10 labākie 100% BEZMAKSAS VPN Kodi | Atjaunināts 2020. gada janvārī


Vai vēlaties piekļūt visiem Kodi geobloķētajiem papildinājumiem, nemaksājot par premium VPN? ES varu palīdzēt.

Ir grūti atrast drošu bezmaksas VPN. VPN tīkla vadīšana ir dārga, tāpēc daudzi bezmaksas pakalpojumu sniedzēji samazina stūrus, lai samazinātu izmaksas. Daži pakalpojumu sniedzēji ir pat pieķerti pārdot lietotāju datus trešajām personām, un tāpēc nepareiza VPN izmantošana var būt tikpat dārga kā premium versijas pirkšana..

Tomēr ir arī daži bezmaksas VPN, kas piedāvā premium līmeņa drošību. Šīs drošākās iespējas parasti ir premium VPN bezmaksas versijas.

Bet pat visdrošākie bezmaksas VPN ir ierobežoti. Var rasties mazs ātrums, ierobežoti dati un pat reklāmas. Tā kā tirgū ir tik daudz izcilu, lētu pakalpojumu kā NordVPN, kāpēc ierobežot sevi? Jūs varat bez maksas izmēģināt pilnu pakalpojumu ar tā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Paturot to prātā, es pārbaudīju 48 pakalpojumus, lai atrastu labākos bezmaksas VPN Kodi, pamatojoties uz ātrumu, drošību un savietojamību..

Labākie bezmaksas VPN vietne Kodi: Īsā rokasgrāmata

 1. NordVPNNeierobežots datu daudzums un visaugstākā līmeņa drošība. Jūs varat to izmēģināt, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju.
 2. Vējraksts: 10 GB bezmaksas datu mēnesī un premium drošības funkcijas.
 3. Paātrināt: 2 GB bezmaksas datu mēnesī. Optimizēts P2P savienojumiem.
 4. ProtonVPN: Bezmaksas konts ar neierobežotu datu un joslas platumu. Optimizēta ģeobloku straumēšanai un apiešanai.
 5. Hotspot vairogs: 500 MB bezmaksas datu dienā. Viegli lietojamas lietotnes un ātrgaitas savienojumi.
 6. paslēp mani: 2 GB bezmaksas datu mēnesī ar augstākās klases drošības funkcijām un diennakts klientu apkalpošanu.
 7. IPVanish: Neierobežots joslas platums un bez bufera straumēšana. Jūs to varat pārbaudīt, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu.
 8. TunnelBear: 500 MB bezmaksas datu mēnesī. Intuitīvs interfeiss un spēja apiet VPN blokus.
 9. Privātais tunelis: Ātrs serveris un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Jūs varat to izmēģināt bez maksas, izmantojot 7 dienu izmēģinājumu.
 10. ZenMate: Bezmaksas versija ar neierobežotu datu daudzumu, kas pieejams kā pārlūka paplašinājums.

Kādi ir bezmaksas VPN trūkumi??

Labākajā gadījumā bezmaksas VPN ir ierobežoti. Sliktākajā gadījumā tie var būt bīstami. Apskatīsim dažus bezmaksas VPN izmantošanas trūkumus.

Saderības problēmas

Bezmaksas VPN parasti piedāvā lietotnes tikai klēpjdatoriem un galddatoriem. Tas nozīmē, ka nevarēsit straumēt mobilajā ierīcē, spēļu konsolē vai SmartTV.

Tā kā ir tik daudz izcilu VPN, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus un naudas atdošanas garantijas, jums nav jāierobežo. Augstākās klases VPN, piemēram, NordVPN un ExpressVPN, piedāvā lietotnes lielākajai daļai ierīču. Tie ļauj arī vienlaicīgus savienojumus, lai jūs varētu aizsargāt visas ierīces vienlaikus.

Drošība

VPN tīkla izveidošana un uzturēšana ir dārga. Lielākā daļa bezmaksas VPN sagriež stūrus, lai ietaupītu naudu. Nogalināšanas slēdži un militāras pakāpes šifrēšana nav standarta funkcijas, kā tas ir ar premium VPN.

Daži bezmaksas VPN pakalpojumi ir noķerti spiegprogrammatūras un ļaunprātīgas programmatūras instalēšana lietotāju ierīcēs. Tas viņiem ļauj izspiegot jūsu darbību un peļņas nolūkos pārdot jūsu personisko informāciju trešajām personām.

