Nemokamas VPN prieš mokamą VPN – kuris jums tinka ir yra geriausias 2020 m


Mes nesitikime, kad produktai, kuriuos gauname nemokamai, tobulėja - norime tik sužinoti, ar jie yra pakankamai geri mūsų tikslams. Jei renkatės naują viryklę ar seną, nusidėvėjusią kaimynės atiduotą krosnį, kyla ne klausimas, kuri yra geresnė, o kaip dažnai virkite?

Ta pati idėja galioja ir VPT. Kai milijonai žmonių juos naudoja kiekvieną dieną, tai akivaizdu nemokamos VPN paslaugos kai kuriuos dalykus tinkamai įgyvendina. Jie taip pat turi savo trūkumų, todėl jūs turite žinoti, kaip pastebėti tuos trūkumus ir nuspręsti, ar jie kliudys tai, ką norite padaryti internete.

Kuo skiriasi nemokami ir mokami VPT, ir kada prasminga mokėti už VPN paslaugą, užuot gavus ją už nieką?

Kodėl kai kurie VPN nemokami, o kiti - ne

geriausi VPT saugo jus visiškai anonimiškai internete, apsaugokite jus nuo kibernetinių grėsmių ir suteikite prieigą prie geografiškai ribotų svetainių. Mintis įsigyti visa tai nemokamai yra nuostabi.

Problema ta veikia patikima VPN paslauga Kuri apima pasaulinio serverių tinklo valdymą, kliento programų kūrimą ir vartotojo palaikymo teikimą tik pradedantiesiems - nėra nemokamas. O VPT teikėjai nėra labdaros organizacijos; jie yra verslas.

Nors mokamos VPT paslaugos užsidirba iš abonentinių mokesčių, nemokami VPT turi kažkaip generuoti pajamas iš jūsų naudojimo.

Kai kuriais atvejais įmonė gali priversti dalykus veikti tik apribodama nemokamų paslaugų funkcionalumą. Jei tu VPT reikia tik retkarčiais už privatumą, a ribotas nemokamas VPN gali veikti gerai tau.

O kaip su VPT teikėjais, kurie žada visišką ir neribotą paslaugą nemokamai? Čia reikia būti atsargesniems. Kai kurie nemokami VPN iš tikrųjų kenkia jūsų privatumui ir saugumui užsidirbti pinigų. Tai yra absoliučiai paskutinis dalykas, kurio norite iš VPN.

Čia yra mūsų vadovas, kaip išvengti rizikingų nemokamų paslaugų ir išnaudoti visas galimybes, kuriomis galite pasitikėti. Mes taip pat paaiškinsime ką gali padaryti geriausiai apmokami VPT, to negali padaryti nemokamos paslaugos, ir kaip žinoti, kada laikas atnaujinti.

Kokios yra nemokamo VPN naudojimo rizikos ir problemos??

Pagrindinis klausimas yra, tJei įmonės uždirba pinigus leisdamos man naudotis paslauga nemokamai, ką jos žino, kad aš to nedarau? Pradėsime nuo blogiausių dalykų, kuriuos kai kurie nemokami VPN teikėjai daro norėdami gauti pelno, tada pažvelkime į nedidelius vargus, su kuriais galite saugiai gyventi retkarčiais naudodami VPN..

1. Jie stebi jus internete ir parduoda jūsų asmeninius ar naršymo duomenis.

Daugelis nemokamų VPT, įskaitant „Betternet“ VPN, pripažįsta, kad dalijasi jūsų seanso duomenimis su reklamuotojais ir blyksteliu jus su skelbimais.

Kai trečiosios šalys gali pasiekti savo asmeninę informaciją ir surinkti duomenis, jūsų internetinis privatumas yra pažeistas, nes tai neleidžia pasiekti vieno iš svarbiausių VPN naudojimo tikslų.

Be to, keletas nemokamų VPN net užgrobti naršyklę ir nukreipia jus į partnerių svetaines be jūsų sutikimo.

2. Jie suteikia kitiems vartotojams prieigą prie jūsų ryšio.

„Hola“ VPN ir daugelis kitų nemokamų paslaugų teikėjų veikia kaip „P2P“ tinklai, siųsdami jūsų duomenis per kito vartotojo įrenginį ir nukreipti kitų naudotojų srautą per jūsų. Dėl šios sąrankos iškart kyla pavojus kenkėjiškoms programoms ir DNS atakoms, tačiau ji blogėja.

Hola VPT iš tikrųjų parduoda nepanaudotą pralaidumą pasaulinėje duomenų rinkoje. Štai kaip jie uždirba pinigus, ir tai visiškai pavojinga.

