SSL parduotuvė – ne tik licencijos


Kai „Google“ paskelbė, kad nubaus už HTTPS protokolo nepalaikančių svetainių reitingą, daugybė žmonių pradėjo atkreipti dėmesį ir pradėjo mokytis HTTP ir SSL protokolų. Šiandien, jei lyginate žiniatinklio prieglobos įmones, SSL sertifikatų parinktys ir mokesčiai yra gerai matomi ir yra neatsiejama funkcijų kontrolinio sąrašo dalis. Bet kas tiksliai yra SSL sertifikatas? Kodėl man to reikia? Kokios yra pažymos??

Norėdami gauti atsakymus, kalbėjau su Vincentu Lynchu, kuris yra „SSL Store“ - pagrindinio SSL sertifikatų perpardavėjo vyresnysis saugumo analitikas. Vincentas paaiškino kai kuriuos SSL sertifikatų pagrindus, kur šiandien yra pramonė ir kur, jo manymu, ši pramonė eina per artimiausius kelerius metus.

Prašau papasakok man šiek tiek apie save ir savo aplinkybes.

Aš pradėjau dirbti su įmone daugiau nei prieš trejus metus kaip praktikantas ir pakėliau kopėčias per klientų aptarnavimo tarnybą, kur įgijau daug patirties. Per šią patirtį sužinojau, kad šioje pramonėje yra daug nesusipratimų. Pastaruosius šešis mėnesius praleidau dėmesį į mūsų tinklaraštį, stengdamasis ne tik dalytis svarbiomis pramonės naujienomis, bet ir padėti šviesti mūsų vartotojus ir lankytojus. Dėl to pati įgijau daug įžvalgos ir patirties, kuria taip pat stengiuosi pasidalyti. Labai stengiamės atskirti tinklaraštį nuo verslo, kad jis būtų objektyvus ir tikrai atspindėtų minties lyderystę.

Kas tiksliai yra SSL sertifikatas? Kam to reikia ir kodėl?

SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatas yra pagrindinis elementas, būtinas norint gauti HTTPS palaikymą svetainėje. Pats paprasčiausias lygis yra skaitmeninis sertifikatas, kuris užkoduoja duomenis tarp vartotojo ir interneto. SSL sertifikatai taip pat siūlo įvairaus lygio internetinės svetainės ir joje esančio verslo patvirtinimą. Tai leidžia naršyklėms užmegzti saugius ryšius su interneto svetainėmis ir leidžia vartotojams žinoti, kas esate kaip svetainė / įmonė.

Per pastaruosius 6–7 metus daug dėmesio buvo skiriama interneto perdavimui, kad jis pagal nutylėjimą būtų saugus. Standartinis HTTP yra visiškai nesaugus - HTTPS yra vienintelis perspektyvus būdas saugiam naršymui.

Kodėl kažkas turėtų nusipirkti SSL sertifikatą iš jūsų, jei jis gali jį gauti nemokamai arba už mažiausią kainą iš savo hostingo įmonės?

Yra keletas priežasčių. Visų pirma, SSL vis dar yra naujiena daugeliui sistemos administratorių, todėl juos konfigūruoti dažnai gali būti painu. Mes labai daug dėmesio skiriame JAV palaikymo komandai, kuriai yra 24x7, kad mūsų klientai galėtų lengviau pasiruošti ir valdyti savo SSL sertifikatus. Mes taip pat stengiamės padėti vartotojams suprasti, ką / kodėl jie daro.

Kai kurie nemokami arba mažiausios kainos pažymėjimai galioja tik 90 dienų, tai reiškia, kad jie turi būti nuolat atnaujinami - pridedamos papildomos užduotys ir painiavos. Šie sertifikatai taip pat siūlo tik paprasčiausią tik domeno patvirtinimą. Mes taip pat siūlome sudėtingesnius sertifikatus, kur atliksime sudėtingesnį verslo autentifikavimą ir patikrinimą. Tai padaro prieigą prie interneto svetainių dar saugesnes ir padeda išvengti kitų grėsmių, pavyzdžiui, sukčiavimo apsimetant.

