Pasiruošimas „EuroCrypt 2018“ kartu su Orru Dunkelmanu


Per pastaruosius 30 ir daugiau metų IACR (Tarptautinė kriptografinių tyrimų asociacija) buvo ties kriptografinių tyrimų pažanga. Jie rengia tris konferencijas per metus; „Crypto“ (JAV), „EuroCrypt“ ir „AsiaCrypt“.

Kalbėjau su Orr Dunkelman, „EuroCrypt“, kuris vyks Tel Avive, Izraelyje balandžio 29 - gegužės 4 dienomis, generaliniu pirmininku apie konferenciją ir tai, ko galime tikėtis.

Ar galite papasakoti šiek tiek „EuroCrypt“ fono ir ko galime tikėtis iš konferencijos?

Tai bus 37-asis kasmetinis „EuroCrypt“ - pirmą kartą jis vyks Izraelyje. Tai akademinė konferencija, apimanti visus kriptografijos aspektus.

Devintajame dešimtmetyje didžiausias dėmesys buvo skiriamas skaitmeninei talpyklai. Nulinių žinių įrodymai buvo aptariami 80-ųjų ir 90-ųjų. Buvo diskutuojama apie šifravimą ir kriptovaliutą. Kai kurie dalykai netgi įsitraukė į viešą forumą, tokie kaip „Dual EC“ scenarijus ir NSA pirmą kartą buvo pristatyti „Crypto“ 2007 m., Žmonėms radus klaidų ir užpakalinių durų problemas. Mes tapome kriptografų susitikimo vieta.

Noriu pridėti atsisakymą, tai yra akademinė konferencija ir tai kažkas žmonėms, norintiems žinoti, kas yra kriptografijos esmė. Turiu pripažinti, kai kurios derybos bus labai techninės, žiūrint iš kriptografinių tyrimų perspektyvos, ir nebūtinai visiems. Jums reikės ne tik pirminių žinių šiomis temomis.

Kiek žmonių tikimasi lankyti

Šiuo metu į visą programą yra užsiregistravę daugiau nei 350 žmonių, o registracija vis dar vyksta, todėl galime pastebėti, kad skaičius padidės. Šiemet bandome ką nors naujo, dėl „Blockchain“ populiarumo parduodame bilietus žmonėms, kuriems įdomu tik ateiti į „Blockchain“ trasą gegužės 1 d., Antradienį. Techniniu požiūriu jis turėtų būti šiek tiek prieinamas plačiajai visuomenei, tačiau vis tiek bus labai aukštas.

Be to, yra 2 seminarai, kuriuose užsiregistravo daugiau nei 80 žmonių, kurie vyks sekmadienį, 29 d. Prieš renginį oficialiai prasidės.

Dalyviai atvyks iš viso pasaulio, įskaitant Izraelį, Austriją, Belgiją, Šveicariją, Vokietiją, JAV, JK, Kanadą, Bulgariją, Kiniją, Braziliją, Čekiją, Prancūziją, Honkongą, Korėją, Lenkiją, Rusiją, Singapūrą, Turkija ir Ukraina.

Į ką atkreiptas dėmesys konferencijoje?

Tai grynai akademinė konferencija. Mes gavome 69 mokslinių tyrimų dokumentus, kuriuose aprašomos visos pagrindinės kriptografijos. Apimsime tokias temas kaip pokvantinė kriptografija, naujausi visiškai homomorfinio šifravimo rezultatai, simetrinė kriptografija, veikimo režimai - tai tapo didele problema, nes tuo remiasi daugybė išpuolių prieš TLS ir SSL. Žinoma, „Blockchain“ technologija ir kaip ją patobulinti bei kokioms kitoms programoms ji gali būti naudojama. Aparatinės įrangos vertybiniai popieriai ir tai, kaip galite apsaugoti aparatūros apribojimus, bus aptarta beveik viskas, apie ką galite galvoti, kai jums kilo kriptografija..

Tai konferencija žmonėms, norintiems išgirsti apie kriptografijos pažangumą. Nors derybos ir pristatymai yra svarbūs, kitas svarbus aspektas yra artimo lauko žmonėms, kad pamatytų, kur eina bendruomenė ir kokią skubią problemą spręsti. Pvz., Per pastaruosius 3 metus labai perdėtai aptarėme postkvantinę kriptografiją. Nes staiga iš kvantinio skaičiavimo pasaulio pamatėme signalus, kad kvantiniai kompiuteriai bus paruošti greičiau, nei jūs manote, ir mums reikia iš anksto paruošti kvantinę kriptografinę infrastruktūrą.

NIST (Nacionalinis standartų ir technologijos institutas) neseniai paskelbė postkvantinių kriptografinių standartų atrankos konkursą, todėl bandome iš anksto pasiruošti žemės drebėjimui, kad taip sakytume, nes daugelis dabartinių interneto protokolų, kuriuos šiuo metu turime, sulaužys, reikės pakeisti didelę infrastruktūros dalį. Taigi, mes stengiamės būti pasirengę ateičiai ir atlikti pokyčius dabar, o tai nėra skubu, užuot atsidūrus tokioje situacijoje, kai viskas turi būti pakeista DABAR DABAR.

Taigi, mes matome, kur vadovauja komitetas, ir į ką mes orientuojamės. Bus sesija apie TOR ir anoniminius ryšius. Vėlgi, tai bus techniniu požiūriu žiūrint į svogūnų šifravimo kriptografines detales.

Ar galite šiek tiek papasakoti apie konferencijos struktūrą?

Konferencijos metu bus dvi dainos ir žmonės galės persijungti pirmyn ir atgal, atsižvelgiant į tai, kokios temos jiems yra aktualesnės ar įdomesnės.

Be takelių, kuriuose turėsime du pakviestus pokalbius (pagrindinius pranešėjus), Matthew Greenas kalbės tema „Trisdešimt metų skaitmeninės valiutos: nuo„ DigiCash “iki„ Blockchain “. Antroji kalba bus pasakyta Anne Canteaut pavadinimu „Desperately Looking SBoxes“.

Viena linksmiausių programų, kurias turime, yra „Naujausių rezultatų“ arba „Rump“ sesija, vyksianti antradienio vakarą. Ši sesija yra mažiau formali nei pristatymai ir joje galima diskutuoti pirmyn ir atgal. Anksčiau „Rump“ sesijose net buvo dainuojama ir šokama. Tai yra neatsiejamos galimybės dalyviams.

Kaip minėta anksčiau, bus dvi dirbtuvės, į kurias žmonės galės registruotis prieš renginį. Pirmasis yra lengvas kriptografija; tokiomis temomis kaip ribotos aplinkos kriptografija, IOT įrenginiai ir panašiai. Antrasis seminaras yra apie moderniausią kriptografiją ir tai yra 13-asis metų, kurį organizuoja „Intel“. Jis apims tokias temas kaip „Spekter“ ir „Meltdown“ bei šifravimo įstatymai. Šie seminarai nėra tokie oficialūs ir leidžia žmonėms bendrauti bei ginčytis su pranešėjais.

Galiausiai, mes apdovanosime „Geriausio popieriaus“ apdovanojimą, pedagogų ir teisėjų komisija perskaitys pateiktus dokumentus ir balsuos dėl nugalėtojo.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me