3. Jie suteikia silpną ir lengvai sulaužomą saugumą.

Kaip mes sakėme, patikimos, saugios tinklo infrastruktūros valdymas yra brangus procesas - nebent nupjautumėte kampus.

Skirtingai nuo „premium VPN“, daugelis nemokamų VPT naudoja nepatikimas saugumo priemones ir silpną šifravimą kurie gali veikti panašiai kaip kenkėjiškos programos. Dažnai tokia prasta apsauga reiškia, kad įsilaužėliai ir šnipinėjimo agentūros, tokios kaip JAV NSA, gali lengvai iššifruoti jūsų duomenis.

4. Naršymą nuolatos pertrauks skelbimai.

Reklamos pardavimas yra vienas iš labiausiai paplitusių nemokamų VPN paslaugų būdų, kaip gauti naudos iš jūsų naudos. Net jei teikėjas nestebi jūsų naudojimo ir neparduoda jūsų duomenų, nuolatinis skelbimų susierzinimas gali priversti jus apgailestauti, kad bandote sutaupyti kelis dolerius per mėnesį..

Taip pat mažai tikėtina, kad bet kuris nemokamas VPN patikrins visus tuos kenkėjiškų programų ir šnipinėjimo programų skelbimus, todėl vienas atsitiktinis paspaudimas gali sukelti didelių problemų. Kita vertus, geriausiai vertinamos mokamos paslaugos „NordVPN“„CyberSec“ funkcija apsaugo jus nuo pavojingų svetainių.

5. Jie sulėtins jūsų interneto ryšį.

Jei tu ieškote nemokamo VPN vaizdo įrašams transliuoti, žaisti žaidimus ar atsisiųsti torrentus, jūs tikrai būsite smarkiai nusivylęs. Naudojant bet kurį VPN dėl šifravimo proceso prarandama šiek tiek greičio, tačiau su geriausiai apmokamais VPN jūs beveik to nepastebėsite..

Su nemokamomis paslaugomis yra kitaip. Dėl savo mažų tinklų, nuolatinių skelbimų ar tyčinio greičio mažinimo jie imsis lėtai naršykite internete norėdami nuskaityti.

Laimei, tik lėtas greitis susierzinimas, o ne grėsmė jūsų saugumui ar privatumui. Jei jums tereikia išsiųsti konfidencialų el. Laišką iš „wi-fi“ kavinės, šiek tiek kantrybės ir patikimas nemokamas VPN padės jums.

6. Jie siūlo ribotas funkcijas, taigi jūs atnaujinsite į mokamą paslaugą.

Jei jums pavyks rasti nemokamą VPN, kuris nerenka duomenų ir išlaiko skelbimus iki priimtino lygio, greičiausiai susidursite su kita problema: paslaugų apribojimai. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų poreikius, galbūt galėsite gyventi su apribojimais.

Nemokamas paslaugas dažnai siūlo premium VPN teikėjai, norintys jus įtikinti, kad geriau mokėti už planą. Taigi, jei nemokamas VPN nesukels pavojaus jūsų duomenims ar įrenginiams, teikėjas užtikrins, kad jis neatitinka visų jūsų poreikių.

Pavyzdžiui, dauguma nemokamų mokamų VPN paslaugų versijų labai apriboti jūsų naudojimą (daugeliu atvejų iki 500 MB per mėnesį) ir jūsų tinklo prieiga (kartais prie vieno, perkrauto serverio). Jie taip pat neatblokuos JAV „Netflix“ arba BBC iPlayer.

Tačiau, kaip ir greičio klausimais, paslaugų apribojimai yra labiau varginantys nei pavojingi. Jei jūsų naršymas yra lengvas, jie gali niekada tavęs netrukdyti iš viso.

Norėdami gauti daugiau mūsų ekspertų įžvalgų, kaip „nemokamas“ VPN ilgainiui gali jums kainuoti, skaitykite mūsų išsamiame nemokamo VPN naudojimo rizikos vadove..

Kada galima naudoti nemokamą VPN??

Nepaisant trūkumų, saugiausi nemokami VPT gali gerai veikti retkarčiais ir lengvai. Jei esate trumpoje kelionėje ir norite pasiekti silpnai geografiškai užblokuotą svetainę namuose arba tiesiog norite šiek tiek apsaugoti naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu, ribota nemokama paslauga galėtų gerai atlikti darbą.

Ir taip, yra saugių nemokamų VPN, tol, kol jūs sutiksite su jų apribojimais.

