kanālu savienošanu, lai palielinātu savienojuma ātrumu un samazinātu latentumu. Šī metode apvieno divus vai vairākus interneta savienojumus, piemēram, mobilos datus un wi-fi. Tas palielina jūsu ātrumu, bet, tā kā tas nosūta divreiz vairāk trafika, tas izmanto divreiz vairāk no jūsu interneta datu piemaksas. Tas nozīmē, ka diezgan ātri varat pārsniegt wi-fi vai mobilā datu ierobežojumus.

Diemžēl, Speedify nevar apiet Netflix geoblokus. Es arī nevarēju piekļūt BBC iPlayer, ITV Hub vai Hulu. Tomēr tas var atbloķēt HBO GO, Kodi papildinājumus un starptautiskos YouTube videoklipus. Varat arī straumēt uz jebkura tā servera.

Speedify piedāvā ChaCha šifrēšanu, bet tā slēdzis ir pieejams tikai iOS lietotnē. Jūsu MacBook nav aizsargāts, ja neizdodas VPN savienojums.

Tās vietnē teikts, ka tai ir politika bez reģistrēšanās. Turpmāka iedziļināšanās Speedify privātuma politikā to parāda tas uztur daļējus žurnālus. Speedify saglabā informāciju par jūsu aptuveno atrašanās vietu, joslas platuma izmantošanu un savienojuma ilgumu. Tajā netiek reģistrēta jūsu darbība vai IP adrese.

Vēlaties uzzināt vairāk par Speedify? Apskatiet mūsu pārskatu.

Iegūstiet Speedify bez maksas!

9. Betternet

Betternet ierīces

 • 500 MB bezmaksas datu dienā
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • Ātrgaitas savienojumi
 • Sadarbojas ar: YouTube un Kodi
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows, Android un Chrome

Betternet piedāvā 500 MB bezmaksas datu dienā. Jūs pārlūkojat apmēram četras stundas, taču ar to nepietiek, lai straumētu vai spēlētu tiešsaistes spēles. Tas arī piedāvā tikai vienu bezmaksas serveri, un tas atrodas ASV. Izmantojot Betternet, jūs nevarat piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm vai straumēšanas pakalpojumiem, kas atrodas ārpus ASV.

Pārbaudes laikā Betternet ātrums bija pārsteidzoši ticams. Tā kā tik daudz lietotāju ir pieslēgti tikai vienam serverim, tīkls var būt pārslogots. Joprojām, Es varēju pārlūkot ar minimālu ielādes laiku. 

Betternet neatbloķē Netflix US vai Hulu. Kad es mēģināju piekļūt jebkurai straumēšanas vietnei, es saskāros ar piemaksu maksājumu sienu, izņemot YouTube. Tas tomēr ļauj mocīties.

256 bitu šifrēšana nodrošina jūsu interneta trafika drošību, bet tai ir daļēja žurnālu politika. Tajā netiek reģistrētas jūsu tiešsaistes aktivitātes, bet tajā tiek glabāta informācija par jūsu aptuveno atrašanās vietu un ierīci.

Betternet rāda reklāmas, kamēr pārlūkojat. Tajā tiek kopīgota glabātā informācija ar trešajām personām, lai tas varētu pielāgot reklāmas jums.

Ir vērts atzīmēt, ka Betternet galvenā mītne atrodas 5/9/14-Acu alianse. Tā kā tas neveic jūsu pārlūkošanas darbību reģistrēšanu, tas nevar dalīties ar jūsu interneta vēsturi ar valdību.

Mēs pārbaudījām Betternet un rūpīgi pārbaudījām katru tā piedāvāto iespēju. Lasīt rezultāti mūsu pārskatā.

Saņemiet Betternet bez maksas! 

10. VPNBook

VPNBook

 • Neierobežots bezmaksas datu daudzums
 • Astoņas servera atrašanās vietas
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • Sadarbojas ar: Netflix US, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer un ITV Hub
 • Savietojams ar: Savietojams ar: Windows, macOS, Android, iOS un Ubuntu (visi caur OpenVPN)

VPNBook piedāvā neierobežotu bezmaksas datu daudzumu, un jums to nav nepieciešams reģistrēt, lai to lietotu. Tur ir serveri astoņās pasaules vietās, tostarp ASV un Lielbritānijā.

Atšķirībā no daudziem bezmaksas VPN, tas var piekļūt Netflix ASV, Hulu un HBO GO. Varat izveidot savienojumu ar Lielbritānijas serveri, lai atbloķētu arī BBC iPlayer un ITV Hub. Jūs nevarat torrent ar VPNBook.

