Stebėkite 2020 m. PDC pasaulio smiginio čempionatą iš bet kur


Nuo 2019 m. Gruodžio 13 d. Iki 2020 m. Sausio 1 d. PDC pasaulio smiginio čempionatas susirinks Aleksandros rūmuose Londone, kad parodytų geriausius pasaulyje. Tarp 96 žmonių lauko iškils čempionas. Priklauso nuo to, kur esate, kai skrenda pirmasis strėlė, geografiniai apribojimai gali neleisti pamatyti veiksmo.

Nesijaudink, aš galiu padėti. Su mano trumpu vadovu jūs galite pamatyti kiekvieną metimą, kuris daro smiginio čempioną.

Trumpas vadovas - žiūrėkite JK ir Airijos transliaciją DABAR televizijoje

Galite naudoti „DABAR TV“, norėdami transliuoti „Sky Sports“ be „Sky“ paskyros. Norėdami transliuoti smiginio rungtynes ​​DABAR televizijoje, turite įvesti JK adresą. Štai ką reikia padaryti, norint žiūrėti PDC pasaulio smiginio čempionatą DABAR televizijoje:

  1. Pasirinkite VPN teikėją, turintį serverius JK ar Airijoje. aš siūlau „NordVPN“ dėl savo greitaeigio tinklo, kuris taip pat yra patikimas, norint įveikti geoblokus.
  2. Atsisiųskite savo VPN ir prisijunkite, kad prisijungtumėte prie JK ar Airijos serverio.
  3. Eikite į nowtv.com ir įsigykite dienos ar mėnesio leidimą „Sky Sports“. Jei neturite JK kredito kortelės, įsigykite DABAR TV dovanų kortelę svetainėje currys.co.uk ir vykdykite instrukcijas, kad galėtumėte išpirkti dovanų kortelę..
  4. Prisijunkite prie DABAR TV ir transliuokite turnyrą!

Žiūrėkite PDC pasaulio smiginio čempionatą dabar!

Trumpas vadovas - žiūrėkite JK ir Airijos transliaciją „Sky Sports“

„Sky Sports“ transliuoja PDC pasaulio smiginio čempionatą JK ir Airijoje. Norėdami transliuoti „Sky Sports“, turite būti „Sky TV“ klientas. Norėdami žiūrėti PDC pasaulio „Darts“ čempionatą „Sky Sports“ sporte:

  1. Pasirinkite greitojo VPT teikėją su JK ar Airijos serveriais. „NordVPN“ tarnyba palaiko sklandų, pastovų srautinį ryšį ir siūlo pažangias saugos funkcijas.
  2. Prisiregistruokite ir atsisiųskite VPN programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį JK ar Airijoje.
  3. Eikite į www.skysports.com ir sukurkite paskyrą svetainėje.
  4. Eikite į www.sky.com ir susiekite „Sky“ paskyrą su savo svetainės paskyra. Jums reikia „Sky“ sąskaitos numerio.
  5. Kai būsite pasiruošę, prisijunkite prie „Sky Sports“ ir mėgaukitės!

Žiūrėkite PDC pasaulio smiginio čempionatą dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti PDC pasaulio smiginio čempionatą

Smiginio gerbėjams tai yra turnyras, kurį turite pamatyti. Geriausi pasaulio žaidėjai atvyksta į Aleksandros rūmus už galimybę būti pasaulio čempionu sausio 1 d. Bet turbūt negalėsite žiūrėti turnyro, jei esate užsienyje.

Tai yra, nes Transliuotojai dažnai privalo blokuoti bet kurį asmenį kitose šalyse nuo jų srautų stebėjimo. Arba galite būti tam tikroje šalyje, kurioje neleidžiama žiūrėti pasaulinių transliacijų. Bet kuriuo budu, jūsų vieta neleidžia žiūrėti PDC pasaulio smiginio čempionato.

Bet jei galite atrodo, kad esi kitoje šalyje, turnyrą galite stebėti bet kur. Pvz., Jei tinklo srautas eina per serverį kitoje šalyje. Būtent tai galite padaryti su VPN.

Su VPN jūs galite vykdykite tinklo ryšį pasirinktoje vietoje. Tada ta vieta veikia taip, kaip tai yra jūsų vieta. Srautinės svetainės mato jūsų pasirinktą VPN vietą ir tada jie leidžia jums žiūrėti jų transliacijas.

Galite laisvai transliuoti srautą iš bet kurios vietos naudodami VPN. Taip pat tinklo saugumas.

Kai prisijungiate prie VPN, tai užkoduoja jūsų bendravimą. Tai reiškia, kad kiekvienas, susipažinęs su jūsų duomenimis, negalės jo perskaityti. Tai šifravimas apsaugo jus nuo bet ko, kaip vyriausybės, trečiosios šalys ar kibernetiniai pagrobėjai.

