Stebėkite 2019 m. Pasaulio stalo teniso čempionatus iš bet kurios vietos


Visas stalo teniso pasaulis atvyksta į Vengriją. Balandžio 21-28 dienomis Budapešte rengiami geriausi stalo teniso žaidėjai iš viso pasaulio Pasaulio stalo teniso čempionatai. Bet galbūt nematysite čempionatų iš ten, kur esate.

Galbūt esate užsienyje ir negalite susisiekti su savo TV teikėju. Gal ITTF srautas yra užblokuotas ten, kur esate. Bet kuriuo budu, jums reikia būdo, kaip įtikinti transliacijos paslaugą, kad esate kitoje šalyje.

Tu gali naudokite VPN, kad prisijungtumėte prie norimo turinio iš norimos šalies. Nukreipdami tinklo srautą per kitos šalies serverį, srautinio perdavimo paslaugos mano, kad esate toje kitoje šalyje. Tai leidžia jums apeiti geoblokus ir be trikdžių žiūrėkite geriausią stalo tenisą pasaulyje.

Trumpas vadovas: žiūrėkite pasaulinį stalo teniso čempionatą per jį

Tarptautinė stalo teniso federacija teikia: tiesioginė transliacija visko, kas vyksta pasaulio čempionatuose jų ITTV kanale. Norėdami peržiūrėti tiesioginį srautą:

  1. Pasirinkite VPN teikėją su dideliu greičiu ir serverius pageidaujamoje šalyje (stalo teniso transliacijai rekomenduojame „ExpressVPN“). Prisiregistruokite ir įdiekite programą.
  2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite norimos šalies serverį. *
  3. Eikite į tv.ittf.com ir užsiregistruokite. Tai nemokama!
  4. Kai būsite pasiruošę, prisijunkite ir transliuokite Pasaulio stalo teniso čempionatus!

* „ItTV“ srautas gali būti užblokuotas jūsų pasirinktoje šalyje. Jei jis užblokuotas, susisiekite per šalį, kurioje nėra įvykio transliacijos. Pavyzdžiui, Kanada ar Meksika.

Stebėkite pasaulio stalo teniso čempionatus DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte stebėti pasaulio stalo teniso čempionatus

ITTF teikia labai vertingas paslaugas transliuodamas pasaulio stalo teniso čempionatus visame pasaulyje. Tačiau jei esate užsienyje, galbūt norėsite žiūrėti srautą iš kitos šalies. Su VPN jūs galite prisijunkite prie norimo kanalo iš norimos šalies.

Galbūt norite užsiregistruoti į „ITTV“ kanalą iš kitos šalies. Gal „itTV“ tiekimas užblokuotas ten, kur esate. VPN gali jums padėti Bet kuriuo budu.

Kai naudojate VPN, galite pasirinkti norimo naudoti serverio vietą. Kai prisijungiate prie to serverio, jūsų interneto srautui suteikiamas tas pats IP adresas kaip ir tam serveriui. Tada, kai prisijungiate prie srautinio perdavimo paslaugos, transliacijos paslauga VPN IP adreso vietą mato kaip jūsų vietą.

Turėdami šią naują virtualią vietą galite atblokuoti geografiniu požiūriu apribotą turinį to nėra ten, kur esate. Tai suteikia jums galimybę stebėti srautus, kurių kitu atveju praleistumėte. Arba galite žiūrėti srautą jums tinkamiausia kalba, o ne ta, kokia galima jūsų dabartinėje vietoje.

Naudodami VPN galite pamatyti, ko norite, kur esate. Jums atviras visas turinio pasaulis. Taigi prisiregistruokite dabar ir pažiūrėkite, kur jus nuves!

Geriausi VPN, stebintys pasaulio stalo teniso čempionatus

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

Viena didžiausių problemų, su kuriomis susiduria transliuodama stalo tenisą, yra žaidimo neatsilikimas. Tai neįtikėtinai greitas sportas, kuris priklauso nuo labai mažo kamuolio. Jums reikia didelės skiriamosios gebos vaizdo, kuriame būtų daug greičio sugebėti pamatyti, kas vyksta.

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN mūsų testuose. Tai suteikia pranašumo žiūrint sportą, kuriam stalo tenisas reikalauja tiek pat pralaidumo. Pamestas rėmas ar aiškumo praradimas reiškia, kad negalite suspėti atlikti veiksmus ant stalo.

Turėdamas platų tinklą visame pasaulyje, „ExpressVPN“ užtikrina galimybę sportuoti bet kurioje pasaulio vietoje. Jie teikia daugybė serverių daugelyje šalių, todėl jie yra puikus pasirinkimas, padėsiantis jums organizuoti pasaulio stalo teniso čempionatus.