Lielākā daļa bezmaksas VPN ierobežot joslas platums, dati un ātrums. Tie arī ierobežo to serveru skaitu, kuriem varat piekļūt bez maksas.

Šie ierobežojumi neļauj piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix. Ja Netflix bloķē jūsu izmantoto serveri, iespējams, apgabalā nav cita servera, kuru varat izmantot, lai apietu bloķēšanu. Izmantojot ierobežotus datus un ātrumu, iespējams, nevarēsit straumēt vispār.

Premium VPN piedāvā neierobežotu datu un joslas platumu lielos serveru tīklos. Viņiem ir arī resursi, lai regulāri atjauninātu savus serverus un izvairītos no VPN blokiem.

Top 10 bezmaksas VPN Kodi

Es esmu izveidojis sarakstu ar labākie bezmaksas VPN Kodi. Pārbaužu laikā es koncentrējos uz ātrumu, drošību un funkcijām. Manā sarakstā esošie bezmaksas VPN ir uzticami un droši lietojami.

1. NordVPN

nordvpn

 • 30 dienu bezriska izmēģinājums.
 • 256 bitu AES šifrēšana.
 • Neierobežots datu un joslas platums.
 • Ātrgaitas serveri.

NordVPN ir premium klases pakalpojums, taču es to esmu iekļāvis šajā sarakstā, jo tu vari izmantot tā 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai izmēģinātu to bez riska. Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu un datus par 5500 serveri vairāk nekā 60 valstīs. Pārbaužu laikā es atklāju, ka NordVPN var piekļūt lielākajai daļai straumēšanas platformu un ģeobloķētiem Kodi papildinājumiem..

NordVPN izmanto militāras klases šifrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis. Tas uztur stingru aizliegumu reģistrēties, un tā komplekts CyberSec bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru. Ir arī iespēja divreiz šifrēt datus, izmantojot funkciju Double VPN, bet lielākajai daļai parasto lietotāju šis papildu drošības līmenis nav vajadzīgs.

Klientu atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi. Izlasiet mūsu NordVPN pārskats lai redzētu, kā tas darbojās mūsu padziļināto pārbaužu laikā.

NordVPN atbloķē:

 • Netflix, Hulu, SlingTV, BBC iPlayer, HBO, Kodi, Showtime, Amazon Prime Video un vairāk.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā. Pieejami P2P speciālie serveri.

Savietojams ar:

 • Windows, Mac, Android, iOS, SmartTv, Chrome, Firefox, PlayStation un vairums maršrutētāju.

Sāciet darbu ar NordVPN!

2. Vējraksts

logi vējstikls

 • 10 GB bezmaksas datu mēnesī.
 • 256 bitu šifrēšana un stingra politika bez reģistrēšanas.
 • Reklāmu, ļaunprātīgas programmatūras un izsekotāju bloķētājs.

Windscribe piedāvā 10 GB bezmaksas datus mēnesī. Tas ir pietiekami trīs stundu HD straumēšanai un lai pārbaudītu savu e-pastu vai augšupielādētu dažus fotoattēlus Facebook. Tas izmanto 256 bitu šifrēšanu un uztur stingru aizliegumu reģistrēties. Ir sadalīta tunelēšanas funkcija, kā arī iebūvēta reklāma, izsekotājs un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs. Man bija iespēja atbloķēt populārākos Kodi papildinājumus, izmantojot Windscribe, taču bezmaksas versija nevar atbloķēt Netflix vai Hulu. Jaunināšana uz zemu izmaksu premium serveri ļauj piekļūt saviem Netflix optimizētajiem serveriem, kā arī neierobežotam datu apjomam. Pilna veiktspējas testa rezultātus varat lasīt vietnē pārskats.

Vēstules atbloķēšana:

 • Kodi un YouTube.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā. Pieejami P2P speciālie serveri.

Savietojams ar:

 • Mac, Windows, iOS, Linux, Chrome, Firefox.

Sāciet darbu ar Windscribe!

3. paātrināt

10 labākie 100% BEZMAKSAS VPN Kodi | Atjaunināts 2020. gada janvārī

 • 2 GB bezmaksas datu katru mēnesi, konts nav nepieciešams.
 • P2P draudzīgi serveri.
 • Viegli lietojamas lietotnes.