Kai naudojate VPN, jūs gaunate interneto laisvė ir interneto saugumas. Taigi prisiregistruokite gauti VPN ir gaukite internetą, kurio visada norėjote.

Peržiūrėkite mano svarbiausias rekomendacijas, kaip transliuoti 2020 m. PDC pasaulio smiginio čempionatą.

3 geriausi VPT stebint PDC pasaulio smiginio čempionatą

1. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

Greita, saugi paslauga, turinti daugybę funkcijų, „NordVPN“ yra mano # 1 rekomenduojamas VPN.

„SmartPlay“ funkcija padeda jums atlikti geoblokus ir palaikykite stabilų ryšį su savo srautu. „NordVPN“ tinklas turi didelis greitis neatsilikti nuo HD srautų tokiose svetainėse kaip DABAR TV.

Paprasta naudoti sąsaja leidžia lengvai naudoti bet kurį iš „NordVPN“ 5 200+ serverių. Visame pasaulyje yra 59 šalys pasirinkti iš. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti šalį žemėlapyje ir visas jūsų tinklo srautas eina per ją.

AES 256 bitų šifravimas apsaugo jūsų duomenis kol prijungtas prie VPN. Su šiuo karinio lygio šifravimu niekas negali pasiekti jūsų internetinės veiklos.

Jei norite daugiau saugumo, dviguba VPN funkcija apvynioja jūsų duomenis kitu šifravimo sluoksniu, paleisti jį per du saugius serverius.

„CyberSec“ gina jūsų įrenginį nuo robotų tinklo valdymo, kenksmingų svetainių ir erzinančių skelbimų, apsaugoti jį nuo pavojingo turinio.

Jūs taip pat gaunate patobulinta griežtos be registravimo politikos ir automatinio žudymo jungiklio apsauga. Dar daugiau jūsų duomenų apsaugos ir anonimiškumo internete.

Jei jums reikia pagalbos, palaikymą galite gauti el. Paštu arba 24/7 tiesioginis pokalbis. Išbandykite tai nerizikinga, ir jei nuspręsite kreiptis į kitą paslaugą, galite gauti visa grąžinimas per 30 dienų.

Su prenumerata galite prisijungti iki šeši prietaisai tuo pačiu metu. Tegul visa šeima stebi, kaip smiginio čempionai kovoja su ja didelėje scenoje.

Jei norite sužinoti daugiau apie „NordVPN“ funkcijas, mūsų išsami apžvalga pasakoja daugiau!

Pinigų gražinimo garantija: Bet kada 30 dienų po registracijos.

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Sky Sports“, „DABAR TV“, „Amazon Prime Video“, „BBC iPlayer“, „Hulu“, „Sling TV“, „YouTube“, „HBO GO“ ir „Showtime“.

Palaiko kankinimą:
Galite pasirinkti P2P tinkintus serverius.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
Kai kurie maršrutizatoriai, „iOS“, „Windows“, „Firefox“, „MacOS“, „Linux“, „Chrome“, „Android TV“ ir „Android“.

Žiūrėkite PDC pasaulio smiginio čempionatą su „NordVPN Now“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ tinklas sukurtas atsižvelgiant į vieną dalyką: greitį. Tai kai kurie iš greičiausias tinklo greitis prieinamas, padedantis neatsilikti nuo HD sporto.

„ExpressVPN“ tinklo pasiūlymai yra per Iš 3000 vietų visame pasaulyje 160 serverių. Jūs esate sugadinti dėl pasirinkimo transliuoti smiginio čempionatą.

Turite tokį greitą tinklą kaip „ExpressVPN“, jūs nereikia jaudintis dėl prisijungimo žagsėjimo ar buferio problemų. Galite pamatyti visas detales, kurios daro įtaką, kai du grebėjai meta smiginį. Liudykite kiekvieną akimirką, kai kulka pajuodžia!

Reikia palaikyti ryšį su vietinėmis svetainėmis? „ExpressVPN“ programa tai leidžia padalinkite tinklo srautą. Su suskaidytas tunelis bruožas, stebėkite čempionatą visame pasaulyje naudodamiesi savo VPN ir naršydami vietines svetaines įprastu internetu.

„ExpressVPN“ yra ne tik greitas, bet ir saugus. Karinio laipsnio šifravimas saugo jūsų informaciją iš visų, bandančių prieiti, nesvarbu, ar tai trečiosios šalys, ar įsilaužėliai.

Nulinių žurnalų politika užtikrina, kad serveris niekada neišsaugokite jokios naršymo ar srautinės transliacijos istorijos.

Jei jums reikia pagalbos, tiesioginių pokalbių palaikymas galima 24/7. Išbandykite paslaugą 30 dienų ir gausite visą grąžinamąją išmoką jei ne tau. Jei užsiregistruosite, turėsite naudotis penki vienu metu jungiami įrenginiai.

