Pakeisti PSN „PlayStation“ regioną – kaip perjungti PS4 ar PS3 šalį


Jei norite patobulinti savo „PlayStation“ patirtį, naudoti VPN yra puiki idėja. Naudodamiesi VPN galite pakeisti savo PS4 ar PS3 šalį, kad galėtumėte pasiekti žaidimus, kurių nėra arba kurie dar nebuvo išleisti jūsų šalyje.

Naudodami VPN, galite užmaskuoti savo IP adresą ir saugiai bei anonimiškai pasiekti visų tipų turinį, anksčiau paslėptą už geografinės padėties filtrų..

Perskaitykite toliau ir sužinokite, kaip pakeisti šalį PS4 ir PS3.

Trumpas vadovas - Kaip pakeisti šalį PS4 ir PS3

 1. Pasirinkite VPN. Mes rekomenduojame „NordVPN“ žaidimams.
 2. Įdiekite VPN savo įrenginyje.
 3. Prisijunkite prie norimo regiono serverio.
 4. Atidarykite savo žaidimą ir atsisiųskite / pradėkite žaisti!

Pradėkite žaisti su „NordVPN“!

Kaip VPN padeda bet kur pakeisti PS4 ir PS3 šalį

„PlayStation“ serveriai naudoja jūsų IP adresą, kad nustatytumėte, kurioje šalyje esate. Kai pakeisite „PlayStation“ IP adresą naudodamiesi VPN, galėsite pasiekti tam tikrus žaidimus ir turinį programose, kurių kitaip negalėtumėte pasiekti..

VPT padeda apeiti turinio apribojimus atsižvelgiant į geografinę vietą. Pvz., Pakeisdami savo IP adresą, galėsite pasiekti „Netflix“ turinį, kurio jūsų šalyje gali nebūti. Taip pat galite gauti prieigą prie žaidimų, anksčiau išleistų skirtinguose regionuose.

VPT ne tik suteikia jums prieigą prie turinio. VPN siūlomas šifravimas apsaugo jus nuo interneto. Trečiosios šalys ir net kiti žaidėjai gali nustatyti jūsų IP adresą, jei nenaudojate VPN. Tai leidžia kitiems potencialiai sekti jūsų veiklą internete.

VPT vis dažniau siūlo ir antivirusinę programinę įrangą. „NordVPN“ „CyberSec“ funkcija buvo sukurta apsaugoti jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų, virusų ir sukčiavimo apsimetant.

Išsamus vadovas - kaip pakeisti savo regioną „PlayStation“

Yra du skirtingi būdai, kaip pakeisti savo IP adresą savo PS4 ar PS3. Pirmasis būdas yra įdiegti VPN į savo maršrutizatorių, o antrasis - nustatyti VPN kompiuteryje ir prijungti jį prie „PlayStation“ per eterneto kabelį..

Maršrutizatoriaus metodas:

 1. Pasirinkite VPN ir užsiregistruokite tarnybai. Atsisiųskite jį į savo kompiuterį. „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas.
 2. Nustatykite maršrutizatorių pasirinktu VPN. Daugiau apie tai, kaip tai padaryti, skaitykite čia.
 3. Savo PS4 ar PS3 apsilankykite XMB meniu ir pasirinkite „Nustatymai“. Dabar pasirinkite tinklo nustatymus.
 4. Pasirinkite „nustatyti interneto ryšį“, tada pasirinkite „naudoti WiFi“.
 5. Įsitikinkite, kad prisijungimo būdas yra „lengvas“, kad konsolė iškart nuskaitytų jūsų belaidį ryšį.
 6. Dabar pasirinkite belaidį ryšį. Jei yra slaptažodis, įveskite jį.
 7. Jei jūsų paprašys, pasirinkite „Nenaudoti įgaliotojo serverio“.
 8. Sutikite su visais nustatymų pakeitimais.
 9. Spustelėkite „išbandyti ryšį“, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia ir ar jums gera eiti!