Pirmiausia mes primygtinai rekomenduojame kad tu venkite nemokamų VPT, teigiančių, kad teikia neribotas paslaugas. Tai tik keletas iš jų rizikingiausi variantai prieinama.

Verčiau ieškokite premium VPN teikėjai, siūlantys ribotus nemokamus planus, kaip „TunnelBearVPN“, „WindscribeVPN“, „Hide.meVPN“ arba „Hotspot ShieldVPN“.

Nors šie nemokami VPN gali apriboti jūsų pralaidumą, greitį ir prieigą prie serverio, jie siūlo didžiąją dalį tas pačias saugos ir privatumo funkcijas, kaip ir teikėjų mokamos paslaugos. Joks atskiras nemokamas VPN negali konkuruoti su tokiu apsaugos lygiu.

Tiesiog nesitikėkite, kad šie nemokami VPT patenkins visus jūsų ilgalaikius poreikius, nes teikėjai nori, kad jūs atnaujintumėte. Tačiau galite jais pasitikėti, jei rimtai atsižvelgsite į jūsų saugumą ir privatumą.

Vis dėlto atminkite, kad mūsų Aukščiausio lygio mokamų VPT siūlo nemokamus bandymus ir (arba) pinigų grąžinimo garantijas. Kodėl reikia kompromiso dėl trumpalaikio naudojimo, kai iš VPN nemokamai galite gauti viską, ko norite?

Mokami VPN - išsami apsauga ir aukščiausios kokybės funkcijos kiekvienam naudojimui

Taigi esame akivaizdūs, kad joks nemokamas VPN nesiūlo išsamių, saugių ir aukštos kokybės paslaugų be apribojimų. Vis dėlto tai, kas jus gali nustebinti, yra kiek iš tikrųjų yra prieinamų VPN prenumeratų. Lieka tik vienas klausimas ...

Kuo ypatinga mokamos VPN paslaugos, dėl kurių jos vertos jūsų pinigų?

1. Jie siūlo tikrąją jūsų asmeninių duomenų apsaugą internete.

Kai atsijungiate nuo interneto, sesijos duomenys turėtų dingti, o naudojant papildomą VPN. Nors kai kurie geriausi VPT teikėjai saugo dalinius ryšio žurnalus, dažniausiai diagnostikos tikslais, nė vienas iš jų nestebi jūsų veiklos ir nebendrina jūsų duomenų, kada nors.

Dar geriau, kad mūsų labiausiai vertinami VPT iš viso nelaiko jokių žurnalų, taigi jūsų veikla internete yra tikrai anonimiška - kaip ir turėtų būti.

2. Jie turi aukščiausią tinklo saugumą.

Mokamų VPT reikia abonentams, kad jie galėtų vykdyti savo verslą, taigi jie tiesiog negali sau leisti saugumo problemų. Geriausi VPN AES 256 bitų šifravimas nuo galo iki galo ir palaiko įvairius tuneliavimo protokolus, įskaitant ypač saugų „OpenVPN“.

Kai kurie VPN netgi perkelia apsaugą į kitą lygį naudodamiesi tokiomis papildomomis funkcijomis kaip padalintas tunelis, dvigubas VPN, užmušimo jungikliai ir apsauga nuo DNS ir IPv6 nuotėkio.. Jūsų duomenys nebus atskleisti, net jei staiga atsijungėte iš savo VPN serverio.

3. Jie nenustato pralaidumo ar greičio apribojimų.

Kitas mokamos VPN paslaugos naudojimo pranašumas yra tas, kad jums patiks saugus naršymas be jokių duomenų apribojimų ar greičio mažinimo. Tai yra idealiai tinka, jei savo VPN naudojate internetinių vaizdo įrašų srautui, P2P veiklai, ar žaidimų.

Tiesą sakant, elitiniai VPT siūlo optimizuotus serverius kiekvienai iš šių veiklų, todėl galite atsisveikinti su buferiu ir skausmingai lėtai atsisiuntimais..

4. Jie suteikia prieigą prie daugiau serverių vietų.

Mokami VPN suteikia jums neribotą prieigą prie viso jų serverių tinklo, kuris dažnai būna milžiniškas ir apima visą pasaulį. Todėl jūs turėsite prieiga prie daugiau geografiškai ribotų paslaugų ir svetainių.

Paprastai kuo daugiau serverių, tuo geriau atblokuoti svetaines ir ryšio greitį. Tačiau keletas mūsų geriausiai vertinamų VPT stebina mus, kiek daug jie gali padaryti su palyginti mažais tinklais, nes jie valdyti tuos tinklus tokia atsargiai.