Speedify ir labi izstrādāts un ērti lietojams, pat ja esat pilnīgi jauns VPN. Tas izmanto 128 GCM šifrēšanu. Tas ir zemāks par nozares standartu, bet joprojām ir drošs. Arī Speedify neveic jūsu datu reģistrāciju.

Kaut arī tajā netiek reģistrētas IP adreses, vietnes vai dati, Speedify tomēr apkopo kādu informāciju, piemēram, kontaktinformāciju, savienojumu laiku un ilgumu..

Speedify piedāvā kanālu savienošanu, lai palielinātu savienojuma ātrumu. Pārbaužu laikā es pamanīju, ka kanālu savienošanai tiek izmantoti papildu dati, un mans savienojums joprojām bija lēns. Es iesaku izslēgt kanālu savienošanu un pieturēties pie Speedify parastajiem serveriem.

Speedify var atbloķēt Netflix, Hulu un populāros Kodi papildinājumus. Bezmaksas plāns piedāvā 2 GB bezmaksas datu, kas ir pietiekami, lai straumētu augstas izšķirtspējas 90 minūtes. Jaunināšana uz tā premium plānu nodrošina lielāku ātrumu un neierobežotu datu daudzumu. Pastāv 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmēģināt prēmiju pirms apņemšanās.

Plašāku informāciju par Speedify, ieskaitot lietotāju komentārus, varat atrast vietnē pārskats.

Paātrināt atbloķēšanu:

 • Netflix, Hulu, YouTube un Kodi.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā. Pieejami P2P draudzīgi serveri.

Savietojams ar:

 • Android, iOS, Mac, Linux un Windows.

Sāciet darbu ar Speedify!

4. ProtonVPN

logi protonvpn

 • Serveri ASV, Japānā un Nīderlandē.
 • Neierobežots bezmaksas datu daudzums.
 • Militārā līmeņa apsardze.

ProtonVPN ir viss nepieciešamais Kodi VPN. Tas piedāvā 256 bitu šifrēšanu, automātisku iznīcināšanas slēdzi un DNS noplūdes aizsardzību. Tas izmanto IKEv2 / IPSec un OpenVPN protokolus.

ProtonVPN var atbloķēt Netflix, Spotify un lielāko daļu ģeobloķēto Kodi papildinājumu..

Bezmaksas versija piedāvā neierobežotu datu un joslas platumu serveros trīs vietās. Mana savienojuma ātrums bija ierobežots, taču joprojām pietiekami ātrs, lai straumētu ar nelielu buferizāciju. Jaunināšana piešķir jums neierobežotu ātrumu un piekļuvi serveriem vairāk nekā 36 valstīs.

Jūs varat lasīt mūsu pārskats lai uzzinātu vairāk par ProtonVPN funkcijām.

ProtonVPN atbloķē:

 • YouTube, Kodi, Spotify un Netflix.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, bet tikai ar saviem premium kontiem.

Savietojams ar:

 • Android, Windows, Mac, iOS

Sāciet darbu ar ProtonVPN!

5. Hotspot vairogs

Hotspot vairoga ierīces

 • Militāras pakāpes šifrēšana.
 • Liels ātrums.
 • 500 MB bezmaksas datu dienā.

Hotspot Shield reklamētais bezmaksas konts piedāvā 500 MB datu dienā. Tas ir pietiekami, lai straumētu standarta izšķirtspējā apmēram 30 minūtes. Tas izmanto augstākās klases drošības funkcijas, ieskaitot 256 bitu šifrēšanu, iznīcināšanas slēdzi un aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Lietotnes ir viegli instalēt un lietot.

Pārbaudes laikā es varēju atbloķēt populārākos Kodi papildinājumus.

Jaunināšana noņems reklāmas un sniegs jums neierobežotu datu un joslas platumu. Jūs varat pārbaudīt premium versiju ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu un 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Pārbaudiet mūsu Hotspot vairoga pārskats lai redzētu, kā tas darbojās mūsu ātruma un veiktspējas testos.

Hotspot vairoga atbloķēšana:

 • YouTube, Kodi un Netflix.

Atbalsta Torrenting:

 • Nē.

Savietojams ar:

 • Windows, Mac, Android, iOS, Chrome un Firefox.

Sāciet darbu ar tīklāja vairogu!