PC metodas:

 1. Pasirinkite VPN ir užsiregistruokite tarnybai. Mes rekomenduojame pasirinkti „NordVPN“ jūsų žaidimų poreikiams.
 2. Atsisiųskite VPN į savo kompiuterį ir įdiekite programinę įrangą.
 3. Norėdami prijungti PS4 ar PS3 prie kompiuterio, naudokite eterneto kabelį.
 4. Apsilankykite savo kompiuterio valdymo skydelyje. Pasirinkite Tinklas ir bendrinimo centras. Pakeisti PSN „PlayStation“ regioną - kaip perjungti PS4 ar PS3 šalį
 5. Pasirinkite „pakeisti adapterio nustatymus“.
 6. „NordVPN“ turės prieinamą piktogramą. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite „Properties“. Ypatybių lange pasirinkite bendrinimo skirtuką.
 7. Bus skydelis su keliais žymimaisiais laukeliais. Pažymėkite langelį „Leisti kitiems tinklo vartotojams prisijungti per šio kompiuterio interneto ryšį“..
 8. Toliau pasirinkite parinktį „Namų tinklo jungtis“. Jei galimas ryšys pavadinimu „PlayStation“, pasirinkite jį. Jei ne, tada pasirinkite ryšį, kurį norite bendrinti su „PlayStation“.
 9. Pasirinkite „Gerai“, kad pakeitimai įsigaliotų.
 10. Įsitikinkite, kad jūsų VPN yra prijungtas prie jūsų pasirinkto serverio. Pakeisti PSN „PlayStation“ regioną - kaip perjungti PS4 ar PS3 šalį
 11. Apsilankykite „XMB“ meniu „PS4“ arba „PS3“ ir pasirinkite „tinklo nustatymai“.
 12. Pasirinkite „Prisijunkite prie interneto“. Pakeisti PSN „PlayStation“ regioną - kaip perjungti PS4 ar PS3 šalį
 13. Pasirinkite „naudoti LAN kabelį“ ir įsitikinkite, kad prisijungimo būdas yra „lengvas“. Tai leidžia „PlayStation“ iš karto nuskaityti jūsų interneto ryšį.
 14. Jei jūsų paprašys, pasirinkite „Nenaudoti įgaliotojo serverio“.
 15. Sutikite su visais nustatymų pakeitimais.
 16. Pasirinkite „bandomasis ryšys“, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia. Štai jūs visi esate pasiruošę žaisti!

Pradėkite žaisti su „NordVPN“!

Geriausias jūsų šalies pakeitimo VPN PS4 ir PS3

„NordVPN“

„NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas žaidėjams. „NordVPN“ vartotojams siūlo aukštos klasės šifravimą, neribotą pralaidumą ir turi daugiau nei 5000 serverių, esančių visame pasaulyje..

Kai kurių VPN atsilikimas ir delsimas yra pagrindinės problemos. „NordVPN“ šių problemų neturi dėl savo neriboto pralaidumo. Tai daro jį a fantastiška galimybė žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus internetu.

„NordVPN“ saugumas yra aukščiausia linija, ir jūs galite pasikliauti jo šifravimu, kad jūsų internetinė veikla būtų saugi. Tai reiškia, kad trečiosios šalys ar net kiti žaidėjai negalės rasti jūsų IP adreso ar sužinoti jokios jūsų asmeninės informacijos.

„NordVPN“ taip pat siūlo jums šešios įrenginių jungtys vienu metu pagal vieną prenumeratą. Tai reiškia, kad visi „PlayStation“, išmanusis telefonas ir kompiuteris gali būti apsaugoti tuo pačiu metu.

Pradėkite žaisti su „NordVPN“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Jei norite pakeisti savo IP adresą naudodami VPN, „PlayStation“ žaidėjams gali būti atidarytas naujas turinio pasaulis. Norėdami patobulinti „PlayStation“ patirtį, rekomenduojame naudoti „NordVPN“.

„NordVPN“ siūlo galingą apsaugą, šešis vienalaikius ryšius ir neribotą pralaidumą. Neribotas pralaidumas yra pagrindinis dalykas, norint išvengti atsilikimo žaidžiant ar žiūrint internetinius vaizdo įrašus. Galite išbandyti „NordVPN“ sau su savo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Papildoma literatūra

Norite gauti daugiau informacijos apie „NordVPN“? Mes jus įtraukėme. Peržiūrėkite mūsų „NordVPN“ apžvalgą čia.

Norite sužinoti daugiau apie geriausius žaidimų VPN? Čia pateiktas sąrašas. Sužinokite, kuris VPN jums labiausiai tinka.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me