Trumpai tariant, tai reiškia aukštesnį patvirtinimo ir didesnio lygio palaikymą.

Ar pastebėjote reikšmingą pardavimų padidėjimą po to, kai „Google“ paskelbė, kad daugiausia dėmesio skiria svetainei, palaikančiai HTTPS?

Taip, „Google“ akcentavimas ir „HTTPS“ stumimas tikrai pakeitė adatą. Tikimės, kad tai tęsis, nes vis daugiau naršyklių juda šia linkme.

Matau, kad jūs iš tikrųjų siūlote daugybę skirtingų tipų SSL sertifikatų. Kokie yra skirtumai tarp jų?

Mes palietėme tai anksčiau, bet leiskite man įsigilinti į šiek tiek detales. Yra dvi pagrindinės pažymėjimų kategorijos:

 • Patvirtinimo lygis
  • Patvirtintas domenas (DV)
  • Organizacija patvirtinta (OV)
  • Išplėstinis patvirtinimas (EV)
 • Funkcionalumas
  • Vienas domenas
  • Daugiadomis
  • Pakaitos ženklas

Tuomet sumaišysite ir suderinsite patvirtinimo ir funkcionalumo lygį, kad gautumėte konkretų sertifikato tipą, kurio jums reikia atsižvelgiant į jūsų konkrečius poreikius ir situaciją.

Jūs parduodate kelių skirtingų pardavėjų sertifikatus - kuo jie skiriasi?

Taip, jei pažiūrėsite į mūsų svetainę, pamatysite, kad mes parduodame šių šešių pardavėjų SSL sertifikatus:

 1. „Symantec“
 2. „GeoTrust“
 3. Thawte
 4. „RapidSSL“
 5. Komodo
 6. Certum

Tiesa ta, kad pirmieji keturi pardavėjai tame sąraše iš tikrųjų yra tik skirtingi Symantec prekės ženklai, skirtingose ​​rinkose ir skirtingose ​​kainų vietose. Kalbant apie šifravimą, visi jie laikosi tų pačių standartų ir daro tą patį. Skirtumai yra patvirtinimo lygiuose ir funkcionalume.

Kalbant apie kitus du pardavėjus - „Certum“ yra Lenkijos įmonė, kuri teikia šiek tiek kitokią technologiją teikdama skaitmeninius parašus tokioms programoms kaip el. Paštas, kodų pasirašymas ir kt. „Comodo“ yra didžiausias tiesioginis „Symantec“ konkurentas..

Kaip apibrėžtumėte savo rinką? Kas yra jūsų tikslinė auditorija toje rinkoje?

Mes daugiausia orientuojamės į perpardavinėtojus, nors iš tiesų parduodame daug mažų įmonių. Perpardavėjams patinka dirbti su mumis dėl papildomo dėmesio ir palaikymo, kurį jiems suteikiame. Mes taip pat galime jiems pasiūlyti geresnę kainą nei tai, ką jie galėtų gauti patys, dėl to, kad mes perkame tokius didelius kiekius iš pardavėjų.

Kiek aktyvių klientų turite šiandien? Kur jie daugiausia yra?

Mes pardavėme daugiau nei 500 000 sertifikatų tiesiogiai per mažmeninę prekybą ir turime patikimą kanalą, kuriame yra daugiau nei 8000 perpardavėjų, taip pat įmonių klientų ir partnerių partnerių. Mes aptarnaujame visą anglakalbį pasaulį.

Kaip apibūdintumėte dabartinį tipinį klientą?

Iki šiol tai buvo daug IT specialistų, o mažesnėms įmonėms - savininkas ar kažkas C lygio. Dabar, kai naršyklės pereina prie įpareigojimo šifruoti, mes ruošiamės sulaukti naujų klientų, turinčių daug mažiau žinių apie SSL / TLS..