Jei norite perskaityti mūsų, galite sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“ saugos protokolus nuodugni apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija: Per 30 dienų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
DABAR televizija, „Sky Sports“, ESPN, „BBC iPlayer“, „Hulu“, „YouTube“, „Sling TV“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“ ir „Netflix“..

Palaiko kankinimą:
P2P leidžiama visuose serveriuose.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Firefox“, „Android TV“, „iOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“, „Chrome“, „macOS“ ir tam tikri maršrutizatoriai.

Žiūrėkite PDC pasaulio smiginio čempionatą naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Puikus VPN su greitu tinklu ir daugybė specializuotų serverių, „CyberGhost“ siūlo greitą ir saugią paslaugą, kad būtų galima transliuoti PDC pasaulio smiginio čempionatą. Rinktis iš daugiau nei 5500 serverių visame pasaulyje.

Prisijungdamas prie pagrindinių transliuotojų teikia „CyberGhost“ sukonfigūruoti specializuoti serveriai tam tam transliuotojui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti savo transliuotojo serverį ir tikrai gausite greitas, stabilus srautas.

Jei norite torrent savo VPN, siūlo „CyberGhost“ serveriai, pritaikyti tik kankinimui.

Su AES 256 bitų šifravimas gindami savo duomenis, turite karinio lygio apsaugą, užtikrinančią asmeninius internetinius duomenis, neleidžiantiems visiems prieiti prie jų ar pamatyti, ko esate pasirengę.

Jos nulio žurnalų politika prideda dar vieną saugumo ir anonimiškumo lygį, o tai užtikrina, kad visa registravimo veikla niekada nesisieja su serveriu jūsų duomenys niekada nebus pažeisti.

„CyberGhost“ blokuoja jūsų sistemos stebėtojus, skelbimus ir kenkėjiškas programas. Tai reiškia, kad nereikia erzinančių iššokančių langų, norint sutrukdyti žiūrėti smiginio smiginį ir nėra kenksmingo turinio, kuris užkrėstų jūsų įrenginį.

„CyberGhost“ „NoSpy“ serveriai sėdėti už 14 akių aljanso ribų -jokie vyriausybės šnipai negali matyti ar dalintis jūsų duomenimis. 

Jei jūsų interneto ryšys nutrūksta ar yra žagsėjimas, žudymo jungiklis pradeda veikti ir tave nutraukia, neleisdami, kad jūsų duomenys būtų rodomi, net ne akimirką.

Pagalba visada pasiruošusi jums, su tiesioginių pokalbių palaikymas. Be to, jūs galite pasinaudoti 45 dienų pinigų grąžinimo garantija kai bandysite tai nerizikuoti.

Įjungiate „CyberGhost“ transliacijos ir saugos funkcijas septyni savo prietaisai ir jūs galite jais naudotis vienu metu. Srautas ir naršykite bet kur, bet kur.

Būtinai perskaitykite mūsų pilna ekspertų apžvalga sužinoti, ką dar siūlo „CyberGhost“.

Pinigų gražinimo garantija: Per 45 dienas po registracijos.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
ESPN, „Sky Sports“, DABAR televizija, „Eurosport“, „Amazon Prime Video“, „Netflix“, BBC iPlayer ir „YouTube“.

Palaiko kankinimą:
Serveriai, skirti kankintis.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „Chrome“, „iOS“, „Android“, „Amazon Fire TV Stick“, „Android TV“, „Firefox“, „MacOS“, „Linux“ ir kai kurie maršrutizatoriai.

Žiūrėkite PDC pasaulio smiginio čempionatą su „CyberGhost Now“!

Santrauka

„Darts“ sausio 1 d. Turės naują pasaulio čempioną. Prisiregistruokite gauti VPN dabar ir įsitikinkite, kad galite pamatyti kiekvieną smiginį, mestą Aleksandros rūmuose Londone.

Jei kyla problemų nusprendžiant, „SmartPlay“ funkcija įjungta „NordVPN“ daro tai puikiu pasirinkimu norint praeiti geoblokus ir transliuoti PDC čempionatą. Jos saugumo savybes taip pat sunku įveikti.

Nesvarbu, kokią paslaugą pasirinksite, būtinai apsilankykite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapis taupyti pinigus!

Papildoma literatūra

Jei norite rasti geriausius BBC iPlayer VPN, kuriuos užsienyje galima žiūrėti internetu, mes galime padėti.

Suraskite gerą VPN, kurį norite įdiegti maršrutizatoriuje, kai sužinosite apie geriausi maršrutizatorių VPN.

Norite pagalbos žiūrėdami „ITV Hub“ keliaudami? Pažiūrėk į kaip žiūrėti „ITV Hub“ iš Airijos ar bet kur kitur nei JK.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me