Pasirenkite į Persijos įlankos informacijos saugumo parodą ir konferenciją (GISEC) 2020 m. Sausio mėn


Nuo savo veiklos pradžios GISEC, kurią organizavo Dubajaus pasaulio prekybos centras (DWTC), vystėsi ir tvirtai įsitvirtino kaip vienintelė tikroji regiono informacijos saugumo konferencija ir paroda. Šeštasis GISEC leidimas, vyksiantis DWTC gegužės 1–3 d., Suburs regionų ir pasaulio vyriausybių, nacionalinių agentūrų ir korporacijų kibernetinio saugumo ekspertus po vienu stogu aptarti, diskutuoti ir pasidalyti įžvalgomis apie naujausias kibernetines grėsmes ir kaip spręskite juos.

Kokie yra pagrindiniai GISEC tikslai ir misija?

  • Pabrėžti keitimosi žiniomis svarbą vis labiau augant kibernetinėms grėsmėms ir išpuoliams visame pasaulyje bei suteikti forumą pramonės lyderiams parodyti naujausius sprendimus ir geriausią praktiką apsisaugoti nuo atakų..
  • Suteikti regionui ir visuotiniam informacijos saugumo sektoriui strateginę žinių mainų platformą
  • Palengvinti unikalias lankytojų galimybes susitikti ir užmegzti ryšius su pirmaujančiomis IT saugumo bendrovėmis ir panašiai mąstančiais specialistais per visą pramonės vertikalių spektrą, pavyzdžiui, nacionalinį saugumą, bankų ir finansines paslaugas, valdymą, naftą. & dujos, IT ir farmacija.
  • Suteikti parodos dalyviams pritaikytą platformą, kurioje būtų galima parodyti savo naujausias naujoves ir palengvinti prieigą jų tikslinei auditorijai, įskaitant kūrėjus, saugos sprendimų tiekėjus ir sprendimų priėmėjus visame regione..
  • Nustatyti etaloną regione kuriant IT saugumo strategijas pramonei ir specialistams.
  • Patvirtinkite GISEC reputaciją kaip būtiną renginį visiems, susijusiems su informacijos saugumu ir kibernetiniu saugumu.

Kas turėtų lankyti GISEC?

Trijų dienų parodoje, kuri yra svarbiausia kibernetinio saugumo konferencija Azijoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje, joje dalyvaus daugiau nei 120 dalyvių iš daugiau nei 80 šalių, su keturiomis dienomis mokymosi ir daugiau nei 40 konferencijų sesijų, kurias ves 60 ir daugiau pramonės ekspertų..

„GISEC 2018“ lankytojams suteiks neprilygstamą prieigą prie naujausių tendencijų ir technologijų, formuojančių kibernetinį saugumą visame pasaulyje. Paroda pritrauks daugiau nei 7500 pramonės profesionalų tinklui, dalintis žiniomis ir prekyba.

Paroda kreipiasi į visus, susijusius su kibernetinio saugumo pramone, ir besidominčius kibernetinio saugumo ateitimi. Nors „GISEC 2018“ renginys dažniausiai susijęs su konkrečia prekyba, jis yra atviras visuomenei. Visi norintys praplėsti savo žinias apie kibernetinį saugumą ir klausytis pasaulinių šios srities ekspertų gali užsiregistruoti dalyvauti parodoje AED100.

Kokių įdomių pokalbių / užsiėmimų galime tikėtis išvysime renginyje?

Trijų dienų renginių ir prieš parodą vykstančių meistriškumo kursų metu bus siūloma daugybė įdomių užsiėmimų, funkcijų, pagrindinių pranešimų ir diskusijų, pabrėžiant pasaulinę praktiką ir sprendimus, siekiant sumažinti kibernetinių išpuolių poveikį. „GISEC 2018“ nušvies žaidimus keičiančias naujoves ir koncepcijas, skirtas pakeisti šią skaitmeninę erą pasauliui. Viena tokių savybių yra naujoji vienos dienos proga AI pokalbiai - kuriame yra novatoriai ir technologijų guru, nagrinėjantys PG poveikį verslui ir visuomenei, vis labiau priimant naujai apibrėžtą technologiją;.

BFSI elektroninio dėmesio diena, Kitas naujas renginio papildymas akcentuos iššūkius, su kuriais susiduria bankų, finansinių paslaugų ir draudimo sektorius. Specialioje pagrindinio renginio apžvalgoje, balandžio 30 d., Buvę BP ir „Shell“ CISO organizuos išsamią sesiją ir dalinsis gerąja patirtimi siekiant apsaugoti naftos ir dujų pramonę per Naftos ir dujų meistriškumo kursai.

Tuo tarpu, veikdamas kartu su GISEC, „Internet of Things Expo“ (IoTX) 2018 yra trijų dienų aukščiausiojo lygio susitikimas, orientuotas į išmaniuosius miestus, kuriame svarstomos problemos, susijusios su tuo, kaip miestą padaryti iš tiesų protingu, efektyviu ir efektyviu. „Inspire Talks“ teikia platformą naujojo amžiaus išradėjams iš viso pasaulio, kad jie galėtų dalytis įžvalgomis ir jų žaidimus keičiančiais išradimais, pakeisiančiais mūsų gyvenimo būdą. Be to, nemokamai lankomi užsiėmimai „X-Labs“ pabrėš naujausius pokyčius AI, „blockchain“ ir IoT srityse.

Tarp pagrindinių pasaulinių pranešėjų, kurių konferencija yra pagrindinė, yra NG Hoo Ming, vyriausiojo vadovo pavaduotojas (operacijos), Singapūro kibernetinio saugumo agentūra; Davidas Cassas, CISO, „Cloud“ & Saas, IBM; Jarrko Rautula, CISO grupė, IKEA grupė; Rudra Murthy, CISO, „Amazon Pay“; Alejandro Becerra Gonazalez, CISO grupė, Telfonica; Pierre Barreau, „Aiva Technologies“ generalinis direktorius; Amer Sharaf, Dubajaus elektroninės saugos centro atitikties palaikymo ir aljansų generalinis direktorius; Coliukis Saeed M. Al Hajri, Dubajaus policijos Kibernetinio saugumo departamento direktorius.

Datos, vietos ir kur įsigyti bilietus

Organizuojami Dubajaus pasaulio prekybos centro (DWTC), GISEC ir „IoTX“ susivienija po ateities technikos savaitę 2018. Bendrai organizuojami renginiai sujungs pirmaujančias pasaulio technologijų kompanijas, vyriausybės pareigūnus ir pramonės kolegas regione ir visame pasaulyje..

Renginys, kuriame privaloma dalyvauti, vyks 2018 m. Gegužės 1–3 d. Susidomėję lankytojai gali iš anksto užsiregistruoti internetu. Parodų salėse apsilankęs lankytojas privalo įsigyti bilietus į renginių konferencijas.

Bendrai įrengtos parodos lankytojams bus atviros gegužės 1 d. 10.30–18.00; Gegužės 2 ir 3 dienomis nuo 10.00 iki 18.00.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.gisec.ae ir www.iotx.ae

 

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me