6. hide.me

logi hide.me

 • Diennakts klientu atbalsts.
 • Apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN blokus.
 • 2 GB bezmaksas datu mēnesī.

hide.me bezmaksas plāns ietver neierobežotu ātrumu, joslas platumu un 2 GB datu mēnesī. Tas var atbloķēt Netflix, HBO, BBC iPlayer un populārākos Kodi papildinājumus. Tomēr tas attiecas tikai uz serveriem ASV, Singapūrā, Kanādā un Nīderlandē.

Tas izmanto 256 bitu šifrēšanu un ievēro stingru aizliegumu reģistrēties. Jaunināšana ļauj iegūt neierobežotu daudzumu datu serveros 57 vietās visā pasaulē. hide.me piedāvā 14 dienu naudu atpakaļ garantiju visiem saviem prēmiju plāniem, lai jūs varētu to pārbaudīt pirms apņemšanās.

Mūsu sīki hide.me apskats ietver godīgus citu lietotāju viedokļus.

hide.me atbloķē:

 • SlingTV, HBO, BBC iPlayer, Amazon Prime, YouTube, Showtime, Kodi un Spotify.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā.

Savietojams ar:

 • Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire TV, Chrome, Firefox un PlayStation.

Sāciet darbu ar hide.me!

7. IPVanish

10 labākie 100% BEZMAKSAS VPN Kodi | Atjaunināts 2020. gada janvārī

 • 7 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Lietotājam draudzīgas lietotnes.
 • Neierobežots joslas platums un servera maiņa.

IPVanish ir vēl viens izcils VPN, kuru varat izmēģināt bez riska, izmantojot 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas izmanto militārā līmeņa šifrēšanu un neveic jūsu datu reģistrāciju. IPVanish darbojas 1300+ serveri 75 valstīs, un var atbloķēt lielāko daļu Kodi papildinājumu.

Tas piedāvā līdz 10 vienlaicīgus savienojumus un lietotājam draudzīgas lietotnes visām galvenajām platformām.

Lai uzzinātu vairāk par IPVanish, izlasiet mūsu detalizēto sadaļu pārskats.

IPVanish atbloķē:

 • YouTube, Netflix, Kodi, Sky un Hulu, Firestick, Facebook, Twitter un daudz ko citu.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā. Pieejami P2P draudzīgi serveri.

Savietojams ar:

 • Windows, Mac, iOS, Android, FireTV, Linux, Chrome un daži maršrutētāji.

Sāciet darbu ar IPVanish!

8. TunnelBear

logi tunelbārdā

 • 500 MB bezmaksas datu mēnesī.
 • Apiet cenzūru un dziļu pakešu pārbaudi.
 • Izvēles reklāmu bloķētājs.

Bezmaksas tunelBear plāns mēnesī piedāvā 500 MB datu. Ja jūs čivināt par tā pakalpojumu, tas jums piešķirs bonusu 1 GB mēnesī. Tas ir pietiekami, lai straumētu apmēram stundu standarta izšķirtspējā.

Tas izmanto AES 256 bitu šifrēšana un ievēro stingru politiku bez žurnāliem. Ir izvēles atsevišķs reklāmu bloķētājs, taču tas būs jāinstalē atsevišķi.

Tā GhostBear režīms var apiet cenzūru un lielāko daļu VPN bloku. Tas var atbloķēt Kodi papildinājumus, bet ne Netflix.

Jaunināšana uz piemaksu nodrošina neierobežotu datu daudzumu un piecus vienlaicīgus savienojumus. Tas nepiedāvā naudas atdošanas garantiju.

Izlasiet mūsu TunnelBear pārskats lai iegūtu padziļinātu ieskatu tās funkcijās.

TunnelBear atbloķēšana:

 • Hulu, YouTube un Kodi.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā. Pieejami P2P draudzīgi serveri.

Savietojams ar:

 • iOS, Android, Mack, Chrome, Firefox un Windows PC.

Sāciet darbu ar TunnelBear!

9. Privātais tunelis

logi privatetunnel

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.
 • Neierobežots joslas platums un dati.
 • Serveri 12 valstīs.

Privātais tunelis ir premium klases pakalpojums, kas piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu ar neierobežotiem datiem.

Tas darbojas ātrgaitas serveros 12 valstīs. Privātā tuneļa lietojumi 128 bitu AES šifrēšana un OpenVPN. Es varēju atbloķēt Kodi papildinājumus, izmantojot Private Tunnel, taču es nevarēju piekļūt Netflix.