Pārbaužu laikā es izbaudīju uzticamu ātrumu un varēju straumēt bez lielas buferizācijas.

VPNBook instalēšana ir nedaudz sarežģītāka nekā citiem piegādātājiem. No App Store jums jālejuplādē OpenVPN lietotne un pēc tam OpenVPN konsolē jāielādē tā servera konfigurācijas fails, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Ja atrodaties pēc Lielbritānijas servera, tā vietā jāinstalē VPNBook starpniekserveris.

Par laimi, VPNBook vietnē ir daudz palīdzības, lai sāktu. Ja rodas jautājumi, varat tos arī nosūtīt pa e-pastu.

Tā piedāvā militāras pakāpes šifrēšana lai garantētu drošību straumēšanas un pārlūkošanas laikā.

Iedziļinoties savā privātuma politikā, tas atklājās tajā tiek glabāti daļējie žurnāli, ieskaitot jūsu faktisko IP adresi. Tā pārbauda šos žurnālus un katru nedēļu tos izdzēš.

Uzziniet vairāk par VPNBook funkcijām mūsu pārskatā.

Iegūstiet VPNBook bez maksas!

BUJ

Kādi ir VPN lietošanas riski manā Mac datorā??

Bezmaksas VPN atstāj jūs neaizsargātus pret visa veida riskiem.

Ierobežotas drošības funkcijas nozīmē jūs nevarat būt drošs, ka savienojums ir drošs un privāts. Daudzi bezmaksas pakalpojumi izmanto zemāku šifrēšanu, kas var pakļaut jūsu personisko informāciju hakeriem un izsekotājiem un izraisīt nejaušu IP noplūdi..

Dažreiz, bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji pārdod jūsu datus trešajām personām, pakļaujot jūs identitātes zādzības riskam.

Premium VPN izmanto uzlabotas drošības funkcijas, kas padara jūs pilnīgi anonīmus un drošus.

Vai VPN ietekmē ātrumu??

Premium VPN var uzlabot savienojuma ātrumu. 

ISP bieži samazina joslas platumu, it īpaši straumējot. Tas izraisa kavēšanos un buferizāciju. Novirzot trafiku tieši uz VPN serveri, nevis sava ISP serveriem, jūs varat apiet droseļvārsta un tīkla sastrēgumus. 

Tomēr to pašu ne vienmēr var teikt par bezmaksas pakalpojumiem. Daudzi bezmaksas VPN arī samazina jūsu joslas platumu, lai palēninātu savienojuma darbību. Parasti tas tiek mudināts jūs jaunināt uz piemaksu plānu.

Kā es varu zināt, cik daudz datu man vajag?

Ja vēlaties tikai VPN ātrai un drošai pārlūkošanai, iespējams, pietiks ar 500 MB datu mēnesī.

Tomēr, ja vēlaties straumēt vai spēlēt tiešsaistes spēles, jums ir nepieciešams 10 GB mēnesī vai vairāk.

Ja izmantojat izcilu VPN, jums nav jāuztraucas par datu ierobežojumiem, jo ​​tie piedāvā neierobežotu datu daudzumu.

Kopsavilkums

VPN ir labākais veids, kā aizsargāt jūsu MacBook, pārlūkojot, straumējot un straumējot.

Ir svarīgi atcerēties, ka daudziem bezmaksas VPN nevar uzticēties. Daži nedarbojas, bet citi var apdraudēt jūsu drošību. Viņi var pat pārdot jūsu personisko informāciju peļņas gūšanai.

Manā sarakstā esošie bezmaksas VPN ir uzticami un droši lietojami, taču to ierobežojumu dēļ tie ir vislabāk piemēroti kā īstermiņa risinājumi.

Ja jūs meklējat neierobežotu īstermiņa risinājumu, iesaku izmēģināt augstākas kvalitātes, neierobežotu pakalpojumu, piemēram NordVPN. Jūs varat to pārbaudīt bez riska, jo tam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Mani budžeta taupīgie kolēģi ir izveidojuši labāko VPN darījumu un kuponu sarakstu, lai ietaupītu naudu. Apskatiet mūsu kuponu lapu izpētīt jaunākos piedāvājumus.

Jauns VPN un nezināt, kur sākt? Jūs varat izlasīt visu, kas jums jāzina mūsu visaptverošais VPN ceļvedis.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me