5. Jie gali atblokuoti „Netflix“ ir netgi dirbti Kinijoje.

Dabar štai kur spindi patys geriausi VPT. Net dauguma apmokamų VPT negali patikimai atblokuoti „Netflix“ ar praeiti pro Didžiąją Kinijos užkardą nes šie blokai yra sustiprinti sudėtinga VPN aptikimo programine įranga.

Nepaisydami piniginės, aukščiausios klasės VPN suteiks prieigą prie JAV „Netflix“ ir „BBC iPlayer“ ir net praeiti sunkiųjų filtravimo sistemų tokiose garsiose vietose kaip Kinija, Rusija ir Turkija.

6. Jie siūlo daugybę kitų funkcijų, kad būtų galima geriau naudotis.

Be geresnio privatumo, saugumo ir prieigos prie turinio visame pasaulyje, gaukite ir daug geros informacijos naudodamiesi mokamu VPN. Pvz., Jums suteikia daugybė papildomų paslaugų naudoti savo programinę įrangą keliuose įrenginiuose tuo pačiu metu tik su viena prenumerata.

Kiti siūlo dedikuotus IP, P2P serverius ir įmontuota kenkėjiška programa ir skelbimų blokatoriai. Kai kurie turi nuostabiai reaguojantį klientų palaikymą, o kiti - nuostabiai patogios sąsajos.

Penki geriausi mokami VPN & Kodėl jie verti kainos?

Nesvarbu, ar jums reikalingas VPN internetiniam saugumui, privatumo apsaugai, apriboto turinio srautui transliacijai, kankinimui ar žaidimams, šie VPT viską daro už daug mažesnę kainą, nei galite tikėtis.

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Yra daugybė priežasčių, kodėl Panamoje įsikūręs „NordVPN“ yra minios mėgstamas, tačiau svarbiausia, kad jis turi daugiau funkcijų, nei jums kada nors prireiks. „NordVPN“ apsaugo visą savo 5000 ir daugiau serverių tinklą dvigubu duomenų šifravimu (Dvigubas VPN).

Visos „NordVPN“ programos turi įmontuotas nužudymo jungiklis ir DNS / IP apsauga nuo nuotėkio. Teikėjas laikosi labai griežtos principo „neprisijungti“, kad apsaugotų jūsų privatumą. Puikus ryšio greitis ir iki 6 įrenginių jungtys tuo pačiu metu daro šį VPN a puikus pasirinkimas transliacijai.

Pasinaudokite „NordVPN“ pranašumais 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kuri suteikia prieigą prie visų paslaugų teikėjų siūlomų funkcijų ir nerizikinga.

Tai tik pradžia to, ką „NordVPN“ gali pasiūlyti konkurencinga kaina.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

  • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

  • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“, be jokios abejonės, yra vienas populiariausių VPN rinkoje. Nors yra daugybė priežasčių, kodėl daugelis vartotojų tai mėgsta, viena priežastis yra svarbesnė už kitas: SPEED. Šis VPN išlieka nepralenkiama mūsų tinklo greičio bandymuose.

Geriausia, kad „ExpressVPN“ teikia žaibiškus ryšius neprarandant jokių kitų funkcijų, kurių turėtumėte tikėtis iš premium VPN. Tai yra universalus sprendimas, užtikrinantis saugumą internete, privatumą ir interneto laisvę.

„ExpressVPN“ naudoja karinio lygio 256 bitų šifravimą, palaikomą kelis patobulintus saugos protokolus. Su viena prenumerata vienu metu galite apsaugoti iki 5 įrenginių.

Britų Mergelių salų teikėjas netvarko žurnalų jūsų internetinės veiklos ir visose savo programose turi įmontuotą žudymo jungiklį. Be to, „ExpressVPN“ suteikia jums viešoji wi-fi apsauga ir DNS / IP apsauga nuo nuotėkio.

Mobiliųjų telefonų vartotojai gauna nemokama 7 dienos „ExpressVPN“ bandomoji versija, o visos prenumeratos pateikiamos su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

  • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

  • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ yra visa informacija apie balansavimą patogumas naudoti, modernios saugumo ir privatumo galimybės bei konkurencinga kaina. Mes sveikiname Rumunijoje įsikūrusį paslaugų teikėją už tai, kad pasiekėme būtent tai.

„CyberGhost“ galėjo pritaikyti visas pažangiausias VPN funkcijas vizualiai svetinga, patogi naudoti programa, galima visoms pagrindinėms platformoms. Galite prisijungti iki 7 įrenginiai vienu metu.