Perskaitykite mūsų atsiliepimus ir sužinokite, kodėl „ExpressVPN“ yra toks puikus pasirinkimas jums!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Pasaulinį stalo teniso čempionatą žiūrėkite „ExpressVPN“ DABAR!

2. „NordVPN“

„NordVPN“ pranašumai

Mūsų bendras geriausiai vertinamas VPT „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas, padedantis prisijungti iš bet kurios vietos į bet kurią pasaulio vietą. Su daugiau nei 5300 serverių 60 šalių, jie turi daugybę tinklo galimybių. Jie naudojasi tokiu greičiu, kokio reikia, kad padėtumėte neatsilikti nuo visų veiksmų.

Jų tinklas yra labai patikimas, su patobulintos saugos funkcijos kurie apsaugo jus nuo visų, bandančių nugirsti jūsų interneto naudojimą. Ir jų „SmartPlay“ technologija užtikrina, kad galite pasiekti geriausią ryšį su savo srautu.

Jei norite sužinoti, kas daro „NordVPN“ tokį puikų pasirinkimą, perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Stebėkite pasaulio stalo teniso čempionatus „NordVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ VPN

Mūsų geriausias pasirinkimas „Mac“ vartotojams, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas transliuoti pasaulio stalo teniso čempionatus. Ir su Skelbimų blokatorius, kenkėjiškų programų blokavimas ir karinio lygio šifravimas, „CyberGhost“ saugo jus ir jūsų įrenginius.

Savo „CyberGhost“ licenciją galite naudoti iki 7 įrenginiai vienu metu, ar jie yra „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ar „Amazon FireStick“. Ir jei norite naudoti „Linux“, jie taip pat pateikia instrukcijas, kaip tai nustatyti. Tai reiškia, kad galite palaikykite ryšį, kad ir kur eitumėte.

Norite sužinoti daugiau apie „CyberGhost“? Perskaitykite mūsų atsiliepimus ir įsitikinkite, kad jie turi pasakyti!

Pinigų gražinimo garantija: 45 dienos

Žiūrėkite pasaulio stalo teniso čempionatus „CyberGhost“ DABAR!

4. „Surfshark“

Stebėkite 2019 m. Pasaulio stalo teniso čempionatus iš bet kurios vietos

„Surfshark“ greitai įgauna pagarbą VPN pasaulyje. Įkurta 2017 m, jų specialybė yra srautinio turinio tiekimas. Ir jie gali pristatyti „itTV“ srautą jums kur bebūtumėte.

Kaip palyginti nauja paslauga, „Surfshark“ nori įrodyti save. Jų serverių tinklas nuolat plečiasi, ir jie siūlo daugybę paslaugų, kurių nenori labiau žinomi vardai. Pvz., Jie siūlo skelbimų blokatorių, baltąjį sąrašą ir neribotą vienalaikį ryšį su savo standartiniu paketu.

Daugiau apie „Surfshark“ galite sužinoti perskaitę mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Stebėkite pasaulio stalo teniso čempionatus „Surfshark“ DABAR!

5. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

Nors „Hotspot Shield“ nėra toks didelis kaip kai kurių kitų paslaugų, jie yra daug labiau sutelkti. Užuot apėmę pasaulį, jie sutelkia dėmesį į aprūpinimą puikus aptarnavimas pasirinktose šalyse.

Kai jums reikia greičio, „Hotspot Shield“ pristato. Jų ryšiai yra stabilus, saugus ir nuoseklus. Norėdami transliuoti pasaulio stalo teniso čempionatus, jie pristato tai, ko jums reikia. Galite išbandyti ribotą nemokamą versiją arba duoti geriausios kokybės versiją su jų pinigų grąžinimo garantija.

Jei norite sužinoti, ką „Hotspot Shield“ gali padaryti už jus, sužinokite, ką turi pasakyti mūsų vartotojai!

Pinigų gražinimo garantija: 45 dienos

Stebėkite pasaulio stalo teniso čempionatus „Hotspot Shield“ DABAR!

Santrauka

Pasaulis stebės, kada pasaulio stalo teniso čempionatas atvyksta į Budapeštą, Vengriją. Įsitikinkite, kad žiūrėsite ir prisijungę VPN dabar! Jei vis dar nežinote, kuri paslauga jums tinka, rekomenduojame „ExpressVPN“ stalo teniso transliacijai.

Vis dar nežinote, ar VPN skirtas jums? Norėdami sutaupyti naujos prenumeratos, naudokite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapį!

Papildoma literatūra

Jei norite gauti daugiau informacijos apie VPN, pažiūrėkite į šiuos straipsnius:

  • „ExpressVPN“ veikia Kinijoje, tačiau tik tuo atveju, jei tai padarysite
  • Geriausi Japonijos VPT - už saugumą, srautinį perdavimą & Greičiai
  • Geriausi Pietų Korėjos VPT - už saugą, srautinį perdavimą & Greičiai
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me