Kas yra jūsų konkurentai??

Aišku, kad pramonėje yra ir kitų didelių perpardavėjų, kurie konkuruoja su mumis, tačiau mes nelabai koncentruojamės į konkurentus. Mes orientuojamės į savo strategiją ir kelią, nors, žinoma, turime išlaikyti savo kainas konkurencingus.

Aš paminėsiu, kad įvairūs nemokami SSL sertifikatai / paslaugos, kurios yra prieinamos, mus trikdė, tačiau, nors kai kuriomis aplinkybėmis jie tikrai yra tinkami, įmonės paprastai vertina mokamų sertifikatų vertę..

Kaip jūs matote savo produktus kaip skirtingus ir (arba) geresnius nei jų??

Mes išsiskiriame iš kainų ir plataus palaikymo.

Kaip matote šifravimo rinkos plėtrą per ateinančius metus??

Ši rinka sparčiai plečiasi ir auga. Kiekvieną dieną ekspozicijos ir šifravimo poreikis tampa vis didesnis ir tai skatina labai didelio augimo laikotarpį. Tikiuosi, kad HTTPS greitai taps numatytuoju ir pradiniu standartu, o ne HTTP. Per pastaruosius kelerius metus SSL buvo priimta daugiau, nei per dvidešimt metų, kai ši technologija egzistavo.

Kai kurie klausimai, kuriuos reikės išspręsti ateinančiais metais, apima klausimą dėl (interneto svetainių / įmonių) patvirtinimo SSL sertifikatuose vaidmens ir dėl to, ar vertinimas ir šifravimas turėtų būti derinami iš viso. Kitas diskusijų objektas yra sertifikato galiojimo laikas, kol jį reikia atnaujinti. Neseniai „Google“ pasiūlė pažymėjimą galioti ne ilgiau kaip vienerius metus, tačiau šis pasiūlymas buvo atmestas.

Kiek šiandien turite darbuotojų? Kur jie yra?

Šiuo metu turime tris biurus. Savo namų biure Sankt Peterburge, Floridoje, turime 15 darbuotojų, dar 5–6 pardavėjai - EMEA biure Nyderlanduose, 40–50 kūrėjų ir SEO Indijos biure..

Kokie yra jūsų „The SSL Store“ ateities planai?

Mes matėme keletą gerų rezultatų iš savo tinklaraščio ir bendros turinio strategijos, todėl toliau plėtosime tai. Šiandien 30–40% srauto į mūsų svetainę gaunama iš tinklaraščio. Mes leidžiame tris kartus per savaitę, daugiausia su šifravimu susijusiomis temomis. Atrodo, kad mūsų turinys buvo labai gerai priimtas ir mes darome didesnę įtaką pramonėje.

SSL parduotuvė

Kitas svarbus verslas, kaip verslas, yra įmonės pardavimas, kurį reikia tvarkyti kitaip nei pardavimą perpardavėjams. Šiuo metu pridedame ir mokome papildomų darbuotojų, kad galėtume geriau aptarnauti įmonės klientus.

Kiek valandų per dieną jūs paprastai dirbate? Ką mėgsti daryti, kai nedirbi?

Paprastai dirbu standartinę 8 valandų dieną, per kurią stengiuosi subalansuoti laiką tarp darymo ir mąstymo. Daug laiko praleidžiu skaitydamas, analizuodamas ir galvodamas apie pramonės tendencijas - ypač tas, kurioms neskiriama pakankamai dėmesio. Tačiau net kai mano diena biure baigiasi, aš visada skaitau ir galvoju apie mūsų pramonės dalykus.

Kai nedirbu, mėgaujuosi prastova ir atostogauju su draugais. Taip pat mėgau odinį darbą ir keletą kitų atsitiktinių pomėgių.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me