Visas „CyberGhost“ tinklas yra apsaugotas AES 256 bitų šifravimu ir nėra saugomi jokie jūsų tinklo srauto žurnalai. Kitos funkcijos apima automatinis užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga.

Šiame labai gerai suplanuotame VPN yra daug, daug daugiau funkcijų, todėl jis yra mėgstamas pasirinkimas visame pasaulyje. Galite išbandyti nerizikingai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

  • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

  • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. TunnelBear

tuneliniai prietaisai

„TunnelBear“ yra Kanados VPT teikėjas, kurio mes paprastai nemylėtume, nes Kanada yra „Penkių akių aljanso“ narė. Tačiau mums labai patinka, kad įmonė dalyvavo savanoriškai du nepriklausomi saugumo auditai nustatyti ir ištaisyti visus trūkumus savo tinkle.

Kaip tiekėjas tiek nemokamas ir mokamas VPN paketas, „TunnelBear“ yra idealus pasirinkimas, jei vis dar nesate nusiteikę mokėti už VPN. Nemokamame pakete yra duomenų ir serverio prieigos apribojimai, tačiau abiejose versijose yra įspūdingų funkcijų ir patikimas saugumo priemones.

„TunnelBear“ serverių tinklas apima 20 šalių ir yra apsaugotas 256 bitų šifravimu. Galite prisijungti iki 5 įrenginiai vienu metu su viena mokama prenumerata.

Be puikios meškos temos, „TunnelBear“ programoje yra ir sunkiųjų funkcijų, tokių kaip jos unikali „GhostBear“ režimas, puiki galimybė apeiti griežtus geografinius ir cenzūros apribojimus. Dėl labai griežtos principo „neprisijungti“ galite būti anoniminiais.

„TunnelBear“ neturi pinigų grąžinimo garantijų, todėl rekomenduojame jums Prieš investuodami į mokamą planą, pirmiausia išbandykite nemokamą versiją. Taip pat galite sužinoti, ką vartotojai turi pasakyti apie tai didžiulėje klientų ir ekspertų apžvalgoje.

Peržiūrėkite „TunnelBear“ pasiūlymus

5. Aprašymas

Vėdinimo prietaisai

Taip pat įsikūrusi Kanadoje, „Windscribe“ yra kita tiekėja, siūlanti nemokamą ir mokamą savo VPN produkto versiją. Siūloma funkcijų turtingas programas visose pagrindinėse platformose, be naršyklės plėtinių.

„Windscribe“ turi 100 serverių 55-iose pasaulio šalyse ir naudoja pažangų, karinio lygio šifravimą, kad apsaugotų šį tinklą. Asmeninė informacija niekada nėra įrašoma šiuose serveriuose, kurie leistų kam nors atsekti jūsų veiklą.

Papildomos funkcijos apima įmontuotą užkardą ir skelbimų blokatorių. Negausite „Netflix“ naudodami nemokamą versiją, tačiau į mokamą paslaugą įeina prieiga prie skirti „Windflix“ serveriai labai ribotoms srautinio perdavimo paslaugoms atrakinti.

Dėl tinklo dydžio ir bendro greičio „Windscribe“ negali konkuruoti su trim geriausiais VPN, tačiau vis dėlto tai yra tvirta paslauga ir prieiga prie daugelio vartotojų VPN..

Peržiūrėti „Windscribe“ pasiūlymus

Santrauka

Natūralaus VPT idėja iš tikrųjų yra labai patraukli. Bet kai tikrosios paslaugos naudojimo išlaidos yra jūsų privatumo aukojimas, jūsų prietaiso veikimas kibernetinėmis atakomis, ribota prieiga ir prastas ryšys, apeliacija greitai dingsta.

Kita vertus, patikimas mokamas VPN suteikia daug geresnį saugumą ir našumą bei didžiulę į vartotoją orientuotų funkcijų įvairovę.

Tikrai gaila to net ne visais mokamais VPT galima pasitikėti norėdami apsaugoti jus arba užtikrinti greitą, nuoseklų ryšį. Štai kodėl mes nuolat tikriname visus pagrindinius VPN rinkoje, norėdami įsitikinti, kad teikėjo pažadai bus vykdomi.

Jei jums labai reikia laikino nemokamo VPN, laikinai praleiskite laiką išmaniai ir pasinaudokite nemokamų bandymų ar pinigų grąžinimo garantijų, kurias teikia aukščiausios kokybės paslaugos. O kas, jei mes jums pasakytume, kad šiuo metu galite sutaupyti dideliuose VPT? Gaukite geriausius dabartinius pasiūlymus čia.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me