Privātais tunelis piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi. Tas ļauj veikt ne vairāk kā trīs vienlaicīgus savienojumus vienā kontā. Nav naudas atdošanas garantijas, bet tās 7 dienu izmēģinājums piedāvā pietiekami daudz laika, lai to pārbaudītu.

Apskatiet mūsu pārskats par privātā tuneļa izmantošanas plusiem un mīnusiem.

Privātā tuneļa atbloķēšana:

 • Kodi un YouTube.

Atbalsta Torrenting:

 • Nē.

Savietojams ar:

 • Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Prime un Linux.

Sāciet darbu ar privāto tuneli!

10. ZenMate

Zenmate-ierīces-1024x768_optimizētas

 • Neierobežots bezmaksas datu daudzums
 • Izmēģiniet 7 dienas bez maksas
 • P2P draudzīgs

ZenMate bezmaksas konts piedāvā neierobežotus datus un augstākās klases drošības funkcijas. Tās ātrums ir ierobežots līdz 2Mbps, kas ir pietiekami ātrs, lai straumētu standarta izšķirtspējā.

Tas izmanto militāras pakāpes šifrēšanu un ievēro stingru politiku bez reģistrēšanās. Windows lietotnei ir nobīdes slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība. Tā NAT ugunsmūris bloķē kiberuzbrukumus un hakerus.

Jaunināšana uz neierobežotu ātrumu un līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem. Jūs varat izmēģināt piemaksu, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu un 14 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Mēs rūpīgi izklāstam ZenMate pārskats.

ZenMate atbloķē:

 • Netflix, Hulu, HBO GO, Kodi, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā. P2P un straujo atbalstu.

Savietojams ar:

 • Chrome, Firefox, Android, iOS, Windows, Mac, Linux un PlayStation.

Sāciet darbu ar ZenMate!

Bieži uzdotie jautājumi

Vai VPN ir likumīgi?

Jā. VPN ir likumīgi izmantojami aptuveni 95,9% pasaules. Ir dažas jomas, kurās VPN lietošana ir ierobežota vai nelikumīga, tostarp Ķīna, Krievija, Irāka un Irāna.

Ja apmeklējat kādu no šīm valstīm, jums nav jāuztraucas. Starptautisko tūristu, kas izmanto VPN, problēmu nav bijis.

Ja darbojas bezmaksas VPN, kāpēc man būtu jāmaksā par vienu??

Bezmaksas VPN piedāvā ierobežotas iespējas un drošību. Izmantojot nedrošu VPN, tiek apdraudēta jūsu personiskā informācija.

Pat ja jūsu izmantotais pakalpojums ir drošs, vairums bezmaksas VPN ierobežo joslas platumu, ātrumu un datus. Tas nozīmē, ka jūs nevarēsit straumēt, skatīties YouTube, veikt videozvanus vai nosūtīt lielus failus.

Es iesaku NordVPN tā neierobežoto datu, ātrgaitas un uzlaboto drošības funkciju dēļ. Tas piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu izmēģināt to bez riska.

Vai Kodi VPN darbosies ar citiem pakalpojumiem?

Var būt. Atšķirībā no Kodi, populārākie straumēšanas pakalpojumi izmanto VPN blokus, lai neļautu skatīties saturu no jūsu reģiona. Lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN blokus, jums ir nepieciešams augstas kvalitātes VPN, kas regulāri atjaunina savus serverus, lai izvairītos no atklāšanas.

Kopsavilkums

Visvairāk bezmaksas VPN drošības riski un ierobežojumi kas viņiem traucē strādāt ar Kodi. Es pārbaudīju 48 pakalpojumus, lai atrastu drošākos bezmaksas VPN Kodi. Es devu priekšroku pakalpojumiem, kas ietver tādas premium funkcijas kā DNS aizsardzība pret noplūdi.

Visdrošākie un bezmaksas VPN, kādi ir manā sarakstā, ierobežo jūsu datus un savienojuma ātrumu. Tāpēc iesaku izmēģināt lēts premium klases pakalpojums, piemēram, NordVPN. Jūs varat to bez riska pārbaudīt 30 dienas ar naudas atdošanas garantiju.

Ja jūs meklējat citus veidus, kā ietaupīt naudu un joprojām saņemt piemaksu pakalpojumus, apskatiet mūsu VPN kuponus.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu, lai uzzinātu vairāk par labāko premium VPN pakalpojumi 2020. gadam.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me